باتری اصلی گوشی موبایل Apple iPhone 6s

  BATTERY اصلی اپل ایفون 6 اس دارای ظرفیت واقعی 1715 میلی امپر ساعت و شارژ دهی بالا همانند خود باتری ایفون 6 اس بوده این باطری دارای گارانتی به مدت 6 ماه بعد از خرید و صدور فاکتور می باشد.
  • مشکي
  • اصلي(Original)
  • 6 ماه گارانتی تعویض ماکروتل
  • 12 ماه گارانتی تعویض ماکروتل
موجود
118,000 تومان

نماداعتمادالکترونیکی

دارای مجوز از وزارت صنعت ومعدن

 

باتری گوشی موبایل اپل ایفون 6 اس (iPhone 6sApple) ظرفیت 1715 میلی آمپر بر ساعت دارد و از نوع لیتیوم یونی می باشد. با خرید باطری اصلی بهترین بهره وری را برای گوشی خود فراهم کنید. طبق اطلاعات رسمی باتری این گوشی در شبکه ی 3g در حالت استندبای تا 240 ساعت دوام می آورد. در مکالمه ی شبکه ی 3g نیز تا 14 ساعت به طور پیوسته می توان از طریق این گوشی مکالمه  داشت قبل از این که شارژ آن خالی شود.

اکنون می خواهیم عملکرد باتری آن را از طریق تست های زیر بررسی کنیم. آیا چیپ ست جدید و سیستم عامل iOS با وجود یک باتری کم ظرفیت عملکرد خوبی را برای این گوشی فراهم می کند؟ بیایید به بررسی آن بپردازیم.

تست زمان مکالمه

در این تست iPhone 6s یک نتیجه ی نسبتا متوسط را کسب کرد و توانست 9 ساعت و 41 دقیقه در مکالمه ی پیوسته در شبکه ی 3g دوام بیاورد.

تست مکالمه باتری  گوشی موبایل اپل ایفون 6 اس ، apple iphone 6s

تست زمان وبگردی

کارایی مرورگر وب در اپ بروزرسانی شده ی Safari نتیجه ی نسبتا خوبی را منجر شد و توانست 12 ساعت و نیم در وبگردی پیوسته دوام بیاورد قبل از این که باتری آن کاملا تخلیه شود.

تست وبگردی باتری  گوشی موبایل اپل ایفون 6 اس ، apple iphone 6s

تست زمان پخش فیلم

مشخص شد که استقامت باتری آیفون 6s  خیلی خوب است، اگر چه با گوشی های صدر جدول اختلاف زیادی دارد. iPhone 6s این قابلیت را دارد که بتوانید بیشتر از 10 ساعت و نیم به طور مداوم با آن فیلم تماشا کنید قبل از این که شارژ باتری آن به 10 درصد حیاتی برسد.  این تست در روشنایی 50 درصد و با برنامه ی پخش ویدئوی پیش فرض گوشی صورت گرفت.

تست پخش فیلم  باتری گوشی موبایل اپل ایفون 6 اس ، apple iphone 6s

تست استقامت کلی

iPhone 6s در تست های تکی بالا نتایج خوبی را نشان داد. باتری آن می تواند حدود 10 ساعت در مکالمه ی شبکه ی 3g یا پخش ویدئو با یک بار شارژ کردن دوام بیاورد در حالی که می توانید از طریق وای فای تا نصف روز به طور پشت سرهم وبگردی کنید. استقامت کلی نسبتا متوسط و 62 ساعت بود. 62 ساعت فاصله ی زمانی بین دو شارژ کردن شماست البته در صورتی که از گوشی خود استفاده ی معمولی داشته باشید(روزانه تنها یک ساعت پخش فیلم، یک ساعت وبگردی، یک ساعت مکالمه تلفنی). این تست ها براساس سایت gsmarena می باشد

تست باتری گوشی موبایل اپل ایفون 6 اس ، apple iphone 6s

 

ویژگی های باطری

ظرفيت باتري : 1715 میلی امپر ساعت
نوع باتری : Li-ion
زمان آماده به کار : 240 ساعت در شبکه 3G
زمان مکالمه : 14 ساعت در شبکه 3G

سایر مشخصات محصول

دستگاه هاي سازگار : Apple iPhone 6s
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها