باطری گوشی موبایلSony Xperia Z3 plus-E6553

نا موجود
به زودی

باتری Sony Xperia Z3 Plus/سونی اکسپریا زد 3 پلاس  ظرفیت 2930 آمپرساعت دارد و از نوع لیتیوم یونی می باشد. با خرید باطری اصلی آن بهترین بهره وری را برای گوشی خود فراهم کنید. عمر و دوام عالی باتری یکی از نکات مهم فروش Xperia Z3 بود. متاسفانه سونی در گوشی موبایل +Z3 به همان اندازه خوب عمل نکرده است و ظرفیت باتری +Z3 را کاهش داده است. ظرفیت باتری اکسپریا Z3 معادل 3100میلی آمپر ساعت بود و  در +Z3 ظرفیت باتری به 2930 آمپرساعت کاهش یافت که تفاوت زیادی نیست و  +Xperia Z3 هنوز هم باطری با عمر متوسط رو به بالا دارد(فقط به اندازه ی باتری Z3 دوام ندارد ). شما می توانید با یک بار شارژ کردن تا دو روز از گوشی موبایل Xperia Z3 خود استفاده کنید در صورتی که این مقدار برای  +Z3 یک و نیم روز خواهد بود.

باتری سونی اکسپریا زد تری پلاس

اگر شما از کاربرانی هستید که مدام از گوشی خود استفاده می کنید مطمئنا زود شارژ کردن آن شما را کلافه خواهد کرد. اگر باتری شما در حال کم شدن است و با این حال نیاز مبرم دارید که از آن استفاده کنید، سونی راه های مفید زیادی برای کم مصرف شدن شارژ باتری تان پیشنهاد می دهد. Stamina Mode به سادگی وای فای، بلوتوث و داده های تلفن همراه تان را خاموش می کند زمانی که گوشی در حال قفل باشد. به علاوه حالت Ultra Stamina mode نیز وجود دارد که شما را به تنها پیام دادن و ویژگی های عمومی که نیازی به استفاده از لوکیشن یا داده ی موبایل ندارد محدود می کند. حالت ‘Low battery mode’ نیز وجود دارد که به شما اجازه می دهد تعیین کنید چه اتفاق هایی بیفتد زمانی که باتری شما به یک سطحی از شارژ می رسد(برای مثال وقتی به درصد 30 رسید Gps  و غیره را خاموش کند).

باتری سونی اکسپریا زد تری پلاس

اکسپریا Z3 پلاس از تکنولوژی شارژ سریع کوالکوم(Qualcomm) استفاده می کند(سونی ادعا می کند که با این گزینه 10 دقیقه شارژ کردن گوشی برای 5.5 ساعت استفاده کافی می باشد و 45 دقیقه شارژ کردن برای تمام روز کافی است).

آیا SONY XPERIA Z3+ بخرم؟ معایب و مزایای سونی اکسپریا زد تری پلاس

باتری سونی اکسپریا زد تری پلاس

این گوشی موبایل خیلی بدی نیست اما گرم شدن بیش از حد دوربین آن یک ایراد اساسی دارد که قابل چشم پوشی نیست. گرم شدن بیش از حد زمانی که در حال انداختن 4K ویدئو هستید یک چیز است و زمانی که فقط عکس می گیرید چیز دیگر است. اما حتی بدون در نظر گرفتن این معضل هم، این گوشی در مقابل دیگر رقبای خود یک گام عقب تر است. گوشی موبایل +Z3 در اصول اولیه خوب است اما این کارها را گوشی هایی ارزان تر از آن هم خوب انجام می دهند. دوربین آن تثبیت کننده ی تصویر نوری ندارد و فاقد حالت HDR مناسب می باشد. تنها مزیت آن نسبت به رقبایش وضوح صدای آن است اما Z3 نیز این برتری را داشته است و +Z3 قدم رو به جلویی در این امر برنداشته است. 

هیچ نظری ارسال نشده