دوربین گوشی iphone 7

  • اصلي(Original)
  • یک هفته گارانتی تعویض ماکروتل
موجود
320,000 تومان

ارسال با پست پیشتاز
ارسال با پست پیشتاز
خرید آنلاین از درگاه بانک ملت
خرید آنلاین از درگاه بانک ملت
کیفیت اصلی و دارای گارانتی
کیفیت اصلی و دارای گارانتی
خرید توسط فرایند کارت به کارت
خرید توسط فرایند کارت به کارت

نماداعتمادالکترونیکی

دوربین آیفون 7 iPhone دارای کیفیت تصویر 12 مگاپیکسلی، تثبیت کننده تصویر و لنز دیافراگم F1.8 می باشد. این گوشی 4.7 اینچی صفحه نمایش رتینا دارد که 25% روشن تر از سلف آن است و وسعت رنگ گسترده تری فراهم می کند. ضبط ویدئو با کیفیت 4k و نیز حالت های حرکت آهسته نیز ارائه شده است. آیفون 7 پلاس تمام این خصوصیات دوربین را دارد اما پیکربندی دوگانه دوربین با لنز 56 میلی متری را ارائه می کند. به این ترتیب آیفون 7 فاقد حالت شبیه سازی میدانی است که آیفون 7 پلاس ارائه می کند.

اپل یکی از بهترین دوربین ها را دارد و قصد دارد همچنان برتری خود را حفظ کند اما نه با افزایش تعداد مگا پیکسل های دوربین. اپل در این گوشی از دوربین 12 مگا پیکسلی استفاده کرده که بدین معناست جزئیات سطحی نمی توانند کاملا با تعداد پیکسل های بالاتر دیده شده در خصوصیات گوشی های اندرویدی مطابقت داشته باشند اما به خاطر وجود دیافراگم f/1.8 و سیستم عامل OIS تفاوت بزرگی ایجاد کرده اند.

تثبیت کننده تصویر نوری برای مدل بزرگتر Plus استفاده می شود اما اکنون تکنولوژی ضد لرزش در گوشی آیفون 7 نیز ارائه می شود.

قیمت خرید دوربین گوشی آیفون 7

در تست های ما، آیفون 7 توانست عکس هایی با جزئیات دقیق بگیرد که به جای این که با رنگ های فوق اشباع از ماهیت واقعی بودن عکس کم کنند رنگ های دقیق و طبیعی ارائه کردند. حتی زمانی که عکس ها را بزرگ کردیم از جزئیات چیزی کاسته نشد اگرچه همه چیز در لبه هایش اندکی دندانه دار بودند.

و زمانی که فلش را در موقع نیاز روشن کردیم، دو چراغ ال LED باعث شدند که همه چیز طبیعی بماند به جای این که موضوع عکس شما را در نور خیره کننده مات نشان دهند.

این ممکن است تنظیم دوگانه دوربین آیفون 7 پلاس را نداشته باشد اما هنوز هم می تواند قدرت خود را در گرفتن عکس هایی با کیفیت و دقیق اثبات کند.

با دوربین این گوشی می توانید عکس های پویا و پررنگ و لعاب بگیرید بدون این که به قلمرو غیرواقعی ها پا بگذارید.

به هر حال با تمام این اوصاف دوربین گوشی iPhone 7 Plus از آیفون 7 برتر است. دوربین جلوی آن از 5 به 7 مگا پیکسل ارتقا یافته که باعث می شود بتوانید عکس های سلفی با کیفیت تری بگیرید. 

هیچ نظری ارسال نشده