درب پشت اصلی Samsung Galaxy J1
13/3.4 رای   - 

درب پشت Samsung Galaxy J1

  • مشکي - Black
  • سفيد - White
  • آبي - Blue
  • 7 روز مهلت تست
موجود
19,000 تومان

با درب پشت گوشی موبایل Samsung Galaxy J1 که از مواد 100% اورجینال و بادوام ساخته شده است به سادگی می توانید درب شکسته گوشی خود را تعویض کنید تا ظاهر گوشی تان همانند روز اولش شود. درب پشت اورجینالGalaxy J1 به خوبی در پشت گوشی تان جا می خورد و از باتری تان محافظت می کند. درب گوشی های تقلبی به راحتی جا زده نمی شوند و اغلب بعد از جا زده شدن با ضربات کوچکی باز شده و باتری شما به بیرون پرت می شود. برای حفاظت بیشتر از باطری و نیز تاچ ال سی دی گوشی J1 می توانید از قاب محافظ یا کیف موبایل نیز استفاده کنید. کاور باتری یا درب باتریاورجینال galaxy j1 تنها جایگزین برای درب پشت گوشی «گلگسی جی وان» شما می باشد. این درب باتری از مواد فوق العاده با کیفیت و با دوام ساخته شده است که تضمین کننده حفاظت خوب از باتری گوشی تان است.

اگر از ظاهر گوشی خود خسته شده اید تعویض درب پشت آن به رنگی دیگر یکی از ساده ترین راه ها برای داشتن گوشی با ظاهر جدید است.

درب پشت گوشی سامسونگ J1

مختصری درباره طراحی گوشی Samsung Galaxy J1

گوشی سامسونگ گلگسی j1 به طور کامل از پلاستیک ساخته شده است اما نوع آن پلاستیک مات است که باعث می شود لمس آن خوشایندتر باشد و نیز مستعد لکه گرفتن و جاذب اثر انگشت نیست. ساخت آن محکم است بنابراین جای هیچ گله و شکایت باقی نمی گذارد. دکمه های روی گوشی galaxy j1 محکم و بادوام هستند و فیدبک خوبی دارند. دکمه «خانه» آن در مقایسه با دیگر گوشی های سامسونگ اندکی برآمده تر است.

این گوشی با فریمی پلاستیکی ساخته شده است که صفحه جلویی اریب آن را که دکمه های تاچ ال سی دی  و نیز درب پشت را احاطه کرده است. درب پشت این گوشی قابل تعویض است و این یعنی به سادگی می توانید آن را باز کرده و به باتری و کارت microSD  و دو کارت microSIM دسترسی داشته باشید.

قسمت بیرونی بدنه سامسونگ گلگسی j1 گوشه هایی دارد که در بالا و پایین قاب اندکی به بیرون متمایل شده است. در حالی که این ویژگی به نظر می رسد که هیچ فایده عملی نداشته باشد اما ظاهر گوشی galaxy j1 را جذاب و خاص می کند.

درب پشت گوشی سامسونگ جی 1 خرید و فروش

ضخامت این گوشی 8.9 میلی متر و وزن 122 گرم است و به رنگ های آبی، مشکی و سفید در بازار عرضه می شود. اطراف این گوشی را لبه ای فلزی احاطه کرده است و بالا و پایین گوشی دیزاین فلت دارد که آن را اندکی نسبت به دیگر گوشی های galaxy  متفاوت می کند.

جلوه و لمس این گوشی خوب است، اگرچه اندکی بزرگ است مخصوصا زمانی که با سایر گوشی های براق اخیرا تولید شده ی سامسونگ مقایسه شود. 

مشخصات کلی محصول

برند (Brand) : Samsung
هیچ نظری ارسال نشده