باتری اصلی Huawei Ascend P1

  • اصلي(Original)
  • 6 ماه گارانتی تعویض ماکروتل
موجود
48,000 تومان

ارسال با پست پیشتاز
خرید آنلاین از درگاه بانک ملت
کیفیت اصلی و دارای گارانتی
خرید توسط فرایند کارت به کارت

باطری Huawei Ascend P1/هواوی اسند پی 1 ظرفیت 1670 میلی آمپر ساعت دارد و از نوع لیتیوم یونی(Li-ion) می باشد. باطری هواوی ascend p1 توسط خود کاربر غیرقابل تعویض است. با خرید باطری اصلی هواوی اسند P1 بهترین بهره وری را برای گوشی موبایل خود فراهم کنید چرا که باتری یکی از قطعات موبایل است که اصل بودن یا نبودن آن تاثیر چشمگیری روی عملکرد کلی گوشی می گذارد.

از آن جایی که ما ارقام و اطلاعاتی در مورد باتری P1 در سایت هواوی نیافتیم خودمان تصمیم گرفتیم آن را تست کنیم تا ببینیم چقدر می تواند شارژ نگه دارد.

قیمت خرید باتری Huawei P1 و مشخصات آن

باتری Ascend P1 نسبت به آن چه ما انتظار داشتیم کم و بیش مغایرت داشت. عملکرد این باتری در وبگردی پیوسته به گونه ای بود که بار دیگر ضعف صفحه نمایش های AMOLED در وبگردی از نظر صرفه ی انرژی را گوشزد می کرد. اما باقی تست های آن کاملا خوب بود. 

غیرقابل تعویض بودن باتری یعنی زمانی که شارژ گوشی تان تمام شد حتما باید شارژر یا پاور بانک خود را به همراه داشته باشید و نمی توانید از باتری یدکی استفاده کنید. 

تست زمان مکالمه

تست باتری huawei p1  و خرید آن

این گوشی در تست مکالمه ی پیوسته توانست تا 12 و نیم ساعت در شبکه ی 3g دوام بیاورد. این یکی از بهترین نتایجی است که در این گروه دیده ایم مخصوصا اگر از باتری دو گوشی موبایل Motorola RAZR MAXX و Samsung Galaxy Note در این جدول چشم پوشی کنید.

تست زمان وبگردی

تست زمان وبگردی باطری Ascend P1 و خرید آن

زمان وبگردی پیوسته در گوشی هایی با صفحه نمایش AMOLED معمولا کوتاه مدت است. گوشی Huawei Ascend P1 نیز استثنای از این امر نیست و در این تست تنها توانست 3 ساعت و 23 دقیقه دوام بیاورد. باتری HTC One S که از صفحه نمایش مشابه و ظرفیت باتری یکسان استفاده می کند توانست با 40 دقیقه از هواوی P1 جلو بزند. بنابراین گوشی P1 یکی از بدترین عملکردها را در وبگردی نشان داد.

تست زمان پخش فیلم

تست پخش فیلم باتری huawei p1 و خرید آن

باتری Ascend p1 در این تست خود را بازیابی کرد و نتیجه ی خوب 7 ساعت و 38 دقیقه را کسب کرد که آن را در بخش بالای چارت عمر باتری ما قرار می دهد. اما هنوز به اندازه ی 2 ساعت از آن چه باتری One S کسب کرده عقب تر است.

تست زمان استقامت کلی

مشخصات کلی باتری huawei ascend p1

با جمع بندی نتایج بالا و زمان استقامت این باتری در حالت استندبای گوشی به زمان استقامت کلی 34 ساعت برای این باتری رسیدیم. این یعنی با یک بار شارژ کردن گوشی خود تا 34 ساعت به شارژ دوباره ی آن نیاز ندارید البته در صورتی که روزانه تنها یک ساعت وبگردی، یک ساعت تماس تلفنی و یک ساعت پخش ویدئو داشته باشید نه بیشتر.

گذشته از وبگردی، گوشی موبایل P1 عمر باتری خوبی دارد. اگر شما وبگردی تان را در دستگاه دیگر(لب تاب یا تبلت) انجام دهید آن موقع فواصل زمانی بین شارژ کردن باتری شما طولانی تر از این هم می شود. ولی اگر بیشتر از طریق گوشی به اینترنت متصل می شوید باید همیشه شارژر یا پاور بانک خود را به همراه داشته باشید. 

ویژگی های باطری

ظرفيت باتري : 1670 میلی امپر ساعت
نوع باتری : Li-ion

سایر مشخصات محصول

دستگاه هاي سازگار : Huawei Ascend P1
هیچ نظری ارسال نشده