باتری Galaxy A8 Plus 2018
4/4.0 رای   - 

باتری (Samsung Galaxy A8+ (2018

  • مشکي - Black
  • اصلي (Original)
  • 6 ماه گارانتی تعویض ماکروتل
نا موجود
به زودی

ارسال با پست پیشتاز
خرید آنلاین از درگاه بانک ملت
کیفیت اصلی و دارای گارانتی
خرید توسط فرایند کارت به کارت

مشخصات باتری گوشی موبایل (Samsung Galaxy A8+ (2018

گوشی گلکسی (A8 Plus (2018 دارای باتری با ظرفیت خارق العاده ی 3500mAh است که به نظر می رسد برای تامین انرژی تاچ و ال سی دی 6 اینچی آن کافی باشد. این گوشی از شارژ سریع و سازگار سامسونگ پشتیبانی می کند و شما می توانید با 30 دقیقه شارژ کردن گوشی تا 24 ساعت از آن استفاده کنید. هم چنین شارژ باتری این گوشی در کمتر از یک ساعت از 10 درصد به 100 درصد می رسد.

زمان مکالمه ی 3G با این گوشی حدود 23 ساعت است که واقعا عالی است. به عبارتی دیگر شما می توانید حدود یک شبانه روز با گوشی تان حرف بزنید که این ویژگی برای کاربران بسیار اهمیت دارد. در واقع زمان مکالمه ی 3G این گوشی حدود 4 ساعت بیشتر از مدل (A8 (2018 است. اگر از کاربرانی هستید که زمان وب گردی با گوشی برای تان اهمیت دارد باید بگوییم که باتری این گوشی همانند باتری مدل (A8 (2018 بین 12 تا 15 ساعت وب گردی را پشتیبانی می کند که به نوبه خود زمان خوبی به شمار می رود. زمان ویدئو دیدن با این گوشی نیز حدود 19 ساعت است که زمان خوبی به شمار می رود و حدود 2 ساعت بیشتر از زمان ویدئو دیدن با مدل (A8 (2018 می باشد. زمان گوش دادن به موزیک با این گوشی حدود 50 ساعت می باشد که نسبت به مدل قبلی بیشتر است. در کل نتایج ثبت شده برای باتری این گوشی خوب هستند و کاربران را راضی می کند.

از آنجایی که زمان پایداری گوشی (A8 (2018 حدود 92 ساعت است، انتظار داریم زمان پایداری باتری گوشی فوق اندکی بهتر باشد که واقعا فوق العاده است. در واقع اگر روزانه یک ساعت با گوشی تان فیلم ببینید، وب گردی کنید و مکالمه انجام دهید و در بقیه ساعات روز گوشی تان در حالت Stand-by باشد، آنگاه باتری این گوشی حدود چهار روز دوام می آورد. البته این زمان در حالت خاموش بودن قابلیت Always –On صفحه نمایش ثبت شده است و اگر این حالت روشن باشد زمان پایداری گوشی کمتر خواهد شد چرا که در این حالت مصرف انرژی بیشتر می شود.

کارشناسان وبسایت Phonearena، تست باتری را تحت شرایط دیگر انجام می دهند که نتایج جالبی داشت. در این تست، نور صفحه نمایش گوشی روی 200nits تنظیم می شود که نور کافی برای استفاده از گوشی در خانه می باشد. پس از انجام دادن تست عمر باتری در این شرایط، مشاهده شد که باتری گوشی فوق حدود 9 ساعت و 24 دقیقه دوام می آورد که عمر عالی به حساب می آید. همان گونه که در شکل می بینید عمر باتری این گوشی حدود 10 دقیقه بهتر از مدل (A8 (2018 است. هم چنین عمر باتری گوشی های گلکسی S8+، S8 و Note 8 بین 1 تا 1.5 ساعت کمتر از عمر باتری گوشی فوق است. باتری گوشی گلکسی (A7 (2017 با ثبت عمر 12 ساعت و 58 دقیقه در صدر این لیست قرار گرفته است.

یکی دیگر از پارامترهایی که در مورد باتری ها مهم است مدت زمان شارژ شدن آنها می باشد. همان گونه که می بینید زمان شارژ شدن باتری این گوشی حدود 99 دقیقه است که خیلی خوب است و تقریبا مشابه باتری گوشی های اشاره شده است. به عبارتی باتری 3500mAh این گوشی زمان فول شارژ شدن تقریبا مشابه باتری های با ظرفیت کمتر دارد در حالی که عمر آن به مراتب بیشتر از آنهاست.

ویژگی های باتری

ظرفيت : 3500mAh
نوع باتری : Li-ion باتري داخلي (Internal)
زمان مکالمه : 23h

مشخصات کلی محصول

برند : Samsung
هیچ نظری ارسال نشده