باطری ipad 1

  • مشکي
  • اصلي(Original)
  • 6 ماه گارانتی تعویض ماکروتل
موجود
129,000 تومان

ارسال با پست پیشتاز
ارسال با پست پیشتاز
خرید آنلاین از درگاه بانک ملت
خرید آنلاین از درگاه بانک ملت
کیفیت اصلی و دارای گارانتی
کیفیت اصلی و دارای گارانتی
خرید توسط فرایند کارت به کارت
خرید توسط فرایند کارت به کارت

نماداعتمادالکترونیکی

باتری تبلت اپل آیپد 1 apple ipad از نوع جدانشدنی است و ظرفیت 8827 میلی آمپرساعت دارد. طبق گفته اپل باتری ipad 1 تا 10 ساعت می تواند در مکالمه پیوسته شارژ نگهدارد. برای تعویض باتری خود با خرید باطری اصل apple ipad بهترین بهره وری را برای تبلت خود فراهم آورید.  

شاید باور نکنید اما در طول تست های اولیه، با استفاده از تبلت آیپد برای کار سنگین، دانلود کردن و استفاده زیاد از اپلیکیشن های جدید، بازی کردن سه بعدی، تماشای ویدئوی HD، همه در حالی که در پس زمینه ایمیل دانلود می شد ما به همان نتیجه ای رسیدیم که آیپد اعلام کرده بود(یعنی همان حدود 10 ساعت). در واقع نتیجه ای که ما کسب کردیم حتی از چیزی که اپل اعلام کرده بود اندکی بهتر بود. در تست مذکور باتری ipad 1 توانست تا 10 ساعت و 43 دقیقه شارژ نگهدارد قبل از این که شارژ آن کاملا صفر شود. این نتیجه نسبت به فعالیت هایی که ما با گوشی انجام دادیم فوق العاده است. با این حال ما پیوسته فیلم HD ندیدم و همین طور موزییک پلیر را پیوسته در پس زمینه اجرا نکردیم. بنابراین ممکن است نتایجی که شما به دست می آورید اندکی با نتیجه ما متفاوت باشد.

باتری آیپد 1 قیمت خرید

مختصری درباره تبلت آیپد 1

شاید اولین چیزی که به چشم تان بیاید طراحی این تبلت باشد. بخش عمده ای از سطح آن توسط صفحه نمایش 9.7 اینچی خازنی، مالتی تاچ LED-baklit اشغال شده که حاشیه مشکی رنگ براقی آن را احاطه کرده است که به نظر برخی ها زیادی بزرگ است اما در عمل این یک ملاحظه طراحی مهم است چرا که وقتی تبلت را در دست تان گرفته اید از سهوا فعال شدن آن جلوگیری می کند.

باطری آیپد قیمت خرید فروش

تنها دکمه«home» اپل برای ارتباط برقرار کردن وجود دارد و پشت دستگاه یک منحنی آلمینیومی کاملا ساده است. همانند اکثر محصولات اپل، ظاهر زیبایی دارد اما  در واقعا از نظر جلوه های طراحی ویژگی قابل توجهی ندارد. زیبایی اش در حد معمول است.  اگر با توجه به تصاویر فکر می کنید که طراحی آن زیادی ساده است باید بگوییم تا زمانی که آن را در دست نگیرید متوجه  خوش دستی و طراحی مطلوب آن نمی شوید. این دستگاه وزن کمی دارد و تنها 1.5 پوند است. 

هیچ نظری ارسال نشده