باطری ipad 4

  • مشکي
  • اصلي(Original)
  • 6 ماه گارانتی تعویض ماکروتل
موجود
129,000 تومان

ارسال با پست پیشتاز
ارسال با پست پیشتاز
خرید آنلاین از درگاه بانک ملت
خرید آنلاین از درگاه بانک ملت
کیفیت اصلی و دارای گارانتی
کیفیت اصلی و دارای گارانتی
خرید توسط فرایند کارت به کارت
خرید توسط فرایند کارت به کارت

نماداعتمادالکترونیکی

باتری اپل آیپد 4 apple ipad ظرفیتی معادل 11560 میلی آمپر دارد و از نوع لیتیوم پلیمری می باشد. طبق اطلاعات رسمی اپل باتری آیپد 4 در حالت آماده به کار(استندبای) تا 720 ساعت و در مکالمه پیوسته تا 10 ساعت می تواند شارژ نگه دارد. برای تعویض باتری معیوب به خرید باتری و قطعات اصل موبایل اقدام کنید می توانید مطمئن شوید که بهره وری و کارایی  تبلت تان به حالت قبل خود بازمی گردد. 

رابطه اپل با عمر باتری در دستگاه های قابل حملش در طول سال ها متغیر بوده است. اما خبر خوشحال کننده این است که آیپد 4 جدید عمر باتری قابل قبولی از نظر ما دارد. این واقعیت جالبی است، ما فکر می کنیم اگر همین کارایی باتری در آیپد 2 هم بود آنوقت می توانست بین 3-5 روز شارژ نگه دارد حتی اگر استفاده از آن بیش از حالت معمول باشد.

عمر باتری آیپد 4 جدید در مقایسه با نسخه قبلی کمی بهبود یافته است که این آن هایی را که نگران تخلیه باتری به خاطر وجود صفحه نمایش رتینا بودند را تحت تاثیر قرار می دهد. در آزمایش های طولانی روی نسخه قبلی ما دیدیم که عمر باتری با گذشت زمان کاهش می یابد اما خوشبختانه با پردازنده جدید A6X این معضل را می توان تا حدی نادیده گرفت.

و سپس معضل اتصال با 3G یا 4G  وجود دارد که در راس کاهش دهنده های شارژ است و شاید با اتصال طولانی مدت به 3G کمتر از یک روز نیاز به شارژ کردن ایپد 4 داشته باشید.

خرید و قیمت باتری آیپد 4 با گارانتی

مختصری درباره خود گوشی ipad 4

 اپل آیپد 4 سوپرایز اپل در سال 2012 بود. اگرچه در آن زمان آیپد 3 در ماه مارس معرفی شده بود این که بعد از 6 ماه آیپد جدید یعنی آیپد 4 جایگزین آن شود کمی شوکه کننده بود. اپل دیگر ایپد 4 نمی فروشد و آن را با طیف وسیعی از تبلت های آیپد ایر iPad Air و ipad mini جایگزین کرده است. با این وجود شما می توانید تبلت های آیپد 4 دست دوم را بخرید، اما آیا ارزشش را دارد؟

اگرچه اپل 4 بسیار سریعتر از سلف خود می باشد و به اندازه کافی برای انجام بیشتر کارهایی که در طول روز می خواهید با آن انجام دهید سریع هست ولی اگر اپلیکیشنی روی تبلت های معروف آیپد 3 یا آیپد 4 کار نکند آنموقع است که مشکل شروع می شود. بزرگترین تغییر فیزیکی در آیپد 4 تغییر به کانکتور برق جدید بود. اگر قصد خرید آیفون 4 را دارید باید بدانید که با آخرین لوازم های جانبی تبلت موجود در بازار سازگاری ندارد. 

ویژگی های باطری

ظرفيت باتري : 11560 میلی آمپر
نوع باتری : Li-Po
زمان آماده به کار : 720 ساعت
زمان مکالمه : 10 ساعت
هیچ نظری ارسال نشده