باطری گوشی موبایل BlackBerry Classic
3/4.7 رای   - 

باطری گوشی موبایل BlackBerry Classic

نا موجود
به زودی

ارسال با پست پیشتاز
خرید آنلاین از درگاه بانک ملت
کیفیت اصلی و دارای گارانتی
خرید توسط فرایند کارت به کارت

باطری گوشی موبایل BlackBerry Classic/بلکبری کلاسیک ظرفیت 2515 میلی آمپر ساعت دارد و از نوع لیتیوم یونی(Li-ion) می باشد. با خرید باتری اصلی بلک بری Classic بهترین بهره وری را برای گوشی موبایل خود فراهم بیاورید چرا که باتری یکی از قطعات موبایل است که اصل بودن یا نبودن آن تاثیر چشمگیری روی عملکرد گوشی می گذارد.

طبق اطلاعات رسمی این باتری در مکالمه ی پیوسته در شبکه ی 3g تا 17 ساعت و تقریبا 14 ساعت در پخش ویدئوی پیوسته شارژ نگه می دارد. به علاوه باطری بلک بری Classic در حالت استندبای گوشی در شبکه ی 3g تا 15 روز دوام می آورد.

ما عملکرد باتری Classic را از طریق تست هایمان محک زدیم. این گوشی توانست امتیاز استقامت خوب 62 ساعت را برای خود ثبت کند. این بدین معناست که تا سه روز می توانید از این گوشی استفاده کنید بدون این که به شارژ کردن آن نیاز داشته باشید. البته این در شرایطی است که روزانه تنها یک ساعت تماشای فیلم، یک ساعت وبگردی و یک ساعت مکالمه ی تلفنی از طریق گوشی خود داشته باشید نه بیشتر.

عمر باتری یکی از فاکتورهای مهم برای مشتریان بلک بری بوده است و بلک بری این را می داند. در حالی که زمانه تغییر کرده است و قابل تعویض بودن باتری توسط کاربر به نظر می رسد که دیگر چندان مهم نیست. اما داشتن باتری که بتواند حداقل یک روز شارژ نگه دارد هنوز مورد انتظار عامه ی کاربران است. بلک بری در گوشی Calssic یک باتری 2515 میلی آمپری غیرقابل تعویض در نظر گرفته است که به طور قابل توجهی از باتری 3450 میلی آمپری موجود در گوشی بلک بری Passport کمتر است اما گوشی Classic واقعا به آن میزان ظرفیت نیاز ندارد.

در تستی که ما انجام دادیم باتری Calssic تا یک روز دوام آورد اما در پایان روز حتما باید آن را شارژ می کردید و گرنه در اوایل روز بعد شارژ گوشی تان تخلیه می شد. سیستم عامل 10.3.1 حالت صرفه جویی باتری جدیدی ارائه کرده است که هنگامی که فعال باشد شروع به محدود یا غیرفعال کردن برخی توابع گوشی تان یعنی روشنایی صفحه نمایش، خدمات مکان، خدمات داده و تعاملات پیشرفته می کند و حتی می تواند عملکرد CPU گوشی را نیز کندتر کند. به طور پیش فرض این گزینه زمانی که شارژ باتری تان به زیر 20% برسد فعال می شود ولی این قابل تنظیم است و هر وقت که خواستید می توانید آن را فعال کرده یا به کل غیرفعال کنید. به طور کلی، بلک بری ادعا می کند که هنگامی که گزینه ی صرفه جویی باتری فعال باشد عمر باتری تان تا 15% افزایش پیدا می کند.

در تست 90 دقیقه ای پخش فیلم شارژ این باتری از شارژ کامل به 83% رسید که این کاهش نسبت به گوشی BlackBerry Passport بیشتر است اما یک پله نسبت به باطری گوشی iPhone 6 که به 74% رسیده بود بالاتر است و این احتمالا به خاطر آن است که گوشی آیفون 6 باید صفحه نمایش 1334x750 پیکسلی را تامین انرژی کنید. 

ویژگی های باطری

ظرفيت باتري : 2515 میلی آمپر ساعت
نوع باتری : Li-ion
زمان مکالمه : 17 ساعت در شبکه ی 3g
هیچ نظری ارسال نشده