رهگیری سفارش

کد امنیتی

تولید کننده‌ها

تعویض قطعات موبایل در دفتر تعمیرات موبایل ماکروتل در تهران

تاریخ انتشار: 97/10/08 شنبه
نمایش: 376
(12 رای)

امروزه با توجه به حساس بودن و ریسک بالای تعویض قطعات گوشی موبایل نمی توانید گوشی موبایلتان را به دست هر تعمیر کاری بسپارید. شرکت ماکروتل با داشتن تعمیر کاران متخصص آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در تهران می باشد.وجود تجهیزات پیشرفته و داشتن گواهی و مدرک تعمیرات تخصصی موبایل به همراه سابقه کاری بالا از جمله ویژگی هایی است که باعث اثبات برتری و اعتبار ما نسبت به دیگر مراکز تعمیرات موبایل می شود.

در شرکت ماکروتل قطعات در صورت امکان تعمیر و در غیر این صورت قطعات با کیفیت و اورجینال به جای قطعه خراب گوشی شما جایگذاری می شود. مدت زمان تعمیر متناسب با مشکل گوشی و همچنین برند گوشی شما متفاوت می باشد اما تعمیر کاران ما در کمترین زمان ممکن با کیفیت عالی گوشی موبایلتان را تعمیر کرده و می توانید از آن استفاده و لذت ببرید.

قطعاتی که در دفتر ماکروتل تعمیر میشود عبارتند از:

1. تاچ و ال سی دی


ممکن است صفحه نمایش دچار خط و خش افتادگی، شکستگی (حتی جزئی)، سیاه و تاریک شدن صفحه نمایش، چشمک زدن و یا حتی آب زیر صفحه نمایش رفته و سوخته باشد. در این صورت تیم ماکروتل با هزینه کاملا مناسب نسبت به تعمیر یا تعویض آن اقدام می کند. هزینه دستمزد تعویض تاچ و ال سی دی با توجه به قیمت تاچ و ال سی دی گوشی موبایلتان متفاوت است.

2. تعویض باتری موبایل و تبلت

شما میدانید که باتری سالم از جمله مهم ترین ویژگی های یک گوشی موبایل است. با پیشرفت تکنولوژی و گوشی های هوشمند ، باتری گوشی ها نیز باید کارایی قوی داشته باشند تا بتوانند از پس پردازش های سنگین گوشی موبایل بر بیایند و همچنین از آنجایی که تقریبا کل شبانه روز از تلفن همراه استفاده می شود ضعیف یا خراب بودن باتری گوشی موبایل از جمله مسائل مهم محسوب می شود. معمولا عمر مفید باتری گوشی های موبایل چیزی حدود 2 سال است. وقتی شما گوشی موبایلتان را برای اولین بار روشن میکنید به مرور زمان به وضوح می بینید که کارایی باتری گوشی شما پایین آمده است و تا جایی که شما مجبور می شوید گوشی موبایلتان را روزی سه بار یا بیشتر شارژ کنید. یا گاهی اوقات ممکن است مشاهده کنید که میزان باتری از 80 درصد به سرعت به 20 درصد می رسد. در این صورت باتری گوشی شما نیاز به تعویض دارد. توجه کنید که تعویض نکردن باتری گوشی باعث تخریب دیگر قطعات موبایل و یا حتی با انفجار سطحی باعث آسیب دیدگی به دست و صورت شما می شود. بنابر این در صورت خرابی باتری گوشی موبایلتان هرچه سریع تر به تعمیر کار مراجعه کنید. تیم ماکروتل با داشتن باتری های اورجینال و گارانتی 3 ماهه اقدام به تعویض باتری گوشی موبایل شما می کند.

3. تعویض درب پشت شیشه ای موبایل

شاید درب پشت به اندازه تاچ و ال سی دی و باتری مهم نباشد، اما داشتن خط و خش و شکستگی درب پشت گوشی بسیار آزار دهنده است. تا سال های اخیر گوشی های موبایل به صورتی طراحی می شدند که تعویض آن ها توسط کاربر به راحتی ممکن بود اما امروزه با پیشرفت دنیای گوشی های هوشمند و تغییر در طراحی آن ها و همچنین ضد آب بودن گوشی ها تعویض درب پشت توسط کاربر ممکن نیست. حتی از ریسک بالایی برخوردار است و اشتباه کوچکی در تعویض آن ها ممکن است باعث تخریب و شکستگی دیگر قطعات گوشی نیز بشود.

4. تعویض دوربین موبایل

دوربین گوشی موبایل از جمله حساس ترین قطعات آن است. ممکن است به دفعات گوشی موبایلتان از دستتان بیفتد یا حتی ضربه به آن وارد شود. این موضوع حتی اگر باعث شکستگی شیشه دوربین گوشی شما نشود در عملکرد آن تاثیر میگذارد بصورتی که ممکن است متوجه شوید دوربین گوشی موبایلتان تار شده و یا حتی به طور کامل از کار افتاده باشد. تعویض دوربین یا تعویض لنز دوربین گوشی موبایل نیز مانند دیگر قطعات موبایل هزینه و مدت زمان متفاوتی دارد.

5. تعویض اسپیکر موبایل

speaker

همانطور که در بالا گفتیم افتادن یا ضربه دیدن گوشی موبایل منجر به آسیب دیدگی به قطعات داخلی می شود و اسپیکر نیز از جمله قطعاتی است که آسیب دیدگی آن ها بسیار آزاردهنده است. فرض کنید که برای جواب دادن به تلفن مجبور باشید از هدفون یا در حالت بلندگو استافده کنید. این موضوع ممکن است در ابتدا ساده و کار آمد باشد اما با گذشت زمان نیاز به تعویض اسپیکر گوشی را احساس می کنید. برای تعویض اسپیکر نیز نیاز است که دیگر قسمت های گوشی باز شده و سپس اقدام به تعویض آن کرد.

6. تعویض بازر زنگ موبایل

buzzer speaker

بازر زنگ یا همان بلندگوی گوشی موبایل که برای گوش دادن به موزیک یا تماس تلفنی از طریق بلندگو و... از آن استفاده می شود ممکن است بر اثر اتفاقاتی نظیر افتادن، ضربه دیدن یا تماس با آب ضعیف یا بطور کامل از کار بیفتد. خرابی اسپیکر مطمئنا ناخوشایند است و ما خرید اسپیکر با کیفیت و تعویض سریع آن را پیشنهاد می کنیم.

7. تعویض قاب و شاسی موبایل

پس از مدتی به هر دلیل ممکن است قاب و شاسی گوشی موبایل دچار خورده شدگی، شکستگی، لکه های رنگی که غیر قابل تمیز کردن هستند و یا حتی رنگ پریدگی شود. و قطعا این موضوع باعث اذیت و آزار شما شده است. درصورت تقلبی بودن قاب و شاسی ممکن است قطعات به درستی روی هم بسته نشوند و یا حتی اشتباه و بی دقتی در تعویض قاب و شاسی باعث آسیب دیدگی دیگر قطعات گوشی شود. بنابراین میتوانید قاب و شاسی اورجینال برای گوشی خود را از ماکروتل خریداری کرده و همچنین در دفتری مرکزی ما اقدام به تعویض آن کنید.

8. سوکت شارژ (فلت شارژ)

charging port

گاهی اوقات ممکن است شارژر،کابل شارژ و باتری هر سه کاملا سالم باشند اما گوشی شارژ نشود. حتی ممکن است شارژ بشود اما روند تکمیل شدن شارژ بسیار طولانی باشد در چنین وضعیتی سوکت شارژ یا فلت شارژ گوشی شما آسیب دیده است. سوکت شارژ ممکن است به دلیل استفاده نادرست از کابل شارژر یا ضربه دیدن آسیب ببیند. در این صورت بهتر است که سوکت شارژ گوشی موبایلتان را تعویض کنید. برای تعویض سوکت شارژ نیز لازم است که برخی از قطعات گوشی شما باز شود. بنابراین با توجه به پیچدگی مدل گوشی و قیمت آن، هزینه تعویض متفاوت است.

9. خرابی دکمه هوم (Home)، پاور (Power) یا دکمه ولوم (Volume)

home button

خرابی دکمه هوم و پاور و دکمه ولوم یکی از رایج ترین مشکلات گوشی های هوشمند است. با نبود این دکمه ها هم می توان به استفاده از گوشی ادامه داد اما انجام برخی کارها سخت یا حتی غیر ممکن می شود و این مسئله بسیار آزار دهنده است. دکمه هوم، پاور و ولوم گوشی شما ممکن است حتی بدون شکستگی از کار بیوفتد. دلایل خرابی این دکمه ها می تواند از نظر نرم افزاری یا سخت افزاری باشد و تشخیض دقیق آن فقط به دست تعمیرکاران متخصص ممکن است. توجه کنید که خودتان برای تعویض یا تعمیر دکمه های هوم،پاور و ولوم گوشی موبایلتان اقدام نکنید چرا که ممکن است برخی فلت های گوشی از جمله فلت تاچ و ال سی دی را از کار بیندازید.

توجه:

 تمامی قطعات موجود در ماکروتل کاملا اورجینال می باشد و تعمیر کاران ما بسیار ماهر و با بیش از 10 سال سابقه کاری اقدام به تعمیر یا تعویض قطعات گوشی موبایل شما می کنند.

تعمیرگاه متعهد میشود که هیچگونه دسترسی به محتوای داخل گوشی شما نداشته باشد پس شما با اعتماد کامل و خیال راحت گوشی موبایلتان را به ما بسپارید.

قبل از مراجعه به دفتر برای درخواست تعمیر موبایل خود ابتدا یک پشتیبان از محتوای داخل گوشی خود تهیه کنی چرا که تعمیرگاه هیچ مسئولیتی در قبال از بین رفتن اطلاعات شما قبول نمی کند.

به دلیل عدم زمان کافی جهت باز کردن و تست کامل گوشی در زمان تحویل، تعمیرگاه تنها معایب اظهار شده از طرف مشتری را ثبت و برطرف می‌کند و در قبال بقیه معایب هیچ‌گونه مسولیتی ندارد.

جدا کردن برچسب شفاف و مهر از روی تاچ ال‌سی‌دی و باتری و یا مخدوش کردن برچسب‌های گارانتی (هر چند جزئی) به معنای ابطال گارانتی تست است.

تست گوشی فقط در محل تعمیرگاه امکان پذیر است. پس از دریافت تلفن همراه خود و امضا رسید که نشان از رضایت شما از کیفیت کالا و تعمیر آن است تعمیرگاه هیچ‌گونه مسولیتی نسبت به هرگونه مشکلی ندارد.

برای اطلاعات بیشتر با شماره های 02188394572 و 02188394581 تماس حاصل فرمایید.

شرایط و نحوه ارسال و دریافت گوشی موبایل جهت تعمیر و تعویض قطعات

یکی از مهمترین مسائلی که افراد برای تعمیر گوشی موبایل خود با آن روبرو هستند پیدا کردن منابع و تعمیرگاه معتبر است. از این رو شرکت ماکروتل با تاسیس دفتر تعمیرگاه خود در تهران راه کاری برای کاربران گوشی های هوشمند ایجاد کرده که مردم بتوانند به راحتی و در کمترین زمان ممکن گوشی موبایل خود را تعمیر کنند. 

تاچ و ال سی دی های موجود در دفتر ماکروتل و آی سی شارژ گوشی های آیفون به صورت اختصاصی برای تعویض در دفتر موجود و امکان ارسال چنین قطعاتی مقدور نیست. همچنین امروزه طراحی بسیاری از گوشی های هوشمند به گونه ای می باشد که امکان تعویض باتری توسط کاربر وجود ندارد و نیاز است یک تعمیرکار متخصص اقدام به تعویض آن کند. بنابراین جهت تعمیر دستگاه خود ابتدا با تلفن های دفتر ماکروتل (02188394572 --- 02188394581) جهت مشاوره تماس گرفته تا درصورتی که امکان تعمیر گوشی شما در دفتر ماکروتل وجود دارد مطلع شوید. 

پس از دریافت مشاوره در صورتی که با شرایط موافق بودید می توانید به دفتر مراجعه کرده و تعمیرکاران متخصص ما اقدام تعمیر گوشی موبایلتان می کنند. درصورتی که امکان مراجعه حضوری برای شما وجود ندارد، اگر در شهر تهران سکونت دارید می توانید گوشی خود را از طریق پیک موتوری ارسال کنید و پس از اتمام تعمیر گوشی که زمان آن با توجه به مشکل گوشی متفاوت است، برای شما فاکتور صادر می شود و پس از پرداخت هزینه گوشی از طریق پیک برای شما ارسال خواهد شد. 

در صورتی که در شهرستان یا شهر های دیگر سکونت دارید روند کاری به همین صورت است فقط با این تفاوت که شما با پست گوشی خود را ارسال می کنید و پس از اتمام فرایند تعمیر و پرداخت، گوشی موبایل از طریق پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد.

 

 

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*