برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

همه چیز درباره باتری گوشی‌های آیفون

نوشته شده در تاریخ1398-03-26 493
دوست داشتن0

تست سلامت، خرید و تعویض باتری آیفون Apple iPhone

آیفون طراحی شده تا تجربه ای از استفاده ساده، راحت و بی دردسر برایتان فراهم کند. این اهداف فقط از طریق ترکیب علم دقیق و کافی مهندسی و تکنولوژی‌های پیشرفته ممکن است. یک حوزه بسیار مهم تکنولوژی باتری و کارایی گوشی است. باتری‌ها تکنولوژی‌های پیچیده ای هستند و تعدادی متغیر وجود دارند که با کارایی باتری و در‌نتیجه کارایی گوشی‌تان ارتباط دارند. تست سلامت باتری مشخص شدن نیازمندی آیفون شما به تعویض باتری و راهکار‌های جایگزینی باتری از سری موضوعات مهمی هستند که شما باید به آن‌ها توجه کنید. تمام باتری قابل شارژ وسایل مصرفی هستند که عمر محدودی دارند و در نهایت اگر ظرفیت و کارایی‌شان مشکل پیدا کند باید تعویض شوند. با بالا رفتن سن باتری کارایی آیفون هم کاهش پیدا می‌کند.

ما این مقاله را برای کسانی تنظیم کردیم که دوست دارند در زمینه باتری گوشی های آیفون خود اطلاعات بیشتری داشته باشند.

باتری آیفون

کمپانی اپل اظهار می‌کند که تعداد دفعاتی که یک باتری شارژ شده است تنها دلیل و فاکتور در پروسه سالخوردگی و کهنگی شیمیایی آن نیست. نحوه استفاده از دستگاه و رها کردن دستگاه و یا شارژ کردن آن در فضای گرم می‌تواند باعث کهنگی و کاهش عمر باتری شود.

مشکل کاهش سرعت در محصولاتی که باتری‌های نسبتا قدیمی درون خود دارند نظیر آیفون SE ، آیفون 6 و 6 اس و محصولات سری 7 مشاهده می‌شود. در واقع در حین اجرای برخی از اپلیکیشن‌های سنگین، گوشی به صورت ناگهانی خاموش میشد و اپل برای حل این موضوع به صورت مخفیانه سرعت آیفون ها را پایین آورد تا از بروز مشکلات ناگهانی و خاموش شدن جلوگیری کند. اما متاسفانه در نتیجه این کار سرعت گوشی کاربران بسیار کمتر از گذشته شد و شکایات آنها فضای وب را پر کرد. سرعت آیفون شما کاهش یافته است؟ وقت آن است که باتری شما تعویض شود.

بیشتر بخوانید: تعویض باتری گوشی موبایل به دلایل گوناگون

چرا پردازنده‌ی کند یک گوشی به کاهش سطح باتری آن کمک می‌کند؟ با توجه به محصولات اپل، فعالیت‌های فشرده پردازنده می‌تواند موجب افزایش ناگهانی تقاضای توان شود. همین امر می‌تواند در طول پروسه‌ی عادی مانند زمانی که یک گوشی آیفون شارژ بسیار کمی‌دارد یا در معرض دمای سرد قرار گیرد، اتفاق بیفتد.

اپل در بیانیه ای اعلام کرد که کاهش سرعت، که در سال‎های گذشته برای آیفون 6، s 6 و SE نمایان شد، در نظر گرفته شده که "مدیریت توان در هنگام بارگیری حداکثر برای جلوگیری از غیرمنتظره خاموش شدن آیفون" در این مدل‌ها بهبود یابد. این نقص موجب گردید اپل این قابلیت و بهبود دادن را به آیفون‌های سری بعد با معرفی iOS 11.2 گسترش دهد و این شرکت اعلام کرد که در آینده برای محصولات دیگر نیز گسترش خواهد یافت.

در این پیام ، شرکت اذعان کرد که بسیاری از صاحبان آیفون در مورد کاهش عملکرد خشمگین بودند. این شرکت عذرخواهی کرد و گفت که قیمت باتری تعویضی را کاهش داده است "برای رفع نگرانی مشتریان ما، به رسمیت شناختن وفاداری ما و به دست آوردن اعتماد هر کسی که به محصولات اپل شک داشته باشد تلاش کرده و نگرانی آن‌ها را برطرف خواهیم کرد."

اپل همچنین اعلام کرد که در به روز رسانی iOS در اوایل سال 2018 به مصرف کنندگان اطلاعات بیشتری درباره سلامت باتری‌های آیفون داده خواهد شد تا بتوانند خود ببینند که چگونه این بهبود شرایط عملکرد را تحت تاثیر قرار دهد.

تعویض باتری آیفون

اپل تایید کرده است که گوشی‌های آیفون پس از اتمام عمر باتری سرعت و عملکردشان کاهش می‌یابد. باتری‌های قدیمی‌تر می‌توانند برخی از آیفون‌‌ها را به طور غیرمنتظره خاموش کنند، و کاهش سرعت گوشی باعث می‌شود که توان خروجی این باتری‌ها بهتر شود. با این حال، کار کردن با گوشی آهسته می‌تواند خسته کننده باشد.
خبر خوب این است که شما نیازی به خرید آیفون جدید ندارید. شما می‌توانید باتری آیفون خود را تعویض کنید، که باید عملکرد دستگاه را بهبود ببخشد، اما اگر قصد دارید این کار را انجام دهید، باید به زودی آن را انجام دهید. اما چطور؟

چگونه بفهمیم باتری گوشی آیفون نیاز به تعویض دارد؟

باتری‌های آیفون از تکنولوژی لیتیوم‌یون استفاده می‌کنند. در مقایسه با نسل‌های قدیمی‌تر تکنولوژی باتری‌ها، باتری‌های لیتیوم‌یون سریعتر شارژ می‌شوند بیشتر شارژ را نگه می‌دارند و چگالی توان بالاتر برای عمر باتری در یک اندازه کوچکتر دارد. تکنولوژی لیتیوم‌یون قابل شارژ در حال حاضر بهترین تکنولوژی برای دستگاهتان است.

تست سلامت باتری آیفون از طریق منو تنظیمات

به گزینه تنظیمات رفته و باتری را انتخاب کنید و روی سلامت باتری کلیک کنید.

تست سلامت باتری آیفون از طریق تنظیمات | باتری ایفون

از این طریق خواهید دید که حداکثر ظرفیت باتری شما چقدر است این یه اندازه و مقدار نسبت به زمانیست که باتری شما نو بوده است.هرچه آیفون شما قدیمی‌تر باشد این عدد با احتمال بیشتری کوچکتر است. آیفون پیشنهاد می‌کند که ظرفیت پایین تر ممکن است باعث ساعات مفید کاری پایین تر باتری شما بین هربار شارژ شود.
به هر حال اگر آیفون‌تان چون باتری قادر به تامین کردن و انتقال حداکثر توان نبود به صورت غیر منتظره ای خاموش شد ممکن است که مدیریت عملکرد (Performance Manager) اجرا و اعمال شده باشد و اگر این مساله ایجاد کننده این مشکل باشد پیام زیر را خواهید دید که "این آیفون با یک خاموشی غیرمنتظره روبرو شده است که دلیلش ناتوانی باتری آن در انتقال توان حداکثر ضروری بوده است". مدیریت عملکرد بکار گرفته شده است تا از اتفاق افتادن دوباره این مشکل جلوگیری کند.
در کنار عبارت بالا گزینه غیرفعال کردن را خواهید دید اگر برروی آن کلیک کنید می‌توانید کارایی آیفون‌تان را از حالت کنترل شده و محدود خارج کنید اگرچه که در این صورت در صورت مواجه شدن و تجربه یک خاموشی غیرمنتظره دیگر باتری تحت فشار قرار خواهد رفت.

تست باتری آیفون | باتری اپل

ممکن است که باتری آیفون شما ظرفیت پایینی داشته باشد اما مدیریت عملکرد (Performance Manager) سیستم‌تان اعمال نشده باشد. این ممکن است به آسانی نشان دهد که شما در شرایطی که ممکن بود خاموشی غیرمنتظره اتفاق بیفتدد نبوده اید. به هر حال اگر شما قصد بازی کردن یک بازی با گرافیک بسیار بالا داشته اید در حالیکه باتری‌تان زیر 20 درصد بوده است تنظیمات ممکن است اجرا شده باشد.
اگر پیامی ‌می‌بینید که سلامت باتری‌تان کاهش یافته است می‌توانید به استفاده از گوشی‌تان ادامه دهید اما ممکن است با کاهش ظرفیت شارژ گوشی و یک سری مشکلات جزئی در پایداری در زمان‌هایی که گوشی‌تان شارژ کمی‌دارد مواجه شوید. نشان دادن باتری‌تان به یک تکنسین رسمی ‌بهترین راهکار حل مشکل است که ممکن است در صورت وجود مشکلی در باتری منجر به تعویض یا تعمیر باتری کنونی‌تان شود.

در این جا به یک سری از نشانه‌های که بیان‌گر اینند که آیفون شما به یک باتری جدید نیاز دارد اشاره می‌کنیم:

1. نور پس زمینه تیره و مبهم تر از حالت عادی
2. پایین تر بودن بلندی صدای بلندگو‌ها
3. صفحه چند تکه و کند در زمان بالا و پایین بردن صفحه
4. کاهش میزان فریم در برخی از برنامه‌های مربوط به بازی و زمان بالا آمدن و به راه افتادن بالاتر برای برنامه‌ها به نسبت حالت عادی

چگونه عمر باتری بر روی گوشی‌های آیفون را حداکثر کنیم؟

عمر باتری آیفون | باتری IPHONE

زمان شارژ باتری آیفون مدت زمانی است که دستگاه کار می‌کند تا زمانیکه نیاز به شارژ دوباره داشته باشد و "عمر باتری" مدت زمانی است که یک باتری عمر می‌کند تا زمانیکه باید تعویض شود.یک فاکتور موثر بر بر زمان نگه داری شارژ و عمر باتری ترکیبی از کارهایی است که شما با دستگاهتان انجام میدهید هرطوری که از گوشی‌تان استفاده میکنید راه‌هایی برای کمک به کارایی آن وجود دارد. عمر باتری با عمر شیمیایی آن در ارتباط است که بیشتر از فقط گذر زمان است و فاکتورهایی زیادی مثل تعداد دفعات سیکل شارژ و دشارژ و شرایط آن را شامل می‌شود. نگه داشتن آیفون‌تان به صورت نیمه شارژ زمانیکه به مدت طولانی بدون استفاده خواهد بود همچنین خودداری از شارژ کردن یا رها کردن گوشی در فضا و هوای گرم و یا تحت نور مستقیم آفتاب برای مدت طولانی از نکات کمک کننده و مهم هستند.

اگر میخواهید از این مساله مطمئن شوید که باتری گوشی شما تا حداکثر خود عمر خواهد کرد تا زمانیکه شانس تعویض کردن آن را پیدا کنید پس پیشنهادات زیر را امتحان کنید:

• سرویس‌های مکان یاب را خاموش کنید
• کارکرد رفرش کردن برنامه‌های باز در پس زمینه را غیر فعال کنید.
• از روشن بودن روشنایی صفحه در حالت اتوماتیک اطمینان حاصل کنید
• زمانیکه نیازی به متصل بودن به اینترنت ندارید مطمئن شوید که گوشی شما در حالت هواپیما قرار دارد.

چگونه از کارایی باتری آیفون در IOS 12 و اطلاعات سلامت باتری استفاده کنیم.

هرچه ios بیشتر و بیشتر به ارتقا یافتن و پیچیده شدن ادامه می‌دهد و ما به آیفون‌مان و نرم افزارها وابسته می‌شویم عمر باتری و مدت زمانیکه شارژ را در خود نگه می‌دارد از مهمترین ویژگی‌های اکوسیستم گوشی‌های اپل می‌شود. برای راهنمایی و کمک به کاربران در بررسی کارایی باتری‌هایشان اپل در ios12 اطلاعات جدیدی درباره میزان مصرف انرژی ارائه کرد.

تست سلامت باتری آیفون در IOS 12 با باتری هلث (Battery Health)

اول بیایید نگاهی به گزینه سلامت باتری بیندازیم. این گزینه برای کاربران دستگاه‌های با ios 11.3 و بالاتر جدید نخواهد بود اما یادآور شدن این موضوع که این اطلاعات را در کجا می‌توان یافت خالی از لطف نخواهد بود.

تنظیمات (Setting) > باتری (Battery)

باتری هلث Battery Health | تست باتری آیفون

برای دیدن سلامت تقریبی باتری آیفون خود مراحل زیر را دنبال کنید:

1. گزینه تنظیمات (Setting) را باز کرده و باتری (Battery) را انتخاب کنید .
2. در صفحه باتری بر گزینه باتری هلث (Battery Health) کلیک کنید.
3. در این بخش میزان سلامت باتری آیفون شما به صورت درصد به شما نشان داده خواهد شد که برای یک باتری به روز و نو این عدد 100 درصد خواهد بود.

همچنین اپل به شما خواهد گفت که آیا باتری شما به اندازه کافی هست تا در حالت کارایی حداکثر که یکسری فراخوانی‌های کوتاه برای حداکثر توان در زمان اجرای برنامه‌هایی که به این توان نیاز دارند است کار کند یا خیر. از آن جا که باتری شما در طی زمان تضعیف می‌شود ممکن است دستگاهتان دیگر قادر به تامین کردن و رسیدن به حالت کارایی حداکثر نباشد چرا که باتری دیگر ظرفیت تامین کردن کوتاه مدت آن سطوح بالاتر توان را ندارد 

در ios12 جدیدا استفاده باتری کامل‌تر و حتی بهتر از فقط یه بررسی ساده از سلامت آن توضیح داده شده است. این اطلاعات تازه را در صفحه ای که قبلا هم به آن اشاره شد خواهید یافت.

تنظیمات باتری آیفون

به صورت پیش فرض ios میزان استفاده از باتری آیفون‌تان را به هر دو صورت گرافیکی از سطح باتری (به صورت درصد) و نیز با دقایق واقعی استفاده از باتری در طول زمان نشان خواهد داد. زیر گراف زمان کلی استفاده برای هر دو حالت شرایط "صفحه روشن" (در واقع استفاده از گوشی در طی زمانیکه به آن نگاه می‌کنید) و "صفحه خاموش"(در حالت گوش کردن به پادکست یا اجرای موسیقی و امثالهم) را می‌توانید ببینید.
برای آن‌هایی که نگاهی کامل‌تر و طولانی‌تر بر نحوه مصرف باتری آیفون می‌خواهند می‌توانید بر داده‌هایی که به صورت میانگین مصرف در طی ده روز گذشته ارائه می‌شود نگاهی بیندازید.
زیر گراف‌های مصرف باتری آیفون یک لیست از تمام برنامه‌های نصب شده که در بازه زمانی تعیین شده بکارگرفته شده اند وجود دارد که به شما اطلاعاتی درباره اینکه کدام نرم افزارها بیشترین عمر از طول شارژ باتری را مصرف می‌کنند در اختیارتان قرار می‌دهند. به‌صورت پیش فرض این لیست میزان مصرف باتری را به‌صورت درصد برای هر نرم‌افزار نشان می‌دهد اما اگر بر روی گزینه نمایش فعالیت کلیک کنید میزان مصرف به صورت زمان‌های واقعی نمایش داده خواهد شد.
گزینه نمایش فعالیت مصرف باتری به شما کمک می‌کند تا میزان کارایی و بازدهی نرم‌افزارهایتان را مشخص کنید.برای مثال در نمونه ذکر شده بالا به صورت اسکرین شات بازی ios Egg,Inc حساب شده است که 24 درصد مصرف باتری را در 10 روز گذشته داشته است اما تنها 2 ساعت 24 دقیقه در طی این زمان استفاده شده است . در مقایسه نم افزار پادکست Pocket Casts 21 درصد مصرف باتری در طی زمانی مشابه داشته است اما کمتر از 10 ساعت در طی این زمان بکارگرفته شده بوده است.
قطعا فاکتورهای دیگری نیز در این مثال خاص (همچون مقایسه یک بازی با یک اجرا کننده موسیقی و اجرای بازی در حالت صفحه روشن و موزیک به‌‌صورت صفحه خاموش) موثر بوده اند اما این اطلاعات درمورد نرم‌افزارهایتان می‌تواند به شما کمک کند تا نرم‌افزارهایی که بیشتر توان باتری‌تان رام صرف میکنند بشناسید و زمانیکه عمر باتری مساله مهمی‌است انتخاب کنید که از کدام برنامه استفاده کنید.

باتری گوشی آیفون | باتری اپل iphone

اطلاعات درمورد مصرف باتری برای هر نرم‌افزار خاص در ورژن‌ها قبلی ios نیز وجود داشت اما در ios12 به صورت یکجا با گراف‌های مصرف و اطلاعات سلامت باتری ایفون قرار گرفته است که به این معناست که استفاده کننده و کاربر اکنون یک نشانگر ساده، مشخص و قابل درک از این مساله که چه چیزی در باتری آیفونشان میگذرد دارند.

عملکرد battery health باتری هلث ایفون

زمانیکه آیفون‌تان یک خاموشی غیر منتظره را تجربه می‌کند خودش مدیریت توان را فعال می‌کند. زمانیکه دستگاه دوباره روشن و راه اندازی میشود یک اخطار و نوتیفیکیشن این مساله را به شما اعلام خواهد کرد. اخطار تحت این عنوان خواهد بود که "این گوشی آیفون یک خاموشی غیرمنتظره را تجربه کرد چرا که باتری نمیتوانست توان حداکثر موردنیاز را تامین کند. درنتیجه مدیریت عملکرد (Performance Manager) اعمال شد تا به تکرار نشدن دوباره این مشکل کمک کند." اگر به ریسک خاموش شدن دوباره آیفون‌تان اهمیتی نمی‌دهید می‌تواند در بخش مشخص شده در زیر پیام بخوانید که چگونه این حالت را غیرفعال کنید.

باتری آیفون‌تان کارایی حداکثر را پشتیبانی می‌کند

این قابلیت میزان ظرفیت باتری را روی یک مقیاس 0 تا 100 درصد نشان می دهد. زمانی که باتری گوشی آیفون جدید است، این عدد 100 درصد خواهد بود. از آنجایی که باتری های لیتیومی با هر چرخه اندکی تخلیه می شوند، این مقیاس به شما اجازه می دهد بازده کلی باتری را بدانید.
بر اساس گفته ی کارشناسان شرکت اپل، ظرفیت باتری این گوشی ها پس از 500 بار شارژ شدن به 80 درصد ظرفیت اولیه شان می رسد. اگر این قابلیت سلامت باتری آپدیت iOS 11.3 ظرفیت کمتر از 80 درصد را نشان می دهد، آنگاه شما باید یک باتری جدید تهیه کنید.

عملکرد باتری ایفون

اگر باتری هنوز در سلامت خوبی باشد که بتواند توان حداکثر را تامین کند صفحه به شکل بالا خواهد بود .این تصویر به سادگی اشاره می‌کند که باتری ماکزیمم کارایی را که می‌تواند تامین می‌کند. شما نمی‌توانید هیچ گزینه ای را در اینجا فعال یا غیرفعال کنید، این گزینه غیرفعال است. این حالتی است که بعد از آپدیت کردن به ios11.3دستگاه‌تان در آن خواهد بود.
کارایی آیفون‌تان از کار افتاده است یا ضعیف شده است.

باتری هلث آیفون | باتری iphone

اگر آیفون‌تان یک خاموشی غیر منتظره را تجربه کند که نتواند حداکثر کارایی خود را ارائه دهد گوشی‌تان توسط مدیریت عملکرد در حالت نشان داده شده قرار می‌گیرد. مدیریت عملکرد دستگاه cpu را به صورت دینامیکی کند می‌‌کند تا بار نیاز به توان حداکثر برروی باتری را کاهش دهد.
اگر نمی‌خواهید که دستگاه کند شود کاربر می‌‌تواند باتری را به صورت فیزیکی باتری را تعویض کند( با پرداخت 29 دلار در طی سال 2018) یا گزینه آن را در آپشن جدید ios11.3 غیرفعال کند.
برای غیرفعال کردن آن گزینه آبی لینک غیر فعال سازی را انتخاب کنید. ممکن است لازم باشد خیلی به صفحه دقت کنید نوشته‌ها بسیار ریز هستند. صفحه آیفون به شکل اسکرین شات زیر خواهد بود که نشان می‌‌دهد مدیریت عملکرد (Performance Manager) غیرفعال شده است.

تنظیمات باتری آیفون اپل

اگر گزینه مدیریت کارای گوشی را غیرفعال کنید دیگر قادر به فعال کردن آن تا دفعه بعد که یک خاموش شدن غیرمنتظره دیگر به دلیل ناتوانی باتری در تامین توان حداکثر رخ بدهد نخواهید بود.
دفعه بعد که یک خاموشی غیرمنتظره مجدد رخ بدهد آیفون به صورت خودکار مدیریت عملکرد گوشی را فعال خواهد کرد. اگر میخواهید از کند شدن دستگاه پس از خاموشی جلوگیری کنید باید هربار پس از این اتفاق مدیریت عملکرد را غیرفعال کنید و نمیتوان یکبار برای همیشه اینکار را نجام داد.

سلامت باتری تان را از طریق نرم افزار console بررسی کنید

می‌توانید کمی‌اطلاعات بیشتر درباره آمار سلامتی باتری آیفون یا آیپدتان از طریق استفاده از نرم افزار console که به‌صورت پیش نصب شده برروی تمام مک‌ها وجود دارد استفاده کنید.
فقط لازم است console را اجرا کنید و آیفون‌تان را از طریق کابل به کامپیوترتان وصل کنید و در بخش جستجو battery health را جستجو کنید.(اگر نتیجه ای نداد قفل آیفون‌تان را باز کنید)

سلامت باتری آیفون را از طریق نرم افزار consoleهمانطور که میبینید ما جزئیات بیشتری از آمار باتری دریافت کرده ایم. در مورد آیفون ایکس ما آمار سلامت باتری به صورت خوب درجه بندی شده است.ما همچنین اطلاعات بیشتری از جمله سطح کنونی باتری منبح انرژی در حال استفاده و ... دریافت می‌کنیم. برای اکثر افراد همین‌که بدانند سلامت باتری‌شان درسطح خوب است کافی است.

استاندارد طلایی تست‌های باتری

بهترین راه برای داشتن گزارش و آمار دقیق از باتری‌تان تماس گرفتن با اپل و درخواست تشخیص مستقیم از طریق دستگاه‌تان است. می‌توانید این‌کار را از طریق تنظیم یک درخواست در فروشگاه اپل یا از طریق ارتباط برقرار کردن با پشتیبانی آنلاین اپل انجام دهید.

تعویض باتری آیفون در شرکت اپل

با رضایت شما آنها می‌توانند از راه دور فرایند تشخیصی را برروی دستگاهتان اجرا کنند و تصویری واضح از آمار و جزئیات باتری‌تان داشته باشید. اگر با باتری‌تان مشکلی داشته اید این روش احتمالا بهترین روش برای دریافتن این مساله است که در باتری‌تان چه چیزی می‌گذرد است.
اجرا کردن این تست‌ها روی دستگاههای نو تقریبا بی فایده است اما می‌تواند در گوشی‌های قدیمی‌تر خود مشکلی با کارایی داشته اید، مفید باشد. اگر این چنین مشکلی داشته اید می‌توانید بعضی از این تست‌ها را اجرا کنید تا بفهمید چه اتفاقی در حال رخ دادن است.

تعویض باتری آیفون در دفتر تعمیرات موبایل ماکروتل

باتری‌های دستگاه‌های تلفن همراه اجزا مصرف شونده ای هستند که به‌طور طبیعی در کارایی در طی گذشت زمان تنزل می‌کنند. اگر یک آیفون قدیمی‌تر دارید ممکن است کاهشی در عمر باتری خود مشاهده کرده باشید. اگر نشانگر سلامت باتری ios12 نشان می‌دهد که درصد سلامت باتری آیفون شما پایین است، یا اگر مشاهده کردید که عمر باتری آیفون پایین است با وجود اینکه نرم‌افزارهای با کارایی توان خوب در حال اجرا هستند ممکن است بخواهید که باتری آیفون‌تان را تعویض کنید.

تعویض باتری آیفون در تهران

اپل بهترین حالت ممکن این است که به یک نماینده رسمی‌سرویس دهنده اپل مراجعه کنید. شرکت‌هایی که نماینده رسمی‌اپل میشوند به این معناست که شما اگر آنها موردی را در گوشی شما چیزی را خراب کنند گارانتی تعویض شما از بین نمیرود. با تمام این تفاسیر بازهم می‌توانید از یک سرویس دهنده غیر رسمی‌هم کمک بگیرید اما در این صورت حتما از این مساله که خود آن شرکت یک سری گارانتی تعویض برایتان فراهم می‌کند اطمینان پیدا کنید و دقت کنید که به اندازه کافی مطمئن باشد که بشود گارانتی تعویض را در صورت مشکل پیگیری کرد(مثلا فردی که تعویض باتری آیفون را در یک ون یا مثلا در یک کیوسک انجام می‌دهد خیلی مطمئن به نظر نمیرسد که بشود اطمینان کرد). علاوه بر این دقت کنید که این سرویس دهی ممکن است تمام تضمین تعویض که اپل به شما داده است را لغو کند پس آمادگی رد شدن درخواستهای آیندتان برای دریافت تضمین تعویض اپل برای سرویس‌های دیگه را داشته باشید!
در نهایت اگر از نظر فنی استعداد دارید و به گارانتی‌های تعویض بی قید و شرط اهمیت نمیدهید می‌توانید در خیلی از موارد آپدیت و ارتقاء‌های باتری آیفون را خودتان انجام بدید. فقط مطمئن شوید که مدل درستی از باتری را از یک فروشنده معتبر بخرید از لوازم درست استفاده کنید و یه راهنمای مناسب برای اینکار پیدا کنید.

ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم