چطور مشکل روشن نشدن آیفون 6s بعد از تعویض تاچ ال سی دی را حل کنیم؟

تاریخ انتشار: 96/07/10 دوشنبه
نمایش: 229
(2 رای)

شما ممکن است وجود مشکل روشن نشدن آیفون 6s بعد از تعویض تاچ ال سی دی را از زبان اعضای خانواده یا دوستان تان که آیفون شان را شکسته اند شنیده باشید. ما همگی می دانیم این زمانی اتفاق می افتد که گوشی تان روی سطحی سخت بیفتد اما هیچ تحقیق دقیقی در مورد تعداد دقیق این اتفاق گزارش نشده است.

شاید بتوان گفت که مشکش شکستن تاچ ال سی دی را اکثر کاربران آیفون تجربه می کنند چرا که اپل بیشتر به ظاهر و زیباکردن آیفون توجه می کند تا مقاومت آن، برای مطالعه بیشتر مقاله اپل و نادیده گرفتن مشکل شکنندگی صفحه نمایش های آیفون را بخوانید.

اگر تاچ یا ال سی دی گوشی آیفون شما شکسته است، بهتر از قبل از از دست رفتن تدریجی جذابیت ظاهری و کارکردی آن را تعویض کنید.

برای این کار می توانید به یکی از مراکز تعمیر موبایل محل تان مراجعه کنید تا تعویض تاچ ال سی دی آیفون 6s را برای شما انجام دهند یا اگر خودتان تصمیم به این کار گرفته اید بایستی به طور کامل تحقیق کنید و برای مواجه با برخی نقایص فنی آماده شوید.

این اغلب یک مشکل آیفون است که هنگام تغییر تاچ و ال سی دی آیفون 6s ممکن است روشن نشود. 

دلایل روشن نشدن آیفون 6s بعد از تعویض تاچ ال سی دی 

اولین چیزی که باید انجام دهید بررسی کنید که آیا تاچ ال سی دی که روی گوشی شما نصب شده اشتباه نیست. گوشی خود را به کامپیوتر متصل کنید و ببینید که آیا توسط آیتونز شناسایی می شود یا خیر. این به شما کمک می کند تا خطای تاچ ال سی دی تازه نصب شده آیفون 6 اس خود را تشخیص دهید.

مشکل روشن نشدن آیفون 6s بعد تعویض تاچ ال سی دی و راه حل آن

اگر صفحه نمایش شما خوب کار کند و بتوانید آیکون های روی آن را ببینید اما نور آن ها کم باشد پس مشکل ممکن است مدار نور پس زمینه صدمه دیده باشد. این یک نقص فنی رایج در تبلت آیپد مینی و گوشی های آیفون است؛ آیفون 6s یکی از مدل هایی است که بیشتر این مشکل برایش اتفاق می افتد. چنین مشکلی عمدتا به خاطر این است که شما گوشی تان را در حالی که باتری به آن متصل است تعمیر می کنید.

همیشه به یاد داشته باشید که باتری را قبل از شروع تعمیر گوشی تان جدا کنید. اگر صحفه نمایش شما درست کار کند، ممکن است نیاز به تعویض خازن نور پس زمینه U1502، فیلترها و دیودها داشته باشید. این پروسه خیلی سخت یا هزینه بردار نیست اما نیاز به تخصص و تجهیزات حرفه ای دارد. به شدت توصیه می شود که برای این کار تعمیرکاری حرفه ای پیدا کنید. حل و فصل چنین مشکلی بدون دانش و تجربه لازم ممکن است منجر به مشکلات دیگر شود.

حل مشکل روشن نشدن آیفون 6 اس بعد تعویض تاچ ال سی دی

برای آیفون 6s، زمانی که صفحه نمایش آن را تعویض می کنید و فورا قابل مشاهده نیست، باتری را قبل از تنظیم کردن اتصالات کابل فلت FPC قطع کنید. اگر نتوانستید این کار را انجام دهید، ممکن است صدایی خفیف بشنوید یا دودی را که از مدار خارج می شود مشاهده کنید.

یکی از پین های اتصال ال سی دی آیفون 6 اس 4 ولت ثابت است و زمین دقیقا در کار آن است. معمولا این باعث می شود که مدار مذکور دچار اختلال شود.

مشکل روشن نشدن آیفون 6 اس بعد تعویض تاچ ال سی دی

شدیدا توصیه می شود که این دستورالعمل ها را قبل از تعویض تاچ ال سی دی آیفون 6s خود بخوانید. تحقیق کنید و از یک کارشناس خبره کمک بگیرید. 

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*