تاچ و ال سی دی Sony Xperia Z5 Compact

  • مشکي
  • اصلي(Original)
  • یک هفته گارانتی تعویض ماکروتل
موجود
329,000 تومان

ارسال با پست پیشتاز
ارسال با پست پیشتاز
خرید آنلاین از درگاه بانک ملت
خرید آنلاین از درگاه بانک ملت
کیفیت اصلی و دارای گارانتی
کیفیت اصلی و دارای گارانتی
خرید توسط فرایند کارت به کارت
خرید توسط فرایند کارت به کارت

تاچ ال سی دی Sony Xperia Z5 Compact/سونی اکسپریا زد 5 کمپاکت قطر 4.6 اینچ دارد و ال سی دی آن از نوع IPS LCD خازنی می باشد. رزولوشن صفحه نمایش sony z5 معادل 720 x 1280 می باشد که منجر به تراکم پیکسل 323ppi می گردد. با خرید تاچ ال سی دی اصلی سونی z5 compact هیچ تغییری در کیفیت و ظاهر صفحه نمایش گوشی خود نمی بینید و همچون سابقش خواهد شد.

اندازه ی صفحه نمایش همیشه یکی از فاکتورهای مهم و جذابیت سری های Compact بوده است اما مشخصا هر چه که بزرگتر باشد لزوما بهتر نیست. به علاوه همیشه طرفداران وفادار خط تولید سری های Compact و به خصوص Z3 Compact هستند که برای آن به خاطر به راحتی در جیب جا گرفتن و سخت افزار قوی اش ارزش قائل می شوند. به این ترتیب، این گوشی خوبی است و سونی این نیاز را دریافته است و فوت پرینت گوشی را کوچک نگه داشت است که در نتیجه صفحه نمایش آن زیر 5 اینچ شده است. اگرچه می توانیم بگوییم که با توجه به بزرگتر شدن به مرور صفحه نمایش گوشی ها اکنون دیگر حتی صفحه نمایش های 5 اینچی کوچک و جمع و جور محسوب می شود.

خصوصیات گوشی Xperia Z5 Compact دقیقا همانند Xperia z5 می باشد. هر دو نوع ال سی دی صفحه نمایش شان  IPS LCD می باشد که لزوما چیز بدی نیست مخصوصا به خاطر تکنولوژی هایی از قبیل موتور 2 موبایل براویا، تکنولوژی Triluminos و موتور X-Reality که سونی در آن به کار برده است.

ال سی دی IPS صفحه نمایش Sony Xperia Z5 Compact ماتریس معمولی RGB را دارد و تست های ما نشان داد که این گوشی پنل صفحه نمایش خوبی دارد. حداکثر روشنایی صفحه نمایش آن به طور چشمگیری بالاتر از 680nit بود. برخلاف دیگر گوشی های اکسپریایی که دیده بودیم این سطح روشنایی هم در حالت دستی و هم در حالت خودکار تنظیم روشنایی آن در دسترس می باشد.

نسبت کنتراست صفحه نمایش در هر دو حالت خیلی خوب است اما به خاطر رنگ های سیاه نسبتا خاکستری رنگ خیلی در حد عالی نیست.

البته دقت رنگ آن هنگامی که از بهبود دهنده های تصویر مثل موتور X-Reality برای صفحه نمایش آن استفاده کنید تا اندازه ای افزایش می یابد. با این حال در آن حالت ها حداکثر روشنایی صفحه نمایش گوشی تا حدود 630-640nit کاهش می یابد با این حال کنتراست کلی آن تا زمانی که در حال چک کردن عکس ها و تماشای ویدئوها باشید نسبتا خوب می ماند. 

ویژگی های تاچ و ال سی دی

صفحه نمایش رنگی : yes
صفحه نمایش لمسی : yes
اندازه صفحه نمایش : 4.6 اینچ
رزولوشن صفحه نمایش : 720 × 1280
تراکم پیکسلی صفحه نمایش : 323 پیکسل بر اینچ
تعداد رنگ صفحه نمایش : 16 میلیون رنگ
قابلیت های صفحه نمایش : صفحه نمایش مالتی تاچ با قابلیت دریافت چندین لمس همزمان
هیچ نظری ارسال نشده