باتری اصلی HTC Incredible
5/3.6 رای   - 

باتری HTC Droid Incredible

  • 3 ماه گارانتی تعویض ماکروتل
نا موجود
41,000 تومان

توضیحات و بررسی تخصصی باتری گوشی موبایل HTC Droid Incredible

گوشی Droid Incredible اچ تی سی دارای باتری جدا شدنی Li-ion با ظرفیت 1300 میلی آمپر ساعت است که باید نمایشگر 3.7 اینچ گوشی را تغذیه کند. این گوشی در سال 2010 عرضه شد و به نظر می رسد ظرفیت باتری آن برای تغذیه ی نمایشگر کوچک گوشی کافی است. برای مثال گوشی آیفون 4 که در سال 2010 عرضه شد دارای نمایشگر 3.5 اینچ و باتری 1420 میلی آمپر ساعت است. گوشی گلکسی SII سامسونگ نیز دارای نمایشگر 4.3 اینچ و باتری 1650 میلی آمپر ساعت می باشد. گوشی BlackBery Bold 9780 که در سال 2010 عرضه شد نیز دارای نمایشگر 2.4 اینچ و باتری 1500 میلی آمپر ساعت بود. ما تست های رایج باتری را روی این گوشی امتحان کردیم که نتایج زیر ثبت شد.

اگر با این گوشی مکالمه ی 3G انجام دهید، باتری آن کمتر از 6 ساعت دوام می آورد که زمان کمی است. مثلا این زمان برای باتری گوشی گلکسی S2 حدود 9 ساعت است. زمان مکالمه ی 3G گوشی های آیفون 4 و Aspen سونی اریکسون نیز بیشتر از 7 ساعت می باشد. بنابراین زمان مکالمه ی گوشی فوق نسبتا پایین است و انتظارات را برآورده نمی کند.

اگر گوشی تان را در حالی که به شبکه ی تلفن 3G وصل است در حالت Standby بگذارید، باتری آن تا 7 روز دوام خواهد آورد که زمان کمی است. مثلا این زمان برای گوشی آیفون 4 حدود 12 روز است. باتری سامسونگ SII نیز حدود 25 روز در حالت Standby دوام می آورد که نسبت به گوشی فوق به مراتب بهتر است.

اگر طرفدار فیلم و ویدئو دیدن هستید باید بگوییم که باتری این گوشی عملکرد خوبی ندارد و نمایشگر کوچک آن نیز مزید بر علت می شود تا با آن فیلم تماشا نکنید.

اگر اهل موزیک گوش دادن هستید نیز باید بگوییم که با این گوشی می توانید حدود 40 ساعت (حدود 1.5 شبانه روز) موسیقی گوش دهید که زمان قابل قبولی است. مثلا با گوشی Aspen سونی اریکسون قادر خواهید بود 12 ساعت موزیک گوش دهید. این زمان برای گوشی آیفون 4 نیز حدود 40 ساعت می باشد.

از نظر پایداری کلی نیز باتری گوشی فوق حدود 40 ساعت دوام می آورد که زمان نسبتا کمی می باشد ولی برای گوشی با این مشخصات خوب است. در واقع این زمان بدین معناست که اگر شما گوشی تان را یک بار شارژ کنید و روزانه یک ساعت با آن فیلم ببینید، مکالمه انجام دهید و وب گردی کنید و در بقیه ساعات آن را در حالت Standby بگذارید، آنگاه باتری گوشی حدود 2 روز دوام خواهد آورد. البته این الگوی مصرف به عنوان الگوی استاندارد شناخته می شود و معمولا گوشی ها کمتر از این زمان دوام می آورند چون کاربران با آنها بیشتر کار می کنند. برای مقایسه، دوام باتری گوشی گلکسی S6 حدود 73 ساعت است.

هم چنین ما تست باتری را تحت شرایط دیگر نیز انجام دادیم. در این تست، نور صفحه نمایش گوشی روی 200nits تنظیم می شود که نور کافی برای استفاده از گوشی در خانه می باشد. پس از انجام دادن تست عمر باتری در این شرایط مشاهده کردیم که باتری این گوشی حدود 4 ساعت دوام می آورد که عمر نسبتا کمی به حساب می آید.

در کل باتری این گوشی با توجه به ظرفیت آن و صفحه نمایشی که دارد عملکرد نسبتا متوسطی ارائه می دهد و انتظار می رود بین 4 تا 12 ساعت دوام بیاورد

هیچ نظری ارسال نشده