باتری اچ تی سی HTC One M9_M9 PLUS

  • اصلي (Original)
  • 6 ماه گارانتی تعویض ماکروتل
موجود
72,000 تومان

ارسال با پست پیشتاز
خرید آنلاین از درگاه بانک ملت
کیفیت اصلی و دارای گارانتی
خرید توسط فرایند کارت به کارت

باتری اچ تی سی وان ام 9(htc one) ظرفیتی معادل 2840 میلی آمپر ساعت دارد و از نوع لیتیوم پلیمری می باشد. با خرید باطری اصلی  m9 بهترین بهره وری را برای گوشی خود فراهم کنید. طبق اطلاعات رسمی این باتری در حالت استندبای گوشی در شبکه ی 2g تا 391 ساعت و در شبکه ی 3g تا 402 ساعت می تواند دوام بیاورد. همچنین در مکالمه ی پیوسته ی در شبکه ی توجی  25 ساعت و 20 دقیقه و در شبکه ی تری جی تا 21 ساعت و 50 دقیقه دوام می آورد. ظرفیت باتری ام 9 نسبت به سلف اش کمی افزایش پیدا کرده است. ظرفیت 2840 آمپری این باتری 11 درصد بیشتر از باتری سامسونگ گلگسی اس 6(Galaxy S6) است که 2550 میلی آمپر ساعت ظرفیت دارد. حال به سراغ بررسی دقیق تر عملکرد این باتری و تست آن می پردازیم.

خرید باطری اچ تی سی وان ام 9

باتری  One M8امتیازات عالی در  Android KitKat برای خود ثبت کرد و آپدیت Lollipop منجر به بهبود نتایج آن در تست زمان وبگردی شد اما نتیجه ی تست پخش فیلم و زمان مکالمه ی آن خیلی جالب نبود. بنابراین ما به روال تست باتری خود پرداختیم با انتظار این که باتری بزرگتر m9 با صفحه نمایش همان سایز روشنایی بیشتری فراهم می کند.

تست زمان مکالمه

باتری ام 9 توانست در شبکه ی 3g  مکالمه ی 21 ساعت دوام بیاورد که بسیار نزدیک به نتیجه ی اعلام شده در اطلاعات رسمی باتری است.

تست زمان وبگردی

در این تست معلوم شد که باتری ام 9 در وبگردی پیوسته می تواند تا 7 و نیم ساعت دوام بیاورد که نتیجه ی کاملا مطلوبی است. به یاد داشته باشید که آپدیت اندروید 5 این  مقدار زمان را به 12 ساعت و نیم ارتقا داد و حتی در KitKat توانست 9 ساعت به خوبی دوام بیاورد.

تست زمان پخش فیلم

ام 9 توانست از این آزمون به خوبی سربلند بیرون بیاید و نتیجه ی 8 ساعت و 21 ساعت را برای خود ثبت کند که 2 ساعت کمتر از نسخه ی قبلی می باشد. برای مقایسه، باتری سامسونگ گلگسی اس 6 در پخش فیلم پیوسته توانست 10 ساعت و 24 دقیقه دوام بیاورد و 8 و 44 درقیقه در وبگردی در حالی که باتری آن کوچکتر است و صفحه نمایش بزرگتری را باید تغذیه کند. اما گلگسی در تست زمان مکالمه به خوبی عمل نمی کند و باتری HTC One M9 آن را با دو ساعت جلو افتادن مغلوب می کند.

تست استقامت کلی

عملکرد باتری اچ تی سی وان ام 9

با جمع بندی اطلاعات بالا و میزان دوام باتری ام 9 در حالت استندبای گوشی، زمان استقامت کلی باتری گوشی به 62 ساعت می رسد و این یعنی که اگر یک کاربر معمولی باشید و روزانه تنها یک ساعت تماشای فیلم، یک ساعت وبگردی و یک ساعت مکالمه ی تلفنی داشته باشید با یک بار شارژ کردن تا 62 ساعت(حدود 2 روز) نیاز به شارژ دوباره ی گوشی خود ندارید. 

ویژگی های باتری

ظرفيت : 2840 میلی امپر ساعت
نوع باتری : Li-Po
زمان آماده به کار : 402 ساعت در شبکه 3G
زمان مکالمه : 21ساعت و 50 دقیقه در شبکه 3G
هیچ نظری ارسال نشده