Huawei AM115-3.5mm Handsfree Earphones
5/4.0 رای   - 

هندزفری Huawei - AM115

  • سفيد - White
  • 100% اورجینال ( OEM )
  • 7 روز مهلت تست
موجود
87,000 تومان

هندزفری AM115 ساخت شرکت Huawei و جزو هندزفری های ارزان و با کیفیت بازار است. این هندزفری با اینکه قیمت بسیار پایین تری نسبت به هندزفری های دیگر مانند Samsung AKG دارد اما همچنان کیفیت خود را حفظ کرده است. نمی توان گفت که هندزفری Huawei AM115 در دسته خود بهترین است، اما به جرعت می توان گفت که که نسبت به قیمتی که دارد، ارزش خرید آن بالاست.

 

در بسیاری از گوشی های اندرویدی هندزفری ها به گونه ای طراحی شده که در قسمت گوش هندزفری لاستیک هایی قرار دارد و هدف از قرار دادن این لاستیک ها ایزوله کردن صدا جهت کاهش صدای محیط می باشد. اما در این هندزفری از لاستیک استفاده نشده ولی این موضوع به معنی کاهش کیفیت صدای آن نیست. طراحی ظاهری هندزفری Huawei AM115 تا حدودی به هندزفری iPhone شبیه است.

 

 

هندزفری Huawei AM115 مخصوص گوشی های Huawei و با دیگر گوشی های اندرویدی به خوبی سازگار است. جک هندزفری 3.5 میلیمتری آن به شما این امکان را می دهد که هندزفری را به هر دستگاه صوتی  با پورت 3.5 میلیمتری هندفون و هندزفری متصل کرده و از آن استفاده کنید. البته ممکن است در برخی دستگاه ها عملکرد دکمه کنترل آن به خوبی گوشی های اندرویدی نباشد

 

 

از نظر اندازه، طول هندزفری Huawei AM115 اندازه استاندارد 1.2 متر دارد و وزن آن 15 گرم است. در نوار کنترل سه دکمه وجود دارد که دوتا از آن ها برای کم و زیاد کردن ولوم و دیگری برای توقف/ادامه موزیک استفاده می شود. طبق معمول از این دکمه برای پاسخ دادن به تماس ها نیز استفاده می شود و میکروفون تعبیه شده در پشت نوار کنترل عمل انتقال صدا را با کیفیت بالا به عهده دارد.

هیچ نظری ارسال نشده