باطری گوشی LG nexus 5-BL-T9

battery اصلی ال جی نکسوس 5 دارای ظرفیت واقعی 2300 میلی امپر ساعت و شارژ دهی بالا همانند خود باتری ال جی نکسوس 5 بوده این باطری دارای گارانتی تعویض به مدت 6 ماه بعد از خرید و صدور فاکتور می باشد. این مدل گوشی به جز به nexus 5 به مدلهای زیر نیز میخورد Nexus 5 D820 D820 Red D820 Sprint D820 T-mobile D821 SGH-D820 SGH-T809
  • اصلي(Original)
  • 6 ماه گارانتی تعویض ماکروتل
موجود
52,000 تومان

ارسال با پست پیشتاز
خرید آنلاین از درگاه بانک ملت
کیفیت اصلی و دارای گارانتی
خرید توسط فرایند کارت به کارت

باتری ال جی نکسوس 5 ( LG Nexus 5 )  ظرفیت 2300 میلی آمپر ساعت دارد و از نوع لیتیوم پلیمری می باشد. با خرید باطری اصلی آن بهترین بهره وری را برای گوشی خود فراهم آورید.  LG Nexus 5 با باتری که بسیاری می ترسیدند نتواند جوابگوی صفحه نمایش 5 اینچی 1080p و چیپ ست چهارهسته ای اسنپ دراگون 800 باشد ظهور کرد وشرکت های گوگل و ال جی با قرار دادن یک باتری با ظرفیت تنها 2300 میلی آمپر ساعت میانبر زدند.

طبق اطلاعات رسمی این باتری می تواند تا 17 ساعت در مکالمه ی پیوسته در شبکه ی 3g دوام بیاورد و نیز تا 300 ساعت در حالت استندبای گوشی در شبکه ی 3g استقامت می کند. اما ما می خواهیم آن را تست کنیم تا از نتایج آن مطمئن شویم.

تست زمان مکالمه

زمان به دست آمده با آن چه مورد انتظار بود مشابه بود و Nexus 5 توانست 16 ساعت و 40 دقیقه در مکالمه ی پشت سرهم دوام بیاورد قبل از این که کاملا شارژ آن تخلیه شود.

تست مکالمه باتری ال جی نکسوس 5 - lg nexus 5

تست زمان وبگردی

اما در این جا نکسوس 5 شروع به پس رفت کرد. تست وبگردی نکسوس 5 آن را از بقیه عقب انداخت و تنها توانست در وبگردی پیوسته 4 ساعت و 46 دقیه دوام بیاورد که اصلا نتیجه ی خوبی نیست و باعث شد از گوشی های صدر جدول فاصله ی زیادی داشته بگیرد.

تست وبگردی باتری ال جی نکسوس 5 - lg nexus 5 

تست پخش فیلم

مدت زمان پخش فیلم آن هم واقعا قابل توجه نبود. با این گوشی تنها می توانید کمی بیش از 6 ساعت فیلم تماشا کنید. شاید شما همین مقدار تماشای فیلم را هم در روز نداشته باشید و این نتیجه ی مطلوبی است ولی نسبت به سایر گوشی های هم رده ی خود درخشان نبود.

تست پخش فیلم باتری ال جی نکسوس 5 - lg nexus 5

تست استقامت کلی

استقامت کلی باتری نکسوس 5 به 40 ساعت رسید و این زمان تعداد ساعاتی است که با یک بار شارژ کردن می توانید از گوشی خود استفاده کنید قبل از این که باتری آن به صفر درصد برسد. البته در صورتی که استفاده ی معمولی داشته باشید و روزانه تنها یک ساعت تماشای فیلم، یک ساعت وبگردی و یک ساعت تماس تلفنی داشته باشید. Nexus 5 برای تماشای فیلم گاه به گاه و وبگردی تفریحی واقعا خوب است و حداقل یک روز کامل شارژش باقی می ماند حتی اگر شما کاربر پرکاری باشید. 

تست باتری ال جی نکسوس 5 - lg nexus 5

ویژگی های باطری

ظرفيت باتري : 2300 mAh
نوع باتری : Li-ion
ولتاژ : 3.7V
زمان آماده به کار : 300ساعت
زمان مکالمه : 17ساعت
هیچ نظری ارسال نشده