باتری اصلی Huawei Ascend G620s
10/3.5 رای   - 

باتری اصلی Huawei Ascend G620s

  • 3 ماه گارانتی تعویض ماکروتل
نا موجود
به زودی

باطری Huawei Ascend G620s/هواوی اسند جی 620 اس ظرفیت 2000 میلی آمپر ساعت دارد و از نوع لیتیوم پلیمری می باشد. با خرید باطری اصلی Huawei g620s بهترین بهره وری را برای گوشی خود فراهم بیاورید. باتری Huawei Ascend G620S با ظرفیت 2000 میلی آمپری اش به طور نگران کننده ای کوچک است. در واقع باتری آن نسبت به رقبایش نظیر Moto G(2016)، Sony Xperia M2 Aqua و نیز Asus Zenfone 5 کوچکتر است. با این حال این باتری در تست 90 دقیقه ای پخش ویدئوی سایت TechRadar خوب عمل کرد. این تست با روشنایی حداکثری صفحه نمایش انجام شده بود که در آن شارژ باتری G620s بعد از 90 دقیقه 23% کاهش یافته بود. این نتیجه شبیه باتری اصلی  Moto G و اندکی بهتر از (Moto G(2014 بود که در این تست 26% از شارژ باتری اش تخلیه شده بود. اما باتری گوشی های  Asus Zenfone 5 و Sony Xperia M2 Aqua توانستند با کاهش 22% و 20% اندکی از باتری G620S جلو بیفتند. این نتیجه ها ثابت می کند که گوشی  Huawei Ascend G620S در این رنج قیمت بهترین عمر باتری را ندارد اما خیلی بد هم عمل نمی کند.

خرید باطری اصلی هواوی ascend G620s

برای مثال در استفاده ی ترکیبی که شامل چند تماس کوتاه، نیم ساعت بازی کردن با گوشی و روشن بودن صفحه نمایش تا مدت زیادی برای استفاده از برنامه ها و اینترنت می شد باتری هواوی G620s بعد از 15 ساعت از 100% به 19% کاهش یافت. دوام باتری به میزان استفاده ی شما برمی گردد مطمئنا اگر شما کمتر از حد معمول از گوشی خود استفاده کنید تا یک روز کامل هم نیاز به شارژ دوباره ی آن ندارید. اما این گوشی برای اکثر کاربران جزو گوشی هایی محسوب می شود که شب ها لازم است تا به شارژ بزنند.

مشخصات باتری Huawei ascend G620s

اگر نیاز دارید تا شارژ باتری خود را تا مدت زمان زیادتری حفظ کنید. می توانید از سه پلن قدرت متفاوت استفاده کنید. حالت«Normal» که اندکی استفاده از شبکه و cpu را برای به حداکثر رساندن عملکرد تنظیم می کند.

حالت دوم«Smart» است که به طور اتوماتیک استفاده از شبکه و CPU را برای عملکرد متوازن تنظیم می کند. در نهایت نیز گزینه «Ultra Power Saving» وجود دارد که انتظار می رود عمر باتری شما را دوبرابر کند البته این کار تنها با محدودکردن دسترسی شما به صرفا پیام دادن و تماس گرفتن میسر می شود.

مصرف بهینه ی باتری huawei ascend g620s

اگر می خواهید کنترل بیشتری در این زمینه داشته باشید می توانید به صفحه ی نظارت بر مصرف باتری مراجعه کنید که در آن جا قادر هستید مشکلات احتمالی که ممکن است روی عمر باتری شما تاثیر بگذارند را شناسایی کنید از تایم اوت صفحه نمایش گرفته تا همگام سازی خودکار. صفحه ی دیگری، پرمصرف ترین برنامه هایی را که روی گوشی شما در حال اجرا هستند نشان می دهد بنابراین به راحتی متوجه می شوید که کدام یکی از آن ها بیشترین تاثیر را در تخلیه ی باتری گوشی تان دارند. 

مشخصات باتری

ظرفيت : 2000 میلی امپر
نوع باتری : Li-Po لیتیوم پولیمر
هیچ نظری ارسال نشده