باطری گوشیSamsung Galaxy Gio S5660
17/3.2 رای   - 

باطری گوشی Samsung Galaxy Pocket S5300

  • 3 ماه گارانتی تعویض ماکروتل
نا موجود
65,000 تومان

باطری Samsung Galaxy Pocket S5300 / سامسونگ گلگسی پاکت ظرفیت 1200 میلی آمپر ساعت دارد و این باتری نوع لیتیوم یونی می باشد. باطری galaxy pocket توسط خود کاربر قابل تعویض می باشد. با خرید باطری اصلی سامسونگ گلکسی پاکت بهترین بهره وری را برای گوشی خود فراهم بیاورید. طبق اطلاعات رسمی این باتری در حالت استندبای گوشی در شبکه ی 3g تا 500 ساعت می تواند دوام بیاورد. همچنین در مکالمه ی پیوسته در این شبکه تا 5 ساعت و 40 دقیقه می تواند شارژ نگه دارد.

خرید باطری samsung galaxy pocket

سامسونگ pocket یکی از محصولات این شرکت است که می خواهد کاربران را با گوشی ارزان تر مخصوص بازی جذب کند. صفحه نمایش آن اندازه ی کوچک 2.8 اینچی با رزولوشن QVGA دارد/ دوربین آن نیز QVGA می باشد و هیچ اتصال پاور هوگینگ برای صحبت کردن ندارد. بنابراین باتری 1200 میلی آمپرساعت برای فراهم کردن قدرت کافی خوب است. برای بررسی دقیق تر عملکرد این باتری به تست زیر می پردازیم.

تست زمان مکالمه

تست عمر باتری سامسونگ galaxy pocket

طبق اطلاعات رسمی سامسونگ این باتری در مکالمه ی پیوسته در شبکه ی 3g تا 5 ساعت و 4 دقیقه دوام می آورد. تست ما نشان داد که این مقدار اندکی بیشتر و حدودا چند دقیقه کمتر از 6 ساعت(5 و 54 دقیقه) است. این نتیجه باتری Pocket را به پایین چارت ما نزدیک می کند. همانطور که می بینید درست است که باتری Pocket توانسته است در این تست حدود 20 دقیقه ای از باتری Sony Xperia P جلو بزند ولی هنوز اختلاف زیادی با گوشی موبایل رده بالایی چون iphone 4s دارد. 

تست زمان وبگردی

تست زمان وبگردی باطری galaxy pocket

باتری galaxy pocket در وبگردی نیز عملکرد ضعیفی از خود نشان داد و تقریبا 4 ساعت دوام آورد که باعث می شود با چنین صفحه نمایش کوچکی کمتر وبگردی کنید. توجه کنید که در تست ما وای فای روشن بود و روشنایی در 50 درصد تنظیم شده بود. 

تست زمان پخش فیلم

مشخصات باتری galaxy pocket

گوشی galaxy pocket در پخش فیلم اندکی بهتر عمل کرد و بعد از 6 ساعت پخش فیلم شارژ آن از 100% به 10% رسید که این نتیجه آن را در میانه ی جدول ما قرار داد.

تست زمان استقامت کلی

مشخصات کلی باطری سامسونگ گلگسی پاکت

موقعی که نتایج تست بالا و عملکرد گوشی در حالت استندبای را جمع بندی کردیم به نتیجه ی استقامت کلی 34 ساعت برای این باتری رسیدیم. پس باتری این گوشی تا یک روز می تواند دوام بیاورد در صورتی که استفاده ی معمولی داشته باشید و روزانه بیشتر از یک ساعت تماشای فیلم، یک ساعت وبگردی و یک ساعت تماس تلفنی نداشته باشید. با این حال باتری Pocket آنقدر توانا نیست که بتواند جوابگوی دسته های مختلف افراد باشد بنابراین اگر قصد دارید تماس تلفنی زیادی داشته باشید شارژر یا حداقل یک باتری یدکی همراه خود داشته باشید. 

مشخصات باتری

ظرفيت : 1200 ميلي آمپر ساعت (mAh)
نوع باتری : Li-ion لیتیوم یون
ولتاژ : 3.7V
تست زمان استقامت کلی : 500
زمان مکالمه : 5.40ساعت
هیچ نظری ارسال نشده