باطری اصلی Samsung Galaxy Ace Plus S7500
4/4.5 رای   - 

باتری Samsung Galaxy Ace Plus S7500 - EB464358VU

  • 3 ماه گارانتی تعویض ماکروتل
نا موجود
69,000 تومان

توضیحات و بررسی تخصصی باتری گوشی موبایل Samsung Galaxy Ace Plus - S7500

گوشی گلکسی Ace Plus سامسونگ که در سال 2012 عرضه شد دارای باتری جدا شدنی Li-ion با ظرفیت 1300mAh است که باید نمایشگر 3.65 اینچ گوشی را تغذیه کند. ظرفیت باتری این گوشی 200mAh کمتر از ظرفیت باتری گوشی گلکسی S Duos است ولی نمایشگر آن حدود 0.4 اینچ کوچکتر می باشد. به نظر می رسد ظرفیت باتری این گوشی با توجه به سال عرضه ی آن و نمایشگر نسبتا کوچک آن کافی باشد. ما تست های رایج باتری را روی این گوشی امتحان کردیم که نتایج زیر ثبت شد.

اگر با این گوشی مکالمه ی 3G انجام دهید، باتری آن نزدیک به 7 ساعت و 30 دقیقه دوام می آورد که زمان خوبی است. البته اگر مکالمه ی 2G انجام دهید این زمان تا 11 ساعت ارتقا می یابد. در واقع زمان مکالمه ی این گوشی برای سال 2012 رضایت بخش می باشد هر چند امروزه گوشی هایی مانند گلکسی S9 به بازار آمده اند که زمان مکالمه شان حدود 23 ساعت است. حتی گوشی هایی وجود دارند که بیشتر از 30 ساعت مکالمه ی 3G را پشتیبانی می کنند ولی ظرفیت باتری آنها به مراتب بیشتر از گوشی فوق است. برای مقایسه، این زمان برای گوشی گلکسی S III سامسونگ بیشتر از 10 ساعت است.

اگر طرفدار فیلم و ویدئو دیدن هستید باید بگوییم که باتری این گوشی عملکرد خوبی ندارد و نمایشگر کوچک آن نیز مزید بر علت می شود تا با آن فیلم تماشا نکنید.

اگر گوشی تان را در حالت Standby بگذارید باتری آن به مدت 27 روز دوام خواهد آورد که زمان بسیار خوبی است. این زمان برای گوشی گلکسی S III حدود 30 روز است.

از نظر پایداری کلی نیز باتری گوشی فوق کمتر از 35 ساعت دوام می آورد. در واقع این زمان بدین معناست که اگر شما گوشی تان را یک بار شارژ کنید و روزانه یک ساعت با آن فیلم ببینید، مکالمه انجام دهید و وب گردی کنید و در بقیه ساعات آن را در حالت Standby بگذارید، آنگاه باتری گوشی فوق کمتر از 2 روز دوام خواهد آورد. البته این الگوی مصرف به عنوان الگوی استاندارد شناخته می شود و معمولا گوشی ها کمتر از این زمان دوام می آورند چون کاربران با آنها بیشتر کار می کنند. در مورد این گوشی نیز معمولا بایستی هر روز آن را شارژ کنید. برای مقایسه، باتری گوشی گلکسی S3 i9300 حدود 43 ساعت دوام می آورد.

هم چنین ما تست باتری را تحت شرایط دیگر نیز انجام دادیم. در این تست، نور صفحه نمایش گوشی روی 200nits تنظیم می شود که نور کافی برای استفاده از گوشی در خانه می باشد. پس از انجام دادن تست عمر باتری در این شرایط مشاهده کردیم که باتری این گوشی حدود 5 ساعت دوام می آورد که عمر متوسطی به حساب می آید.

در کل باتری این گوشی با توجه به ظرفیت آن و صفحه نمایشی که دارد عملکرد خوبی ارائه می دهد و انتظارات را برآورده می کند. از محاسن این باتری می توان به زود شارژ شدن آن اشاره کرد چون ظرفیت نسبتا کمی دارد.

مشخصات باتری

ظرفيت : 1300 ميلي آمپر ساعت (mAh)
نوع باتری : Li-ion لیتیوم یون
ولتاژ : 3.7V
تست زمان استقامت کلی : 360 ساعت
زمان مکالمه : 9 ساعت

مشخصات کلی محصول

مدل (Model) : Galaxy Ace Plus
برند (Brand) : Samsung
هیچ نظری ارسال نشده