باتری Samsung Galaxy A9 2016

  • اصلي(Original)
  • 6 ماه گارانتی تعویض ماکروتل
موجود
71,000 تومان

ارسال با پست پیشتاز
خرید آنلاین از درگاه بانک ملت
کیفیت اصلی و دارای گارانتی
خرید توسط فرایند کارت به کارت

باتری سامسونگ گلگسی samsung galaxy a9 (2016) ظرفیت بزرگ 4000 میلی آمپر بر ساعت دارد و از نوع لیتیوم یونی می باشد. با خرید باطری اصلی آن بهترین عملکرد را برای گوشی خود فراهم آورید. بر اساس تجربه ای که با گوشی های کوچکتر سری A داشتیم از این گوشی توقعات زیادتری انتظار می رود. اگرچه آن گوشی ها از چیپ ست قدیمی تر S615 استفاده می کنند و گلگسی A9 از چیپ ست Snapdragon 652 استفاده می کند.

تست زمان مکالمه

این باتری توانست در تست زمان مکالمه نتیجه ی عالی و خارق العاده ی 33 ساعت را برای خود ثبت کند که یعنی به معنای واقعی می توانید یک روز پشت سرهم با گوشی خود صحبت کنید قبل از این که شارژ آن کاملا تخلیه شود.

تست زمان وبگردی

تست زمان وبگردی نیز همانند سایر نتایج عالی است اما به اندازه ی باتری Huawei Mate 8 عالی عمل نمی کند ولی خب در میان بهترین های لیست گوشی های ما قرار می گیرد.

تست زمان پخش فیلم

صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت Galaxy A9 (2016) تماشای فیلم در این گوشی را بسیار لذت بخش می کند. با تستی که انجام دادیم ثابت شد که می توانید با این گوشی تا 18 ساعت و 36 دقیقه به طور پیوسته فیلم تماشا کنید.

تست استقامت کلی

نتایج به دست آمده از تست باتری samsung galaxy a3 عالی بودند و این باتری توانست امتیاز استقامت کلی 103 ساعت را در حالت تک سیم برای خود ثبت کند.با دو سیم هم این نتیجه خیلی تغییر نمی کند و باتری گلگسی A9 در حالت دو سیم کارته می تواند تا 98 ساعت دوام بیاورد. این بدین معناست که در صورتی که یک کاربر معمولی باشید و از گوشی خود روزانه تنها برای یک ساعت فیلم دیدن، یک ساعت وبگردی و یک ساعت تماس استفاده کنید تا 103 ساعت نیاز به شارژ کردن گوشی خود ندارید.

تست باتری سامسونگ گلکسی samsung galaxy a9

باتری samsung galaxy a9

هیچ نظری ارسال نشده