هندزفری اصلی AKG مدل EQ-IG955
49/3.4 رای   - 

هندزفری Samsung AKG - EO-IG955

هندزفری با پورت 3.5 میلی متری مخصوص:
AKG Samsung Galaxy S8 S8+ S9 S9+ Note 8

  • مشکي - Black
  • 100% اورجینال ( OEM )
  • 7 روز مهلت تست
موجود
239,000 تومان

هندزفری AKG مدل EO-IG955 برای کسانی که گوشی Galaxy S8 یا Galaxy S8 Plus خریده اند آشناست. زمانی که شما گوشی Galaxy S8 یا S8 Plus میخرید، یک هندزفری AKG درون جعبه آن دریافت می کنید. اما همانطور که برای همه اتفاق می افتد، ممکن است شما هندزفری گوشی خود را به هر دلیل از دست بدهید، یا این هندزفری را از دوست خود قرض گرفته و پس از استفاده به آن علاقه مند شده اید. قطعا خرید یک گوشی موبایل چندین میلیونی برای به دست آوردن یک هندزفری با کیفیت کار عاقلانه ای نیست. این هندزفری را می توان به صورت جداگانه در قیمتی نسبتا مناسب تهیه کرد.

این هندزفری از نظر طراحی کمی با دیگر هندزفری ها متفاوت است. قسمت گوشی آن به گونه ای طراحی شده که هندزفری به خوبی در گوش جای گرفته و مانع افتادن آن شود. این ویژگی باعث می شود هندزفری برای هر مدل گوش مناسب باشد اما با این حال امکان دارد برخی افراد با طراحی آن راحت نباشند. لاستیک های قرار گرفته در قسمت گوش این هندزفری باعث می شود صدای محیط کاهش یابد. این لاستیک ها مانند لاستیک های دیگر هندزفری ها به راحتی قابل خارج سازی است که این امکان را به شما می دهد تا لاستیک هایی با اندازه های مختلف روی هندزفری خود استفاده کنید.


برخلاف شرکت Apple که پورت 3.5 میلیمتری هندزفری را از گوشی های جدید خود حذف کرده است، در گوشی های Galaxy S8 و Galaxy S8 Plus هنوز پورت 3.5 میلیمتری هندزفری وجود دارد بنابراین از هندزفری این گوشی ها می توان در دستگاه های دیگری که مجهز به پورت 3.5 میلیمتری هستند استفاده کرد. قسمت نوار کنترل این هندزفری دارای دکمه های ولوم پایین و بالا و دکمه توقف/ادامه موزیک وجود دارد. همچنین میکروفونی به صورت داخلی در پشت نوار کنترل قرار دارد و مخصوص تماس های تلفنی که از طریق هندزفری انجام می گیرد، می باشد. در گوشی های iPhone به دلیل تفاوت در سیستم عامل گوشی ها ممکن است دکمه های ولوم هندزفری به درستی کار نکند، اما از نظر کیفیت صدا هیچ تفاوتی با گوشی های اندرویدی ندارد.

هیچ نظری ارسال نشده