تاچ و ال سی دی Sony Xperia Z3 Compact

  • مشکي
  • سفيد
  • اصلي(Original)
موجود
325,000 تومان

ارسال با پست پیشتاز
خرید آنلاین از درگاه بانک ملت
کیفیت اصلی و دارای گارانتی
خرید توسط فرایند کارت به کارت

تاچ ال سی دی Sony Z3 Compact/ سونی زد 3 کامپکت قطر 4.6 اینچ دارد و درست مانند سلف خود دارای IPS LCD خازنی می باشد. ولی شباهت این دو در همین جا خاتمه می یابد.سونی نه تنها قطر صفحه نمایش آن را به 4.6 افزایش داده است بلکه آن را به گونه ای ساخته که فوت پرینت(قسمت لمسی) شبیه گوشی Z1 Compact داشته باشد. فراتر از آن سونی رنگ های sony z3 compact را زنده تر و روشن تر ارائه کرده است و حذف کنتراست آن را در زمانی که از زوایه به صفحه نمایش گوشی نگاه شود تا حد زیادی کاهش یافته است. 

راز پشت این پیشرفت ها وجود ال ای دی های رنگی Live می باشد که سونی در تکنولوژی تریلومینوسی گوشی های اکسپریای قبلی به کار برده بود. ال ای دی رنگی Live رنگ های سبز فسفری و قرمز را با ال ای دی های آبی رنگ برای تولید نور روشن تر و یکنواخت تر بدون بیش از حد اشباع کردن رنگ تصویر ترکیب می کند.

در این جا تصویر صفحه نمایش Sony Z3 Compact را در زیر میکروسکوپ می بینید:

خرید تاچ ال سی دی sony z3 compact

گوشی سونی اکسپریا z3 compact امتیاز خوبی در تست روشنایی صفحه نمایش ما گرفت. این گوشی نسبت به سایزی که دارد کنتراست عالی ارائه می دهد.

در جدول زیر میزان روشنایی تاچ ال سی دی sony z3 compact با دیگر گوشی ها مقایسه شده است. 

میزان روشنایی تاچ ال سی دی sony z3 compact

صفحه نمایش z3 compact خیلی انعکاسی نیست و همین باعث می شود که کمتر نور خورشید را از خود بازتاب دهد و خوانایی آن در زیر نور خورشید با مشکل روبرو نشود.

در جدول زیر میزان خوانایی صفحه نمایش سونی زد 3 کمپاکت در زیر نور آفتاب با دیگر گوشی ها مقایسه شده است. 

میزان خوانایی تاچ ال سی دی z3 compact زیر نور آفتاب

سونی طراحی گوشی Xperia Z3 Compact را نسبت به سلف آن یعنی Z1 Compact تا اندازه ی زیادی ارتقا بخشیده است. آخرین نسل گوشی های Compact دیگر یک کپی کوچک از گوشی همتایش نیست بلکه طراحی Omnibalance سونی منجر به واحدی منحصر به فرد تر شده است و به همین دلیل است که شما این گوشی را حتی بیشتر از Xperia Z3 ترجیح می دهید.

لبه های شیشه ای Z3  کمپاکت برای راحت در دست نگهداشتن کاملا راحت هستند و سایز کوچک آن باعث می شود که بتوانید حتی با یک دست نیز با آن کار کنید. اگرچه ضخامت آن اندکی بیشتر از گوشی Z3 می باشد با این حال همین عامل باعث می شود که راحت تر با دست گرفته شود.

صفحه نمایش های 5.2 اینچی Sony Xperia Z3 و 5.5 اینچی LG G3 و 5.7 اینچی Samsung Galaxy Note 4 ثابت می کنند که گوشی هایی با صفحه نمایش های بزرگتر بیشتر مورد تقاضا هستند. درست است که صفحه نمایش سونی زد 3 کمپاکت 4.6 اینچ است اما سونی حاشیه های آن ها را به کمترین حد رسانده تا فضای مورد استفاده ی آن به اندازه ی گوشی های مذکور باشد. 

در این لینک به تشخیص اصلی بودن تاچ و ال سی دی می پردازیم.

تاچ و ال سی دی Sony Xperia Z3 Compact با گارانتی 1 هفته تعویض
دارای کیفیت اوریجینال

ویژگی های تاچ و ال سی دی

صفحه نمایش رنگی : yes
صفحه نمایش لمسی : yes
نوع صفحه نمایش : خازنی از نوع IPS
تکنولوژی صفحه نمایش : IPS
اندازه صفحه نمایش : 4.6 اینچ
رزولوشن صفحه نمایش : 720 × 1280
تراکم پیکسلی صفحه نمایش : 319ppi
تعداد رنگ صفحه نمایش : 16 میلیون رنگ
هیچ نظری ارسال نشده