باتری Huawei P6 G6 G630 - HB3742A0EBC
100/3.3 رای   - 

باتری Huawei P6 G6 G630 - HB3742A0EBC

  • 30 روز گارانتی تعویض ماکروتل
موجود
118,000 تومان

باطری هواوی اسند پی 6(Huawei Ascend P6) از نوع لیتیوم پلیمری می باشد، ظرفیت 2000 میلی آمپر ساعت دارد و غیر قابل تعویض می باشد. با خرید باطری اصل بهترین بهره وری را برای گوشی موبایل خود فراهم بیاورید. طبق اطلاعات رسمی این باتری در حالت استندبای گوشی در شبکه ی 3g تا 315 ساعت می تواند دوام بیاورد. به علاوه در مکالمه ی شبکه ی 3g نیز تا 14 و نیم ساعت می تواند استقامت کند. هواوی پی 6 توانست به عنوان باریک ترین گوشی دنیا معروف شود. آیا باریک بودن باعث شد که باتری کم ظرفیت تری در آن تعبیه شود؟ آیا این باتری با این ظرفیت کم می تواند به خوبی انرژی این گوشی را تامین کند.

خرید باطری هواوی پی 6

هواوی پی 6 روی پردازشگر نسبتا قدیمی چهار هسته ای Cortex-A9 اجرا می شود اگرچه هواوی می گوید که کارهای زیادی برای بهینه سازی مصرف آن انجام داده است. صفحه نمایش کم قدرت IPS آن احتمالا با باتری 2000 میلی آمپری به خوبی کار می کند. برای این که ثابت شود که این باتری جوابگوی صفحه نمایش و پردازشگر خود است و اطلاعات رسمی حاصل شده چقدر صحت دارند توجه شما را به تست باتری که در زیر آمده است جلب می کنیم.

تست زمان مکالمه

مشخصات باتری هواوی پی 6

باتری هواوی پی 6 توانست در تست مکالمه ی پیوسته در شبکه ی 3g حدود 14 ساعت و ربع دوام بیاورد که امتیاز بسیار عالی است و با چیزی که اطلاعات رسمی هواوی اعلام کرده بود(14 ساعت و نیم) اختلاف کمی داشت. همین طور که می بینید p6  در این تست با باتری نوکیا لومیا 620(Nokia Lumia 620) برابری می کند.

تست زمان وبگردی

تست باتری هواوی پی 6

امتیاز P6 در تست وبگردی پیوسته چندان جالب و قابل توجه نیست اما به اندازه ی کافی مطلوب هست که باعث شده در میانه ی جدول ما بنشیند. همانطور که می بینید در این تست باتری p6 اختلاف کمی با نتیجه ی تست باتری sony xperia z دارد.

تست زمان پخش فیلم

مشخصات باتری هواوی پی 6

سرانجام به تست زمان پخش فیلم این باتری می رسیم که بعد از حدود 7 ساعت پخش فیلم پیوسته شارژ آن به 10 درصد حیاتی رسید. مطمئنا این جزو بهترین نتیجه هایی نیست که تاکنون دیده ایم اما انقدر هست که بتوانید یک یا دو تا فیلم طولانی را ببینید و اوقات سفر خود را با آن پر کنید.

تست زمان استقامت کلی

مشخصات باتری اصل هواوی p6

با جمع بندی نتایج بالا و دوام باتری در حالت استندبای به امتیاز استقامت کلی باتری می رسیم. استقامت باتری در حالت استندبای حدودا متوسط بود که به رتبه ی استقامت کلی متوسط 46 ساعت منجر شد. این یعنی اگر شما یک کاربر معمولی باشید و روزانه از گوشی خود تنها برای یک ساعت فیلم دیدن، یک ساعت مکالمه ی تلفنی و یک ساعت وبگردی استفاده کنید، با یک بار شارژ کردن تا 46 ساعت به شارژ دوباره ی آن نیاز ندارید.

مشخصات باتری

ظرفيت : 2000 ميلي آمپر ساعت (mAh)
مدل : HB3742A0EBC
نوع باتری : Li-Po لیتیوم پولیمر
ولتاژ : 3.7V
تست زمان استقامت کلی : 315 ساعت در شبکه 3G
زمان مکالمه : 14 ساعت و 30 دقيقه در شبکه 3G
هیچ نظری ارسال نشده