پروانه کسب مجازی

پروانه کسب مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی 2 ستاره

نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره

فیلتر محصولات

ولتاژ

رهگیری سفارش

کد امنیتی
باتری گوشی موبایل

باتری گوشی موبایل

خرید باتری موبایل و تبلت با بهترین قیمت و گارانتی تعویض 1 ماه و 3 ماهه ماکروتل

باتری موبایل و تبلت همواره یکی از دغدغه های کاربران و شرکت های سازنده بوده است و همیشه شرکت های سازنده به دنبال بالا بردن کارایی افزایش نگه داری شارژ به وسیله باتری موبایل و کاربران نیز میزان شارژ دهی را عنوان یکی از برترین مقوله ها در خرید گوشی موبایل در نظر میگیرند زیرا باتری گوشی موبایل بعد از مدتی فرسوده شده ونیاز به تعویض دارند که دربرندهای مختلف موبایل این زمان با توجه به نوع باطری و دستگاه مورد نظر و همیجنین نوع استفاده کاربر از دستگاه متفاوت است. باطری‌های تلفن همراه در انواع مختلف:

باتري‌هاي ليتيوم پليمري Li-Ion polymer ،باتري‌هاي يون ليتيومي Lithium-Ion ،باتري‌هاي نيکل کادميوم nickel-cadmium  وجود دارند که نوع نیکل کادمیوم اولین نسل باطری گوشی موبایل بوده که به شارژ ابتدایی 12 ساعته نیاز داشت اما به روزترین باتری های موجود در بازار لیتیومی هستند. با خرید باتری اصلی موبایل از ماکروتل بهترین بهره وری را برای گوشی خود به همراه داشته باشید.

اکثر موبایل های جدید مانند گوشیهای ایفون دارای باتری داخلی هستند و برای تعویض نیاز به تعمیرکار موبایل دارند. جهت تعویض باتری دستگاه تلفن همراه خود میتوانید به دفتر تعمیرات موبایل ماکروتل در تهران مراجعه کنید و یا گوشی خود را به مراکز معتبر تعمیرات موبایل بسپارید.

اشکالات و خرابی های عمده باتری گوشی :

پرش شارژ ،خالی شدن سریع باتری ، هنگ شدن گوشی ، خاموش شدن گوشی هنگام استفاده و....

نمایش 1 - 20 از 814 آیتم