شارژر اصلی سامسونگ

شارژر سامسونگ - قیمت شارژر اصلی سامسونگ

لیست قیمت شارژر اصلی سامسونگ به همراه کابل با گارانتی تعویض 30 روزه.

در این صفحه انواع آداپتور و سری شارژر سامسونگ و کابل‌های سامسونگ را به تفکیک مدل برند گوشی شما در سایت قرار دادیم.

اگر برای خرید شارژر گوشی سامسونگ‌تان نیاز به مشاوره دارید؛ با یکی از شماره‌های زیر تماس بگیرید.

برای خرید کابل شارژر سامسونگ اصلی؛ روی لینک کلیک کنید.

ادامه مطلب
فیلتر توسط
44,000 تومان
کابل Micro-USB به طول یک متر و بدون قابلیت شارژ سریع مناسب برای شارژ و انتقال اطلاعات گوشی سامسونگ گلکسی A10s است. در صورت نیاز به آداپتور این محصول گزینه نوع درخواست را انتخاب کنید.
44,000 تومان
کابل شارژ سامسونگ از نوع USB به Micro علاوه بر شارژدهی گوشی گلکسی J7 برای انتقال اطلاعات نیز به کار می‌رود. در صورت نیاز به آداپتور این محصول گزینه نوع درخواست را انتخاب کنید.
55,000 تومان
کابل شارژ اصلی سامسونگ گلکسی Note 4 مدل Micro-USB با قابلیت فست شارژ و انتقال داده و با بهترین کیفیت طراحی شده است. در صورت نیاز به آداپتور این گوشی گزینه نوع درخواست را انتخاب کنید.
44,000 تومان
کابل شرکتی سامسونگ مدل USB به Micro-USB مناسب برای شارژ و انتقال اطلاعات گوشی گلکسی A3 2016 در صورت نیاز به آداپتور این محصول گزینه نوع درخواست را انتخاب کنید.
44,000 تومان
این کابل MicroUSB یک متری سامسونگ گلکسی J4 سازگار با خروجی 1 آمپر، علاوه بر این‌که گوشی موبایل شما را شارژدهی می‌کند، برای انتقال اطلاعات نیز مناسب است. در صورت نیاز به آداپتور این گوشی گزینه نوع درخواست...
44,000 تومان
کابل شارژر سامسونگ مدل USB به Micro-USB به طول 1 متر مناسب برای شارژ و انتقال اطلاعات گوشی گلکسی M02 در صورت نیاز به آداپتور این محصول گزینه نوع درخواست را انتخاب کنید.
44,000 تومان
کابل شارژ Micro-USB 1 متری با پشتیبانی از خروجی 1 آمپر مخصوص گوشی سامسونگ گلکسی J4 Core و سایر گوشی‌های هوشمند دارای پورت میکرو است. در صورت نیاز به آداپتور این گوشی گزینه نوع درخواست را انتخاب کنید.

فهرست

حساب کاربری