باتری اصلی LG Optimus Vu P895
7/4.9 رای   - 

باتری LG Optimus Vu P895 - BL-T3

  • 30 روز گارانتی تعویض ماکروتل
نا موجود
117,000 تومان

توضیحات، مشخصات و بررسی تخصصی باتری گوشی موبایل LG Optimus Vu P895 - BL-T3

گوشی Optimus Vu P895 ال جی دارای باتری جدا نشدنی Li-ion با ظرفیت 2100mAh است که باید نمایشگر 5.0 اینچ گوشی را تغذیه کند. این گوشی در سال 2012 عرضه شد و به نظر می رسد ظرفیت باتری آن برای تغذیه ی نمایشگر گوشی کافی باشد. در واقع ظرفیت باتری این گوشی 50mAh کمتر از باتری گوشی 5.0 اینچ Optimus Vu II است. همزمان با این گوشی سامسونگ از پرچمدار خود یعنی گلکسی SIII رونمایی کرد که نمایشگر 4.8 اینچ و باتری 2100mAh داشت. هم چنین اپل از گوشی آیفون 5 خود رونمایی کرد که نمایشگر 4.0 اینچ و باتری 1440mAh داشت. ما تست های رایج باتری را روی این گوشی امتحان کردیم که نتایج زیر ثبت شد.

اگر با این گوشی مکالمه ی 3G انجام دهید، باتری آن نزدیک به 15 ساعت دوام می آورد که زمان نسبتا خوبی است. البته اگر از شبکه ی تلفن همراه 2G استفاده کنید زمان مکالمه گوشی به 16 ساعت و 30 دقیقه نیز خواهد رسید. مثلا این زمان برای باتری گوشی گلکسی S3 حدود 12 ساعت است. زمان مکالمه ی 3G باطری آیفون 5 نیز حدود 8 ساعت می باشد. بنابراین زمان مکالمه ی 3G این گوشی هم ردیف گوش پرچمدار سامسونگ و حتی بهتر از پرچمدار آیفون در این سال است.

اگر گوشی تان را در حالت Standby بگذارید، باتری آن بیشتر از 20 روز دوام خواهد آورد که زمان خیلی خوبی است. مثلا این زمان برای باتری گوشی آیفون 5 حدود 8 است. باتری گوشی گلکسی S3 نیز حدود 33 روز در حالت Standby دوام می آورد. گوشی های سامسونگ معمولا بهتر از گوشی های دیگر در حالت Standby دوام می آورند.

اگر از کاربرانی هستید که با گوشی زیاد فیلم / ویدئو می بینید باید بدانید که باتری گوشی فوق در این زمینه حدود 11 ساعت دوام خواهد آورد که زمان خوبی است. برای مقایسه، این زمان برای گوشی گلکسی S3 حدود 10 ساعت می باشد.

از نظر پایداری کلی نیز باتری گوشی فوق حدود 60 ساعت دوام می آورد که زمان متوسطی می باشد. در واقع این زمان بدین معناست که اگر شما گوشی تان را یک بار شارژ کنید و روزانه یک ساعت با آن فیلم ببینید، مکالمه انجام دهید و وب گردی کنید و در بقیه ساعات آن را در حالت Standby بگذارید، آنگاه باتری گوشی بیشتر از 2 روز دوام خواهد آورد. البته این الگوی مصرف به عنوان الگوی استاندارد شناخته می شود و معمولا گوشی ها کمتر از این زمان دوام می آورند چون کاربران با آنها بیشتر کار می کنند. برای مثال دوام باتری گوشی گلکسی SIII و باتری آیفون 5s به ترتیب حدود 43 و 54 ساعت است.

هم چنین ما تست باتری را تحت شرایط دیگر نیز انجام دادیم. در این تست، نور صفحه نمایش گوشی روی 200nits تنظیم می شود که نور کافی برای استفاده از گوشی در خانه می باشد. پس از انجام دادن تست عمر باتری در این شرایط مشاهده کردیم که باتری این گوشی حدود 6 ساعت دوام می آورد که عمر متوسطی به حساب می آید. برای مقایسه، باتری گوشی LG L40 D160 تحت این شرایط حدود 5 ساعت دوام می آورد.

یکی دیگر از تست هایی که بر روی باتری گوشی ها انجام می شود مدت زمان فول شارژ شدن آنها است که خوش بختانه باتری گوشی فوق عملکرد نسبتا خوبی در این زمینه دارد و در کمتر از 100 دقیقه فول شارژ می شود.

در کل باتری این گوشی با توجه به ظرفیت آن و صفحه نمایشی که دارد عملکرد خوبی ارائه می دهد و انتظارات را برآورده می کند. زمان مکالمه ی 3G بالا و زمان Standby نسبتا خوب باتری این گوشی جزء محاسن آن به شمار می رود.

جهت تعویض باتری و اطلاع از هزینه تعویض باتری موبایل LG Optimus vu به مرکز تخصصی تعمیرات موبایل ماکروتل در تهران مراجعه کنید

مشخصات باتری

ظرفيت : 2100 ميلي آمپر ساعت (mAh)
مدل : BL-T3
نوع باتری : Li-ion لیتیوم یون
ولتاژ : 3.7 ولت
تست زمان استقامت کلی : 486 ساعت در شبکه 3g
زمان مکالمه : 15 ساعت در شبکه 3g

مشخصات کلی محصول

مدل (Model) : Optimus Vu P895
برند (Brand) : LG
هیچ نظری ارسال نشده