باتری اصلی LG G Flex
20/4.2 رای   - 

باتری LG G Flex - BL-T8

 • 30 روز گارانتی تعویض ماکروتل
موجود
137,000 تومان

توضیحات و بررسی تخصصی باتری گوشی موبایل LG G Flex

گوشی LG G Flex که در سال 2013 عرضه شد دارای باتری جدا نشدنی لیتیوم-پلیمر با ظرفیت 3500mAh است. این باتری وظیفه تغذیه ی نمایشگر 6.0 اینچ گوشی فوق را دارد که نسبت به مدل 5.5 اینچ آن یعنی G Flex 2 حدود 500mAh ظرفیت بیشتری دارد. همزمان با گوشی فوق سامسونگ گلکسی S4 را عرضه کرد که نمایشگر 5.0 اینچ و باتری با ظرفیت 2600mAh داشت. به نظر می رسد ظرفیت باتری گوشی فوق برای تغذیه ی نمایشگر بزرگ آن مناسب باشد. البته گوشی هایی چون HTC 10 نیز وجود دارند که ظرفیت باتری آن 3000mAh است ولی صفحه نمایش کوچکتری دارد (5.2 اینچ) که نکته ی جالبی است. ما تست های رایج باتری را روی گوشی فوق انجام دادیم که نتایج زیر بدست آمد.

زمان مکالمه ی 3G با این گوشی حدود 25 ساعت می باشد که واقعا خوب است. به عبارتی دیگر شما می توانید حدود یک شبانه روز با گوشی تان حرف بزنید که این ویژگی برای کاربران بسیار اهمیت دارد. برای مقایسه، زمان مکالمه ی 3G گوشی گلکسی S4 حدود 20 ساعت است. متوسط زمان مکالمه ی 3G برای گوشی ها 20 ساعت در نظر گرفته می شود.

اگر از کاربرانی هستید که زمان وب گردی با گوشی برای تان اهمیت دارد باید بگوییم که باتری این گوشی حدود 9 ساعت و 31 دقیقه وب گردی را پشتیبانی می کند که زمان نسبتا خوبی به شمار می رود. در واقع زمان وبگردی گوشی فوق حدود 3 ساعت بیشتر از زمان وبگردی گوشی G Flex 2 است. البته زمان وبگردی گوشی های پرچمدار جدید به مراتب بهتر از گوشی فوق است ولی حدود 10 ساعت وبگردی با نمایشگر 6.0 اینچ گوشی فوق در سال عرضه ی آن یعنی 2013 بسیار خوب است. برای مقایسه، زمان وبگردی گوشی گلکسی S6 حدود 11 ساعت است.

زمان ویدئو دیدن با این گوشی نیز حدود 20 ساعت است که زمان عالی به شمار می رود. دقت داشته باشید که این زمان برای نمایشگر 6.0 اینچ ثبت شده که خارق العاده است. در واقع این زمان حدود 10 ساعت بیشتر از زمان پخش ویدئوی گوشی G Flex 2 است. در ضمن با گوشی گلکسی S6 نیز می توانید حدود 12 ساعت ویدئو یا فیلم تماشا کنید. در کل نتایج ثبت شده برای باتری این گوشی خوب هستند و کاربران را راضی می کند.

اگر گوشی تان را در حالت Standby بگذارید، باتری آن بیشتر از 30 روز دوام خواهد آورد که زمان خیلی خوبی است. این زمان حدود 10 روز بیشتر از زمان Standby باتری گوشی G Flex 2 است. برای مقایسه، این زمان برای باتری گوشی آیفون 5 تنها 8 روز است. باتری گوشی گلکسی S4 نیز حدود 16 روز در حالت Standby دوام می آورد. گوشی های سامسونگ معمولا بهتر از گوشی های دیگر در حالت Standby دوام می آورند ولی همان طور که می بینید زمان Standby باتری گوشی فوق به مراتب بهتر از آن است. این نکته را در نظر داشته باشید که متوسط زمان Standby 3G حدود 19 روز در نظر گرفته می شود. بنابراین گوشی فوق در این زمینه عملکرد عالی دارد.

زمان پایداری این گوشی نیز 97 ساعت است که زمان خیلی خوبی است. در واقع اگر روزانه یک ساعت با گوشی تان فیلم ببینید، وب گردی کنید و مکالمه انجام دهید و در بقیه ساعات روز گوشی تان در حالت Stand-by باشد، آنگاه باتری این گوشی حدود 4 روز دوام می آورد. برای مثال پایداری باتری گوشی G Flex 2 حدود 62 ساعت است. این زمان برای گوشی گلکسی S6 نیز 73 ساعت می باشد.

هم چنین ما تست باتری را تحت شرایط دیگر نیز انجام دادیم. در این تست، نور صفحه نمایش گوشی روی 200nits تنظیم می شود که نور کافی برای استفاده از گوشی در خانه می باشد. پس از انجام دادن تست عمر باتری در این شرایط مشاهده کردیم که باتری گوشی فوق حدود 8 ساعت و 30 دقیقه دوام می آورد که عمر عالی به حساب می آید. مثلا باتری گوشی گلکسی S7 تحت این شرایط کمتر از 7 ساعت دوام می آورد.

یکی دیگر از پارامترهایی که در مورد باتری ها مهم است مدت زمان شارژ شدن آنها می باشد. نتایج تست ما نشان داد باتری این گوشی پس از حدود 2 ساعت فول شارژ می شود.

در کل باتری این گوشی با توجه به ظرفیت آن و صفحه نمایشی که دارد عملکرد خوبی ارائه می دهد و انتظارات را برآورده می کند. نتایج تست باتری این گوشی جزء بهترین نتایجی است که برای باتری گوشی ها ثبت شده است. همان طور که دیدید با این گوشی می توانید حدود 1 شبانه روز مکالمه ی 3G انجام دهید و حدود 20 ساعت فیلم ببینید که واقعا خارق العاده است. پایداری کل باتری نیز بسیار عالی است و کمتر گوشی را می شناسیم که باتری آن حدود 100 ساعت دوام بیاورد.

مشخصات باتری

ظرفيت : 3500 میلی امپر ساعت
مدل : BL-T8
نوع باتری : Li-Po لیتیوم پولیمر
ولتاژ : 3.8V
تست زمان استقامت کلی : 720 ساعت در شبکه 3G
زمان مکالمه : 25:19 ساعت
وب گردی : 9:31 ساعت
پخش ویدئو : 19:57 ساعت

مشخصات کلی محصول

مدل (Model) : G Flex
برند (Brand) : LG
 • mostafa
  1394-12-23
  لطفا باطری جی فلکس 2 رو هم موجود کنید.ممنون.
 • mina
  1394-12-25
  لطفا باطری جی فلکس 2 رو هم قرار دهید مرسی...