باتری کوشی LG L50
7/3.9 رای   - 

باتری LG L50 - BL41ZH

  • 3 ماه گارانتی تعویض ماکروتل
نا موجود
88,000 تومان

گوشی L50 ال جی دارای باتری جدا شدنی Li-ion با ظرفیت 1900 میلی آمپر ساعت است که باید نمایشگر 4.0 اینچ گوشی را تغذیه کند. این گوشی در سال 2014 عرضه شد و به نظر می رسد ظرفیت باتری آن برای تغذیه ی نمایشگر گوشی کافی باشد. ظرفیت باتری این گوشی 200 میلی آمپر ساعت بیشتر از باتری گوشی L40 D160 است. هم چنین ظرفیت باتری این گوشی 360 میلی آمپر ساعت بیشتر از باتری گوشی LG L60 می باشد. همزمان با این گوشی سامسونگ از پرچمدار خود یعنی گلکسی S5 رونمایی کرد که نمایشگر 5.1 اینچ و باتری 2800 میلی آمپر ساعت داشت. ظرفیت باتری این گوشی در مقایسه با گوشی های 4.0 اینچ دیگر مانند آیفون 5s بهتر است چرا که باتری آیفون 5s دارای ظرفیتی معادل 1560 میلی آمپر ساعت می باشد. ما تست های رایج باتری را روی این گوشی امتحان کردیم که نتایج زیر ثبت شد.

اگر با این گوشی مکالمه ی 3G انجام دهید، باتری آن نزدیک به 10 ساعت دوام می آورد که زمان نسبتا خوبی است. مثلا این زمان برای باتری گوشی گلکسی S5 سامسونگ حدود 21 ساعت است. زمان مکالمه ی 3G باتری گوشی آیفون 5s نیز حدود 10 ساعت می باشد. باتری گوشی سامسونگ معمولا زمان مکالمه ی 3G بهتری نسبت به سایر گوشی ها دارند.

اگر گوشی تان را در حالت Standby بگذارید، باتری آن بیشتر از 20 روز دوام خواهد آورد که زمان خیلی خوبی است. مثلا این زمان برای باتری گوشی Nokia 5.1 حدود 25 روز است. باتری گوشی آیفون 6Plus نیز حدود 16 روز در حالت Standby دوام می آورد. این زمان برای باتری گوشی گلکسی S5 حدود 16 روز می باشد. نکته ی جالب توجه این است که باتری گوشی آیفون 5s تنها 10 روز در حالت Standby دوام می آورد.

اگر از کاربرانی هستید که با گوشی زیاد فیلم / ویدئو می بینید باید بدانید که باتری گوشی فوق در این زمینه کمتر از 7 ساعت دوام خواهد آورد که زمان نسبتا متوسطی است. برای مقایسه، این زمان برای گوشی گلکسی S5 حدود 9 ساعت و 40 دقیقه می باشد. زمان پخش ویدئوی گوشی آیفون 5s نیز حدود 10 ساعت و 30 دقیقه می باشد.

از نظر پایداری کلی نیز باتری گوشی فوق حدود 60 ساعت دوام می آورد که زمان نسبتا خوبی می باشد. در واقع این زمان بدین معناست که اگر شما گوشی تان را یک بار شارژ کنید و روزانه یک ساعت با آن فیلم ببینید، مکالمه انجام دهید و وب گردی کنید و در بقیه ساعات آن را در حالت Standby بگذارید، آنگاه باتری گوشی بیشتر از 2 روز دوام خواهد آورد. البته این الگوی مصرف به عنوان الگوی استاندارد شناخته می شود و معمولا گوشی ها کمتر از این زمان دوام می آورند چون کاربران با آنها بیشتر کار می کنند. برای مثال دوام باتری گوشی های گلکسی S5 و آیفون 5s به ترتیب حدود 72 و 54 ساعت است.

هم چنین ما تست باتری را تحت شرایط دیگر نیز انجام دادیم. در این تست، نور صفحه نمایش گوشی روی 200nits تنظیم می شود که نور کافی برای استفاده از گوشی در خانه می باشد. پس از انجام دادن تست عمر باتری در این شرایط مشاهده کردیم که باتری این گوشی کمتر از 6 ساعت دقیقه دوام می آورد که عمر متوسطی به حساب می آید.

یکی دیگر از تست هایی که بر روی باتری گوشی ها انجام می شود مدت زمان فول شارژ شدن آنها است که خوش بختانه باتری گوشی فوق عملکرد نسبتا خوبی در این زمینه دارد و در کمتر از 90 دقیقه فول شارژ می شود.

در کل باتری این گوشی با توجه به ظرفیت آن و صفحه نمایشی که دارد عملکرد خوبی ارائه می دهد و انتظارات را برآورده می کند. جدا شدنی بودن باتری و زمان فول شارژ شدن خوب باتری این گوشی جزء محاسن آن به شمار می رود.

مشخصات باتری

ظرفيت : 1900 ميلي آمپر ساعت (mAh)
نوع باتری : Li-ion لیتیوم یون
هیچ نظری ارسال نشده