باتری EX34 موتورولا موتو ایکس Motorola Moto X
2/5.0 رای   - 

باتری Motorola Moto X - EX34

  • نقره اي - Silver
  • اصلي (Original)
  • 6 ماه گارانتی تعویض ماکروتل
موجود
85,000 تومان

ارسال با پست پیشتاز
خرید آنلاین از درگاه بانک ملت
کیفیت اصلی و دارای گارانتی
خرید توسط فرایند کارت به کارت

تویحات و بررسی تخصصی باتری گوشی موبایل Motorola Moto X - EX34

زمان مکالمه ی 3G با این گوشی حدود 14 ساعت و 6 دقیقه است که نسبتا خوب است. به عبارتی دیگر شما می توانید بیشتر از نصف روز با گوشی تان حرف بزنید که برای گوشی در سال 2013 خیلی خوب است. اگر از کاربرانی هستید که زمان وب گردی با گوشی برای تان اهمیت دارد باید بگوییم که باتری این گوشی حدود 8 ساعت و 18 دقیقه وب گردی را پشتیبانی می کند که زمان نسبتا متوسطی به شمار می رود. زمان ویدئو دیدن با این گوشی نیز حدود 10 ساعت است که زمان خوبی به شمار می رود. مثلا این زمان برای باتری گوشی گلکسی S5 حدود 11 ساعت است. در کل نتایج ثبت شده برای باتری این گوشی نسبتا خوب هستند.

زمان پایداری این گوشی نیز 39 ساعت می باشد که زمان خوبی نیست. در واقع اگر روزانه یک ساعت با گوشی تان فیلم ببینید، وب گردی کنید و مکالمه انجام دهید و در بقیه ساعات روز گوشی تان در حالت Stand-by باشد، آنگاه باتری این گوشی کمتر از 2 روز دوام می آورد. مثلا این زمان برای باتری گوشی S4 mini حدود 54 ساعت است.

هم چنین ما تست باتری را تحت شرایط دیگر نیز انجام دادیم. در این تست، نور صفحه نمایش گوشی روی 200nits تنظیم می شود که نور کافی برای استفاده از گوشی در خانه می باشد. پس از انجام دادن تست عمر باتری در این شرایط مشاهده کردیم که باتری گوشی فوق حدود 5 ساعت و 50 دقیقه دوام می آورد که عمر متوسطی به حساب می آید. برای مثال این زمان برای گوشی Moto X4 حدود 9 ساعت و 37 دقیقه است. نتایج این تست را در شکل زیر مشاهده می کنید.

یکی دیگر از پارامترهایی که در مورد باتری ها مهم است مدت زمان شارژ شدن آنها می باشد. همان گونه که می بینید زمان شارژ شدن باتری این گوشی حدود 139 دقیقه است که زمان نسبتا زیادی است. مثلا باتری گوشی Moto X4 پس از 99 دقیقه فول شارژ می شود.

در کل باتری این گوشی با توجه به ظرفیت آن و صفحه نمایشی که دارد عملکرد متوسطی ارائه می دهد. زمان پایداری کل این باتری نسبتا کم است و جزء معایب آن به شمار می رود.

مشخصات باتری

ظرفيت : 2200mAh
مدل : EX34
نوع باتری : باتري داخلي لیتیوم یون Li-ion
زمان آماده به کار : 39 ساعت
زمان مکالمه 3G : 14:06 ساعت
وب گردی : 8:17 ساعت
پخش ویدئو : 10:01 ساعت

مشخصات کلی محصول

بر اساس مدل : Moto X
برند : Motorola
هیچ نظری ارسال نشده