باتری موبایل Motorola Droid Razr M
4/5.0 رای   - 

باتری Motorla Droid Razr M - EG30

  • مشکي - Black
  • 3 ماه گارانتی تعویض ماکروتل
موجود
165,000 تومان

توضیحات و بررسی تخصصی باتری گوشی موبایل Motorola Droid Razr M - EG30

گوشی Motorola Moto DROID RAZR M که در سال 2012 عرضه شد دارای باتری جدا نشدنی Li-ion با ظرفیت 2000mAh است. این باتری وظیفه تغذیه ی نمایشگر 4.3 اینچ گوشی فوق را دارد. همزمان با گوشی فوق سامسونگ گلکسی S3 را عرضه کرد که نمایشگر 4.8 اینچ و باتری با ظرفیت 2100mAh داشت. موتورلا ادعا می کند اگر گوشی فوق را در حالت Standby بگذارید، باتری آن تا 17 روز دوام خواهد آورد. ما تست های رایج باتری را روی گوشی فوق انجام دادیم که نتایج زیر بدست آمد.

زمان مکالمه ی 3G با این گوشی حدود 12 ساعت و 31 دقیقه است که نسبتا خوب است.به عبارتی دیگر شما می توانید بیشتر از نصف روز با گوشی تان حرف بزنید که این ویژگی برای کاربران بسیار اهمیت دارد. اگر از کاربرانی هستید که زمان وب گردی با گوشی برای تان اهمیت دارد باید بگوییم که باتری این گوشی حدود 7 ساعت و 42 دقیقه وب گردی را پشتیبانی می کند که زمان متوسطی به شمار می رود. البته در مقایسه با گوشی های پرچم دار جدید زمان وب گردی این گوشی تقریبا ضعیف است ولی این زمان برای سال 2012 رضایت بخش می باشد. زمان ویدئو دیدن با این گوشی نیز حدود 9 ساعت است که زمان متوسطی به شمار می رود. مثلا این زمان برای باتری گوشی گلکسی S3 حدود 10 ساعت است. در کل نتایج ثبت شده برای باتری این گوشی متوسط هستند.

زمان پایداری این گوشی نیز 55 ساعت می باشد که زمان نسبتا کمی است ولی در مقایسه با گوشی های قبل خوب است. در واقع اگر روزانه یک ساعت با گوشی تان فیلم ببینید، وب گردی کنید و مکالمه انجام دهید و در بقیه ساعات روز گوشی تان در حالت Stand-by باشد، آنگاه باتری این گوشی بیشتر از 2 روز دوام می آورد. مثلا این زمان برای گوشی گلکسی S3 حدود 43 ساعت است.

هم چنین ما تست باتری را تحت شرایط دیگر نیز انجام دادیم. در این تست، نور صفحه نمایش گوشی روی 200nits تنظیم می شود که نور کافی برای استفاده از گوشی در خانه می باشد. پس از انجام دادن تست عمر باتری در این شرایط مشاهده کردیم که باتری گوشی فوق حدود 5 ساعت دوام می آورد که عمر متوسطی به حساب می آید.

یکی دیگر از پارامترهایی که در مورد باتری ها مهم است مدت زمان شارژ شدن آنها می باشد. زمان شارژ شدن باتری این گوشی حدود 130 دقیقه است که خیلی خوب نیست و در مقایسه با گوشی های دیگر دیرتر شارژ می شود.

در کل باتری این گوشی با توجه به ظرفیت آن و صفحه نمایشی که دارد عملکرد متوسطی ارائه می دهد ولی هنوز جای پیشرفت دارد. زیاد بودن زمان شارژ شدن و پایداری کل نسبتا کم این باتری از جمله معایب آن به شمار می رود.

مشخصات باتری

ظرفيت : 2000mAh
مدل : EG30
نوع باتری : باتري داخلي لیتیوم یون Li-ion
ولتاژ : 3.8V
تست زمان استقامت کلی : 55 ساعت
زمان مکالمه : 12:31 ساعت
وب گردی : 7:42 ساغت
پخش ویدئو : 9:00 ساعت

مشخصات کلی محصول

برند (Brand) : Motorola
هیچ نظری ارسال نشده