باطری گوشی nokia lumia 900

گارانتی ماکروتل
  • 6 ماه
کيفيت
45,000 تومان
ناموجود
موجود شد پیامک بده
توضیحات

مشخصات باتری گوشی نوکیا لومیا Nokia Lumia 900

باطری Nokia Lumia 900/نوکیا لومیا 900 ظرفیت 1830 میلی آمپر ساعت دارد و این باتری از نوع لیتیوم یونی می باشد و توسط خود کاربر قابل تعویض نمی باشد. با خرید باطری اصل lumia 900 بهترین بهره وری را برای گوشی موبایل خود فراهم کنید. طبق اطلاعات رسمی این باتری در حالت استندبای گوشی تا 300 ساعت می تواند شارژ نگهدارد. همچنین در مکالمه ی تلفنی پیوسته نیز تا 7 ساعت می تواند دوام بیاورد. گوشی‌هایی که ویندوز فون روی آن ها اجرا می شود، عموما تصور می شود که به خاطر سخت افزار نسبتا متوسطی که درون آن ها تعبیه شده است به آسانی شارژ باتری شان کاسته می شود. با این حال نوکیا 900 اتصال LTE را به لیست خصوصیات سخت افزاری ویندوز فون معمولی اضافه کرده است. بنابراین ما کمی محتاطانه در مورد پیش بینی های اولیه خود عمل می کنیم. برای بررسی دقیق تر عملکرد باتری به تست این باتری می پردازیم.

خرید باطری اصل نوکیا لومیا 900

تست زمان مکالمه

تست باتری lumia 900 و خرید آن

لومیا900 توانست در این تست امتیاز نامطلوب 5 ساعت و 53 دقیقه را برای خود ثبت کند که از آن چه اطلاعات رسمی آن اعلام کرده بود حدود 2 ساعت کمتر است. این نتیجه آن را کاملا در پایین جدول ما قرار می دهد.

تست زمان وبگردی

تست باتری lumia 900 و خرید آن

در این تست باتری لومیا 900 اندکی بهتر عمل کرد و با یک بار شارژ شدن توانست تا 4 ساعت و 10 دقیقه در وبگردی پیوسته دوام بیاورد که این نتیجه 3 دقیقه بیشتر از نتیجه ی باتری نوکیا لومیا 800(Nokia Lumia 800) می باشد. اگرچه 3 دقیقه بیشتر پیشرفت چشمگیری نسبت به لومیا 800 به نظر نمی رسد اما توجه داشته باشید که این گوشی صفحه نمایشی بزرگ تر 4.3 اینچی با زیرپیکسل های بیشتر نسبت به ماتریس PenTile لومیا 800 دارد. هم چنین در این تست باتری لومیا 900 حدود 10 دقیقه از باتری گلگسی اس 2 عقب تر است. 

تست زمان پخش فیلم

مشخصات باتری لومیا 900 و خرید آن

نتیجه ی پخش فیلم پیوسته ی این گوشی نیز زیاد رضایت بخش نبود و تنها توانست 5 ساعت و 18 دقیقه دوام بیاورد.

تست استقامت کلی

مشخصات کلی باتری lumia 900 و خرید آن

استقامت کلی باتری لومیا 900 به 29 ساعت رسید که یعنی با یک بار شارژ کردن گوشی خود تا 29 ساعت به شارژ دوباره ی آن احتیاج ندارید، البته در صورتی که کاربر معمولی باشید و روزانه از گوشی خود تنها برای یک ساعت تماشای فیلم، یک ساعت وبگردی و یک ساعت تماس تلفنی استفاده کنید.

بنابراین باتری لومیا 900 به هیچ وجه ما را با استقامت باتری اش تحت تاثیر قرار نداد. با این حال این گوشی موفق شد تا یک روز کامل شارژ نگهدارد که عملکرد این باتری را به عنوان دستگاهی که بسته بندی آن LTE است قابل پذیرش می کند.

ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات کلی محصول

ظرفیت باتری اصلی

1800mAh

حالت Standby

254 ساعت

زمان مکالمه‌ی 3G

10 ساعت

پرسش و پاسخ (0)

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم