باتری HTC Desire X - BL11100
6/3.7 رای   - 

باتری HTC Desire X - BL11100

  • 3 ماه گارانتی تعویض ماکروتل
نا موجود
49,000 تومان

اچ تی سی دیزایر ایکس (HTC Desire X) به تازگی توسط تیم ما تست و نقد شده اما هنوز یک سری چیزها برای جمع بندی نهایی باقی مانده. پردازنده CPU 2 هسته ای و صفحه نمایش 4 اینچی این گوشی توسط یک باتری 1650 میلی آمپری تامین می شود. بیایید نگاهی به شارژدهی این گوشی بیاندازیم.

همانطور که می بینید ما تست کامل باتری را انجام داده ایم و نتایج اماده بررسی شماست. تست ها با اندازه گیری زمان مکالمه شروع می شوند و همانطور که می بینید این گوشی نتیجه خوب 11 ساعت را کسب کرده. بنابر این می توانیم بگوییم برای مکالمه می توانید روی این دوست کوچک حساب کنید!

تست بعدی باتری گوشی وبگردی است. دیزایر ایکس (Desire X) در این تست نتایج قابل توجهی به دست نیاورده و فقط 5 ساعت و 16 دقیقه در این تست زمان به دست اورد. مدت زمان کمی نیست اما از بهترین رکورد ها خیلی فاصله دارد. به طور کلی می توان گفت باتری در وبگردی عملکرد خوبی دارد.

در اخر نتایج تست مدت زمان پخش ویدیو ما را مشاهده می کنید. این گوشی زمانی که شما در پروازی طولانی هستید یا سوار اتوبوس هستید و نیاز دارید توسط یک ویدیو سرگرم شوید چقدر خوب عمل می کند؟ خب باید بگوییم در این زمینه نیز عملکرد متوسطی دارد و توانست قبل از اینکه به شارژ مجدد نیاز پیدا کند 5 ساعت و 38 دقیقه ویدیو پخش کند که زمان خیلی بدی نیست.

دیزایر ایکس (HTC Desire X) در تست باتری مدت زمان 42 ساعت را بدست اورد که اگر بخواهی آن را تقسیم کنیم یعنی یک ساعت مکالمه، یک ساعت وبگردی و یک ساعت تماشای فیلم و با این روند مصرف این گوشی نیاز دارد که بعد از 42 ساعت شارژ شود.

این مسائل گوشی موبایل HTC Desire X را در مقام یک گوشی خوب از نطر کارایی باتری قرار می دهند. و ما دلیل این اعتبار این می دانیم که گوشی HTC Desire X توانست مقدار عمر باتری خوبی را نسبت به جسه کوچکی که دارد اداره کند. هرچند که ما از مدت زمان وبگردی و پخش ویدیو انتظار بیشتری داشتیم.

مشخصات باتری

ظرفيت : 1650 ميلي آمپر ساعت (mAh)
مدل : BL11100
نوع باتری : Li-ion لیتیوم یون
ولتاژ : 3.7V
هیچ نظری ارسال نشده