باتری اصلی htc desire 700
11/4.4 رای   - 

باتری HTC Desire 700 مدل BM65100

  • 3 ماه گارانتی تعویض ماکروتل
نا موجود
94,000 تومان

باتری گوشی موبایل HTC Desire 700

این گوشی دارای باتری با ظرفیت 2100mAh است که به نظر برای تغذیه ی تاچ و ال سی دی 5 اینچی آن کافی باشد. ظرفیت این باتری تنها 200mAh کمتر از ظرفیت باتری گوشی HTC One می باشد این در حالی است که تاچ و ال سی دی HTC One نیز 0.3 اینچ کوچکتر می باشد. 

در مرحله ی بعد تست های رایج عمر باتری شامل زمان مکالمه، وب گردی، پخش ویدئو و پایداری را روی این گوشی امتحان کردیم که نتایج جالبی به دست آمد که در کل امیدوار کننده بود.

زمان مکالمه:

این گوشی زمان مکالمه ی 3G عالی و حدود 17 ساعت داشت که برای باتری 2100mAh آن واقعا خارق العاده می باشد. به عبارتی دیگر شما می توانید حدود یک روز با این گوشی حرف بزنید که واقعا بی نظیر است.

زمان مکالمه

زمان وب گردی:

زمان وب گردی این گوشی حدود 12.5 ساعت بود. همان طور که می دانید زمان وب گردی پارامتر مهمی برای کاربران گوشی های همراه به شمار می رود چون آنها بیشتر وقت خود را صرف وب گردی می کنند. زمان ثبت شده برای این گوشی در رده ی گوشی هایی چون G2 و Xperia Z1 Compact قرار می گیرد.

زمان وب گردی

زمان پخش ویدئو:

مدت زمان ویدئو دیدن با این گوشی متوسط وحدود 6 ساعت و 26 دقیقه است و شارژ باتری شما پس از این زمان کمتر از 10 درصد می شود. اگر از کاربرانی هستید که با گوشی خود زیاد فیلم یا سریال می بینید مسلما این گوشی شما را راضی نخواهد کرد. البته این زمان خیلی هم بد نیست و همان گونه که در شکل می بینید باتری گوشی های Lumia 810، Lumia 625 و Desire V نیز تقریبا همین زمان پخش ویدئو را دارند.

زمان پخش ویدئو

زمان پایداری:

گوشی Desire 700 در هر سه تست باتری اشاره شده عملکرد نسبتا خوبی داشت. هم چنین مدت زمانی که باتری این گوشی در حالت Standby دوام آورد حدود 24 روز بود که نتیجه ی خیلی خوبی است. همه ی این عوامل باعث شده اند تا زمان پایداری این گوشی 52 ساعت باشد که برای باتری با این ظرفیت واقعا خوب است. در واقع این عدد بیانگر این است که اگر شما گوشی تان را یک بار شارژ کنید و روزانه یک ساعت با آن مکالمه، وب گردی و ویدئو دیدن انجام دهید و گوشی شما در بقیه ساعات در حالت Standby باشد آنگاه باتری شما بیشتر از دو روز دوام می آورد و در روز سوم بایستی مجددا آن را شارژ کنید. البته این الگوی مصرف حالت استاندارد است و تنها برای تست پایداری باتری و مقایسه با گوشی های دیگر انجام می گیرد.

مشخصات باتری desire 700

زمان فول شارژ شدن این باتری حدود 2 ساعت و 43 دقیقه است که نسبتا خوب می باشد. این زمان را با زمان 207 و 179 دقیقه ای شارژ شدن باتری گوشی های (HTC One (M8 و Desire 820 مقایسه کنید. باتری گوشی (Motorola Moto G (2014 نیز پس از 151 دقیقه شارژ می شود که خیلی با زمان شارژ شدن گوشی های دیگر فرق نمی کند.

زمان فول شارژ شدن

مشخصات باتری

ظرفيت : 2100mAh
مدل : BM65100
نوع باتری : Li-Po لیتیوم پولیمر
ولتاژ : 3.8V
تست زمان استقامت کلی : 528ساعت در شبکه 3g
زمان مکالمه : 11ساعت و 40دقیقه

منبع تغذیه موبایل

برند (Brand) : HTC
هیچ نظری ارسال نشده