باتری اصلی موبایل HTC One mini-BO58100
17/3.8 رای   - 

باتری HTC One Mini (M4) - BO58100

  • 30 روز گارانتی تعویض ماکروتل
نا موجود
76,000 تومان

توضیحات و بررسی تخصصی باتری گوشی موبایل HTC One Mini - BO58100

ین گوشی دارای باتری جدا نشدنی Li-Po با ظرفیت 1800mAh است که وظیفه ی تغذیه ی نمایشگر 4.3 اینچی گوشی را برعهده دارد. ظرفیت باتری این گوشی در مقایسه با باتری گوشی HTC One با ظرفیت به مراتب کمتر است در حالی که تاچ و ال سی دی HTC One فقط 0.3 اینچ بزرگتر است. به نظر می رسد باتری این گوشی نتواند نمایشگر نسبتا بزرگ آن را بخوبی تغذیه کند. ما تست های رایج باتری را روی این گوشی انجام دادیم که نتایج زیر بدست آمد.

زمان مکالمه ی 3G با این گوشی حدود 12 ساعت است که زمان نسبتا کمی می باشد. بنابراین اگر با گوشی تان زیاد مکالمه می کنید، احتمالا باتری این گوشی انتظارات شما را برآورده نخواهد کرد.

زمان وب گردی با این گوشی حدود 8 ساعت و 12 دقیقه است که نسبتا خوب می باشد. در واقع از باتری با این ظرفیت نباید انتظار بیشتری داشت.

اگر طرفدار فیلم و ویدئو دیدن هستید باید بگوییم که باتری این گوشی در این زمینه کمی بیشتر از 7 ساعت دوام می آورد که واقعا کم است. البته باتری گوشی های سری One اچ تی سی کلا عملکرد خیلی خوبی در این زمینه ندارند، مثلا باتری گوشی HTC One M9 ، این گوشی دو سال پس از گوشی فوق و در سال 2015 عرضه شد تنها 1 ساعت پخش ویدئوی بیشتری داشت. بنابراین برای ویدئو دیدن با این گوشی مشکل خواهید داشت و انتظارات شما برآورده نخواهد شد.

از نظر زمان دوام گوشی نیز باتری آن تا 40 ساعت دوام می آورد که زمان خیلی خوبی نیست. در واقع این زمان بدین معناست که اگر شما گوشی تان را یک بار شارژ کنید و روزانه یک ساعت با آن فیلم ببینید، مکالمه انجام دهید و وب گردی کنید و در بقیه ساعات آن را در حالت Standby بگذارید، آنگاه باتری گوشی کمتر از 2 روز دوام خواهد آورد که واقعا نا امید کننده است.

هم چنین ما تست باتری را تحت شرایط دیگر نیز انجام دادیم. در این تست، نور صفحه نمایش گوشی روی 200nits تنظیم می شود که نور کافی برای استفاده از گوشی در خانه می باشد. پس از انجام دادن تست عمر باتری در این شرایط مشاهده کردیم که باتری این گوشی حدود 5 ساعت و 40 دقیقه دوام می آورد که عمر متوسطی به حساب می آید. در واقع عمر باتری این گوشی تقریبا مشابه با باتری HTC One است ولی در مقایسه با باتری One M9 یا باتری One mini 2 عملکرد ضعیف تری دارد. نتایج حاصل از این تست را در شکل زیر مشاهده می کنید.

در کل به نظر می رسد ظرفیت این باتری برای نمایشگر آن کافی نیست و انتظارات کاربران را برآورده نخواهد کرد.

مشخصات باتری

ظرفيت : 1800 میلی آمپر ساعت
مدل : BO58100
نوع باتری : Li-Po لیتیوم پولیمر
ولتاژ : 3.8V
تست زمان استقامت کلی : 40 ساعت
زمان مکالمه : 12:04 ساعت
وب گردی : 8:12 ساعت
پخش ویدئو : 7:23 ساعت

مشخصات کلی محصول

مدل (Model) : (One Mini (M4
برند (Brand) : HTC
هیچ نظری ارسال نشده