باتری اصلی موبایل HTC One mini 2-B0P6M100
9/4.0 رای   - 

باتری HTC One Mini 2 - B0P6M100

  • مشکي - Black
  • 30 روز گارانتی تعویض ماکروتل
نا موجود
109,000 تومان

توضیحات و بررسی تخصصی باتری گوشی موبایل HTC One Mini 2

این گوشی دارای باتری جدا نشدنی Li-Po با ظرفیت 2100mAh است که وظیفه ی تغذیه ی نمایشگر 4.5 اینچی گوشی را برعهده دارد. ظرفیت باتری این گوشی در مقایسه با باتری گوشی موبایل HTC One با ظرفیت 2300mAh کمتر است در حالی که تاچ و ال سی دی HTC One فقط 0.2 اینچ بزرگتر است. البته ظرفیت باتری این گوشی نسبت به باتری گوشی موبایل One mini به مراتب بهتر است و اختلاف 300mAh این دو باتری نشان می دهد اچ تی سی به ایراد باتری مدل قبل پی برده است. ما تست های رایج باتری را روی این گوشی انجام دادیم که نتایج زیر بدست آمد.

زمان مکالمه ی 3G با این گوشی حدود 10 ساعت است که زمان نسبتا کمی می باشد. در واقع این زمان نسبت به زمان مکالمه ی 3G گوشی One mini نیز 2 ساعت کمتر است. بنابراین اگر با گوشی تان زیاد مکالمه می کنید، احتمالا باتری این گوشی انتظارات شما را برآورده نخواهد کرد.

زمان وب گردی با این گوشی حدود 6 ساعت و 33 دقیقه است که واقعا کم می باشد. زمان وب گردی گوشی One mini و One به ترتیب 2 و 4 ساعت بیشتر از گوشی فوق هستند.

اگر طرفدار فیلم و ویدئو دیدن هستید باید بگوییم که باتری این گوشی در این زمینه کمی بیشتر از 6 ساعت دوام می آورد که واقعا کم است. مثلا زمان پخش ویدئوی گوشی HTC One حدود 10 ساعت می باشد. بنابراین برای ویدئو دیدن با این گوشی مشکل خواهید داشت و انتظارات شما برآورده نخواهد شد.

از نظر زمان دوام گوشی نیز باتری آن تا 50 ساعت دوام می آورد که زمان خیلی خوبی نیست. در واقع این زمان بدین معناست که اگر شما گوشی تان را یک بار شارژ کنید و روزانه یک ساعت با آن فیلم ببینید، مکالمه انجام دهید و وب گردی کنید و در بقیه ساعات آن را در حالت Standby بگذارید، آنگاه باتری گوشی شما 2 روز دوام خواهد آورد که واقعا نا امید کننده است. البته زمان پایداری باتری این گوشی 10 ساعت بیشتر از باتری One mini است که باز هم امیدوار کننده تر می باشد.

هم چنین ما تست باتری را تحت شرایط دیگر نیز انجام دادیم. در این تست، نور صفحه نمایش گوشی روی 200nits تنظیم می شود که نور کافی برای استفاده از گوشی در خانه می باشد. پس از انجام دادن تست عمر باتری در این شرایط مشاهده کردیم که باتری این گوشی حدود 6 ساعت و 23 دقیقه دوام می آورد که عمر متوسطی به حساب می آید. در واقع عمر باتری این گوشی تقریبا مشابه HTC One M9 است ولی در مقایسه با گوشی های One یا One mini عملکرد بهتری دارد. نتایج حاصل از این تست را در شکل زیر مشاهده می کنید.

یکی دیگر از پارامترهایی که در مورد باتری ها مهم است مدت زمان شارژ شدن آنها می باشد. زمان شارژ شدن باتری گوشی فوق حدود 194 دقیقه (بیشتر از 3 ساعت) است که برای باتری با این ظرفیت خیلی زیاد می باشد. برای مثال، باتری گوشی One M9 تنها پس از گذشت 109 دقیقه فول شارژ می شود.

در کل به نظر می رسد ظرفیت این باتری برای نمایشگر آن کافی نیست و انتظارات کاربران را برآورده نخواهد کرد.

مشخصات باتری

ظرفيت : 2100mAh میلی آمپر ساعت
مدل : B0P6M100
نوع باتری : Li-Po لیتیوم پولیمر
ولتاژ : 3.8V
تست زمان استقامت کلی : 50 ساعت
زمان مکالمه : 09:58 ساعت
وب گردی : 06:33 ساعت
پخش ویدئو : 06:05 ساعت

مشخصات کلی محصول

مدل (Model) : One Mini 2
برند (Brand) : HTC
هیچ نظری ارسال نشده