باتری آیفون 6 اپل Apple iPhone 6
732/3.8 رای   - 

باتری آیفون 6 اپل Apple iPhone 6

 • باتری آیفون ۶ دارای ظرفیت 1810 میلی آمپر ساعت است. معمولا باتری های آیفون بعد از 2 سال استفاده باید تعویض شوند و این فرایند در تمامی دستگاه های اپل مشابه است. جهت تعویض باتری آیفون ۶ خود به دفتر تعمیرات موبایل ماکروتل در تهران مراجعه کنید.
 • تعویض باتری آیفون ۶ شما در کمتر از 20 دقیقه انجام شده و دستگاه را با Battery Health 100% به شما تحویل...
 • 3 ماه گارانتی تعویض ماکروتل
 • تست شده توسط دستگاه تست باتری Battery Test And Activate

شرایط گارانتی محصولات چگونه است ؟

تعویض باتری آیفون 6 اصلی کمتر از 20 دقیقه در دفتر تعمیرات موبایل ماکروتل در تهران

موجود
270,000 تومان

مشخصات باتری آیفون 6 اپل به همراه آموزش تعویض

باطری آیفون 6 اصلی درارای ظرفیت 1810 میلی آمپر ساعت و از نوع لیتیوم پلیمری می باشد. با خرید باتری آیفون 6 بهترین بهره وری را برای گوشی خود فراهم آورید. در واقع با تعویض باتری آیفون 6 می توانید کارایی و کیفیت اولیه گوشی خود را به آن بازگردانید و چندسال بیشتر از گوشی آیفون خود استفاده کنید.

شاید به خاطر تخلیه شارژ سریع آیفون 6 به فکر تعویض باتری آن افتاده باشید. اما گاهی اوقات این مشکل مربوط به باتری نمی باشد و با راهکارهای ساده می توانید عمر باتری تان را زیاد کنید. 

برای مثال ممکن است بعد از بروزرسانی ios 10 مشکل تخلیه شارژ سریع باتری ایفون 6 برای تان پیش آمده باشد که در این صورت می توانید به سادگی این مشکل را حل کنید. حل مشکل مصرف باتری آیفون، آی پد بعد از بروزرسانی iOS 10

گاهی اوقات ممکن است به خاطر کند شارژ شدن آیفون خود به فکر تعمیر باتری ایفون 6 خود بیفتید اما قبل از آن باید مشکل کند شارژ شدن آیفون و آی پد و روش های حل آن را مطالعه کنید. 

در نهایت اگر با بررسی های مذکور همچنان گمان می برید که اشکال از باتری شماست می توانید سلامت باتری آیفون خود را زیر ذره بین ببرید. 

قصد تعویض باتری آیفون خود را دارید و با وجود آموزش تعویض باتری آیفون مردد شده اید که آیا خودتان به تعمیر باتری آیفون 6 اقدام کنید یا این کار را به تعمیرکاری خبره بسپارید؟ شما تنها نیستید در واقع بسیاری از کاربران به این فکر می کنند که اگر خودشان باتری آیفون را تعویض کنند از تقلبی نبودن آن مطمئن هستند و در هزینه ها نیز صرفه جویی می شود. پس تعویض باتری آیفون تان را خودتان انجام دهید یا به یک تعمیرکار حرفه ای بسپارید؟

با وجود مزیت هایی که برای تعمیر باتری توسط فروشگاه های تعمیرات موبایل وجود دارد آیا از حقه ها و کلک هایی که تعمیرکاران نامعتبر به کار می برند تا پول بیشتری از مشتریان به جیب بزنند خبر دارید؟ 

عملکرد و تست عمر باتری آیفون 6

طبق اطلاعات رسمی اپل باتری آیفون 6 در حالت استندبای گوشی تا 250 ساعت در شبکه ی 3g دوام می آورد. در مکالمه ی پیوسته در شبکه ی 3g نیز می تواند تا 14 ساعت دوام بیاورد.

شرکت اپل همیشه به عمر خوب باتری هایش مفتخر است و کاربران انتظار دارند که iPhone 6 از این قاعده مستثنی نباشد. اندازه ی بزرگتر آیفون 6 جای کافی برای باتری بزرگ تر دارد و ارتقای آن قابل توجه است. باتری آیفون 6 در مقایسه با باتری گوشی موبایل iPhone 5s، دارای 250 میلی آمپر ساعت افزایش ظرفیت  است (1810 میلی آمپر در مقایسه با 1560 میلی آمپر).

علاوه بر این، چیپ ست داخلی Apple A8 درون اپل آیفون 6 باید در توان قدرت استفاده با صرفه تری نسبت به نسخه ی پیشین آن داشته باشد چرا که آن روی فرآیند تولید 20 نانومتر ساخته شده است. با این حال، صحفه نمایش 4.7 اینچی بزرگ آن به طور قابل توجهی بیشتر از پنل قدیمی 4 اینچی انرژی مصرف می کند و این قطعا در پخش ویدئو و وبگردی گوشی انرژی بیشتری از باتری می گیرد.

باتری گوشی موبایل ایفون 6 ، apple iphone 6

تست زمان مکالمه باتری ایفون 6

آیفون 6 توانست در مکالمه ی پیوسته در شبکه ی 3g تا 12 ساعت و 26 دقیقه دوام بیاورد. این نتیجه از نسخه ی پیشین آن یک ساعت و 40 دقیقه بیشتر است.

باتری آیفون 5s توانست 10 ساعت و 46 دقیقه در این تست دوام بیاورد. گوشی های باتری گوشی Samsung Galaxy S5 و باتری گوشی LG G3هر دو ظرفیت بسیار بزرگتر 2800 میلی آمپری و 3000 میلی آمپری دارند.

بدین ترتیب جای تعجب نیست که بتوانند در تست زمان مکالمه نتایج بالاتری کسب کنند. باتری گلگسی اس 5 توانست در تست مکالمه 21 ساعت و 20 دقیقه دوام بیاورد. در حالی که باتری LG G3 به نتیجه ی عالی 25 ساعت و 54 دقیقه صعود کرد. باتری Samsung Galaxy Alpha با باتری 1860 میلی آمپری اش توانست 13 ساعت و 20 دقیقه دوام بیاورد که نتیجه ی کاملا نزدیکی به باتری آیفون 6 اپل می باشد.

تست مکالمه باتری گوشی موبایل اپل ایفون 6 ، apple iphone 6

تست زمان وبگردی باطری ایفون 6

در زمان وبگردی، آیفون 6 زمان 10 ساعت و 20 دقیقه را برای خود ثبت کرد که نزدیک به 30 دقیقه بیشتر از نتیجه ی باتری iPhone 5s می باشد که آن کمی برای ما حیرت آور بود، چرا که ما به خاطر صفحه نمایش بزرگتر آن نتیجه ی شبیه یا بدتر از آیفون 5s را برایش پیش بینی کرده بودیم.

با این حال، به نظر می رسد که اپل با ارتقای مرورگر Safari در سیستم عامل  iOS 8 و چیپ ست کارآمدتر A8 موفق شده است که خود را بالا بکشد. هنگامی که صحبت رقابت به میان می آید هر دو گوشی  Galaxy S5 و LG G3 در پشت باتری آیفون 6 می مانند.

باتری گلگسی اس 5 توانست در این تست 9 ساعت و 36 دقیقه دوام بیاورد در حالی که LG G3 و صفحه نمایش QHD آن را محدود کرد تا تنها بتواند 6 ساعت و 40 دقیقه دوام بیاورد. باتری Galaxy Alpha نیز در این تست از باتری آیفون6  عقب ماند و نتیجه ی 8 ساعت و 25 دقیقه را کسب کرد.

تست وب گردی باتری گوشی موبایل اپل ایفون 6 ، apple iphone 6

تست زمان پخش فیلم باطری ایفون 6

در نهایت به سراغ تست پخش فیلم باتری گوشی iPhone 6 می پردازیم که ثابت می شود صفحه نمایش بزرگتر تاثیر منفی بر عمر باتری دارد. در حالی که آیفون 5s توانست در تست پخش فیلم پیوسته 10 ساعت و نیم دوام بیاورد اما باتری iPhone 6 توانست 9 ساعت و 24 دقیقه استقامت کند که این نتیجه ای نزدیک به باتری LG G3 می باشد که توانست 9 ساعت و 57 دقیقه دوام بیاورد و به طور قابل توجهی کمتر از باتری Samsung Galaxy S5 می باشد که نتیجه ی 11 ساعت و 5 دقیقه را برای خود ثبت کرد.

باتری Galaxy Alpha نیز این جا عملکرد خوبی از خود نشان نداد و 8 ساعت و 5 دقیقه دوام آورد که آن را یک ساعت عقب تر از باتری آیفون 6 نگه داشت.

تست پخش فیلم باتری گوشی موبایل اپل ایفون 6 ، apple iphone 6

تست استقامت کلی باتری آیفون 6 اپل

استقامت باتری iPhone 6 در حالت استندبای گوشی نسبت به نسخه ی پیشین آن بسیار بالاست و با در نظر گرفتن همه ی جوانب توانست استقامت کلی 61 ساعت را برای خود ثبت کند. این به بدین معناست که اگر از گوشی خود استفاده ی معمولی داشته باشید با یک بار شارژ کردن می توانید تا 2 روز از گوشی خود استفاده کنید.

تست باتری گوشی موبایل اپل ایفون 6 ، apple iphone 6

تعویض باتری آیفون 6 در ماکروتل:

در مقاله های قبلی گفتیم، اولین نفریکه گوشی آیفون شما را باز میکند سرنوشت آن دستگاه را مشخص میکند. پس برای تعویض باتری آیغون 6 بهتر است دستگاه خود را جهت تست و تعویض باتری به دست متخصصان ماکروتل در تهران بسپارید. دفتر تعمیرات موبایل ماکروتل در تهران همه روزه  آماده به خدمت در جهت بهتر شدن کارکرد تلفن های همراه شماست و شما با مراجعه به این مرکز میتوانید جهت خرید باتری اصل آیفون 6 و تعویض باتری آیفون 6 به مرکز تعمیرات ماکروتل در تهران مراجعه کنید.

آموزش تعویض باتری ایفون 6 iphone بصورت ویدئو در آپارات ماکروتل

مشخصات باتری

ظرفيت : 1810 میلی آمپر ساعت
مدل : APN: 616-0804
نوع باتری : لیتیوم یون
ولتاژ : 3.8V
 • جواد
  1397-08-12

  باتری ارجینال با تقویت شده چه فرقی داره؟؟؟

  پاسخ مدیر

  اورجینال اصل اپل هستش و تقویت شده توسط یک شرکت هونگ کونگی باتری تقویت شده و میزان شارژ دهی باتری بیشتر هست
  موفق باشید

 • نازنین
  1397-09-08

  با سلام و خسته نباشید.
  جناب مدیر میخواستم ازتون بپرسم که طبق تجربه شما کدومیک از این مدلها رو بهتره که بخرم تا خیالم راحت باشه که واقعا خوبو بی ایراد کار خواهد کرد ، آخه ٢بار از بازار خریدم و چند ماه بعد باد کردن ، میخوام اینبار به نظر شما اعتماد کنمو بخرم ، ممنون

  پاسخ مدیر

  هردوتاش طول عمرش یکیه و جفتشم اورجیناله


  موفق باشید

 • سيد حسين خوئي
  1397-09-18

  با سلام
  تقريبا يك ماه پيش باتري تقویت شده توسط شرکت KU Feng در Hong Kong خريدم و به گوشي وصل كردم
  الان در قسمت سلامت باتري ٩٨٪ نشون ميده !
  در اين مدت استفاده طبيعيه ٢ درصد كم بشه!!

  پاسخ مدیر

  مشکلی نداره ولی اگر تهران هستید بیارید گوشی رو سوکتش رو و شارژرتون رو بررسی کنیم


  موفق باشید

 • محمدامین افتخاری
  1397-10-17

  اخه جالب اینجاست . رفتم سایت خارجی درباره باطری کیوفنگ سرچ کردم. هیچ اطلاعاتی درباره شرکت و مدل باطری و قیمت در خارج نیست . فقط چند تا کامنت مردم رو خوندم که نوشته بود پیشنهاد میدم باطری رو ببری نمایندگی و اونجا عوض کنن . که متاسفانه تو ایران نمایندگی نیست و نتیجه گرفتم کیوفنگ بهترین گزینه اس :)))))))))))))))))

  پاسخ مدیر

  سلام وقت بخیر
  کیوفنگ اطلاعاتی از شرکتش در وبسایت ها نیست. باتری هایی که ما میذاریم صد درصد اورجینال هست یعنی همون چیزی که توی اپ استور میذارن برای مشتری ها و با باتری روز اول هیچ تفاوتی ندارن  موفق باشید

 • mehdi
  1398-05-28

  سلام
  باتری من توی باتری هلث ظرفیت 100% رو نشون میده
  اما با نت 4G فقط 3 ساعت شارژ نگه میداره
  آیا باتری فیکه؟

  پاسخ مدیر

  درود وقت بخیر
  چون Battery Health 100% هستش نمیشه دقیق تشخیص داد که غیر اصل هستش باتری باید بیارید دفتر ما با دستگاه تست باتری آیفون تست رو انجام بدیم مطمعن بشیم که چه کیفیتی هستش باتری
  اما اینکه شارژ نگه نمیداره میتونه به عواملی مثل باگ نرم افزاری هم برگرده یا از اپلیکیشن های زیادی استفاده کنید. پیشنهاد میکنم حافه دستگاه رو حداقل 40 درصد خالی نگه دارید که به سیستم عامل آسیب وارد نشه و دستگاه رو ری استور و آپدیت با ایتونز بزنید ممکنه مشکلتون رفع بشه
  اگر نشد تشریف بیارید باتری خودتون رو با دستگاه تست میکنیم و کیفیتش رو بهتون میگیم 
  موفق باشید

  مهدی
  1398-06-01

  میتونه مربوط به ای سی شارژ باشه ؟ و اینکه من میتونم باتری تقویت شده رو سفارش بدم و اگر مشکلم حل نشد برگشت بدم؟

 • یگانه
  1398-07-12

  سلام خسته نباشید
  موبایل من مشکل باتری داشت و باتریش خیلی زود نیم ساعتی تموم میشد تا اینکه خاموش شد و زدم به شارژ ، دیگه شارژ نمیکنه فقط علامت شارژر میاد رو صفحه با شارژر دیگه هم امتحان کردم به نظر شما مشکل از باطریه؟ اگر بخوام حظوری بیام برای تعمیر میشه؟ کجا باید بیام؟ هزینه باتری و دست مزد عوض کردن هم لطف میکنید بگید؟
  ممنون

  پاسخ مدیر

  سلام وقت بخیر
  تشریف بیارید به آدرس پایین سایت بررسیش میکنیم احتمالا مشکل از باتری باشه
  موفق باشید

 • پارسا
  1398-09-14

  وقت بخير اگه ماه باطري روببريم و خدايي نكرده خراب بشه چجوري بايد برا شما بفرستيم كه تعويض كنيد؟؟

  پاسخ مدیر

  کلا ارسال و دریافت ما از طریق پست پیشتاز در شهرستانها و پیک موتوری در تهران هست. اما باتری کیفیتش تضمینی و تست شده هست، خرید کنید امیدوارم مشکلی پیش نیاد. موفق باشید