باطری اورجینال 6S
719/3.7 رای   - 

باتری آیفون 6s اپل Apple iPhone 6s

 • تعویض باطری اورجینال آیفون 6s در دفتر تعمیرات موبایل ماکروتل قبل از تعویض این قطعه تیم ما مواردی از جمله: جریان کشی، سوکت شارژ و آی سی شارژ دستگاه شمارا تست میکنند.
  در صورت امکان هنگام مراجعه به دفتر ماکروتل، شارژر و کابل تان را جهت تست آمپر به همراه داشته باشید.
 • 3 ماه گارانتی تعویض ماکروتل
 • تست شده توسط دستگاه تست باتری Battery Test And Activate
موجود
270,000 تومان

باطری اورجینال آیفون 6s از نوع داخلی (غیر قابل تعویض توسط کاربر) و لیتیوم یونی است. ظرفیت باتری آیفون 6 اس به 1715 میلی آمپر ساعت رسیده که برای تغذیه تاچ و ال سی دی ایفون 6S خوب به نظر میرسد. طبق اطلاعات رسمی شرکت اپل باتری ایفون 6 اس در شبکه‌ی 3g در حالت استندبای تا 240 ساعت دوام می‌آورد. در مکالمه‌ی شبکه‌ی 3g نیز تا 14 ساعت به طور پیوسته می‌توان از طریق این گوشی اپل مکالمه داشت قبل از این که شارژ آن خالی شود. داخلی یا غیرقابل تعویض بودن باتری گوشی آیفون این مزیت را ندارد که هنگام تمام کردن شارژ گوشی از باتری یدکی استفاده کنید اما باتری های غیرقابل تعویض نیز مزایای خودشان را دارند.

مشخصات باتری آیفون Apple iPhone 6s

آموزش: بررسی سلامت باتری گوشی های هوشمند و این که چه موقع نیاز به تعویض باتری دارید

بررسی تخصصی باتری آیفون 6s اپل | دستگاه تست باتری

 بعد از بررسی مشخصات باتری اپل آیفون 6اس آن به این نتیجه رسیدیم که باتری‌های ایفون 6اس بین 2 سال و نیم تا 3 سال عمر مفید دارند و بعد گذشتن تقریبا 3 سال با حدود روزانه 1 یا 2 بار به شارژ زدن دستگاه، سیکل شارژ این باتری بین 1500 تا 2200 بار شارژ می‌رسد و اگر در قسمت تنظیمات دستگاه خود این مسیر را دنبال کنید Battery > Battery Health معمولا عددی پایین‌تر از 80 یا کلمه service را مشاهده می‌کنید. که این نشانه از خرابی باتری ایفون 6اس شما است و برای کارایی بهتر باید آن را تعویض کنید. در ادامه باتری 6اس را روی دستگاه تست باتری اپل قرار داده و بررسی آن را همینجا انجام می‌دهیم.


همانطور که در عکس مشاهده می‌کنید این دستگاه عواملی از جمله:

 • Model: همانطور که مشخص است این بخش مدل دستگاهی که با این باتری سازگار است را به شما نمایش می‌دهد. iPhone 6S با کد A80601
 • SET CAP و MAX CAP: در این قسمت به میلی‌آمپر ساعت پرداخته شده است. باطری اورجینال آیفون 6 اس ظرفیت 1715 میلی آمپر ساعت است اما در عکس بالا ما باتری تقویت شده KU Feng را مورد بررسی قرار دادیم که این عدد به 1830 میلی آمپر ساعت رسیده یعنی تقریبا 115 میلی آمپر ساعت باتری تقویت شده گوشی موبایل آیفون 6 اس کارایی بیشتری را ارائه می‌دهد و همانطور که می‌دانید باتری تقویت شده و روی دستگاه بجای 100 درصد، سلامت باتری به 108 درصد رسیده است.
 • TEMP:نشان دهنده دمای این دستگاه بر اساس درجه سانتی‌گراد است. اینجا باتری 28.9 درجه سانتی گراد است ( البته این بخش‌ها چندان اهمیتی ندارد)
 • Cyclent: اینجا به شما می‌گوید باتری شما چند بار به شارژ خورده (در نظر داشته باشید هربار وصل کردن شارژر به باتری و قطع کردن آن 1 سیکل شارژ حساب می‌شود و سیکل شارژ یکی از مهم‌ترین عوامل سنجش خرابی باتری است)
 • CUR VOL: کمه VOL کوتاه شده ولتاژ است که در باتری ایفون 6 اس 3.81 ولت است.
 • MCU Chip: این بخش را حتما دقت کنید. کد 0546 و کلمه Orginal نشان دهنده اورجینال بودن باتری است. در واقع این بخش به بررسی چیپ‌ست باتری گوشی و مواد استفاده شده در باتری پرداخته است و به شما می‌گوید باتری اورجینال شرکتی OEM یا اصل چین ORG یا کپی CLEAN BET است.
 • Manu SN و Prod SN: این قسمت به شما شماره مدل باتری را نمایش می‌دهد که اصلا چیز مهمی نیست، چون هر باتری یک شماره سریال خاص دارد و ملاکی برای سنجش اصل بودن باتری یا خرابی و تست سلامت نیست.
 • Date: تاریخ و سال تولید را به شما می‌گوید. مثلا باتری بالا در اکتبر 2016 تولید شده است.

تست زمان مکالمه با باطری ایفون 6 اس

در این تست باتری ایفون 6 اس یک نتیجه‌ی نسبتا متوسط را کسب کرد و توانست 9 ساعت و 41 دقیقه در مکالمه‌ی پیوسته در شبکه‌ی 3g دوام بیاورد.

تست زمان مکالمه باتری آیفون 6s اپل - ماکروتل

تست زمان وبگردی باطری اورجینال ایفون 6s

کارایی مرورگر وب در اپ بروزرسانی شده‌ی Safari نتیجه‌ی نسبتا خوبی را منجر شد و توانست 12 ساعت و نیم در وبگردی پیوسته دوام بیاورد، قبل از این که باتری آن کاملا تخلیه شود. همانطور که در این تست می‌بینید نتیجه وبگردی و ویدئو دیدن با باتری گوشی ایفون 6اس تنها به اندازه 2 دقیقه از باتری اچ تی سی M8 کمتر است. 

باتری آیفون 6s - تست زمان وبگردی باطری آیفون 6s

تست زمان پخش فیلم باطری 6 اس

مشخص شد که استقامت باطری اورجینال گوشی موبایل 6 اس خیلی خوب است، اگر چه با گوشی‌های صدر جدول اختلاف زیادی دارد. iPhone 6s این قابلیت را دارد که بتوانید بیشتر از 10 ساعت و نیم به طور مداوم با آن فیلم تماشا کنید قبل از این‌که شارژ باتری آن به 10 درصد حیاتی برسد. این تست در روشنایی 50 درصد و با برنامه‌ی پخش ویدئوی پیش فرض گوشی صورت گرفت.

باتری آیفون 6S تست زمان پخش فیلم و ویدئو دیدن باطری آیفون 6S

تست استقامت کلی و مشخصات باتری آیفون 6 اس

باتری این گوشی در تست‌های تکی بالا نتایج خوبی را نشان داد. باتری آن می‌تواند حدود 10 ساعت در مکالمه‌ی شبکه‌ی 3g یا پخش ویدئو با یک بار شارژ کردن دوام بیاورد در حالی که می‌توانید از طریق وای فای تا نصف روز به طور پشت سرهم وبگردی کنید. استقامت کلی باتری آیفون 6 اس نسبتا متوسط و 62 ساعت بود. 62 ساعت فاصله‌ی زمانی بین دو شارژ کردن شماست. البته در صورتی که از گوشی خود استفاده‌ی معمولی داشته باشید (روزانه تنها یک ساعت پخش فیلم، یک ساعت وبگردی، یک ساعت مکالمه تلفنی)

- آیا فکر می‌کنید به اندازه کافی مهارت فنی دارید تا بتوانید تعویض باتری اصلی گوشی موبایل آیفون 6 اس را خودتان انجام دهید. قبل از اقدام برای این کار مقاله تعویض باتری آیفون تان را خودتان انجام دهید یا به یک تعمیرکار حرفه ای بسپارید؟ را بخوانید. 

مشخصات باتری تقویت شده Ku Feng آیفون 6 اس

باتری تقویت شدن آیفون 6اس | قیمت باتری آیفون 6s

باتری تقویت شده آیفون با ضمانت اصل بودن کالا و گارانتی ماکروتل ارائه می‌شود. شرکت KU FENG یک شرکت هونگ کنگی است که با کمی تغییرات در پیلوت‌های باتری و افزایش ظرفیت باتری، توانسته باتری‌های آیفون را تقویت کرده و بازدهی بهتری به کابران ارائه دهد. درواقع چیزی حدود 150 تا 300 میلی‌آمپر ساعت این باتری‌ها تقویت می‌شوند که هم به دستگاه شما آسیب نزند هم بازدهی بهتری نسبت به باتری اورجینال خود دستگاه داشته باشد. همچنین باتری اورجینال آیفون 6اس کیوفنگ سال ساخت جدیدی دارند. برای اطلاع از هزینه تعویض باتری آیفون 6 اس با دفتر ماکروتل تماس بگیرید و جهت تعویض این باتری به آدرس فروشگاه در تهران مراجعه کرده و یا دستگاه خود را از طریق پیک موتوری یا پست پیشتاز ارسال کنید.

باتری تقویت شده آیفون 6s | قیمت باطری ایفون 6s

قیمت باتری آیفون 6 اس تقویت شده و اصلی تفاوت زیادی دارد که این تفاوت بدلیل تفاوت کیفیت آن‌هاست. قیمت باطری اورجینال آیفون 6 اس تقریبا 10 تا 15 درصد کمتر از باتری تقویت شده گوشی اپل 6 اس است.

باتری تقویت شده آیفون 6s | باطری اورجینال ایفون 6s

تعویض باتری آیفون 6s در ماکروتل

اکثرا احساس می‌کنند باتری گوشی نباید تعویض شود اما تعویض باتری آیفون باعث بازدهی بهتر خواهد شد. درکل باطری 6 اس تقویت شده و اورجینال OEM بعد از نصب روی دستگاه گوشی شما را به حالت اولیه بازگردانده و بازدهی روز اول را به شما ارائه می‌کند. دقت کنید بعد از تعویض باتری اصلی ایفون 6اس باید در قسمت تنظیمات دستگاه Battery Health آن 100 درصد بوده و کلمه Service از آنجا حذف شود. هرگونه علائم دیگری مانند خط صاف یا کلمه Service را اگر بعد از تعویض باتری گوشی‌تان مشاهده کردید به معنی خرابی آن باتری، درست جا نزدن باتری یا معیوب و تقلبی بودن قطعه است.

تعویض باتری ایفون 6اس در ماکروتل چقدر طول می‌کشد؟

درکل ما زمان بندی برای تعویض باتری گوشی‌های آیفون را بین 5 دقیقه تا 40 دقیقه تنظیم کردیم. بسته به شلوغ بودن دفتر و انتظار در صف این زمان کم و زیاد می‌شود. درکل زمانی که برای تعویض باطری اورجینال ایفون 6 اس نیاز است بیشتر از 10 دقیقه نیست و در کمتر از 10 دقیقه باتری 6 اس شمارا می‌توان تعویض کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی ماکروتل تماس بگیرید.

استفاده از چسب زیر باتری آیفون هنگام تعویض باتری

قیمت باتری آیفون 6s | چسب زیر باتری

چسب زیر باتری ایفون درکل ارزش خاصی ندارد اما نگذاشتن آن زیر باتری و نچسباندن باتری به بدنه باعث می‌شود با تکان خوردن گوشی فلت باتری از خود باتری کنده شده و یا فلت از روی برد کنده شود و دچار خاموشی گوشی یا خرابی مجدد باتری شما شود. هنگام تعویض باتری ایفون 6 اس حتما از چسب نگهدارنده مخصوص باتری که در عکس بالا مشاهده می‌کنید استفاده کنید. البته اگر چسب باتری را در دسترس ندارید می‌توانید از چسب‌های دوطرفه برای چسباندن باتری به بدنه استفاده کنید فقط در نظر داشته باشید این چسب‌ها نباید خیلی قوی باشند. چونکه سری بعد که می‌خواهید باطری را تعویض کنید دچار مشکل می‌شوید.

هزینه تعویض باطری اورجینال آیفون 6 اس

هزینه تعویض باتری آیفون 6 اس یا هر گوشی دیگری به سختی و مقدار ریسک آن بستگی دارد. تعمیرکاران ما با کمک دستگاه‌های پیشرفته این کار را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهند. هزینه تعویض باطری اورجینال 6 اس آیفون نیز بین 30 تا 60 هزارتومان است. با این وجود این قیمت مربوط به زمانی‌ست که این مقاله نگاشته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به مقاله هزینه تعویض و تعمیر قطعات موبایل در دفتر ماکروتل مراجعه کنید و یا با ما تماس بگیرید.

مشخصات باتری

ظرفيت : 1715mAh
مدل : APN: 616-00259
نوع باتری : Li-ion لیتیوم یون
ولتاژ : 3.82V
تست زمان استقامت کلی : 240h
زمان مکالمه : 9:41h
وب گردی : 12:27h
پخش ویدئو : 10:46h
 • امید قلی پور
  1396-03-30

  سلام و خدا قوت
  این باتری با گارانتی ۱ ساله رو تهیه کردم و گفتم بی انصافیه اگه کامنت نزارم و از ماکروتل عزیز تشکر نکنم.وافعا ممنون و تشکر برای این باتری و همچنین قیمت منصفانه ی اون.خیلی وقت بود که دنبال باتری اورجینال برای آیفون 6s بودم که بلاخره توی سایت عالی شما پیدا کردم.
  کیفیت این باتری دقیقا مثل باتری اصلی هست. دو تا اسکرین شات از تست باتری با نرم افزار battery life هم گرفتم که برای دوستان قرار میدم:
  http://uupload.ir/files/qrn2_photo_۲۰۱۷-۰۶-۲۰_۱۷-۱۶-۴۰.jpg
  http://uupload.ir/files/wc5a_photo_۲۰۱۷-۰۶-۲۰_۱۷-۱۶-۴۰_(2).jpg

 • فرشاد جلیلیان
  1397-10-22

  سلام‌.
  توروخدا اگه باتری تقویت شده kf موجود شد بهم pm بدید خبرم کنید میخوام بخرم

  پاسخ مدیر

  سلام وقت بخیر
  موجود شده میتونید خرید کنید یا حضوری تشریف بیارید
  موفق باشید

 • مسعود رفاهی
  1397-11-12

  سلام
  تازه ایفون 6 اس خریدم.در مورد باطریش نگرانم.با اینترنت LTE با کرا با اینستا و تل هر دو دقیقه یک درصد باطری کم میکنه
  این طبیعیه یا باطری مشکل داره؟
  ممنون میشم زودتر جواب بدین

  پاسخ مدیر

  سلام وقت بخیر
  بله اینستاگرام مصرف باتریش خیلی بالاست

 • مسعود رفاهی
  1397-11-14

  ببخشید دوباره سوال میکنم
  ۱۰۰درصد شارژ کردم
  از زمان جداکردن گوشی از شارژر فیکس سه ساعت کامل با اینستاگرام و تلگرام استفاده کردم‌. شارژ باقیمانده ۵درصد
  باطری ضعیفه یا نه ععوضش کنم؟

  پاسخ مدیر

  باید بیارید بررسی بشه
  موفق باشید

 • کسری
  1397-11-26

  باسلام ببخشید من در مشخصات ایفون سیکس اس نگاه میکنم میبینم باتری خود گوشی لیتیوم پلیمر هسته ولی شما لیتیوم یون میدید تفاوتی دارن؟

  پاسخ مدیر

  سلام وقت بخیر
  باتری ایفون 6S لیتیوم یون هست توی سایت های معتبری مثل Gsmarena.com میتونید مشخصات گوشی رو بصورت کامل ببینید و باتری خودتون رو هم اگر باز کنید بالای باتری توی مشخصاتش نوشته شده li-ion یا همون لیتیوم یون
  پیروز باشید

 • کسری
  1397-11-28

  باسلام ببخشید اگر اشکالی از جمله درصد توان کم یا بازدهی پایین باتری رو مشاهده کردیم امکان تعویض وجود داره و آیا شما تضمین اصالت کالا دارید؟

  پاسخ مدیر

  سلام وقت بخیر
  بله باتری با دستگاه تست باتری تست میشه و بعد روی دستگاهتون قرار میدیم و تا 3 ماه هر مشکلی داشت و حتا اگر ناراضی بودین از کارایی باتری و مثل قبل نبود میتونید گارانتی کنید

 • بهداد
  1397-12-02

  سلام... کیفیت ۱۰۰ درصد بهتره یا تقویت شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ مدیر

  سلام بهداد عزیز
  کیفیت 100 درصد همونیه که روی گوشی هست و تقویت شده توسط یک شرکت هونگ کونگی تقویت شده برای اطلاع بیشتر میتونید به لینکی که اخر همین کامنت میگذارم مراجعه کنید و هم از کیفیت و شرایط گارانتی و خدمات ما آگاه بشید
  پیروز و سربلند باشید


  درباره ماکروتل

 • ارش
  1397-12-19

  سلام همین باتری تقویت شده اش رو دیجی کالا برای فروش با قیمت ۱۷۵ تومن گذاشته ولی نوشته غیر اصلی،
  ولی سایت batterys.org که مثل شما سایت معتبری هست نوشته صد در صد اورجینال به قیمت ۱۴۹ تومن و تقویت شده به قیمت ۱۷۹ تومن !!!
  حالا موندم شما که تقریبا دو برابر قیمت میفروشین اورجینال هست یا اون یکی سایت ها،
  ببخشید قصد جسارت یا توهین ندارم ولی بلاخره یا شما گرون میفروشین یا اونا اصلی رو به جای اورجینال میفروشن،
  شاید در جوابش بگین با دستگاه تست میکنیم معلوم میشه ولی کسی مثل من که از شهرستانه از کجا باید مطمئن بشه؟
  باتری هم ی چیزی که در دراز مدت معلوم میشه تازه فکر نکنم اصلی با اورجینال در دار مدت هم معلوم بشه
  در این مورد توضیحی دارین بدین ؟

  پاسخ مدیر

  سلام
  راهی بجز تست با دستگاه نداره
  میتونید توی واتساپ پیام بدید با دستگاه تست براتون تستش میکنن عکسش رو میفرستن که خایلتون راحت باشه
  راجع به سایت های دیگه که نام بردید متاسفانه از کیفیت اجناسشون اطلاعی نداریم
  موفق باشید

 • Arash
  1397-12-23

  سلام میگن باتری اورجینال در قسمت تنظیمات باتری درصد سلامتیش رو نشون میده که چند درصده ولی اصلی یا کپی باشه نشون نمیده
  اورجینال رو هم اگه ورژن ای او اس رو اپدیت کنی دیگه نشون نمیده
  اگه درست باشه از قسمت باتری اورجینال بودنش مشخص میشه، درسته؟

  پاسخ مدیر

  بله مشخص میشه و درصدش رو میزنه

 • محمد امین هاشم پور
  1398-01-10

  سلام.
  این باتری بعد از نصب نیاز به شارژ اولیه چند ساعته داره یا خیر؟

  پاسخ مدیر

  3 ساعت شارژ اولیه

 • سعید
  1398-01-22

  ابزار تعویض داخل پک هستن؟

  پاسخ مدیر

  خیر باید بیارید دفتر تعویض کنیم

 • farshad jalilian
  1398-01-23

  سلام
  من یه ماه پیش این باتری ۶s oem رو از اینجا سفارش دادم
  هنوز سلامت باتریش ۱۰۰ هست
  خیلی خیلی خوب کار میکنه
  عالیه

  پاسخ مدیر

  سلام وقت بخیر
  خوشحالیم که تونستیم به شما خدمت کنیم و رضایت شمارو جلب کنیم
  لطفا اگر ایراد یا مشکلی در سایت یا خدمات رسانی از لحضه پرداخت تا رسیدن مرسوله به دستتون هست رو برای ما کامنت کنید تا کیفیت خدمات رسانی به هموطنانمون رو افزایش بدیم و بتویم در جهت رضایت شما گام های بلند تری برداریم
  پیروز و سربلند باشید

 • farshad jalilian
  1398-01-27

  سلام دوستان.
  من بر اساس تجربه ای که از این سایت خرید کردم
  فقط جنس های OEM رو پیشنهاد میدم ک بخرید
  خداشاهده خیلی خوبن..
  من حدودا دی ماه یه سارژر و کابلOEM و اسفند ماه هم یه باتری 6s OEM خریدم خیلی ازشون راضیم..
  خیلی

  پاسخ مدیر

  سلام وقت بخیر
  رضایت کاربر برای ما خیلی اهمیت داره. ممنون از نظری که برای ما گذاشتین امیدوارم مابقی کاربرانی که از کیفیت اجناس چه ناراضی هستن و چه رضایت دارن پیام خودشون رو برای ما بذارن که ما بتونیم در جهت رضایت شما گام های بلند تری برداریم 
  پیروز و سربلند باشید

 • Hamid reza
  1398-02-22

  سلام . ببخشید نسخه یOem بهتره یا تقویت شده؟ الان من باتریمو عوض کردم تو ستینگ health رو نشون نمیده در صورتی ک قبلا اورجینالش بود نشون میداد . باتری شما هم نشون میده؟ ممنونم

  پاسخ مدیر

  جفتش اصل هست و جفتش BATTERY HEALTH نشون میده بعد از یک روز استفاده

 • حسن موسوی
  1398-02-30

  کی دوباره oem موجود میشه؟

  پاسخ مدیر

  فعلا اجناس oem مشکل دارند و برگشت دادیم به شرکت
  موجود بشه همینجا میزنیم

 • سحر
  1398-03-01

  سلام من ١٢اوديبهشت باطري تقويت شده براي ايفون 6sخريدم ازتون.بعضي از درصدارو دوتايي كم ميكنه مثلا وقتي استوري ميبينم اينستا ميام بيرون اگه ٤٤بوده باشه شده ٤٢
  اين طبيعيه يا باطريم مشكل داره؟

  پاسخ مدیر

  درود وقت بخیر
  ری استور کنید ممکنه باگ نرم افزاری باشه اگر مشکلش حل نشد و آزاد دهنده بود بیارید بررسی میکنم با دستگاه اما اول ری استور کنید

 • حمید رضا
  1398-03-03

  ممنونم از پاسخ شما . باتری OEm رو کی موجود میکنید؟

  پاسخ مدیر

  درود وقت بخیر
  فعلا oem های که موجود کردیم سری جدید همش مشکل داشته برگشت زدیم به شرکت 
  دوباره تا ماه اینده موجود میشه میتونید از همین صفحه خرید کنید

  مجید
  1398-03-10

  الان اگه بخوام بخرم مشکل داره؟
  اگه گوشی رو پست کنم تعویض می کنین و پستش می کنین؟

 • حسين
  1398-03-07

  سلام هنوز باطري oem ايفون ٦اس موجود نكرديد؟

 • mostafa
  1398-03-10

  سلام میشه بیام شما خودتون تعویض کنید و هزینه تعویضش چقدر میشه؟ و ایا اگه بیرون تعویض کنم تعمیرکارش ناشی باشه امکان صدمه دستگاه وجود داره ؟

  پاسخ مدیر

  بله تعویض میکنیم

 • حسن موسوی
  1398-03-17

  این باتری KU Feng همون oem عه یا نه؟

  پاسخ مدیر

  بله همون oem تقویت شده

  حسن موسوی
  1398-03-19

  و oem معمولي بهتره يا تقويت شده ؟ ( از لحاظ طول عمر )

 • امیر
  1398-03-28

  سلام. چرا همین باتری رو دیجی کالا الان زده ۲۲۰ تومن؛ شما زدید ۲۸۰؟ مدلاش متفاوته عایا؟

  پاسخ مدیر

  درود امیر عزیز
  باتری های ما توسط دستگاه تست باتری آیفون تست میشه و قبل از تعویض از اصل بودن اون اطمینان حاصل میشه

 • علي
  1398-04-13

  سلام ،خسته نباشيد،،ببخشيد سلامت باطري اين باطري هاي اورجينال اصلي ايفون تو قسمت باطري health گوشي 100%هست؟

  پاسخ مدیر

  سلام بله هست خیالتون راحت.

 • رضا
  1398-04-17

  با درود و احترام گوشي ام آيفون6s هستش لطفا باتري اصل و اورجينال اون رو برام زحمت بکشيد. باتري فک گرفتم اما زياد راضي نيستم. لطفا با ايميل خبرم بدهيد. با سپاس از زحمات گرانقدر شما

  پاسخ مدیر

  سلام


  برای خرید باید از همینجا افزودن به سبد خرید رو بزنید برای اطلاعات بیشتر از آموزش خرید میتونید به اینجا مراجعه کنید.


  موفق باشید

 • محسن
  1398-04-30

  سلام خسته نباشيد،،ببخشيد باطري معمولي اورجينال ايفون ٦اس رو كي موجود ميكنيد؟

  پاسخ مدیر

  خیر oem نداریم
  اصل چین یا تقویت شده رو داریم الان oem روی سیستم عامل جدید برای بعضی از دستگاه ها جواب نمیده
  تقویت شده رو بگیرید کیفیتش از oem بهتره

 • Mansoor
  1398-06-09

  با سلام من باتریkf رو با پک سفید و پک سیاه دیدم.میشه لطف کنید بگید چه فرقی با هم دارن

  پاسخ مدیر

  تفاوتی نداره باید ببینید باتری اصلی هست یا تقلبی
  با دستگاه تست میکنیم ما

 • نوید علی پور
  1398-07-11

  سلام و خسته نباشید.کدوم باتری کیفیت بهتری داره؟و آیا تو قسمت باتری هلت 100 درصد رو نشون میده؟

  پاسخ مدیر

  سلام
  کیفیت تقویت شده بهتره و هر جفتش توی باتری هلث 100 درصد رو میزنه
  موفق باشید

 • نوید علی پور
  1398-07-19

  من همین باتری تقویت شده رو سفارش دادم.نصبش هم کردم.تو قسمت باتری هلث هم نوشته 100 درصد.ولی نشانگر درصد باتریم رو 40 درصد قفل کرده.نه کم میشه نه زیاد.اصلا معلوم نیست باتری پر هستش یا خالیه.در ضمن گوشیم رو چندین بار ریست فکتوری کردم.ولی بازم مشکل پابرجاست.لطف کنید راهنمایی کنید.

  پاسخ مدیر

  درود وقت بخیر
  تشریف بیارید بررسی کنیم

 • Mehdihrs
  1398-08-24

  باتری org کی موجود میشه ؟

  پاسخ مدیر

  سلام


  مشخص نیست فعلا

 • آرش
  1398-08-29

  باسلام،گوشي من 6sهست برد گوشي رو يه بار تعويض كردم و اثرانگشتشم كار مي كنه مي خوام بدونم اگه كوشي باز شه باتري عوض بشه گوشي ايراد پيدا نمي كنه يا اثرانگشت از كار نمي افته،لطفا جواب بدين نگرانم؟؟؟؟؟

  پاسخ مدیر

  سلام


  اگه فلت هوم گوشی پاره نشه از کار نمیوفته برای برد هم مشکلی پیش نمیاد

 • جلال
  1398-10-23

  سلام از این باطری kf نوع فیک هم تپی بازار موجود هست؟

  پاسخ مدیر

  سلام


  بله همین برند هم اورجینال و فیک داره و فقط با دستگاه تست مخصوص اورجینال بودنش مشخص میشه 

 • آرششش
  1398-10-30

  سلام وقت بخیر
  چقدر زمان میبره باتری تعویض و گوشی تحویل داده بشه؟
  قیمتی که درج شده هزینه تمام شده هست؟

  پاسخ مدیر

  سلام


  تعویض باتری حدودا 10 دقیقه زمان میبره و 30 تومن هزینه اضافه داره