باطری گوشیSamsung Galaxy S Duos 2 S7582
34/3.5 رای   - 

باتری Samsung Galaxy Core I8262-I8260

  • نقره اي - Silver
  • 30 روز گارانتی تعویض ماکروتل
موجود
105,000 تومان

باتری Samsung galaxy core/ سامسونگ گلگسی کور ظرفیت 1800 میلی آمپر ساعت دارد و از نوع لیتیوم یونی می باشد. این باتری توسط خود کاربر قابل تعویض است. با خرید باطری اصلی galaxy core بهترین بهره وری را برای گوشی خود فراهم آورید. طبق اطلاعات رسمی این باتری در حالت استندبای گوشی در شبکه ی 3g تا 300 ساعت می تواند دوام بیاورد. در مکالمه ی پیوسته در شبکه ی 3g نیز تا 9 ساعت می تواند شارژ نگه دارد. برای بررسی دقیق تر عملکرد این باتری به تست آن می پردازیم. البته باتری که در این جا تست کرده ایم باطری نسخه ی دوسیم این گوشی است که در عمل کمی بدتر از حالت تک سیم آن عمل می کند بنابراین اگر از نسخه ی تک سیم این گوشی استفاده می کنید تمام نتایج پایین اندکی بهتر می شود.

خرید باطری galaxy core

تست زمان مکالمه

تست باتری galaxy core

سامسونگ گلسگسی core در این تست توانست حدود 12 ساعت دوام بیاورد(دقیق آن 11 ساعت و 52 دقیقه) که با توجه به این که چیپ ست ضعیف و صفحه نمایش آن در این تست هیچ کمکی نمی کنند نتیجه ی نسبتا خوبی است.

تست زمان وبگردی

تست عمر باتری galaxy core

 وبگردی بخشی است که صفحه نمایش و SoC در آن نقش زیادی ایفا می کنند. در تست وبگردی پیوسته Samsung Galaxy Core توانست 6 ساعت و 54 دقیقه دوام بیاورد که این نتیجه آن را در میانه ی جدول ما قرار می دهد و از گوشی تک سیم HTC Desire 600 که اخیرا تست کردیم خیلی بالاتر است.

تست زمان پخش فیلم

مشخصات باتری galaxy core

باتری Galaxy Core در این تست نتوانست خوب بدرخشد. با امتیاز 7 ساعت و نیم رنک پایین تری در مقایسه با دو تست بالایی می گیرد.

تست زمان استقامت کلی

تست عمر باتری galaxy core

وقتی همه چیز انجام شد ما سه نتیجه ی تست بالایی را با زمان استقامت باتری galaxy core جمع زدیم و به نتیجه ی استقامت کلی نسبتا خوب 49 ساعت رسیدیم. این زمان بین هر دو شارژ کردن شماست البته در صورتی که روزانه تنها یک ساعت تماس تلفنی، یک ساعت وبگردی و یک ساعت تماشای فیلم داشته باشید نه بیشتر. این نتیجه ی بسیار قابل توجهی است و اشاره به این دارد که نسخه ی تک سیم Galaxy Core رتبه ی استقامت بیشتری خواهد دااشت چرا که نیازی نیست تا دومین رادیوی آن همیشه روشن باشد. 

مشخصات باتری

ظرفيت : 1700 ميلي آمپر ساعت (mAh)
نوع باتری : Li-ion لیتیوم یون
ولتاژ : 3.7V
تست زمان استقامت کلی : 280ساعت
زمان مکالمه : 8ساعت
هیچ نظری ارسال نشده
مقالات مرتبط