Original Samsung Headset EO-EG9003
4/4.8 رای   - 

هندزفری Samsung EG900

  • مشکي - Black
  • سفيد - White
  • 100% اورجینال ( OEM )
  • 7 روز مهلت تست
موجود
155,000 تومان

هندزفری Samsung EG900 ساخته شده توسط شرکت Samsung به صورت اختصاصی برای تمامی گوشی های سامسونگ که دارای پورت 3.5 میلیمتری هستند طراحی شده. این هدفون ها در-گوشی یا in-Ear علاوه بر گوشی های سامسونگ با دیگر گوشی های اندرویدی مانند HTC، Sony و LG سازگار است. برای استفاده از این هندزفری در گوشی های iPhone هیچ مشکلی در صدا وجود ندارد اما ممکن است نتوانید از دکمه های تعبیه شده روی نوار کنترل به درستی استفاده کنید.

در نوار کنترل این هندزفری سه دکمه وجود دارد. یکی از دکمه ها برای کم و زیاد کردن ولوم صدا و دیگری برای توقف و ادامه آهنگ به کار می رود. همچنین میتوانید با این دکمه به تلفن ها پاسخ دهید بدون این که نیاز باشد به گوشی مراجعه کنید. میکروفونی با کیفیت بالای صدا نیز در پشت همین نوار کنترل به صورت داخلی تعیبه شده است که برای صحبت کردن پشت تلفن و یا ضبط صدا بسیار مناسب است. اگر شما از این هندزفری در گوشی های iPhone استفاده کنید همان کیفیت صدایی را که در گوشی های اندرویدی دریافت می کنید به شما ارائه می دهد. اما مسئله ای که وجود دارد، ممکن است دکمه های ولوم به درستی کار نکنند و اجرای Siri از طریق هندزفری ممکن نباشد.

این هندزفری کم وزن و زیبا در رنگ سفید و مشکی موجود می باشد. هندزفری Samsung EG900 بسیار مناسب برای سفر، ورزش یا کسانیست که در هنگام رانندگی با تلفن همراه صحبت می کنند. وجود اسپیکر های دوگانه در هر گوشی این هدفون باعث شده که کیفیت صدا  بسیار بالا و گوش دادن به موزیک با آن بسیار لذت بخش باشد. دوگانه بودن اسپیکر های داخلی باعث می شود صدا با باس مناسب و وضوح کامل به گوش برسد.

جک 3.5 میلیمتری این هندزفری دارای سه حلقه است بنابراین به چهار قسمت تقسیم می شود. گوش چپ، گوش راست، زمین و دیگری برای میکروفون که ممکن است در برخی از گوشی های هوشمند قسمت میکروفون و زمین  جابه جا باشد که در این صورت میکروفون هندزفری شما کار نخواهد کرد.

هیچ نظری ارسال نشده