باطری اصلی گوشی Samsung Galaxy J5 (2016) j510

  • نقره اي
  • اصلي(Original)
  • 12 ماه گارانتی تعویض ماکروتل
موجود
49,000 تومان

ارسال با پست پیشتاز
خرید آنلاین از درگاه بانک ملت
کیفیت اصلی و دارای گارانتی
خرید توسط فرایند کارت به کارت

باطری گوشی موبایل (Samsung Galaxy J5(2016/ سامسونگ گلگسی جی 5 ورژن 2016 ظرفیت 3100 میلی آمپر ساعت دارد و از نوع لیتیوم یونی(Li-ion) می باشد. باتری (Samsung J5(2016 توسط خود کاربر قابل تعویض می باشد. با خرید باطری اصلی سامسونگ گلگسی (J5(2016 بهترین بهره وری را برای گوشی موبایل خود فراهم بیاورید چرا که باتری یکی از قطعات موبایل است که اصل بودن یا نبودن آن تاثیر چشمگیری روی عملکرد کلی گوشی می گذارد.

باطری گوشی (2016)Samsung Galaxy J5

ظرفیت این باتری نسبت به نسل قبلی 500 میلی آمپر افزایش یافته است بنابراین با توجه به چیپ ست یکسان ما انتظار داریم که (J5(2016 عملکرد بهتری داشته باشد.

تست باتری (2016)Galaxy J5 

در واقع ما مزایای آن را در برخی از اجزای مهم تست باتری خود مشاهده کردیم. باطری (Galaxy J5 (2016 موفق شد تا رتبه استقامت کلی 66 ساعت را برای خود ثبت کند. با وجود امتیاز عالی در تست مکالمه، برای عملکرد آن در پخش فیلم کارهای زیادی نیاز است انجام شود تا عمر باتری آن بیشتر از این ها شود.

ما همچنین تخلیه ی باتری را در حالت استندبای گوشی اندازه گرفتیم و اگرچه آن را به صراحت در امتیازبندی خود اعلام نکردیم اما روی تست استقامت کلی گوشی اعمال کرده ایم. زمان استندبای گوشی عالی بود اگرچه نتوانست کاستی های عملکرد باتری در تست پخش ویدئو را خنثی کند.

مشخصات باتری سامسونگ گلگسی (2016)J5  و خرید آن

گوشی موبایل (J5(2016 یکی از گوشی هایی است که با یک بار شارژ کردن و استفاده ی معمول روزانه واقعا می توان تا 24 ساعت از آن استفاده کرد. در واقع تا 1 و نیم روز می توانید اطمینان داشته باشید که نیازی نیست به دنبال شارژر خود بگردید. این استفاده ی معمول روزانه شامل استفاده از داده ی 4g، تماس تلفنی برقرار کردن، استفاده از اپلکیشین های پیام رسانی و غیره می شد. حالت صرفه جویی انرژی معمولی برای باتری وجود دارد که از طریق آن زمانی که اندکی از شارژ گوشی تان باقی مانده است می توانید عمر باتری تان را تا حدی بیشتر کنید.

در حالی که عمر باتری گوشی (J5(2016 در رده ی متوسط دسته بندی می شود اما زمان شارژ شدن آن اندکی طولانی است و برای آن که درصد آن از صفر به 100% برسد 153 دقیقه زمان نیاز است.

گوشی Galaxy J5 اگرچه  با پردازنده ی ساده ی 4 هسته ای 1.2 گیگاهرتزی کار می کند اما اندروید و تمام چیزهای دیگر آن بدون اشکال اجرا می شود. ما هنگام استفاده از این گوشی با هیچ کندی جدی مواجه نشدیم. اگرچه فقدان پیشتیبانی از 5GHz WiFi باعث می شد که سرعت آن در مرور وب گاهی دچار افت شود. 

ویژگی های باطری

ظرفيت باتري : 3100 میلی آمپر ساعت
نوع باتری : Li-ion
هیچ نظری ارسال نشده