قطعات موبایل

 قطعات موبایل تمامی اجزا بیرونی و داخلی گوشی موبایل را شامل می‌شود. اجزایی مثل باتری موبایل، تاچ ال‌سی‌دی و قطعات داخلی موبایل مثل فلت‌های داخلی از جمله این قطعات هستند. البته بعضی از آن‌ها صرفا جنبه‌ زیبایی و محافظتی دارند، مثل قطعه درب پشت شیشه‌ای یا درپوش سیمکات و مموری در گوشی‌های موبایل که از جمله قطعات گوشی‌ محسوب می‌شوند. به دلیل تنوع زیادی که بین گوشی‌های موبایل وجود دارد و هر گوشی تلفن همراهی با ساختار و طراحی متفاوتی به کاربران عرضه می‌شود و همچنین شرکت‌های تولید کننده قطعه موبایل زیاد شده است در نتیجه قیمت خرید قطعات گوشی موبایل در بازار با توجه به کیفیت اجناس متفاوت است. متاسفانه برخی از برندها نمایندگی‌های معتبری در ایران ندارند پس ممکن است در پیدا کردن قطعه اورجینال گوشی موبایل خود یا تعویض قطعات موبایل با مشکل روبرو شوید. قطعات تاچ‌ال‌سی‌دی موبایل، باتری موبایل، فلت‌های داخلی، قاب و شاسی، درب پشت گوشی موبایل و قطعات کوچک موبایل مثل جا سیمکارتی بیشترین خرید را به خود اختصاص داده‌اند و پرفروش‌ترین قطعات موبایل در بازار هستند. وبسایت ماکروتل تمامی این اجناس را موجود دارد و تعویض این قطعات را نیز انجام می‌دهد. اکثر محصولاتی که در وبسایت ماکروتل موجود است دارای کیفیت اصلی قطعات موبایل تولید شده توسط شرکت‌های سازنده گوشی است. اما با این وجود اجناس چینی و کیفیت پایین نیز در میان محصولات موجود است و بدون شک تمامی اجناس موجود در وبسایت ما اصلی نیستند. پس برای تشخیص بهتر و خرید قطعات موبایل در وبسایت ماکروتل مشخصات محصولات در توضیحات کنار محصول موجود است تا با آگاهی کامل خرید خود را انجام دهید. همچنین با خرید قطعات گوشی، گارانتی ماکروتل را نیز دریافت خواهید کرد تا از اصالت قطعات موبایل خریداری شده اطمینان حاصل فرمایید.

ادامه مطلب
فیلتر توسط
40,000 تومان
تعویض درب پشت Huawei Ascend P6 در دفاتر تعمیرات موبایل ماکروتل کمتر از 30 دقیقه انجام می‌شود. برای تعویض درب پشت گوشی خود می‌توانید درخواست تعمیرات موبایل خود را انجام دهید.
60,000 تومان
تعویض درب پشت Huawei Honor 3X G750 در دفاتر تعمیرات موبایل ماکروتل کمتر از 30 دقیقه انجام می‌شود. برای تعویض درب پشت گوشی خود می‌توانید درخواست تعمیرات موبایل خود را انجام دهید.

فهرست

حساب کاربری