برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

کابل و سیم شارژ

فیلتر توسط
120,000 تومان
کابل شارژ گوشی سامسونگ گلکسی A11 از نوع USB به Type-C با پشتیبانی شارژ سریع. در صورت نیاز به آداپتور این گوشی گزینه نوع درخواست را انتخاب کنید.
120,000 تومان
کابل شارژ 100% اورجینال Type-C و با پشتیبانی از خروجی 2 آمپر مناسب برای شارژ گوشی سامسونگ گلکسی A21s در صورت نیاز به آداپتور این گوشی گزینه نوع درخواست را انتخاب کنید.
120,000 تومان
کابل فست شارژ سامسونگ گلکسی A32 مدل Type-C با پشتیبانی از شارژ سریع. در صورت نیاز به آداپتور این گوشی گزینه نوع درخواست را انتخاب کنید.
120,000 تومان
کابل USB به Type-C با شارژ سریع مخصوص گوشی سامسونگ گلکسی A52 است. در صورت نیاز به آداپتور این گوشی گزینه نوع درخواست را انتخاب کنید.
180,000 تومان
کابل شارژ سامسونگ گلکسی A72 مدل USB-C به Type-C به طول 1 متر و قابلیت شارژ سریع. در صورت نیاز به آداپتور این محصول گزینه نوع درخواست را انتخاب کنید.
80,000 تومان
کابل شارژ سامسونگ گلکسی A02 از نوع USB به Micro-USB با اندازه 1 متر مناسب برای شارژدهی گوشی و انتقال اطلاعات. در صورت نیاز به آداپتور این محصول گزینه نوع درخواست را انتخاب کنید.
120,000 تومان
کابل شارژ تبلت سامسونگ S6 5G مدل USB To Type-C مناسب برای شارژ و انتقال اطلاعات با سرعت بالا  در صورت نیاز به آداپتور این گوشی گزینه نوع درخواست را انتخاب کنید.
120,000 تومان
کابل شارژ تایپ سی با قابلیت انتقال اطلاعات و شارژ سریع مناسب برای شارژدهی تبلت سامسونگ گلکسی Tab A 10.5 در مدت زمان بسیار کم است. در صورت نیاز به آداپتور این گوشی گزینه نوع درخواست را انتخاب کنید.
120,000 تومان
کابل شارژ سامسونگ مدل USB To Type-C مناسب برای شارژ و انتقال اطلاعات با سرعت بالا  در صورت نیاز به آداپتور این گوشی گزینه نوع درخواست را انتخاب کنید.
120,000 تومان
کابل شارژ تایپ سی با کیفیت 100% اورجینال در اندازه‌های متفاوت مناسب برای شارژ و انتقال اطلاعات سامسونگ گلکسی Tab S7 FE در صورت نیاز به آداپتور این گوشی گزینه نوع درخواست را انتخاب کنید.
120,000 تومان
کابل شارژ USB To Type-C سامسونگ گلکسی F12 در صورت نیاز به خرید آداپتور این گوشی گزینه نوع درخواست را انتخاب کنید.
120,000 تومان
کابل شارژ Type-C مناسب برای شارژدهی بسیار سریع گوشی سامسونگ گلکسی M02s در صورت نیاز به آداپتور این محصول گزینه نوع درخواست را انتخاب کنید.
120,000 تومان
کابل شارژر اورجینال سامسونگ گلکسی M12 از نوع USB To Type-C با پشتیبانی از شارژ سریع. در صورت نیاز به آداپتور این محصول گزینه نوع درخواست را انتخاب کنید.
120,000 تومان
کابل شارژ Type-C گوشی سامسونگ گلکسی M30s با پشتیبانی از شارژ سریع. در صورت نیاز به آداپتور این گوشی گزینه نوع درخواست را انتخاب کنید.
120,000 تومان
کابل شارژ سامسونگ با شدت جریان خروجی 2 آمپر مناسب برای گوشی Galaxy M21 در صورت نیاز به آداپتور این گوشی گزینه نوع درخواست را انتخاب کنید.
120,000 تومان
کابل گوشی سامسونگ گلکسی A41 مدل USB به Type-C با قابلیت فست شارژ و همچنین انتقال اطلاعات با سرعت بالا در صورت نیاز به آداپتور این محصول گزینه نوع درخواست را انتخاب کنید.

کابل و مبدل گوشی

سیم شارژر یا کابل شارژ گوشی جزو اصلی‌ترین لوازم جانبی موبایل به حساب می‌آید که در طول زمان دست‌خوش تغییرات زیادی ازنظر ظاهری و کارایی شده‌اند.

در این صفحه لیست انواع سیم و کابل شارژ گوشی موبایل و تبلت را با مشخصات کامل و قیمت خرید می‌توانید ببینید.

انواع کابل یا سیم شارژر گوشی:

کابل‌ها انواع مختلفی دارند که با توجه به نوع کارایی و ویژگی‌های متفاوتی دارند. برخی از این کابل‌ها فست شارژ را پشتیبانی می‌کند و برخی خیر.

در ادامه انواع سیم شارژر موبایل را بررسی می‌کنیم.

  • کابل USB به MicroUSB
  • کابل شارژ USB-C به Type-C
  • کابل شارژر USB به Type-C
  • کابل شارژ لایتنینگ آیفونی
ادامه مطلبShow less

حساب کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم