مانیتور و دوربین لوپ

مانیتور و دوربین لوپ و میکروسکوپ برای لوپ‌های سه چشمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در هنگام استفاده از لوپ تعمیرات موبایل جهت استفاده در آموزشگاه‌های تعمیرات موبایل و البته سهولت در انجام تعمیرات می‌توان از دوربین و یا مانیتور استفاده کرد. دوربین لوپ در انواع کیفیت‌ها با مگاپیکسل‌های متفاوت برای عکس و فیلم برداری مورد استفاده قرار می‌گیرد. دوربین‌ها و مانیتورهای موجود در وبسایت ماکروتل برای تمامی لوپ‌های سه چشمی تعمیرات مناسب است.

ادامه مطلب
فیلتر توسط
4,300,000 تومان
دوربین لوپ ریلایف M-11 با کیفیت دوربین 48 مگاپیکسل مناسب برای نصب روی لوپ‌های دیجیتال سه چشمی دارای خروجی HDMI و USB ساپورت کارت حافظه تا 64 گیگابایت ضبط فیلم با کیفیت 2K محتوی پک: دوربین-ریموت...
1,700,000 تومان
دوربین میکروسکوپ دیجیتال 14 مگاپیکسلی محصول شرکت یاکسون که قابلیت ضبط ویدیو، عکس برداری را دارد. . این دوربین لوپ برای تمامی لوپ‌های سه چشمی مناسب است. . دارای آداپتور شارژر و ریموت کنترل
2,700,000 تومان
این دوربین لوپ دیجیتال 22 مگاپیکسلی مارک Kailiwei برای تمامی لوپ‌های دیجیتال مناسب است. قابلیت عکس‌برداری، فیلم‌برداری و ضبط ویدیو به کمک یک مموری کارت برای شما امکان پذیر شده است.
3,700,000 تومان
این دوربین لوپ 38 مگاپیکسلی ریلایف مدل RELIFE M-13 با خروجی HDMI برای تمامی میکروسکوپ‌های سه چشم تعمیرات مناسب است. همچنین به کمک کارت حافظه می‌توان از فعالیت زیر لوپ فیلم برداری و عکس برداری کنید.

فهرست

حساب کاربری