برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

مانیتور و دوربین لوپ

مانیتور و دوربین لوپ و میکروسکوپ برای لوپ‌های سه چشمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در هنگام استفاده از لوپ تعمیرات موبایل جهت استفاده در آموزشگاه‌های تعمیرات موبایل و البته سهولت در انجام تعمیرات می‌توان از دوربین و یا مانیتور استفاده کرد. دوربین لوپ در انواع کیفیت‌ها با مگاپیکسل‌های متفاوت برای عکس و فیلم برداری مورد استفاده قرار می‌گیرد. دوربین‌ها و مانیتورهای موجود در وبسایت ماکروتل برای تمامی لوپ‌های سه چشمی تعمیرات مناسب است.

ادامه مطلب
فیلتر توسط
3,800,000 تومان
دوربین لوپ ریلایف M-11 با کیفیت دوربین 48 مگاپیکسل مناسب برای نصب روی لوپ‌های دیجیتال سه چشمی دارای خروجی HDMI و USB ساپورت کارت حافظه تا 64 گیگابایت ضبط فیلم با کیفیت 2K محتوی پک: دوربین-ریموت...
1,700,000 تومان
دوربین میکروسکوپ دیجیتال 14 مگاپیکسلی محصول شرکت یاکسون که قابلیت ضبط ویدیو، عکس برداری را دارد. این دوربین لوپ برای تمامی لوپ‌های سه چشمی مناسب است.
2,700,000 تومان
این دوربین لوپ دیجیتال 22 مگاپیکسلی مارک Kailiwei برای تمامی لوپ‌های دیجیتال مناسب است. قابلیت عکس‌برداری، فیلم‌برداری و ضبط ویدیو به کمک یک مموری کارت برای شما امکان پذیر شده است.
2,000,000 تومان
این دوربین لوپ 38 مگاپیکسلی ریلایف مدل RELIFE M-13 با خروجی HDMI برای تمامی میکروسکوپ‌های سه چشم تعمیرات مناسب است. همچنین به کمک کارت حافظه می‌توان از فعالیت زیر لوپ فیلم برداری و عکس برداری کنید.

فهرست

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم