جستجو براساس قیمت
تومان تومان
جستجو براساس برند
بیشتر... کمتر
فیلتر محصولات

چندراهی و مبدل برق

خرید انواع مبدل، چندراهی و محافظ لوازم الکترونیکی

محافظ برق

از آنجایی که بیشتر لوازم الکترونیکی دارای قیمت بالایی هستند و نوسان برق ممکن است صدمات جبران‌ناپذیری به این وسایل وارد کند، استفاده از محافظ برق استاندارد امری ضروری است. محافظ برق در واقع در مسیر ورودی برق به لوازم برقی قرار گرفته و در صورت نوسان ولتاژ یا آمپر، به طور خودکار جریان برق را قطع کرده و پس از پایدار و استاندارد شدن جریان برق، مجددا آن را وصل می‌کند.

مبدل و چندراهی برق

لوازم برقی مختلفی که خریداری می‌کنیم، هر کدام متناسب با پریز کشورهای مختلف ساخته شده‌اند و ممکن است با پریزهای برق داخل ایران سازگار نباشند. برای رفع این مشکل، باید یک مبدل برق مناسب خریداری کنیم تا این وسایل را به دوشاخه‌های قابل استفاده در ایران تبدیل کند.

مبدل برق ساده

مبدل‌های برق ساده تنها کمک می‌کنند تا آداپتور یا هر وسیله برقی دیگر که متناسب با پریز کشورهایی غیر از ایران طراحی شده‌اند را با پریزهای برق موجود در ایران سازگار کنیم و جنبه‌ی محافظتی ندارند.

مبدل برق هوشمند

مبدل‌های برق هوشمند علاوه بر این که آداپتور شارژر شما را با پریز برق ایران سازگار می‌کنند، جنبه‌ی محافظتی نیز دارند و از وسایل شما در برابر نوسانات ولتاژ و جریان برق محافظت می‌کنند. همچنین برخی از این مبدل‌ها دارای تایمر هستند و می‌توان مدت زمان روشن بودن مبدل را تعیین کرد تا پس از اتمام شارژ، به طور خودکار جریان برق را قطع کند. به عنوان مثال اگر قصد دارید قبل از خواب گوشی خود را به شارژ بزنید و از آنجایی که برای حفظ ایمنی، گوشی نباید بیش از اندازه و شب تا صبح در شارژ بماند، با استفاده از مبدل‌های تایمردار می‌توانید مدت زمان شارژ را تعیین کنید تا پس از آن جریان برق را قطع شود.

ادامه مطلبShow less

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم