برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

ریست فکتوری سامسونگ و ریست دستی گوشی سامسونگ

نوشته شده در تاریخ2 سال پیش 334032
دوست داشتن0

آموزش ریست گوشی سامسونگ: شرکت سامسونگ، دومین شرکت بزرگ سازنده موبایل در دنیاست که با مشکلات نرم افزاری زیادی روبرو بوده. در این پست تمرکز اصلی ما بر روی ریست فکتوری سامسونگ، ریست دستی سامسونگ، فرمتکردن گوشی سامسونگ و کد ریست فکتوری سامسونگ خواهد بود. شاید این سوال برایتان مطرح باشد که چرا به ریست فکتوری کردن گوشی سامسونگ نیازمندیم؟

گوشی های گلکسی سامسونگ مشخصات عالی دارند و از عملکرد مناسبی نسبت به سایر رده ها برخوردارند؛ با این وجود هر چه از عمر این گوشی‌ها می گذرد یا استفاده از آن ها بیشتر شود، شاهد هنگ کردن، عدم پاسخ سریع گوشی و مسائلی از این دست خواهیم بود. در این گونه موارد لازم است گوشی خود را هارد ریست کنید. در مواردی که خواهان فروش گوشی همراه خود هستید نیز بایستی این کار را انجام دهید تا اطلاعات شخصی شما از گوشی پاک شود که در انتها در مورد آن صحبت خواهیم کرد. ( البته شما میتوانید از مقاله علت هنگ کردن گوشی سامسونگ و راهکارهای رفع هنگ گوشی را بخوانید )

تفاوت ریست فکتوری و هارد ریست چیست؟

شاید این سوال برایتان مطرح باشد که تفاوت هارد ریست و ریست فکتوری چیست؟ در ریست گوشی سامسونگ کل سیستم ریبوت می شود در حالی که در هارد ریست تنها سخت افزار گوشی ریبوت می شود. در گوشی‌های جدید به جای گزینه ی ریست فکتوری، گزینه ی هارد ریست جایگزین شده است.

ریست کردن گوشی سامسونگ می تواند مشکلات زیادی از گوشی را حل کند؛ از جمله:

مشکل کرش شدن نرم افزارها را برطرف می کند.

دستگاه را از وجود هر گونه ویروس و بدافزار (Malware) پاک می کند.

باگ های نرک افزاری دستگاه که باعث هنگ کردن گوشی‌های سامسونگ میشود را از بین می برد.

برخی از تنظیماتی که به صورت ناخواسته توسط کاربر ایجاد شده را به حالت اولیه بر می گرداند.

اپلیکیشن های نامناسب را از گوشی حذف می کند.

مشکل کند شدن گوشی را برطرف می کند.

اپلیکیشن های ناامنی که سرعت گوشی را کند می کنند، را از بین می برد.

چگونه گوشی سامسونگ را ریست فکتوری کنیم؟

نحوه ریست کردن گوشی سامسونگ را میتوان به چند دسته ریست دستی سامسونگ از طریق تنظیمات، ریست دستی گوشی سامسونگ وقتی به تنظیمات دسترسی نداریم، ریست کردن با کد ریست فکتوری سامسونگ است که در ادامه به آموزش این روش‌ها میپردازیم.

 1. ریست دستی گوشی سامسونگ: ریست فکتوری سامسونگ از طریق تنظیمات دستگاه

فلش دستی یا ریست دستی سامسونگ طریق تنظیمات روش بسیار خوبی برای تازه شدن گوشی است و به شکل یک گوشی جدید در می‌آید. برای این کار بایستی مراحل زیر را انجام دهید:

• ابتدا از داده هایی که در حافظه ی داخلی گوشی ذخیره شده یک بکاپ تهیه کنید؛ زیرا ریست کردن گوشی می تواند تمام اطلاعاتی که در حافظه ی داخلی گوشی شما وجود دارد را پاک کند. برای انجام این کار می توانید از نرم افزار dr.fone – Android Data Backup & Restore استفاده کنید.

• قبل از انجام کار مطمئن شوید که شارژ گوشی شما بالای 70% است زیرا این فرایند بسیار زمان بر است و ممکن است حین این کار گوشی تان خاموش شود و فرایند ریست شدن آن متوقف گردد.

• این فرایند قابل لغو کردن نیست. قبل از شروع کار از انجام آن اطمینان حاصل کنید.
ساده ترین روش برای ریست فکتوری یا هارد ریست گوشی استفاده از منوی تنظیمات است؛ هنگامی که گوشی شما روشن است به راحتی می توانید از این روش استفاده کنید.

گام اول: منوی تنظیمات را باز کنید و گزینه ی “Backup and Reset” را بیابید.

گام دوم: روی گزینه ی مورد نظر کلیک کنید.

ریست فکتوری گوشی سامسونگ

گام سوم: حالا شما باید گزینه ی “factory data reset” را بیابید و روی آن کلیک کنید. سپس روی گزینه ی “reset device” کلیک کنید.

آموزش ریست فکتوری گوشی سامسونگ

گام چهارم: با رسیدن به این مرحله شما با گزینه ی erase everything مواجه می شود که گوشی از شما می پرسد؛ اجازه می دهید تمامی اطلاعات پاک شود. با تایید این گزینه ریست فکتوری گوشی آغاز می شود.

این فرایند ممکن است دقایقی به طول بینجامد. صبور باشید و از هرگونه دستکاری گوشی از جمله خاموش کردن یا خروج باتری گوشی خودداری نمایید، انجام این کار می تواند به گوشی شما آسیب بزند. دقایقی بعد تمامی داده های گوشی شما پاک خواهد شد و شما یک گوشی تازه خواهید داشت.

بیشتر بخوانید: آموزش ریست فکتوری گوشی های اندرویدی

 2. ریست دستی سامسونگ وقتی به تنظیمات دسترسی نداریم

در مواردی که گوشی قفل است یا بر اثر مشکلات نرم افزاری به قسمت تنظیمات دسترسی نداریم باید از شیوه فلش دستی سامسونگ استفاده کنیم. برای این کار مراحل زیر را گام به گام انجام دهید.

گام اول: با استفاده از دکمه ی پاور گوشی خود را خاموش نمایید.

گام دوم: در این مرحله دکمه ی بالای صدا، دکمه ی Power و دکمه ی منو یا Home را (مطابق آن چه در شکل زیر می بینید) هم زمان با هم بگیرید، تا زمانی که گوشی در حالت ویبره قرار گیرد و لوگوی سامسونگ به نمایش در آید.

گوشی هایی که دکمه Home ندارد، برای ریست فکتوری کردن نیاز است دکمه پاور، دکمه ولوم بالا و ولوم پایین را همزمان فشار دهید.

روش های ریست فکتوری

گام سوم: در این مرحله دستگاه با موفقیت بوت می شود. پس از انجام شدن این مرحله گزینه ی “Wipe data / Factory reset” را انتخاب کنید. از دکمه های بالا و پایین صدا برای انتخاب گزینه و از دکمه پاور برای کلیک کردن بر روی آن استفاده کنید. در این مرحله قابلیت تاچ صفحه ی گوشی از کار می افتد.

ریست فکتوری گوشی موبایل سامسونگ گلکسی

گام چهارم: در این مرحله باید بر روی گزینه ی “Delete all user data” کلیک کرده و اجازه دهید فرایند ریست فکتوری انجام شود.

آموزش ریست فکتوری سامسونگ

گام پنجم: در این مرحله و پس از اتمام ریست فکتوری، با انتخاب گزینه ی ‘Reboot system now” گوشی شما تازه می شود و به تنظیمات کارخانه بر می گردد.

هارد ریست و ریست فکتوری سامسونگ

با اتمام این فرایند و ریست فکتوری کردن گوشی، مشکلات شما برطرف می شود.

کد ریست فکتوری سامسونگ

*2767*3855#

*2767*2878#

3. پاک کردن اطلاعات دستگاه قبل از فروش گوشی:

با گذشت زمان، گوشی های جدید با ویژگی های جدید و بهتر وارد بازار می شوند و مردم خواهان فروش گوشی های قدیمی خود هستند تا بتوانند گوشی هایی با مدل جدیدتر خریداری کنند. قبل از این کار لازم است تمامی تنظیمات، اطلاعات شخصی و سندهای مرتبط که در حافظه ی داخلی گوشی است، با ریست فکتوری کردن گوشی پاک شود.

تحقیقات اخیر نشان می دهد اگر چه ریست فکتوری تمامی اطلاعات شخصی شما را از گوشی پاک می کند اما میتواند برخی اطلاعات حساس که قابلیت هک شدن دارند را نگه دارد. هکرها می توانند با استفاده از این اطلاعات شناسه ایمیل شخصی کاربر، مخاطبین و عکس ها را از گوشی شما بازیابی کنند. بنابراین نیازی به گفتن این مطلب نیست که با ریست فکتوری کردن اطلاعات گوشی شما کاملا پاک نمی شود و با فروش آن اطلاعات شخصی شما در معرض خطر هک شدن خواهد بود.

برای حل این معضل پیشنهاد می کنیم از برنامه ی dr.fone toolkit - Android Data Eraser استفاده کنید. این برنامه یکی از بهترین برنامه های موجود در بازار برای پاک کردن اطلاعات شخصی شما از گوشی های قدیمی تان است. دلیل اصلی محبوبیت این نرم افزار سادگی و کاربر پسند بودن آن است که تمامی گوشی های اندروید موجود در بازار را پشتیبانی می کند.

با یک کلیک، این برنامه می تواند تمامی اطلاعات شخصی را از گوشی پاک کند به طوری که هیچ گونه نشانه ای از کاربر قبلی (که قابل ردیابی باشد) به جای نگذارد. در این حالت اطلاعات شخصی کاربر 100% غیر قابل دسترسی خواهد بود.

انجام این کار بسیار ساده خواهد بود؛ ابتدا برنامه یfor Android dr.fone toolkit را دانلود و آن را روی کامپیوتر خود نصب کنید.

RESET FACTORY

گوشی خود را با استفاده از کابل USB به کامپیوتر وصل کنید. سپس حالت Debugging mode را روی گوشی خود فعال نمایید.

آموزش هارد ریست و ریست فکتوری سامسونگ

با اتصال موفق گوشی به برنامه توسظ USB گزینه ی “Erase all Data” بالا می آید. روی این گزینه کلیک کنید.

reset factpry galaxy s4

بار دیگر برنامه از شما می خواهد که با تایپ کردن کلمه ی “delete” فرایند مورد نظر را مجددا تایید نمایید.

reset factory and hard reset samsung

دقایقی بعد اطلاعات گوشی شما (بسیار بهتر و امن تر از ریست فکتوری گوشی) پاک خواهد شد. با انجام این کار شما می توانید گوشی خود را با خیال راحت بفروشید.

hard reset samsung

در این مقاله نحوه ی فرمت کردن گوشی و ایمن کردن اطلاعات گوشی قبل از فروش توسط نرم افزار dr.fone  Android Data Eraser toolkit را به شما آموزش دادیم. مراقب باشید که اطلاعات شخصی تان در اختیار کسی قرار نگیرد و موضوع مهم تر اینکه قبل از هارد ریست کردن گوشی حتما از داده های مهم خود بکاپ تهیه کنید.

این روش‌ها معتبرترین روش‌های ریست فکتوری کردن گوشی های سامسونگ است. اگر اطلاعات بیشتری در این زمینه دارید باما در میان بگذارید.

107 نظر
 • عل**********

  عل********** 1398-11-27

  من از راه حل دکمه پاور و هوم و صدا بالا رو زدم بعد از اینکه مراحل رو انجام دادم گوشی روی حالت سامسونگ موند

  • 1398-11-27

   سلام
   باید گوشیتون فلش بشه که بیاد بالا. رام گوشی باید از اول بریزن

 • عب**************

  عب************** 1398-11-20

  سلام من‌ گوشی جی پنچ دارم ، قفل برنامه داشتم کار نمی کردی مجبور شدم ذگوشی را فرمت کنم ، حالا که روشن میکنم ایمیل میخواد من هم یادم نمیاد چی ایمیل داشتم ، چون ایمیل را دوستم برام درست کرد ، حالا نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید ؟؟

  • 1398-11-20

   سلام
   قفل FRP گوشیتون باید از طریق باکس های نرم افزاری برداشته بشه
   به یک نرم افزار کار مراجعه کنید

 • مه******

  مه****** 1398-11-18

  سلام ببخشید من ریست فکتوری رو زدم ولی وقتی گوشی رفت که روشن بشه صفحه سیاه شد و شروع کرد به علامت زدن(صفحه خودش خاموش و روشن میشد )بعد منم دکمه پاورو گرفتم تا دوباره راه اندازی شه ..الان دیگ گوشی اصلا کار نمیکنه و فقط رو لوگو گیر میکنه

  • 1398-11-18

   سلام
   سیستم گوشی مشکل داره کلا باید فلش کنید که درست بشه
   موفق باشید

 • Ha****

  Ha**** 1398-11-16

  سلام من گوشیم با هیچ کدوم از این روش ها ریست نمیشه کد ریست هم قبول نمیکنه. باید چه کا انجام دهم؟

  • 1398-11-16

   سلام
   گوشی رو فلش کنید از طریق کامپیوتر

 • مه********

  مه******** 1398-11-12

  تایید رمز عبور چیه چه رمزی میخواد

  • 1398-11-12

   سلام
   رمزی که روی قفل صفحه گوشیتون گذاشتید

 • گل**

  گل** 1398-11-08

  سلام ببخشیدم من گوشیمو ریجستر کردم الان فقط یه صفحه انگلیسی میاره چیکارکنم

  • 1398-11-08

   سلام
   با یک خدمات نرم افزاری مشورت کنید

 • سی****************

  سی**************** 1398-10-30

  سلام و تشکر از مطالب

 • مر******

  مر****** 1398-10-26

  سلام، من میخوام گوشیمو ریست کنم اما قبلش رنزگذاریم بکنم، ویکی از دوستان میگفت اینکارو کرده وبعدش رم گوشیش قفل شده و با اون رمزیم که قبل ریست بهش داده باز نمیشه، حالا سوال من اینه که ایا این مشکل برای سیم کارت گوشیم اتفاق میوفته؟ اگه میشه در مورد جزئیات رمزگذاری قبل از ریست توضیح بدید ممنونم

  • 1398-10-26

   سلام


   شما مشخص نکردین روی چی میخوایید رمز گذاری کنید


   درمورد رمز گذاری سیم کارت و مموری اطلاعی ندارم ولی خود گوشی رو شما رمز گذاری هم بکنید بعد ریست کردن رمز از روش برداشته میشه

 • Ma**** ****ct

  Ma**** ****ct 1398-10-16

  عالی بود داداش Thanks

 • **ii

  **ii 1398-10-10

  سلام
  یهو دیدم گوشیم رو حالت نمایش لوگو رفته وهر کاری هم میکنم باگرفتن پاور و ... هیچ تغییری نمیکنه
  واینکه اصلا نمیخوام اطلاعات رو گوشیم پاک بشه چیکار کنم ؟؟‌؟؟

  • 1398-10-10

   سلام


   باتری رو تعویض کنید اگه با تعویض باتری مشکلتون حل نشد ممکنه از نرم افزار یا هارد دستگاه باشه که در این صورت اطلاعاتتون از بین رفته

 • ام**************

  ام************** 1398-10-10

  سلام خسته نباشید گوشی من همش برا خودش ریست میشه
  باید چیکار کنم
  لطفا راهنمایی کنید

  • 1398-10-10

   سلام


   اگه باتری رو تا حالا تعویض نکردید تعویض کنید، مشکلتون بر طرف نشد فلش کنید


   درصورتی که باز هم مشکلون برطرف نشد میتونه از هارد یا آی سی شارژ گوشیتون باشه


   موفق باشید

 • مم****

  مم**** 1398-10-09

  من گوشیم j6پلاس هستش مدتی هست که هنگ میکنه چیکارکنم

  • 1398-10-09

   سلام


   گوشی باید فلش بشه ممکنه درست بشه


   اگه نشد از باتری یا سخت افزار گوشی هست

 • شی******

  شی****** 1398-10-09

  سلام به من گفتن دکمه هارد و دکمه بالای گوشی یعنی اونی ک صدا زیاد میکنه بزنید پاک میشه ولی صفحه ابی اومد ک نوشتهdownlodingباید چیکار کنم

  • 1398-10-09

   سلام


   قسمت ریکاوری توی گوشی های مختلف دکمه هاش فرق میکنه 


   برای گوشی شما احتمالا باید بجای دکمه ولوم بالا، ولوم پایین رو بگیرید


   موفق باشید

 • sa***

  sa*** 1398-10-07

  سلام من مشکلم اینه که گوشیم انلاک شده چکار کنم .سیم کارت و نمیخونه

  • 1398-10-07

   سلام


   ممکنه از سیم کارت یا سوکت سیم باشه بررسی بشه

 • حس****

  حس**** 1398-10-03

  سلام بازیابی کارخانه کردم ولی صفحه سیاه اومده روش فقط نوشته سامسونگ هیچی بالا نمیاد چکارش کنم

  • 1398-10-03

   سلام


   میتونه مشکل از نرم افزار، باتری گوشی یا هاردتون باشه


   اول گوشی رو فلش کنید و باتری رو تعویض کنید اگه درست نشد هارد گوشیتون باید تعویض بشه


   موفق باشید

 • سع******

  سع****** 1398-09-29

  سلام ممنون خیلی خوب بود گوشیم راحت فلش شد مرسی

 • به********

  به******** 1398-09-29

  با سلام.نکاتی بود که یاد گرفتم،ممنون از زحمات شما،


  من موقع ریست فاکتوری ی مشکل دارم ،با ولوم پایین که انتخاب وبا پاور میخوام اجرا کنم.ی نوشته قرمز در مورد جیمیل میاد،چکار باید کنم،اصلا چی میگه

  • 1398-09-29

   سلام


   متوجه نمیشم با چه خطایی مواجه میشید


   با یک مرکز نرم افزاری مشورت کنید راهنماییتون میکنن


   موفق باشید

 • H

  H 1398-09-29

  من مراحل انجام دادم قسمت دلیت آل میزنم میگه فایل موجود نیس ی چیز تو این مایه ها و انجام نمیده چیزی بعد چند لحظه بدون هیچ گزینه ای بزنم رفت توی ی حالت ک نوشته بود دانلود بعد چند ساعت شارژ تموم کرد بعد روشن کردن عین قبل انجام این کارا بود

  • 1398-09-29

   سلام


   احتمالا یکی از مراحل رو اشتباه رفتید


   به یک مرکز نرم افزاری مراجعه کنید براتون مشکل رو حلش میکنه

 • مم****

  مم**** 1398-09-28

  سلام تفاوت فلش 4فایل با تک فایل در چیه و از کجا بدونم باید کدام رو روی گوشیم نصب کنم
  مدل گوشیم j900F (گلکسی S5 )

  • 1398-09-28

   سلام


   فلش 4 فایل سیستم رو کامل از اول نصب میکنه و همه اطلاعات پاک میشه


   فلش تک فایل فقط آپدیت های مهم رو اضافه میکنه و اطلاعات پاک نمیشه


   بطور کلی فلش 4 فایل بهتره 

 • لی******

  لی****** 1398-09-28

  گوشی سامسونگ نوت۳ آیا راه حلی هست برای پاک کردن اطلاعات بدون بازگشت مجدد ؟

  • 1398-09-28

   سلام


   بله معمولا اگه از اول پارتیشن بندی بشه بازگشت اطلاعات خیلی سخت میشه

 • Sa********

  Sa******** 1398-09-22

  سلام گوشی من رو لوگوی سامسونگ نوت ۲ مونده باید چیکار کنم. فلش کنم همه اطلاعاتم میپره؟

  • 1398-09-22

   سلام


   اول باتری رو عوض کنید اگه درست نشد باید فلش بشه و همه اطلاعات پاک بشه


   موفق باشید

 • نا********

  نا******** 1398-09-18

  سلام نمیدونم چی شد۶ اصلا نمیتونم گلری رو باز کنم وقتی می زنم رو ایکن گالری تا برم توش میگه گالری متوقف شده است تو رو خدا کمکم کنید
  برای پروفایل اکانتم تو اپ لایک باید برم گالری اما بخاطر این مشکلم نمیتونم

  • 1398-09-18

   سلام


   احتمالا حافظه گوشیتون پر شده اگه خالیش کنید درست میشه


   درصورتی که درست نشد گوشی رو باید با کامپیوتر بکاپ بگیرید و فلش کنید


   موفق باشید

 • عس****

  عس**** 1398-09-06

  خیلی عالی بود.واضح و کامل.ممنونم

 • vh***

  vh*** 1398-09-05

  از بین سه روش کدومو پیشنهاد می کنین؟

  • 1398-09-05

   سلام


   فرقی ندارن راحت ترینش ریست کردن از طریق تنظیمات گوشی هست که هر کاربری به راحتی و بدون هیچ مشکلی میتونه انجام بده


   موفق باشید

 • رض****

  رض**** 1398-08-25

  سلام گوشی سامسونگ j5 خودم رو خواستم ریست فکتوری کنم اما چون باعجله اینکار رو داشتم انجام میدادم اشتباها گزینه reboot to bootloader رو انتخاب کردم الان گوشیم حدود ۴ ساعت هستش که در دانلود قرار گرفته و هیچ کلیدی عمل نمیکنه. چه کاری باید انجام بدم؟

  • 1398-08-25

   سلام


   معمولا اگه دکمه پاور و ولوم بالا رو با هم نگه دارید بعد از چند ثانیه گوشیتون ریستارت میشه و از حالت دانلودینگ در میاد


   موفق باشید

 • می******

  می****** 1398-08-22

  مدت زمان ریست فکتوری معمولا چقدره؟ من حدوده دو ساعته داره ریست میکنه؟

  • 1398-08-22

   سلام


   معمولا بیشتر از 20 دقیقه زمان نمیبره


   احتمالا گوشیتون نیاز به فلش نرم افزاری داشته باشه

 • مح****** ********دی

  مح****** ********دی 1398-08-13

  سلام من گوشیم از سایت خارجی خریدم الان هرسیمکارتی میندازم روش انتن نمیده باید چیکارش کنم تا انتن بده

  • 1398-08-13

   سلام


   احتمالا گوشیتون لاک هست باید و باید آنلاک و ریجستر بشه 


   برای اطلاعات بیشتر با یک متخصص نرم افزاری صحبت کنید


   موفق باشید

 • اح******

  اح****** 1398-08-07

  unable to sign in to device due to a recent password change.please try to in agin 24 hours after the password change eas performed
  سلام وقت بخیر من این پیام را دریافت می کنم هر مقدار که ایمیل رو وارد می کنم وپسورد وارد می کنم مجددا همین پیام برام میاد ریست فکتوری هم کردم نشد 24 ساعت 2 تا 24 ساعت وقت گذاشتم بازم نشد لطفا راهنمایی بفرمایید چه کنم ؟

  • 1398-08-07

   سلام


   گوشیتون باید با باکس مخصوص فلش بشه


   به یک نرم افزار کار مراجعه کنید

 • مج******

  مج****** 1398-08-07

  عالی بود ممنون

 • Yo***

  Yo*** 1398-07-28

  سلام من مراحلو انجام دادم اما یه صفحه ابی بالا اومده نوشته downloading... بعد زیرش نوشته Do not turn off target باید چ کنم

  • 1398-07-28

   سلام


   شما الان تو حالت دانلودینگ برای فلش کردن از طریق نرم افزار اودین هستین


   اگه رام و نرم افزار اودین رو آماده کردین باید گوشی به کامپیوتر وصل باشه و اسارت رو بزنید


   برای ریست فکتوری کردن نباید به حالت دانلودینگ برید

 • ام**************

  ام************** 1398-07-19

  سلام من گوشه صفحهدموبایلم یه تغییر رنگ بوجود اومده که نمیدونم واسه چیه تاچش کار میکنه ولی رنگش عوض شده وقتی نورش کمه قرمزه وقتی نورش زیاده سبز میشه مشکل چیه ؟

  • 1398-07-19

   سلام


   این مورد ممکنه خرابی خود ال سی دی باشه که معمولا بر اثر گرما به وجود میاد


   ربطی به نرم افزار نداره

 • مه********

  مه******** 1398-06-28

  سلام من رمز گوشیمو یادم رفته و هرکاری تونستم کردم اما نشد میشه راهنماییم کنین راستی به تنظیمات هم دسترسی ندارم

  • 1398-06-28

   سلام
   اگر جیمیل روی گوشیتون ست نشده باشه میتونید با باکس فلشش کنید
   باید به نرم افزار کار موبایل مراجعه کنید
   موفق باشید

 • کا**********

  کا********** 1398-06-24

  سلام
  من یه گوشی j6+ دارم
  ریستش کردم به این طریق که گفتید،حالا تو مراحل راه اندازی اول گوشی ازم اکانت میخواد
  من یادم نیست چه ایمیلی و پسوردی دادم بهش،چکار کنم؟

  • 1398-06-24

   باید جیمیلتون رو داشته باشید تا باز بشه
   اگر ندارید باید مراجعه کنید به نرم افزار کار موبایل
   موفق باشید

 • مص********

  مص******** 1398-06-23

  سلام و خسته نباشيند
  به نظر ميرسد خدمات اين آپ
  از سپتامبر2019
  پولي و غير رايگان شده
  با تشكر

  • 1398-06-23

   سلام
   بررسی میکنیم و به محتوا اضافه میکنیم
   خیلی ممنون از اطلاعات مفیدی که در اختیارمون قرار دادید

 • Re**

  Re** 1398-06-16

  سلام من موقع ریست عکس آدمک اومد و زیرش نوش دانلودینگ الان چند دیقه است نیومده چی کار کنم

  • سی******

   سی****** 1398-08-10

   سلام اقای مدیر عزیز احتمالا گوشیشون روی محیط دانلودینگ رفته

  • 1398-06-16

   سلام
   باید منتظر باشید مراحل طی بشه
   توی همین مقاله بصورت کامل توضیح دادیم

 • زه******

  زه****** 1398-06-11

  سلام. ببخشید. من این برنامه را دانلود و نصب کردم. تا اون مرحله که گفتید delete بزنم ... اینجا از من میخواد که نرم افزار رو خریداری بکنم. آیا راه دیگه ای نیست؟ رایگان نبود مگه D:

  • 1398-06-11

   سلام
   متاسفانه جدیدا تست نکردیم ما اما شاید به تازگی این اتفاق افتاده...

 • Pa***

  Pa*** 1398-06-11

  سلام وممنون از توضیح هاتون من یه گوشی A50خریدم رمز pin شو یادم رفته ممکنه با ریست فکتوری pinدستگاه حذف شه یا باید فلشش کنم

  • 1398-06-11

   بله ریست فکتوری کنید اما اگر اکانت گوگل متصل بوده رو دستگاه باید اونو داشته باشید ک بعد از راه اندازی گوشیتون بالا بیاد
   موفق باشید

 • اش********

  اش******** 1398-06-03

  سلام گوگل پلی گوشیم پاک شده اگه ریست فکتوری کنم برمیگرده؟

  • 1398-06-03

   بله بر میگرده

 • ای******

  ای****** 1398-05-09

  من وقتی گزینه factory reset انتخاب کردم صفحه ابی شد و فقط نوشت no cimmand

  • 1398-05-09

   به نرم افزار کار موبایل مراجعه کنید بگید گوشی رو با باکس فلش کنه

 • لی******

  لی****** 1398-05-01

  سلام وقتتون بخیر
  من میتونم از هر دو روشتون گوشیمو فلش بزنم اما کدوم روش بهتره؟اونطور که فهمیدم روش دوم یعنی ریست فکتوری کردن به طریق کلید پاور و هوم در انتها برای روشن شدن گوشی ازمون رمز میخواد؟ اگر جواب بله هستش از کجا باید رمزشو پیدا کنیم؟

  • 1398-05-01

   خیر روش دوم نیاز به رمز نداره اگر رمزتون رو فراموش کردید با اون روش فلش کنید

 • صم************

  صم************ 1398-03-18

  گوشیم رو لوگوی گلکسی اس هفت مونده هیچ عملی انجام نمیده

  • 1398-03-18

   باید ببرید پیش نرم افزار کار موبایل با باکس دستگاه رو فلش کنه اگر مشکلش حل نشد هارد دستگاه ایراد داره

 • مه********

  مه******** 1398-03-13

  با سلام .گوشی من A5, 2017 هست .به روز رسانی کردم و بعد مشکل بهم خوردن تاریخ و ساعت به وجود اومد بعد مدام باطری خالی میکرد و خاموش میشد یهوواز ۱۰۰ میشد ۳۰ بعد ۵ بعد خاموش .باطریشو عوص کردم ولی بعدش مشکل ضعیف بودن انتن وای فای و انتن دهی گوشی به وجود امده جوری که تا جلوی وای فای هستی انتن میده ولی سه قدم دور میشی قطع میشه!! واقعا دیگه کلافه شدم چیکار باید بکنم؟ مشکل از چیه؟؟؟

  • سی******

   سی****** 1398-08-10

   شما نمیدونید چه رامیرو رو گوشیتون نصب کردید به خاطر مشکللت رام هم هست

  • 1398-03-13

   درود وقت بخیر
   بک آپ بگیرید از اطلاعات و ببرید پیش نرم افزار کار موبایل با باکس دستگاهتون رو فلش کنه
   موفق باشید

 • مح********

  مح******** 1398-03-10

  سلام
  اگر گوشی مان را ریست فکتوری کنیم، بعد از آن اپدیت های کارخونه برای گوشی باز هم می اید؟!
  من گوشیم کند شده بود و اپدیت کارخونه هم که برای این مدل اومده بود روی گوشی من نمیومد. با انتی ویروس اسکنش کردم درست شد ولی اپدیت کارخونه اش هنوز روی گوشی من نیومده با ریست فکتوری این مشکل حل میشه؟

  • 1398-03-10

   بله ریست فکتوری کنید مشکلش حل میشه

 • شه********

  شه******** 1398-03-01

  ممنون از شما بسیار کاربردی

 • نو****************

  نو**************** 1398-02-21

  سلام.گوشی بنده سامسونگ است و این پیغام ((پردازش android.process.acoreمتوقف شده است)) می آیدو نمی گذارد که به قسمت های مختلف دسترسی داشته باشم. می خواستم بپرسم این ارور بخاطر ویروسی شدن گوشی است؟

  • 1398-02-21

   درود
   بله گوشی رو بدید نرم افزار کار فلش کنه درست میشه

 • ار****

  ار**** 1398-02-17

  من پسوردم رو فراموش کردم

  • 1398-02-17

   باید ببرید پیش نرم افزار کار فلش کنه

 • مح******

  مح****** 1398-02-07

  سلام. گوشی من J7 Pro هست که به دلیل ضربه صفحش سوخته و کامل سیاه شده حالا میخواستم در همین حالت گوشی رو بفروشم چجوری میتونم اطلاعات روی گوشی رو پاک کنم؟
  ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید...
  • ام******

   ام****** 1398-05-27

   کی میخره D=
   به هر حال
   راه سوم ریست فکتوری توی همین صفحه...

 • مه******

  مه****** 1398-01-26

  سلام اگه بجای وولوم بالا پایین رو بگیریم چی میشه

  • با********

   با******** 1398-09-25

   وارد بخش رکاوری میشه که مربوط به فلش کردن کوشی و نسب فریمور سیستم عامل هستش

  • 1398-01-26

   سلام
   میره رو حالت فلش کردن دستگاه ریست فکتوری نمیشه
   پیشنهاد میکنم از همین راه دستگاهتون رو ریست فکتوری کنید راه های دیگه رو ما پیشنهاد نمیدیم

 • Am**

  Am** 1398-01-26

  باعرض سلام وخسته نباشید خدمت ادمین محترم من گوشی جی وان ایس دارم ریست سه کلیده کردمرو روشن کردم ایمیل میخواد آدرس ایمیل رو وارد میکنم ولی قبول نمیکنه لطفا راهنمایی کنید

  • 1398-01-26

   سلام
   مراجعه کنید به نرم افزار کار موبایل باید گوشی رو ببینن بعد راجع بهش نظر بدن
   درکل باز میشه گوشی جای نگرانی نیست اما ما چونکه در زمینه نرم افزار تخصص نداریم ببرید پیش نرم افزار کار متخصص
   پیروز و سربلند باشید

 • aa***

  aa*** 1398-01-13

  من داشتم باگوشی کارمی کردم که یهویی خاموش شدبعدش خودش روشن شدونوشت که باید بازیابی به کارخانه کنی .وهیچ صفحه ی دیگری نمی آمد.من زدم روی بازیابی به کارخانه دیدم صفحه یی آمدونوشته بود.android system recovery.وبعدنام دستگاه رونوشت وپایین ترازهمه نوشت(فرمانی موجود نیست).اگرراهی شمابلدیدلطفا راهنمایی کنید.

  • 1398-01-13

   سلام
   باید به نرم افزار کار موبایل مراجعه کنید در تخصص ما نیست
   موفق باشید

 • به********

  به******** 1398-01-01

  سلام.من یه گوشی سامسونگ A 5 دارم.ریست فکتوری کردم ولی برای روشن شدن باید پترن بکشم ولی یادم رفته چی بوده.از هیچ راهی نمیتونم بازش کنم.راهنمایی کنید چیکار کنم.ممنون

  • 1398-01-01

   سلام 


   گوشی رو باید فلش کنید


   موفق باشید

 • مه******

  مه****** 1397-12-13

  من دکمه بک گوشیم دو روزه مشکل پیدا کرده،یهوو کار نمیکنه بعد خاموش روشن که کنم گوشیو درست میشه دوباره بعد چند ساعت همین مشکل پیش میاد البته وقتی گوشی در حالت قفله دکمه بک کار میکنه اما وقتی وارد برنامه یا گوشی قفل نیس کار نمیکنه،ب نظرتون مشکلش چیه

  • 1397-12-13

   سلام


   گوشی موبایلتون رو یک بار فلش چهار فایل کنید اگه درست نشد باید از نظر سخت افزاری گوشی برسی بشه


   موفق باشید

 • مج******

  مج****** 1397-11-03

  بسیارعالی بود خیلی ممنون ازلطفتون موفق باشید

 • رض**** ********گر

  رض**** ********گر 1397-10-04

  من کارهایی رو که گفتید انجام دادم و گوشی هارد ریست شد ولی دیگه روشن نشد
  حالا نمیدونم باید چیکار کنم؟

  • 1397-10-04

   سلام وقت بخیر
   گوشی رو بسپارید به نرم افزار کار موبایل توی محلتون


   موفق باشید

 • مح******

  مح****** 1397-09-10

  سلام خسته نباشید من الان تمام مراحلی که گفتید رو انجام دادم ولی برای ریست کردن از من کد میخواد من کد ندادم بهش ..در واقع در مرحله آخر که از شما اجازه ریست کردن میخواد ..باید چیکار کنم مرسی ..

  • 1397-09-10

   باید پسورد گوشی رو بزنید

 • بچ**** ** **بد

  بچ**** ** **بد 1397-08-14

  ممنون از آموزش توپت!

ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم