تعمیرات موبایل ماکروتل در تهران

تاریخ انتشار: 97/04/12 سه شنبه
نمایش: 17795
(464 رای)

فروشگاه اینترنتی ماکروتل یک مرجع فوق‌ تخصصی فروش قطعات موبایل و لوازم جانبی گوشی موبایل است که با راه‌اندازی دفتر تعمیرات موبایل خود و جمع‌آوری تیم تعمیرات در تهران، سعی دارد سطح کیفی خدمات تعمیر گوشی و تعویض قطعات موبایل را بالا برده و خدمات کامل‌تری به کاربران ساکن تهران و شهرستان‌های ایران ارائه دهد.

تعمیرات موبایل ماکروتل در تهران

ماکروتل و دفتر تعمیرات در تهران: بهتر بود زودتر دفتر تعمیرات ماکروتل راه اندازی می‌شد. اما از روز اول راه‌اندازی بخش فروش قطعات موبایل، فلسفه کاری ما بر ارائه کیفیت اصل بنا شده است. و حالا که قسمت تعمیر موبایل در تهران نیز چندسالی‌ست راه‌اندازی شده است و تیم ماکروتل همچنان فلسفه کاری خود یعنی ارائه کیفیت بالا را در دستور کاری خود قرار داده است. هرچند با وجود نقص‌های کمی و کیفی زیادی روبرو بوده‌ایم و در آینده نیز با چالش‌های زیادی دست و پنجه نرم خواهیم کرد. اما حالا می‌توانیم ادعا کنیم طی این پروسه‌‌ در راه بهترین خدمات قدم برداشته‌ایم. سعی و توجه ما در این مجموعه به سه موضوع معطوف بوده است:

1- تامین قطعات اصلی موبایل

2- تعمیر و تعویض قطعات موبایل در سریع‌ترین زمان ممکن

3- استفاده از تجهیزات تعمیرات موبایل پیشرفته برای شناسایی و رفع مشکلات تلفن هوشمند شما

با توجه به اینکه علم تعمیرات تلفن همراه هر روز در حال گسترده شدن است و مدام تعمیرکاران را با چالش‌های جدیدی روبرو می‌کند، در این مجموعه سعی ما بر این بوده که از نیروی‌های نسل جوان در کنار نیروهای با تجربه استفاده کنیم. تا سطح کیفی دفتر تعمیرات ماکروتل به تعادل برسد.

تعمیرات موبایل در تهران

چرا تعمیرات موبایل ماکروتل؟

ما سعی میکنیم مشکل دستگاه شما را با بالاترین دقت و به کارگیری تمام نیرو و مهارت خود، در کمترین زمان ممکن پیدا کرده و به شما اعلام کنیم. 

اما آیا می‌دانستید اولین کسی که گوشی موبایل شما را باز کرده، سرنوشت آن گوشی را مشخص می‌کند؟

عیب‌یابی: مهم‌ترین و اولین قدم در تعمیر گوشی موبایل عیب‌یابی است. در واقع بخش بزرگی از وقت هر تعمیرکاری به عیب‌یابی اختصاص داده می‌شود. ما در تیم تعمیرات ماکروتل با در دست داشتن ابزار تعمیرات پیشرفته و تجربه، این فرآیند را تسریع کرده‌ایم.

سرعت عمل در انجام فرایند تعمیرات: همانطور که اشاره کردیم اولین قدم در تعمیرات موبایل پیدا کردن مشکل گوشی است. در ادامه به دلیل تجربه‌ای که تعمیرکاران ما طی سال‌ها آن را کسب کرده‌اند سرعت عمل بالایی در تعویض و تعمیر قطعات دارند. به طوری که تعویض قطعاتی مثل: تاچ‌ال‌سی‌دی، باتری، اسپیکر و... در کمتر از چند ساعت انجام می‌شود. همچنین تعمیرات برد گوشی‌ به دلیل حساسیت بالا بین دو روز تا یک هفته زمان نیاز دارد.

تجربه و مهارت: کسب تجربه فقط زمانی ممکن است که ما بتوانیم به خوبی در موقعیت مناسبی قرار بگیریم و با استفاده از مهارت خود چالش‌های جدید را پشت سر بگذاریم. تیم تعمیرات ماکروتل با سابقه و مدرک تحصیلاتی، و با توجه به اینکه در دفتر ماکروتل ما انواع و اقسام گوشی‌های هوشمند را تعمیر می‌کنیم از تجربه بالایی برخوردار هستند. که این موضوع می‌تواند هم فرآیند تعمیرات را تسریع بخشد هم از آسیب‌های احتمالی جلوگیری کند.

سطح کیفیت: در این زمینه سعی ما همواره بر این بوده که هم قطعات مورد استفاده در تعمیرات و تعویضات از کیفیت بالایی برخوردار باشند؛ هم سطح کیفی خدمات را گسترش دهیم. مثل استفاده از پیک موتوری یا سرعت در انجام تعمیرات که یکی از مهم‌ترین فاکتورها در زمینه کاری ماست.

خدمات دفتر تعمیرات ماکروتل:

خدمات ماکروتل در این زمینه با عیب‌یابی شروع و سپس اعلام هزینه و اعلام مشکل گوشی به شما آغاز می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه حضوری به دفتر ماکروتل شاهد این فرآیند باشید. همچنین اگر ساکن شهرستان هستید با ارسال دستگاه تلفن همراه خود می‌توانید از خدمات ما استفاده کنید. خدمات ما شامل:

1. تعمیر تخصصی برد گوشی‌های اپل
2. تعمیر دکمه های موبایل
3. تعمیر بردهای آب خورده
4. تعمیر گوشی‌های خاموش
5. تعمیر گوشی‌های ضربه خورده
6. حل مشکل صدا
7. حل مشکل عدم شارژ
8. حل مشکل سیاه شدن صفحه نمایش
9. حل مشکل عدم ویبره
10. حل مشکل عدم آنتن دهی
11. حل مشکل داغ شدن گوشی

تعویض قطعات موبایل: شکستن تاچ و ال سی دی، خرابی باتری، قطعی صدای اسپیکر گوشی و... جزء خرابی‌های قطعات موبایل بوده و با تعویض قطعه مورد نظر مشکل دستگاه شما حل خواهد شد.

تعویض قطعات موبایل در ماکروتل:

بهترین تعویض کار قطعات کسی‌ست که قطعه را خودش از شرکت سازنده با کیفیت OEM تامین کرده و بعد از تعویض قطعه معیوب، دستگاه را مثل روز اول به شما تحویل دهد. قطعات OEM بعد از نصب بر روی دستگاه، گوشی شما را به حالت اولیه باز میگرداند.

1. تعویض تاچ و ال سی دی اورجینال
2. تعویض باتری اورجینال
3. تعویض درب پشت موبایل
4. تعویض قاب و شاسی موبایل
5. تعویض فلت های داخلی موبایل
6. تعویض شیشه لنز دوربین موبایل
7. تعویض دوربین آیفون

فرایند تعویض و تعمیر گوشی های موبایل

فرایند تعمیر موبایل و تعویض قطعات گوشی در ماکروتل:

فرایند تعویض و تعمیر قطعات موبایل یک پروسه پیچیده و حساس است. بسیاری از مراجعه کنندگان سعی دارند این پروسه با عجله انجام شود که این موضوع باعث می‌شود گوشی شما آسیب بیشتری ببیند. پس مهم‌ترین نکته در این مرحله تحمل و حوصله کافی از جانب شما و تحت فشار قرار ندادن تعمیرکاران است. تا آنان بتوانند با دقت بیشتری مشکل شما را حل کنند.

1. مراجعه حضوری به دفتر ماکروتل یا ارسال دستگاه با پیک و پست پیشتاز
2. عیب یابی و اعلام خرابی و هزینه
3. تعمیر گوشی یا تعویض قطعه معیوب
4. تست و اطمینان از سالم بودن دستگاه
5. ارسال دستگاه به آدرس مورد نظر شما

نکته: لوازم الکترونیکی بعد از تعمیر نیاز به تست دارند. مجموعه ماکروتل بیشتر وقت خود را صرف حل مشکل می‌کند. پس لطفا بعد از تحویل دستگاه، آن‌را بصورت کامل تست کرده و از سلامت دستگاه آگاه شوید. برای اطمینان بیشتر ما 10 روز گارانتی برای تمامی تعمیرات به شما می‌دهیم. همچنین برای تعویض قطعه گارانتی مشخص شده برای قطعه مورد نظر برای شما لحاظ می‌شود.

عیب یابی گوشی و تعمیر موبایل

کاربران ساکن شهرستان چگونه از خدمات تعمیرات موبایل ماکروتل استفاده می‌کنند؟

کاربرانی که ساکن شهرستان می‌توانند، بعد از تماس با دفتر تعمیرات موبایل ماکروتل دستگاه خود را از طریق پست به آدرس دفتر ماکروتل در تهران ارسال کرده و بعد از انجام فرایند بالا با شما تماس خواهیم گرفت.

بسیاری از دوستانی‌ که از شهرستان به وبسایت ما مراجعه می‌کنند این سوال را دارند که چرا در شهرهای دیگر نمایندگی ندارید؟ این پاسخ شاید جوابگوی دوستانی که به دنبال نمایندگی گیری از ماکروتل هستند نیز باشد.
همانطور که اول بحث اشاره کردیم، هدف ما بهترین خدمات است و برای ارائه بهترین خدمات باید تیم تعمیرات موبایل توسط ماکروتل جمع آوری شود و اجناس استفاده شده در موبایل نیز توسط ماکروتل تامین شود که این پروژه نیاز به زمان زیاد و سرمایه زیادی دارد.اما صبور باشید، مجموعه ماکروتل هیچوقت کامل نبوده و نیست، چراکه روزانه با پیشرفت تکنولوژی کارکنان ماکروتل نیز در حال پیشرفتند و روزانه در تلاشند تا بتوانند کالای با کیفیت‌تر، خدمات بهتر و دسترسی آسانتری به خدمات ما در اختیار شما قرار دهند.

آدرس دفتر تعمیرات موبایل در تهران: 

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان نادری - ساختمان نگین بلوار 170 - طبقه اول - واحد یک

مشاوره تعمیرات موبایل:

021-88394572  |  021-88394581

دفتر تعمیرات موبایل ماکروتل در تهران

نظرات کاربران
(49)
 • کامران ولدبیگی
  1398-01-09

  سلام من دوربین گوشیم مدتیه فوکوسش از کار افتاده عکسای دور و تا ر میگیره گوشیم اچ تی سی 10 هستش خواستم ببینم میتونید تعمیرش کنید؟؟ من شهرستانم میتونم براتون پستش کنم

  پاسخ مدیر:

  سلام
  ارسال کنید به آدرسی که داخل سایت هست براتون انجام میدیم
  موفق باشید

 • Rezabazgir
  1398-01-18

  سلام خسته نباشید
  من یه گوشی اس ۶ ایج پلاس دارم باطریش خراب شده وقاب دورشم خط و خش داره میخوام هم باطری و هم قابشو عوض کنم و میخوام بیام تهران اگه میتونید درستش کنید بیارمش نمایندگیتون

  پاسخ مدیر:

  سلام وقت بخیر
  ادرس بالا و پایین سایت هست میتونید تشریف بیارید به همون آدرس

 • امیر
  1398-01-24

  با سلام
  گوشی من sumsung not edge هستش که مدتی بود رو شارژ ۹۰٪ خاموش میشد که از ای سی شارژش هم نبود و طبق گفته ی تعمیرکار نزدیک محلمون بردش سوخته و الان کلا روشن نمیشه میخواستم ببینم قابل تعمیر هست و هزینش چه حدودی میشه

  پاسخ مدیر:

  سلام وقت بخیر
  باید بیارید بررسی کنیم ببینیم دقیقا کدوم قطعه از برد مشکل داره شاید بشه تعمیرش کرد

 • مجید رحیمی
  1398-01-25

  سلام
  گوش من ال جی G3 هست گوشیمو گذاشته بودم برای شارژ بعد از اینکه برداشتمه صفحه اش شروع به پرپر کردن و سپس خاموش شد میزارمش کنار بعد 5 دقیقه دوباره یه لحظه صفحه اش به مدت 10 ثانیه میاد کار میکنی دوباره شروع به محو شدن میکنه به نظرتون آیا امکان تعمیرش هست؟

  پاسخ مدیر:

  سلام وقت بخیر
  باید بررسی بشه احتمال زیاد آی سی مشکل داره
  موفق باشید

 • محسن
  1398-01-26

  سلام گوشی من سامسونگ نوت ۵هستش،افتاده دیگه روشن نمیشه شهرستان هستم بفرستم میتوننین انجام بدین؟

  پاسخ مدیر:

  سلام وقت بخیر
  بله ارسال کنید به آدرسی که پایین سایت خورده و مشخصاتتون رو به همراه گوشی ارسال کنید که گوشی بدست ما رسید باهاتون تماس بگیریم
  ممنون از انتخاب شما
  پیروز و سربلند باشید

 • عليرضا حسيني
  1398-01-29

  سلام.خسته نباشيد..گوشي سامسونگ A7-201 ال سي دي شكسته
  امكان تعمير وجود داره..و قيمتش چقدر در مي ياد..با تقديم احترام..

  پاسخ مدیر:

  سلام وقت بخیر
  بله فقط a7 چه سالی؟ قیمت هاش توی این که لینکش رو میذارم پایین هست کلیک کنید و بعد از مشاهده ارسال کنید برای تعویض.

  لیست قیمت تاچ و ال سی دی شرکتی سامسونگ Samsung

 • mojt4b4moh4m4di
  1398-01-30

  سلام..
  گوشیم لومیا 1020 هست (سیمکارت نمیخوند ،یه تعمیرکار زد اینو کلا خراب کرد(Jtag) زد بهش و باید برد گوشی عوض شه..(چند تعمیرکار هم گفتن این گوشی درست نمیشه..
  آیا برد این مدل گوشی رو دارین؟؟میتونید درستش کنید؟؟
  سپاس

  پاسخ مدیر:

  سلام
  خیر برد موجود نداریم

 • آرمان
  1398-01-31

  سلام گوشی من htc 10 evo است مدتی است گوشی slow شده بعضی وقتها که به شازژ میزنم یا شارژش کم میشه دوباره درست میشه بعد از یه مدت که کار نمیکنم دباره slow میشه گوشی رو ریست فکتوری کردم باز درست نشد قبلا هم بعضی وقتها صفحه سیاه میشد ولی تاچ کار میکرد به نظرتون آیا امکان تعمیرش هست؟

  پاسخ مدیر:

  سلام وقت بخیر
  بله امکان تعمیر هست باید دستگاه رو ارسال کنید به آدرس پایین سایت، باز میشه و بررسی میکنن و بعد از اعلام مشکل به شما گوشی تعمیر میشه و براتون ارسال میشه. البته امکان مراجعه حضوری هم هست
  موفق باشید

 • mehrdad
  1398-02-07

  سلام
  گوشی سونی z5 من یه مدتی هست که حتی با داشتن شارژ ناگهان خاموش میشه (حتی شده 80%شارژ داشته و خاموش شده ) و علامت خالی شدن باتری میاد و وقتی 5 دقیقه میزنمش به شارژ روشنش میکنم و تا چند ساعت بعد استفاده میکنم.مشکل از کجاس ؟

  پاسخ مدیر:

  سلام مهرداد عزیز
  ایرادی که فرمودید از باتری میتونه باشه. دستگاهتون رو یا ارسال کنید یا تشریف بیارید به آدرس داخل وبسایت باتری جدید روش تست میشه و بررسی میکنیم دستگاه رو و عیب یابی میکنیم
  پیروز و سربلند باشید

 • سلام
  1398-02-08

  با عرض خسته نباشید وقتتون بخیر
  من گوشی a3سامسونگ دارم متاسفانه ال سی دیش در اثر خوردن زمین شکسته البته هنور کار میده می خواستم برام تعویض کنید در ضمن من شهرستانم واینکه قیمت تو وب سایتتون درسته یا نه واگه بفرستم چندروزه اوکی میشه
  از اینکه حوصله کردید ووقت میزارید ممنونم

  پاسخ مدیر:

  سلام
  بله قیمت هموون قیمت سایت هست
  دستگاه رو با پست پیشتاز ارسال کنید و بکد رهگیری پستیش رو به شماره واتساپ ما ارسال کنید رسید بدستمون تعمیر میکنیم همونروز ارسال میکنیم
  شماره واتساپ: 09128595600

 • سعیده افشارمنش
  1398-02-18

  آیا گوشی y5 prime، منوی فارسی داره؟ من از دیجی کالا گرفتم و با گرانتیه ماکروتل هست ولی هنوز پکش رو باز نکردم. اگه نداره، مرجوع کنم

  پاسخ مدیر:

  سلام
  پارس مایکروتل هست به شرکت ما وابسته نیست

 • مهدی اقابالایی طاهر
  1398-02-23

  با سلام.من یه گوش LG L90 دارم که به علت اینکه اب ریخته بود روش دچار جریان کشی و تخلیه سریع شارژ و باد کردن باتری شد و در اخر گوشی اصلا روشن نشد.
  آی سی گوشی توسط تعمیرگاه تعویض شد با اینکه امیدی به تعمیر گوشی نبود.گوشی روشن شد ولی باز تخلیه سریع شارژ داره و در نور کم صفحه پر پر میزنه.آیا امکان تعمیر کامل هست یا ارزششو نداره.

  پاسخ مدیر:

  درود وقت بخیر
  متاسفانه دستگاهی که تعمیرکار روش کار کرده باشه رو انجام نمیدیم

 • رامین
  1398-02-27

  سلام گوشی من سامسونگ اس۶ هستش خودم گوشیرو خاموش کردم روشن کنم رو آرم سامسونگ موند فلشم زدند درست نشددرست میشه

  پاسخ مدیر:

  درود
  مراجعه کنید به نرم افزار کار

 • امیرحسین
  1398-02-27

  سلام. خسته نباشی.
  من تبلتم asus هست و جای شارژرش در اومده و متاسفانه گم شد.
  خواستم ببینم میتونید درستش کنید و حدودا هزینش چقدر میشه؟

  پاسخ مدیر:

  درود
  خیر متاسفانه سوکت های تبلت ایسوس رو نداریم

 • امیر
  1398-02-27

  سلام ایفون 5اس دارم سی پیوش اتصالی کرده درست میشه یا تعویض میشه??

  پاسخ مدیر:

  درود
  درصد درست شدنش خیلی پایینه و ارزش نداره برای هزینه کنید

 • احمد
  1398-02-27

  سلام، تبلت lg gpad 8.3 دارم، چن روز پیش داخل شارژ داشتم باهاش کار میکردم که یدفعه دیدم انگار داره قطع و وصل میشه شارژ شدنش و صدای کانکنت و دیزکانکت میداد، بعد از چنبار دیدم درحالیکه تو شارژه شارژش داره میاد پایین، خلاصه الان تو حالت روشن علامت یا حالت شارژ شدن رو داره ولی شارژ بالا نمیره حتی اگه یه مدتی هم بگذره، ولی تو حالت خاموش شارژ میشه البته یه مقدار بیشتر از قبل زمان میبره و دیگه اینکه قبلا وقتی تو شارژ بود بالای گوشی گرم میشد ولی الان دیگه نه، خلاصه الان تو حالت خاموش شارژش میکنم و هر چن ساعت دکمه پاور رو حدود 10 ثانیه نگه میدارم تا ارم الجی بیادو بره و در حالیکه پاور رو نگه داشتم کابل شارژو بهش وصل میکنم و بعد ول میکنم، جالب اینکه بعضی وقتا عدد شارژ از مدتی قبل که نشون میداد رو بالاتر و بعضی وقتا پایینتر نشون میده، اینطوری تا 100 میرسونم وبعد روشنش میکنم، باتریم هم ضعیف شده ولی سالمه چون چن ساعتی شارژ نگه میداره، چنتا کابل و شارژر دیگه هم امتحان کردم، دیگه اینکه ریست فکتوری و فلششم کردم، نظر شما چیه؟ امیدی هست؟

  پاسخ مدیر:

  آی سی دستگاه مشکل داره ما نقشه های تبلت ال جی رو نداریم به نمایندگی ال جی مراجعه کنید

 • امیرحسین
  1398-02-29

  سلام . گوشیم اس ۵ هست و بیخودی خاموش روشن میشه باطریشو عوض کردم ۲ ماه درست شده بود اما دوباره شروع کرده به خاموش روشن شدن . قابل تعمیر هست؟

  پاسخ مدیر:

  درود
  باتری باید تعویض بشه اما قبلش بیارید دستگاه رو بررسی کنیم

 • مهدی اکبرزاده
  1398-02-30

  هارد گوشی G730 مدل هواوی ایراد دارد ایا قبل تعمیر است؟

  پاسخ مدیر:

  درود
  خیر هاردد هواوی تعمیر نمیکنیم

 • سیداحسان
  1398-02-31

  سلام وقت بخیر یه گوشی سونی z5 دارم که درب پشتش شکسته .مشکل من شارژ نشدن گوشی وقتی کابل شارژ بهش وصل میکنم صدای وصل میاداما عملیات شارژ انجام نمیشه بنده آبادان هستم ممکنه ازهمکارانتون بپرسیدکه آیا درست میشه که هزینه کنم واسه ارسالش یانه ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ مدیر:

  درود وقت بخیر
  ارسال کنید به آدرس دفتر که بالا و پایین سایت هستش
  بررسی میکنیم هزینه رو بهتون اطلاع میدیم اگر تایید کردید تعمیر میکنیم

 • اکبر توانگر
  1398-02-31

  با سلام و احترام
  گوشی اکسپریا Z5 پریمیوم دارم . صفحه پشت گوشی در یک سمت جدا شده است ولی عملکرد گوشی خوب است و ظاهرا مشکلی ندارد .علت چیست و ایا قابل اصلاح است؟
  با تشکر

  پاسخ مدیر:

  درود وقت بخیر
  ممکنه در اثر استفاده نادرست از دستگاه باتری باد کرده باشه و به همین دلیل به درب پشت فشار وارد شده و درب پشت کنده شده
  ارسالش کنید هرچه زودتر باتری رو تعویض کنیم چونکه ممکنه باتری منفجر بشه و یا درب پشت یا ال سی دی دستگاه رو بشکنه

 • الیاس جانی
  1398-03-01

  سلام گوشی من ایفون ۷ پلاسه‌ به چند تعمیرکار نشون دادم گفتن بردش سوخته خواستم بدونم بردش قابله تعیره یا شما بردشو دارید که کاملا تعویض کنید؟

  پاسخ مدیر:

  درود وقت بخیر
  خیر اگر جایی برای تعمیر رفته ما روش کار نمیکنیم دیگه اما اگر قصد فروش بصورت اوراقی داشتید میتونید با دفتر تماس بگیرید با مدیر تعمیرات صحبت کنید

 • reza
  1398-03-01

  سلام من یه گوشی اپل 6 دارم بوردش سوخته 64 گیگ هست میخواستم ببینم بورد اصلی دارید ؟
  قیمتش چنده؟

  پاسخ مدیر:

  درود وقت بخیر
  خیر برد موجود نداریم اما ارسال کنید دستگاه رو به همون حالت اگر پیش تعمیرکار دیگه ای تعمیر نشده باشه ممکنه بتونیم مشکلش رو حل کنیم

 • پارسا
  1398-03-02

  سلام گوشی من سامسونگ اس 6 ادج هستش و مادربردش مشکل پیدا کرده..خواستم بدونم آیا امکان تعمیرش هست و اگر آره هزینه اش حدودا چقدر میشه؟

  پاسخ مدیر:

  درود
  خیر برد موبایل کلا موجود نداریم

 • کامران آرون
  1398-03-17

  با عرض سلام و خسته نباشید گوشی من سامسونگ j5 2015 و وای فای ش قاطی کرده بعضی وقتا روشن نمیشه وقتی روشن بشه کلا شبکه وای فای پیدا نمیکنه اگه پیدا کنه هم سریع قطع میکنه ریستش کردم درست نشد ریست سه دکمه زدم باز نشد مشکل از چیه و هزینش مرسی

  پاسخ مدیر:

  درود و وقت بخیر دوست عزیز
  گوشیتون باید بررسی بشه ارسال کنید به ادرس بالای سایت بررسی میکنیم مشکلش رو بهتون اعلام میکنیم
  پیروز و سربلند باشید

 • محمد
  1398-03-21

  سلام گوشی lg g4 دارم که روی ارم ال جی دایما ریست میشه اگر امکان داره بگین مشکلش چیه و چقدر هزینه داره با تشکر

  پاسخ مدیر:

  فرمت کنید گوشی رو اگر مشکلش حل نشد مشکل هارد دستگله هست باید بیارید بررسی کنیم

 • احسان انصاری
  1398-03-21

  سلام
  درب باتری HTC U11 شکسته و شما تو سایت موجود دارید . آیا هزینه تعویض هم داره و آیا شما عوض میکنید؟
  بنده از شهرستان مزاحمتون میشم احتیاجی هست گوشی رو خدمتتون بفرستم یا تعمیرکارهای محل زندگیمون هم میتونند تعویض کنند و احتیاج به مهارت نداره؟
  ممنون

  پاسخ مدیر:

  درود وقت بخیر
  درب رو از وبسایت خرید کنید بدید به تعمیرکاران منطقه خودتون میتونند تعویض کنند اما اگر نیاز هست ارسال کنید ما تعویض انجام بدیم
  پیروز و سربلند باشید

 • علی اصغر
  1398-03-26

  با سلام
  درب پشت اصلی
  Huawei Honor 9 Lite 3/32GB رنگ سفید
  موجود دارید؟

  پاسخ مدیر:

  درود وقت بخیر
  بله با دفتر تماس بگیرید

  علی اصغر
  1398-03-28

  فرمودید موجود هست ولی تماس گرفتم گفتند موجود ندارند

 • رامین
  1398-03-28

  سلام، مدتی قبل با گوشی اچ تی سی دیزایر524 داول در کنار دریا عکس انداختیم و گوشی همان جا شارژش تمام شد، وقتی به خانه رفتیم و گـوشی را به شارژ ر وصل کردم صدای جرقه مانندی همراه با بوی سوختگی امد، سریع گوشی را از شارژ جدا کردم، یک روز بعد گوشی را به شارژ زدم و روشن شد اما دوباره خاموش شد و دیگر روشن نشد، قطعه ای رو بورد که به قسمت شارژ نصب شده کلا سوخته ولی باقی بورد به نظر سالم است، ایا میتوانید این گوشی را تعمیر کنید

  پاسخ مدیر:

  درود وقت بخیر
  بله مشکل از سوکت شارژ یا مسیر شارژ هست بدلیل آب خوردگی این اتفاق افتاده
  دستگاه رو بیارید به دفتر ما اگر تهران هستید یا ارسال کنید بررسی میکنیم مشکلش رو بهتون اعلام میکنیم
  پیروز و سربلند باشید :)

 • هامون
  1398-03-28

  سلام،خسته نباشید،دکمه A8 پاور گوشی مشکل داره و ضعیف کار می‌کنه انگار دکمه نشسته،میخوام بدونم دکمه باید عوض بشه یا با باز کردن قابل تعمیر شدن است؟ و هزینه تعویض دکمه چقدر است

  پاسخ مدیر:

  درود و وقت بخیر
  بله نیاز به هزینه اضاقه برای تعویض دکمه نیست دستگاه رو باز میکنیم دکمه رو سرویس میکنیم درست میشه
  موفق باشید

 • امید
  1398-03-29

  سلام فقط تاچ P8 لایت شکسته باشه هزینش چقدر میشه ال سی دی ش سالمه

  پاسخ مدیر:

  سلام وقت بخیر
  تاچ و ال سی دی p8 lite هواوی روی هم هست و باید باهم تعویض کنید
  در لینک آبی بالا میتونید قیمتش رو به همراه آموزش تعویض در دفتر تعمیرات موبایل ماکروتل در تهران مشاهده کنید

 • شهرام شهبازی
  1398-03-30

  درود و وقت بخیر

  یک دستگاه J7 Pro دارم که ال سی دیش باید تعویض بشه، خواستم از حضورتون بپرسم چقدر زمان می‌بره تعویض و تحویلش به من؟

  پاسخ مدیر:

  درود و وقت بخیر
  قیمت تاچ و ال سی دی j7 pro سامسونگ رو به همراه هزینه تعویض میتونید با کلیک روی این لینک ببینید
  اگر تشریف بیارید دفتر ما یا دستگاه رو ارسال کنید 30 دقیقه زمان نیاز هست برای تعویضش

 • Mhmd
  1398-04-01

  سلام
  Lcd گوشی g3 beat رو هم تعویض میکنید هزینه اش چقدر میشه ؟

  پاسخ مدیر:

  درود وقت بخیر
  زیر 30 دقیقه تعویض میکنیم براتون و قیمتش رو به همراه هزینه تعویض از لینک زیر متیونید ببینید

  تاچ و ال سی دی ال جی LG G3

 • محمد
  1398-04-01

  سلام گوشی من ال جی ایکس پاور هست خورده زمین دوربین جلو و ویبره از کار افتاده فریمش هم شکسته لوازمشو دارید تا گوشیو واستون ارسال کنم؟

  پاسخ مدیر:

  درود 
  وقت بخیر
  خیر موجود نیست قطعاتش متاسفانه
  ما فقط گوشی های میان رده و بالا رده رو کار میکنیم و گوشی هایی مثلX Power که کمی از رده خارج هستن رو انجام نمیدیم و قطعاتش رو موجود نداریم ( بجز باتری )
  موفق باشید

 • ابوالفضل مورکیان
  1398-04-01

  سلام روزتون بخیر میخواستم ببینم هزینه تعمیر دوربین جلو و تاچ و ال سی دی گوشی اچ تی سی ام 9 + چقدر میشه؟

  پاسخ مدیر:

  درود وقت بخیر
  از این لینک میتونید قیمت تاچ و ال سی دی اچ تی سی m9 پلاس رو به همراه هزینه تعویضش ببینید

 • علی
  1398-04-02

  سلام خسته نباشید من گوشیم xperia z5p مشکل باتری و انتن داشت اوردم براتون باتری رو عوض کردید و گفتید فلش بزن که انتن هم برگرده ولی همچنان انتن ندارم

  پاسخ مدیر:

  درود وقت بخیر
  مسئله حل مشکل آنتن در گوشی های موبایل یک مسئله گسترده ست
  ما فقط گوشی های اپل روی آنتنش بصورت حرفه ای کار میکنیم و گوشی های سونی رو تخصصی در تعمیر برد آنتنشون نداریم پیشنهاد من اینه برای سریعتر حل شدن مشکلتون گوشیتون رو به یک تعمیرکار متخصص گوشی های سونی بسپارید
  دقت کنید حتما سونی کار باشن چونکه گوشی های موبایل حساس هستن و رفع مشکل آنتنشون یک مسله جدی هستش
  موفق باشید

 • داعی نژاد
  1398-04-03

  با سلام و خسته نباشید.
  من یک گوشی Note 4 دارم که خراب شده و بردم پیش تعمیرکار. گفت که هاردش سوخته و کل برد باید عوض شه. گفتم که خوب چرا خود هاردش رو تنهایی عوض نمی کنی. گفت که هاردش رو میتونم عوض کنم منتهی یک سریالی دارد که کسی تو تهران دستگاهش رو واسه کد زدن نداره. قیمت بردش رو 900 هزار تومان به من گفته.
  حالا می خوام بدون که این تعمیرکار راستش رو گفته یا خیر؟

  پاسخ مدیر:

  درود وقت بخیر
  هارد رو میشه تعویض کرد میتونید ارسال کنید انجام میدیم اما زمان زیادی میبره حداقل 7 تا 15 روز کاری زمان نیاز هست چونکه باید با شرکت سامسونگ هماهنگ کنیم و نامه نگاری هاش یکم زمان میبره
  موفق باشید

 • سهیل
  1398-04-05

  با سلام
  چقدر طول میکشه که تا تاچ ال سی دی تعویض بشه؟

  پاسخ مدیر:

  90 درصد گوشیهارو در 20 الی 45 دقیقه تعویض میکنیم

 • سیما
  1398-04-05

  سلام شیشه لنز گوشیم شکسته بود ، امروز اوردم تعمیرکار ماکروتل تعویض شیشه رو انجام داد، خیلی تمیز و خیلی سریع ، نیم ساعته گوشیمو تحویل گرفتم ،واقعا ممنونم ازتون همه چی عالی و مرتب کار شد، عالی هستید همتون یه دنیا ازتون تشکر میکنم :)

  پاسخ مدیر:

  :) موفق باشید

 • علی
  1398-04-07

  با سلام
  من یه گوشی ال جی جی۴ دارم که وقتی به شارژ باشه هیچ مشکلی نداره و راحت کار میکنه. و وقتی از شارژ جدا کنم حتی اگه باتری پر باشه, به محض اینکه بخوام باهاش کار کنم (از استندبای در بیاد) خاموش میشه. باتریش رو از خودتون خریدم و میدونم سالمه. نمایندگی تعمیرات ال جی بردم گفت دستگاه داره امپر زیادی میکشه و یعنی یک قطعه ایی روی برد اصلی مشکل داره. اما گفتن فقط برد اصلی رو کامل عوض میکنن و قطعه مشکل دارش رو تعمیر نمیکنن.
  میخواستم بدونم شما میتونید تعمیر کنید؟ چون هزینه تعویض برد زیاده

  پاسخ مدیر:

  وقت بخیر
  خیر متاسفانه ما برد گوشیهای ال جی رو تعمیر نمیکنیم باید آی سی شارژ دستگاه تعمیر بشه به نمایندگی های تعمیرات ال جی مراجعه کنید مشکلتون حل میشه
  موفق باشید

 • ایرج امیری
  1398-04-12

  با سلام،
  1 ) من گوشی iphone 6s دارم ، متاسفانه finger print گوشیم رو خراب کردن و تعویض شده ، آیا میشه درستش کرد که دوباره بشه باهاش کار کرد ؟ منظورم اینه که دوباره finger print کار کنه .. الان بعد از تعویض از کار افتاده .

  2 ) باطری گوشیم هم میخوام تعویض کنم ، چقدر زمان میبره ؟ حضوری بیام میتونین انجام بدین و ببرم گوشی رو ؟

  پاسخ مدیر:

  درود وقت بخیر
  فینگر گوشی دیگه کار نمیکنه چون فینگر خودتون با CPU ست هست و هر گوشی فینگر مخصوص خودش رو داره فقط میشه تعویضش کرد و دکمه کار میکنه دیگه تاچ آیدی کار نمیکنه
  و تعویض باتری 10 دقیقه بیشتر زمان نمیبره حضوری تشریف بیارید یا با پیک ارسال کنید برامون

 • امیر
  1398-04-16

  سلام
  ال سی دی گوشی سامسونگ c7من از کار افتاده - دو بار از دستم افتاد ولی نشکست نمیدونم چرا دکمه گوشی را میزنم ال سی دی روشن نمیشه میدونید چه دردی داره ؟

  پاسخ مدیر:

  درود دوست عزیز
  ال سی دی سوخته احتمالا باید بیارید قطعه جدید روی دستگاه تست کنیم

 • میثم
  1398-04-17

  سلام
  باتری نوکیا لومیا 1520 را تعویض می کنید
  در صورت تعویض هزینه چقدر می شود

  پاسخ مدیر:

  درود
  30 هزار تومان هزینه تعویض باتری هستش و قیمت باتری به همراه مشخصاتش رو از لینک زیر میتونید بررسی بفرمایید
  باتری لومیا 1520

 • محمدی
  1398-04-20

  سلام . بورد گوشی سامسونگ آ8 2016 سوخته. قطعه ش رو دارید که تعمیر کنید؟

  پاسخ مدیر:

  سلام
  خیر متاسفانه

 • محمد حسین
  1398-04-24

  سلام قطعات گوشی htc desire826 رو دارین؟
  بعد از شهرستان میشه براتون پست کنیم گوشی رو

  پاسخ مدیر:

  سلام

  فقط باتری این گوشی رو موجود داریم، شما چه قطعه ای نیاز دارید؟

 • محمد سردارپور
  1398-04-24

  سلام من یه آیفون x دارم که یه روز از خواب پاشدم دیدم داره خود بخود روی لوگو اپل ریست میشه و دیگه بالا نمیاد و بردم برا رستور کردن گفتن موقع رستور ارور 4013 میده. خودم امتحان کردم دیدم اره ارور 4013 میده ولی صفحه هیچ رنگی نمیشه نه قرمز نه آبی. خواستم ببینم مشکلش چیه.

  پاسخ مدیر:

  سلام

  هارد گوشی شما مشکل داره که باید تعویض بشه. گوشی ضربه خورده تا به حال؟

 • محمد
  1398-04-25

  با سلام خسته نباشید بنده یه گوشی سونی z5 دارم خاموش شده فکرمیکنم مشکل از بردش باشه بدون هیچ دلیلی خاموش شد آیا میشه تعمیرش کرد براتون بفرستمش؟

  پاسخ مدیر:

  سلام

  متاسفانه تعمیرات روی برد این گوشی رو ما انجام نمیدیم ولی درصورت نیاز میتونید برای بررسی باتری به دفتر ما در تهران مراجعه کنید ممکنه مشکل از باتری باشه

  ما در خدمتیم 

 • امیر
  1398-04-25

  سلام - فلت + برد سیم کارت sony xperia sl lt26ii میخوام دارید ؟

  لطفا جواب برام ایمیل کنید
  تشکر

  پاسخ مدیر:

  سلام دوست عزیز

  متاسفانه هیچکدوم از قطعاتی رو که ذکر کردید موجود نداریم

  پایدار باشید

 • ِdani
  1398-04-26

  با سلام برد گوشی نوکیا 6 2017 موجود دارید ؟
  قیمت ؟

  پاسخ مدیر:

  سلام

  خیر متاسفانه برد موجود داریم کلا

  موفق باشید

 • .
  1398-04-26

  سلام خسته نباشید من گوشیم هواوی هستش باطریش زود خالی میشه هزینه برای باطری جدیدش بخوام خرید کنم چقدره؟

  پاسخ مدیر:

  سلام دوست عزیز

  قیمت قطعات روی سایت به روزه و هزینه تعویض باتری با توجه به مدل گوشی شما متفاوته 

  موفق باشید

دیدگاه خود را بنویسید
*
*