تعمیرات موبایل در تهران | ماکروتل |

تاریخ انتشار: 97/04/12 سه شنبه
نمایش: 12647
(369 رای)

تعمیرات تلفن همراه

همانطور که می دانید تمامی لوازم الکترونیک بعد از مدتی پیر شده و حتی اگر آسیبی به آن ها نرسد این امکان وجود دارد که به دلیل فرسودگی نیاز به تعمیر داشته باشند و گوشی های هوشمند نیز از این قائده مستثنی نیست. می توان گفت که گوشی های موبایل امروزه مهم ترین وسیله ای است که مردم در اختیار دارند. اگر حتی یک روز گوشی موبایل شما خراب باشد ممکن است خیلی از کارهای روزمره را نتوانید به درستی انجام دهید. بنابراین برای اینکه چنین مشکلی را هرچه سریع تر رفع کنید باید ابتدا درمورد تعمیرات موبایل و شرایط آن اطلاعاتی داشته باشید. تعویض قطعات موبایل از جمله تعویض باتری، تعویض تاچ و ال سی دی و دیگر قطعاتی که تعویضی هستند جزو بخش تعمیرات گوشی محسوب نمی شوند که می توانید شرایط و هزینه تعویض قطعات را با کلیک روی لینک مشاهده کنید. تعمیر تلفن همراه به قسمت هایی گفته می شود که تعمیرکار به صورت مستقیم روی برد گوشی کار کرده و یا گوشی موبایل را سرویس می کند. این قسمت ها شامل تعمیر آی سی موبایل، تعمیر هارد موبایل، تعمیر یا سرویس سوکت شارژ، سرویس اسپیکر گوشی و ... می باشد. در ادامه درمورد هر یک از قطعاتی که در دفتر ماکروتل تعمیر می شوند توضیح خواهیم داد.


- تعمیر برد گوشی های موبایل

Mobile MotherBoard


 گوشی های موبایل دارای آی سی های دیگری نیز هستند که به طور کلی همه این آی سی ها دستورات خود را از طریق CPU گوشی که در واقع مغز گوشی موبایل محسوب می شود دریافت می کنند.
تعمیر این آی سی ها بسیار حساس و لازم است که روی برد گوشی کار شود و به همین دلیل هزینه، مدت زمان تعویض و تعمیر آن ها زیاد است.

- تعمیر گوشی های خاموش

Off Mobile

گاهی اوقات ممکن است گوشی موبایل شما روشن نشود و اولین چیزی که به ذهنتان برسد مشکل باتری موبایل است. در برخی موارد ممکن است که برد گوشی موبایل خاموش شده باشد و برای تشخیص اینکه مشکل از باتری یا برد گوشی است، گوشی موبایل خود را به شارژر وصل کنید، درصورتی که علامت شارژ روی صفحه نمایش گوشی نشان داده نشد، برد گوشی موبایل شما خاموش شده و ممکن است یکی از آی سی های روی برد آسیب دیده باشد و باید به صورت دقیق تمام آی سی های روی برد بررسی شود.
عوامل زیادی در آسیب دیدگی آی سی های برد و خاموشی گوشی موبایل تاثیر دارند. می توان مهم ترین و رایج ترین آن ها را آب خوردگی یا ضربه دیدن گوشی موبایل دانست. در صورت آب خوردگی گوشی موبایل اتصالی در آی سی ها به وجود آمده و موجب آسیب دیدن آن ها می شود و درصورتی که گوشی موبایل ضربه ببیند، حتی اگر برد کج نشود یا نشکند ممکن است یکی از آی سی ها آسیب دیده و موجب خاموشی برد شود. که در این صورت می توانید به دفتر تعمیرات موبایل ماکروتل مراجعه کرده تا همکاران ما گوشی موبایلتان را  بررسی و تعمیر کنند.
ممکن است تعمیرکار نا وارد روی برد کار کرده و در هنگام کار دمای زیادی روی برد گرفته و این حرارت موجب آسیب دیدن آی سی ها شود.حتی این امکان هم وجود دارد که به دلیل الکتریسیته موجود در دست تعمیرکار موجب شوک وارد شدن به برد و خاموشی آن شده باشد. البته احتمال بروز چنین اتفاقی بسیار کم است.

- حل مشکل عدم آنتن دهی گوشی موبایل

No Service

زمانی که مشکل آنتن دهی در گوشی موبایل وجود دارد، چه آنتن وای فای باشد و چه آنتن شبکه تلفن همراه، ابتدا گوشی خود را ریستارت یا راه اندازی مجدد کنید. در صورت حل نشدن مشکل اگر گوشی موبایلتان اندروید است، به دلیل اینکه سیستم عامل اندروید قابلیت پیر شدن دارد و این امکان وجود دارد که باگ های نرم افزاری مشکل آنتن دهی را ایجاد کرده باشد، ابتدا گوشی موبایلتان را فلش کنید. البته دقت کنید که فلش کردن گوشی را به نرم افزار کار ماهر بسپارید. در برخی موارد مانند زمانی که بلوتوث گوشی موبایل از کار افتاده، در صورت فلش کردن گوشی احتمال خاموشی برد زیاد است.

دلیل دیگر پیش آمدن این مشکل مربوط به سخت افزار و بخش فلت های داخلی است ( فلت آنتن وای فای و فلت آنتن شبکه تفلن همراه). حتی این امکان وجود دارد که مشکل از طرف آی سی DF یا RF یا بیس باند (Base Band) باشد. در این مورد هم آی سی بیس باند ریسک بازگشت مشکل و خاموشی غیر قابل بازگشت دستگاه وجود دارد.

مشکل هارد و بالا نیامدن گوشی موبایل

Hard

مهم ترین عاملی که موجب آسیب دیدگی هارد گوشی موبایل می شود، ضربه دیدن گوشی است. البته در برخی گوشی های موبایل پس از گذشت چند سال به دلیل پیر شدن سخت افزار، هارد گوشی آسیب می بیند. به هرحال خرابی هارد گوشی خود را به این صورت نشان می دهد که گوشی به صورت پیاپی ریستارت و یا در هنگام روشن کردن روی آرم برند گوشی گیر کرده و ریستارت شود. حتی این امکان وجود دارد که هاد گوشی شما مشکلی نداشته باشد ولی به دلیل حافظه کم آن، نیاز داشته باشید هارد گوشی موبایلتان را ارتقا دهید. تعمیر و تعویض هارد گوشی های موبایل در دفتر تعمیرات تلفن همراه ماکروتل توسط تعمیرکاران متخصص انجام می گیرد بنابراین در صورتی که با چنین مشکلاتی روبرو هستید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر ماکروتل تماس بگیرید. 

-سرویس گوشی های موبایل

Service

خطر آب خوردگی همیشه برای کاربران گوشی های موبایل وجود دارد، هر اتفاقی ممکن است باعث آب خوردگی گوشی شود . فرقی نمی کند گوشی در استخر بیوفتد یا عرق دستتان موجب آب خوردگی پورت شارژ شود. هر مقدار که آب خوردگی در گوشی شما باشد می تواند باعث ایجاد رسانایی در گوشی شده و کم ضرر ترین آسیبی که می تواند به گوشی شما برسد، ایجاد عدم توازن در شارژ گوشی و در نتیجه ورم کردن باتری گوشی شود. همچنین در صورتی که در مناظقی سکونت دارید که گرد و غبار زیاد است، ورود گرد و غبار به پورت شارژ، پورت هندزفری یا اسپیکرهای گوشی باعث ایجاد اختلال در عملکرد آن ها می شود. تمام این مشکلات فقط با سرویس کردن گوشی موبایل برطرف می شود.

نکته ای که لازم است پس از آب خوردگی گوشی به آن توجه کنید: آن را به هیچ وجه روشن نکنید تا آسیب دیدگی گوشی بیشتر از آن چیزی که هست نشود. سپس سریعا به تعمیرکار مراجعه کنید تا گوشی را سرویس کند.

-حل مشکل صدا در گوشی های موبایل

Speaker

مشکلات صدا ممکن است به دلیل خرابی آی سی های مربوطه، خرابی خود قطعه و یا کثیف بودن اسپیکر ها ایجاد شود. در برخی موارد نیز مشکلات نرم افزاری باعث ایجاد اختلال در عملکرد آن ها می شوند که با فلش کردن گوشی موبایل رعف می شود. با این حال درصورتی که صدای گوشی ضعیف است یا مشکل دارد تعمیرکار ابتدا اسپیکر های گوشی را سرویس کرده و امتحان می کند، درصورتی که مشکل حل نشد اسپیکر یا آی سی ها را مورد بررسی قرار می دهد.

-کار نکردن یا سفت کار کردن دکمه های ولوم و پاور و هوم گوشی های موبایل

home Button

درصورتی که دکمه های ولوم و پاور و هوم گوشی سفت کار می کند، این امکان وجود دارد که با سرویس کردن دکمه های گوشی آن ها را تعمیر کرد، اما در صورتی که این دکمه ها درست کار نمی کند یا کلا از کار افتاده، نیاز است فلت آن ها تعویض شود. توجه داشته باشید که در گوشی های iPhone از مدل iPhone 7 به بعد حتی در صورت تعویض فلت هوم، سنسور Touch ID و دکمه هوم درست نخواهد شد و فقط در صورتی که دکمه هوم شکسته و ظاهر آن برایتان اهمیت دارد اقدام به تعویض آن کنید.

-حل مشکل شارژ نشدن گوشی موبایل

No Charge

عواملی که در عدم شارژ شدن گوشی تاثیر دارند در مرحله اول شارژر و کابل شارژ است. اگر شارژر را روی گوشی موبایل دیگری امتحان کرده و مشکل شارژ نداشتید، در این صورت شارژ و کابل شما سالم و ممکن است فلت شارژ، آی سی شارژ، آی سی تغذیه گوشی یا باتری گوشی مشکل داشته باشد. بنابراین باید گوشی موبایل به صورت دقیق بررسی شود تا بتوان جواب قطعی در این مورد داد. تعویض باتری، فلت شارژ و آی سی شارژ  در حداقل زمان در دفتر ماکروتل انجام می گیرد اما آی سی تغذیه ممکن است اول از همه خاموشی غیر قابل برگشت برد را به همراه داشته باشد و حتی اگر هم برد گوشی خاموش نشود امکان برگشت این مشکل وجود دارد. به همین دلیل آی سی تغذیه در دفتر ماکروتل تعمیر نمی شود.

 - دلایل داغ شدن گوشیهای موبایل و تعمیر آن

Hot

دلایل داغ شدن گوشیهای موبایل چیست؟

گرم شدن وسایل الکترونیک به خصوص زمانی که عملیاتی سنگین درحال انجام است، امری طبیعیست. اما درصورتی که گوشی داغ می کند و گرمای آن از حد طبیعی خارج شده، این امکان وجود دارد مشکل نرم افزاری یا سخت افزاری باشد. درمورد گوشی های اندروید به خصوص گوشی های Samsung داغ کردن گوشی به دلیل مشکل نرم افزار، بسیار رایج است. بنابراین سعی کنید گوشی موبایلتان را هر 6 ماه یک بار فلش کنید تا تمامی باگ های نرم افزاری از بین رفته و مشکلاتی از این قبیل را از بین ببرد. درصورتی که با فلش کردن این مشکل حل نشد گوشی موبایل خود را به تعمیرکار سپرده تا برد گوشی و باتری را بررسی و درصورت وجود مشکل آن را تعمیر کند.

سرعت و دقت در فرایند تعمیرات موبایل

در دنیای پرمشغله امروز و همچنین تنوع فراوان مدل های گوشی هوشمند، قطعا برای هر فرد اصالت کالا و همچنین سرعت در فرایند تعمیر گوشی موبایل، از هر چیزی مهم تر است. چیزی که به ما امید و انرژی می دهد این است که اطمینان حاصل کنیم مشتریان با رضایت کامل از دفتر تعمیرات موبایل ماکروتل خارج می شوند. از این رو شرکت ماکروتل تمام وقت خود را صرف جلب رضایت مشتری چه از نظر قیمت و چه از نظر سرعت در تعمیرات و تحویل گوشی کرده است.

در صورتی که هر یک از مشکلات فوق برای گوشی موبایل شما پیش آمده، می توانید گوشی موبایل خود را به تیم تعمیرات موبایل ماکروتل بسپارید اما توجه داشته باشید اگر تعمیر کار دیگری از قبل روی برد گوشی شما کار کرده باشد، شرکت ماکروتل درمورد مشکلات احتمالی که ممکن است پس از تعمیر برای گوشی موبایلتان پیش بیاید هیچ مسئولیتی ندارد.
همچنین این نکته را به یاد داشته باشید که در گوشی های هوشمند به دلیل حساس بودن آن ها اولین کسی که گوشی موبایل را باز می کند سرنوشت گوشی را تعیین می کند. بنابراین در انتخاب تعمیرکار گوشی خود دقت کنید.

درخواست تعمیر موبایل در ماکروتل

Faster

یکی از مهمترین مسائلی که افراد برای تعمیر گوشی موبایل خود با آن روبرو هستند پیدا کردن منابع و تعمیرگاه معتبر است. از این رو تیم ماکروتل با تاسیس دفتر خود در تهران راه کاری برای کاربران گوشی های هوشمند ایجاد کرده که بتوانند به راحتی و در کمترین زمان ممکن گوشی موبایل خود را تعمیر کنند. 

مشکلاتی سخت افزاری  در دفتر ماکروتل  به صورت اختصاصی تعمیر می شوند. همچنین امروزه طراحی بسیاری از گوشی های هوشمند به گونه ای می باشد که امکان تعمیر توسط کاربر وجود ندارد و نیاز است یک تعمیرکار متخصص اقدام به تعمیر آن کند. بنابراین جهت تعمیر دستگاه خود ابتدا با تلفن های دفتر ماکروتل (02188394572 --- 02188394581) جهت مشاوره تماس گرفته تا درصورتی که امکان تعمیر گوشی شما در دفتر ماکروتل وجود دارد مطلع شوید. 

نحوه ارسال از تهران

درصورتی که ساکن تهران هستید، یعد از گرفتن مشاوره می توانید به صورت حضوری برای تعمیر گوشی موبایل خود به دفتر تعمیرات موبایل ماکروتل مراجعه کنید و در صورت امکان منتظر مانده و گوشی خود را تحویل بگیرید. اگر مراجعه حضوری برای شما مقدور نیست، می توانید با پیک یا پست پیشتاز گوشی خود را به دفتر ارسال کنید که پس از بررسی و تعمیر، در کمترین زمان ممکن گوشی موبایل با پیک برای شما ارسال خواهد شد.

نحوه ارسال از شهرستان ها

درصورتی که در شهر های دیگر و شهرستان سکونت دارید، می توانید گوشی خود را با پست پیشتاز برای ما ارسال کنید. گوشی شما پس از انجام فرایند بررسی و تعمیر، از طریق پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد.

نظرات کاربران
(23)
 • کامران ولدبیگی
  1398-01-09

  سلام من دوربین گوشیم مدتیه فوکوسش از کار افتاده عکسای دور و تا ر میگیره گوشیم اچ تی سی 10 هستش خواستم ببینم میتونید تعمیرش کنید؟؟ من شهرستانم میتونم براتون پستش کنم

  پاسخ مدیر:

  سلام
  ارسال کنید به آدرسی که داخل سایت هست براتون انجام میدیم
  موفق باشید

 • Rezabazgir
  1398-01-18

  سلام خسته نباشید
  من یه گوشی اس ۶ ایج پلاس دارم باطریش خراب شده وقاب دورشم خط و خش داره میخوام هم باطری و هم قابشو عوض کنم و میخوام بیام تهران اگه میتونید درستش کنید بیارمش نمایندگیتون

  پاسخ مدیر:

  سلام وقت بخیر
  ادرس بالا و پایین سایت هست میتونید تشریف بیارید به همون آدرس

 • امیر
  1398-01-24

  با سلام
  گوشی من sumsung not edge هستش که مدتی بود رو شارژ ۹۰٪ خاموش میشد که از ای سی شارژش هم نبود و طبق گفته ی تعمیرکار نزدیک محلمون بردش سوخته و الان کلا روشن نمیشه میخواستم ببینم قابل تعمیر هست و هزینش چه حدودی میشه

  پاسخ مدیر:

  سلام وقت بخیر
  باید بیارید بررسی کنیم ببینیم دقیقا کدوم قطعه از برد مشکل داره شاید بشه تعمیرش کرد

 • مجید رحیمی
  1398-01-25

  سلام
  گوش من ال جی G3 هست گوشیمو گذاشته بودم برای شارژ بعد از اینکه برداشتمه صفحه اش شروع به پرپر کردن و سپس خاموش شد میزارمش کنار بعد 5 دقیقه دوباره یه لحظه صفحه اش به مدت 10 ثانیه میاد کار میکنی دوباره شروع به محو شدن میکنه به نظرتون آیا امکان تعمیرش هست؟

  پاسخ مدیر:

  سلام وقت بخیر
  باید بررسی بشه احتمال زیاد آی سی مشکل داره
  موفق باشید

 • محسن
  1398-01-26

  سلام گوشی من سامسونگ نوت ۵هستش،افتاده دیگه روشن نمیشه شهرستان هستم بفرستم میتوننین انجام بدین؟

  پاسخ مدیر:

  سلام وقت بخیر
  بله ارسال کنید به آدرسی که پایین سایت خورده و مشخصاتتون رو به همراه گوشی ارسال کنید که گوشی بدست ما رسید باهاتون تماس بگیریم
  ممنون از انتخاب شما
  پیروز و سربلند باشید

 • عليرضا حسيني
  1398-01-29

  سلام.خسته نباشيد..گوشي سامسونگ A7-201 ال سي دي شكسته
  امكان تعمير وجود داره..و قيمتش چقدر در مي ياد..با تقديم احترام..

  پاسخ مدیر:

  سلام وقت بخیر
  بله فقط a7 چه سالی؟ قیمت هاش توی این که لینکش رو میذارم پایین هست کلیک کنید و بعد از مشاهده ارسال کنید برای تعویض.

  لیست قیمت تاچ و ال سی دی شرکتی سامسونگ Samsung

 • mojt4b4moh4m4di
  1398-01-30

  سلام..
  گوشیم لومیا 1020 هست (سیمکارت نمیخوند ،یه تعمیرکار زد اینو کلا خراب کرد(Jtag) زد بهش و باید برد گوشی عوض شه..(چند تعمیرکار هم گفتن این گوشی درست نمیشه..
  آیا برد این مدل گوشی رو دارین؟؟میتونید درستش کنید؟؟
  سپاس

  پاسخ مدیر:

  سلام
  خیر برد موجود نداریم

 • آرمان
  1398-01-31

  سلام گوشی من htc 10 evo است مدتی است گوشی slow شده بعضی وقتها که به شازژ میزنم یا شارژش کم میشه دوباره درست میشه بعد از یه مدت که کار نمیکنم دباره slow میشه گوشی رو ریست فکتوری کردم باز درست نشد قبلا هم بعضی وقتها صفحه سیاه میشد ولی تاچ کار میکرد به نظرتون آیا امکان تعمیرش هست؟

  پاسخ مدیر:

  سلام وقت بخیر
  بله امکان تعمیر هست باید دستگاه رو ارسال کنید به آدرس پایین سایت، باز میشه و بررسی میکنن و بعد از اعلام مشکل به شما گوشی تعمیر میشه و براتون ارسال میشه. البته امکان مراجعه حضوری هم هست
  موفق باشید

 • mehrdad
  1398-02-07

  سلام
  گوشی سونی z5 من یه مدتی هست که حتی با داشتن شارژ ناگهان خاموش میشه (حتی شده 80%شارژ داشته و خاموش شده ) و علامت خالی شدن باتری میاد و وقتی 5 دقیقه میزنمش به شارژ روشنش میکنم و تا چند ساعت بعد استفاده میکنم.مشکل از کجاس ؟

  پاسخ مدیر:

  سلام مهرداد عزیز
  ایرادی که فرمودید از باتری میتونه باشه. دستگاهتون رو یا ارسال کنید یا تشریف بیارید به آدرس داخل وبسایت باتری جدید روش تست میشه و بررسی میکنیم دستگاه رو و عیب یابی میکنیم
  پیروز و سربلند باشید

 • سلام
  1398-02-08

  با عرض خسته نباشید وقتتون بخیر
  من گوشی a3سامسونگ دارم متاسفانه ال سی دیش در اثر خوردن زمین شکسته البته هنور کار میده می خواستم برام تعویض کنید در ضمن من شهرستانم واینکه قیمت تو وب سایتتون درسته یا نه واگه بفرستم چندروزه اوکی میشه
  از اینکه حوصله کردید ووقت میزارید ممنونم

  پاسخ مدیر:

  سلام
  بله قیمت هموون قیمت سایت هست
  دستگاه رو با پست پیشتاز ارسال کنید و بکد رهگیری پستیش رو به شماره واتساپ ما ارسال کنید رسید بدستمون تعمیر میکنیم همونروز ارسال میکنیم
  شماره واتساپ: 09128595600

 • سعیده افشارمنش
  1398-02-18

  آیا گوشی y5 prime، منوی فارسی داره؟ من از دیجی کالا گرفتم و با گرانتیه ماکروتل هست ولی هنوز پکش رو باز نکردم. اگه نداره، مرجوع کنم

  پاسخ مدیر:

  سلام
  پارس مایکروتل هست به شرکت ما وابسته نیست

 • مهدی اقابالایی طاهر
  1398-02-23

  با سلام.من یه گوش LG L90 دارم که به علت اینکه اب ریخته بود روش دچار جریان کشی و تخلیه سریع شارژ و باد کردن باتری شد و در اخر گوشی اصلا روشن نشد.
  آی سی گوشی توسط تعمیرگاه تعویض شد با اینکه امیدی به تعمیر گوشی نبود.گوشی روشن شد ولی باز تخلیه سریع شارژ داره و در نور کم صفحه پر پر میزنه.آیا امکان تعمیر کامل هست یا ارزششو نداره.

  پاسخ مدیر:

  درود وقت بخیر
  متاسفانه دستگاهی که تعمیرکار روش کار کرده باشه رو انجام نمیدیم

 • رامین
  1398-02-27

  سلام گوشی من سامسونگ اس۶ هستش خودم گوشیرو خاموش کردم روشن کنم رو آرم سامسونگ موند فلشم زدند درست نشددرست میشه

  پاسخ مدیر:

  درود
  مراجعه کنید به نرم افزار کار

 • امیرحسین
  1398-02-27

  سلام. خسته نباشی.
  من تبلتم asus هست و جای شارژرش در اومده و متاسفانه گم شد.
  خواستم ببینم میتونید درستش کنید و حدودا هزینش چقدر میشه؟

  پاسخ مدیر:

  درود
  خیر متاسفانه سوکت های تبلت ایسوس رو نداریم

 • امیر
  1398-02-27

  سلام ایفون 5اس دارم سی پیوش اتصالی کرده درست میشه یا تعویض میشه??

  پاسخ مدیر:

  درود
  درصد درست شدنش خیلی پایینه و ارزش نداره برای هزینه کنید

 • احمد
  1398-02-27

  سلام، تبلت lg gpad 8.3 دارم، چن روز پیش داخل شارژ داشتم باهاش کار میکردم که یدفعه دیدم انگار داره قطع و وصل میشه شارژ شدنش و صدای کانکنت و دیزکانکت میداد، بعد از چنبار دیدم درحالیکه تو شارژه شارژش داره میاد پایین، خلاصه الان تو حالت روشن علامت یا حالت شارژ شدن رو داره ولی شارژ بالا نمیره حتی اگه یه مدتی هم بگذره، ولی تو حالت خاموش شارژ میشه البته یه مقدار بیشتر از قبل زمان میبره و دیگه اینکه قبلا وقتی تو شارژ بود بالای گوشی گرم میشد ولی الان دیگه نه، خلاصه الان تو حالت خاموش شارژش میکنم و هر چن ساعت دکمه پاور رو حدود 10 ثانیه نگه میدارم تا ارم الجی بیادو بره و در حالیکه پاور رو نگه داشتم کابل شارژو بهش وصل میکنم و بعد ول میکنم، جالب اینکه بعضی وقتا عدد شارژ از مدتی قبل که نشون میداد رو بالاتر و بعضی وقتا پایینتر نشون میده، اینطوری تا 100 میرسونم وبعد روشنش میکنم، باتریم هم ضعیف شده ولی سالمه چون چن ساعتی شارژ نگه میداره، چنتا کابل و شارژر دیگه هم امتحان کردم، دیگه اینکه ریست فکتوری و فلششم کردم، نظر شما چیه؟ امیدی هست؟

  پاسخ مدیر:

  آی سی دستگاه مشکل داره ما نقشه های تبلت ال جی رو نداریم به نمایندگی ال جی مراجعه کنید

 • امیرحسین
  1398-02-29

  سلام . گوشیم اس ۵ هست و بیخودی خاموش روشن میشه باطریشو عوض کردم ۲ ماه درست شده بود اما دوباره شروع کرده به خاموش روشن شدن . قابل تعمیر هست؟

  پاسخ مدیر:

  درود
  باتری باید تعویض بشه اما قبلش بیارید دستگاه رو بررسی کنیم

 • مهدی اکبرزاده
  1398-02-30

  هارد گوشی G730 مدل هواوی ایراد دارد ایا قبل تعمیر است؟

  پاسخ مدیر:

  درود
  خیر هاردد هواوی تعمیر نمیکنیم

 • سیداحسان
  1398-02-31

  سلام وقت بخیر یه گوشی سونی z5 دارم که درب پشتش شکسته .مشکل من شارژ نشدن گوشی وقتی کابل شارژ بهش وصل میکنم صدای وصل میاداما عملیات شارژ انجام نمیشه بنده آبادان هستم ممکنه ازهمکارانتون بپرسیدکه آیا درست میشه که هزینه کنم واسه ارسالش یانه ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ مدیر:

  درود وقت بخیر
  ارسال کنید به آدرس دفتر که بالا و پایین سایت هستش
  بررسی میکنیم هزینه رو بهتون اطلاع میدیم اگر تایید کردید تعمیر میکنیم

 • اکبر توانگر
  1398-02-31

  با سلام و احترام
  گوشی اکسپریا Z5 پریمیوم دارم . صفحه پشت گوشی در یک سمت جدا شده است ولی عملکرد گوشی خوب است و ظاهرا مشکلی ندارد .علت چیست و ایا قابل اصلاح است؟
  با تشکر

  پاسخ مدیر:

  درود وقت بخیر
  ممکنه در اثر استفاده نادرست از دستگاه باتری باد کرده باشه و به همین دلیل به درب پشت فشار وارد شده و درب پشت کنده شده
  ارسالش کنید هرچه زودتر باتری رو تعویض کنیم چونکه ممکنه باتری منفجر بشه و یا درب پشت یا ال سی دی دستگاه رو بشکنه

 • الیاس جانی
  1398-03-01

  سلام گوشی من ایفون ۷ پلاسه‌ به چند تعمیرکار نشون دادم گفتن بردش سوخته خواستم بدونم بردش قابله تعیره یا شما بردشو دارید که کاملا تعویض کنید؟

  پاسخ مدیر:

  درود وقت بخیر
  خیر اگر جایی برای تعمیر رفته ما روش کار نمیکنیم دیگه اما اگر قصد فروش بصورت اوراقی داشتید میتونید با دفتر تماس بگیرید با مدیر تعمیرات صحبت کنید

 • reza
  1398-03-01

  سلام من یه گوشی اپل 6 دارم بوردش سوخته 64 گیگ هست میخواستم ببینم بورد اصلی دارید ؟
  قیمتش چنده؟

  پاسخ مدیر:

  درود وقت بخیر
  خیر برد موجود نداریم اما ارسال کنید دستگاه رو به همون حالت اگر پیش تعمیرکار دیگه ای تعمیر نشده باشه ممکنه بتونیم مشکلش رو حل کنیم

 • پارسا
  1398-03-02

  سلام گوشی من سامسونگ اس 6 ادج هستش و مادربردش مشکل پیدا کرده..خواستم بدونم آیا امکان تعمیرش هست و اگر آره هزینه اش حدودا چقدر میشه؟

  پاسخ مدیر:

  درود
  خیر برد موبایل کلا موجود نداریم

دیدگاه خود را بنویسید
*
*