برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

چطور تاچ آیدی (Touch ID) اپل کار می کند: معرفی سنسور اسکنر تشخیص اثر انگشت اپل

نوشته شده در تاریخ2017-06-26 2809
دوست داشتن0

تاچ آیدی(Touch ID) نامگذاری برای تکنولوژی جدید تایید هویت اثر انگشت بیومتریک اپل می باشد. از طریق آن دکمه خانه می تواند اکنون قفل گوشی های آیفون 5s به بعد را باز کند و خرید شما را در iTunes Store فعال کند.

در کش مکش دائمی بین امنیت و راحتی، بیشتر افراد ترجیح می دهند بدون کد گذرواژه یا رمز عبور قوی باشند و خود را درگیر رمز های پیچیده موبایل شان نکنند در این مواقع تاچ آیدی به منظور احراز هویت استفاده می شود مشابه چیزی که آی کلود(iCloud) برای پشتیبان گیری و بازیابی انجام داده است و این می شود که استفاده از آن برای افراد واقعا آسان می گردد. 

معرفی تاچ آیدی Touch ID اپل

در زیر نقل قول اپل را در این مورد می بینید:

«انگشت خود را روی دکمه خانه نگهدارید با همین کار ساده به راحتی آیفون شما باز می شود. این یک راه راحت و فوق العاده امن برای دسترسی به موبایل تان است.

به علاوه اثر انگشت شما می تواند خرید از iTunes Store ، اپ استور و  iBooks Store را تایید کند درنتیجه شما نیازی به وارد کردن رمز عبور خود ندارید. ضمنا تاچ آیدی قابلیت خوانایی از 360 درجه را دارد. این بدان معنی است که جهت گیری، پرتره، چشم انداز یا هر چیزی ما بین آن اهمیتی ندارد و گوشی آیفون شما اثر انگشت شما را می خواند و شما را می شناسد. از آن جایی که تاچ آیدی به شما اجازه می دهد تا چندین اثر انگشت را ثبت نام کنید، افرادی که شما به آن ها اعتماد دارید را نیز می شناسد.»

ورود رمزعبور روی آیفون اصلی واقعا عذاب آور بود. شما نمی توانستید رمز عبور خود را کپی پیست کنید و نمی توانستید حتی به کاراکترهایی که هنگام تایپ رمز می نوشتید نگاه کنید. این عوامل به میزان خطای بالا منتهی می شد که موجب افزایش حس سرخوردگی شده و درنتیجه باعث می شد تا افراد پیچیدگی و قدرت کلمات عبور خود را کاهش دهند.

در نهایت اپل امنیت خود را با پذیرفتن رمزهای عبور قوی به جای رمز عبورهای ساده برای باز کردن قفل دستگاه هایش افزایش داد. به علاوه اپل این کار را با نشان دادن چند ثانیه ای کاراکترهای تایپ شده راحت تر کرد.

اپل همچنین قابلیت کپی پیست را در رمز عبور ارائه کردند. هنوز کیبورد های موبایل مخصوصا نوع مجازی آن ها، برای وارد کردن رمز عبور به ویژه رمزهای عبور قوی دردسرهایی دارد. این دردسرها باعث شده که بسیاری از مردم رمز عبور خود را غیرفعال کند و یا رمزهای عبور ساده و راحتی را برای آیتونز خود انتخاب کنند و این برای هر کسی خوب نیست.

تاچ آیدی Touch ID چگونه کار می کند

اثر انگشت شما کلمه عبور شماست

دکمه خانه روی گوشی های جریان اصلی و پرطرفدار مثل آیفون نقش فوق العاده مهمی ایفا می کند، زیرا نه تنها روش ساده ای برای بیدار کردن گوشی است، بلکه راه گریزی است که هر کسی را بدون توجه به چگونگی و میزان سردرگمی، تنش یا استرس در انبوهی از اطلاعات به صفحه اصلی گوشی بازمی‌گرداند. به علاوه این دکمه مکان مناسبی برای قرار دادن سنسور تاچ آیدی می باشد.

زنجیره توالی تاچ آیدی بسیار هوشمندانه است. یک لنز شیشه ای یاقوت کبود فوق العاده مقاوم در برابر خش از این زنجیره حفاظت می کند و سنسور را احاطه می کند درحالی که یک حلقه استیلی هم رنگ نیز حول آن را می گیرد و برای شناسایی اثر انگشت شما آماده به کار هستند. هنگامی که اثر انگشت خود را روی دکمه خانه بگذارید، سنسور خازنی تاچ آیدی فعال شده و عکسی از اثر انگشت شما با وضوح بالا می گیرد. این اثر انگشت با آن چه که در تنظیمات امنیت گوشی خود ذخیره کرده اید مقایسه می شود و چنان چه ویژگی های منحصربه فرد انگشت شما یعنی چاله ها، برآمدگی ها و انحناها با آن کاملا هماهنگ باشد فورا اثر انگشت شما تایید می شود و می توانید گوشی آیفون خود را باز کنید یا خرید از آیتونز خود را تایید اعتبار کنید.

اگر نمی خواهید از تاچ آیدی استفاده کنید، هنوز هم می توانید مثل قبل از کد گذرواژه استفاده کنید اما ما این کار را پیشنهاد نمی کنیم.

خطاهای امنیتی

اپل با تاچ آیدی در درجه اول به راحتی کاربران ارزش قائل شده است اما گاهی اوقات شرایطی پیش می آید تاچ آیدی قفل می شود و در عوض شما را مجبور به وارد کردن کلمه عبور 4 رقمی یا کلمه عبور قوی الفبایی می کند.

 • برای مثال اگر تاچ آیدی شما تا 48 ساعت استفاده نشود، نیاز دارید تا کد گذرواژه یا رمز عبور خود را وارد کنید تا دوباره فعال شود.
 • اگر آیفون خود را ریبوت یا ریست کرده باشید نیز نیاز دارید تا گذرواژه یا رمز عبور خود را وارد کنید تا تاچ آیدی دوباره فعال شود.
 • اگر یک اثر انگشت 5 بار پشت سرهم شناسایی نشود، مجبورید کد گذرواژه یا رمز عبور خود را وارد کنید تا تاچ آیدی دوباره فعال گردد.
 • همین طور اگر از طریق Find my iPhone پیام قفل از راه دور ارسال شده باشد، مجبورید مثل قبل کد گذرواژه یا رمز عبور خود را وارد کنید.

برای حل سایر خطاها و اشکالات تاچ آیدی 5 اشکال رایج تاچ آیدی Touch ID و روش اصلاح آن را بخوانید. 

گاهی اوقات نیز بعد از تعویض تاچ ال سی دی دیگر تاچ آیدی شما کار نمی کند. برای حل این مشکل بخوانید: چرا تاچ آیدی بعد از باز کردن یا تعویض  تاچ ال سی دی گوشی آیفون کار نمی کند!

در همه ی این موارد، اپل به طور پیش فرض در حالت امن قرار می گیرد تا از اطلاعات و گوشی آیفون شما محافظت کند.

تاچ آیدی اثر انگشت افراد مرده از زنده را تشخیص می دهد

تشخیص اثر انگشت قطع شده در تاچ آیدی اپل

سنسور تاچ آیدی بسیار نازک است و 170 میکرون ضخامت دارد. با این حال، می تواند اسکن هایی با رزولوشن 550ppi بگیرد که سطح خوبی از تجزیه و تحلیل جزئیات را فراهم می کند. به علاوه این سنسور از نوع خازنی است و اثر انگشت را از سطح زیرپوست می خواند. این بدان معناست که پوست مرده سطح بالایی انگشت دست شما را نمی خواند و فقط پوست زنده زیر سطح پوست شما را تشخیص می دهد. این باعث می شود که تاچ آیدی توسط اثر انگشت های جعلی، انگشت قطع شده و دیگر اقدام های جاسوسی و خرابکارانه فریب نخورد. تاچ آیدی از جهت گیری نیز مستقل است و می تواند اثر انگشت شما را از 360 درجه بخواند.

پشتیبانی از پنج اثر انگشت

شما با گذاشتن یک انگشت به طور مکرر در برابر دکمه خانه تاچ آیدی را قوی تر می کنید چرا که هر زمانی که از آن استفاده کنید در تشخیص آن انگشت بهتر عمل می کند. به علاوه شما می توانید تاچ آیدی را در شناسایی 5 انگشت تان استفاده کنید؛ چه این پنج انگشت دست یا پای خودتان باشد و یا 5 انگشت از اعضای خانواده، دوستان و همکاران تان.

پشتیبانی از پنج اثر انگشت در تاچ آیدی Touch ID

این برای مثال در محیط هایی که مدیری تعداد دستگاه های زیاد سازمانی را باید مدیریت کند یا خانه ای که اعضای خانواده نیاز به دسترسی یک دستگاه موبایل یکسان دارند اهمیت دارد.

معایب تاچ آیدی اپل 

تاچ آیدی؛ اولین بخش از این نام مکانیزم کار آن را توصیف می کند. دومین بخش بیانگر هدف و مقصود از کار آن است. این یک حسگر اثر انگشت است. این مهم است زیرا تشخیص هویت، مقصود بزرگ بعدی فناوری دیجیتال است. همه می خواهند نه تنها بدانند که ما کی هستیم بلکه قادر به اثبات هویت مان نیز باشیم. فیس بوک و گوگل این کار را با درخواست نام واقعی و شماره موبایل دادن انجام می دهد که مبادا در معرض خطر قفل شدن حساب های اکانت خودمان قرار بگیریم.

اپل این کار را با اثر انگشت انجام می دهد که شخصی تر است هرچند که غیرعمومی تر است. اگرچه این کار مزایایی دارد اما کاملا هم بی نقص نیست.

اولا، استفاده از اثرانگشت علاوه برای تایید اعتبار معاملات ثابت می کند که کسی که مبادله را انجام داده است شما هستید. ممکن است شما گوشی آیفون خود را باز کرده باشید و روی میز گذاشته باشید و در این هنگام کسی از طریق گوشی شما خرید کند. در هر صورت مسئول آن خرید شما هستید.

دوما، این که انگشت کسی را به زور روی تاچ آیدی قرار دهید آسان تر است تا او را مجبور به گفتن رمز عبور یا کد گذرواژه کنید. حتی این کار از لحاظ حوزه قضایی نیز پذیرفته شده است.

معایب تاچ آیدی Touch ID

سوم، درحالی که اپل از روش خود برای اصرار بر داده های اثر انگشت بیومتریک دست برداشته است اما روی چیپ ست A7 ثابت مانده است و هرگز هیچ نرم افزاری فراتر از آن برای سنسور تاچ آیدی ارائه نکرده است و هرگز سرورهای خود یا همگام سازی با iCloud  را زمانی که داده ها وجود دارند بروزرسانی نکرده است.

برخی افراد ممکن است در مورد آن هرگز نگرانی نداشته باشند و راحتی را به معنای حریم خصوصی و امنیت را به معنای آزادی بدانند اما آن هایی که هم اکنون روی دوربین و میکروفون های خود را با نوار چسب پوشانده اند بهتر از از یک برچسب مات بر روی تاچ آیدی خود نیز استفاده کنند.

ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم
Load Time2744 ms - You'd better run your shop on a toaster
Querying Time503 ms
Queries125
Memory Peak Usage67.2 Mb
Included Files1059 files - 15.60 Mb
PrestaShop Cache0.64 Mb
Global vars0.33 Mb
PrestaShop Version1.7.6.5
PHP Version7.2.32 (OK)
MySQL Version10.4.12-MariaDB (OK)
Memory Limit1024M
Max Execution Time600s
Smarty Cacheenabled
Smarty Compilationauto
 TimeCumulated TimeMemory UsageMemory Peak Usage
config 1192 ms 1192 ms 40.60 Mb 40.69 Mb
__construct 0 ms 1192 ms - Mb 40.69 Mb
init 145 ms 1337 ms 4.29 Mb 44.99 Mb
checkAccess 0 ms 1337 ms - Mb 44.99 Mb
setMedia 1 ms 1338 ms 0.01 Mb 44.99 Mb
postProcess 0 ms 1338 ms - Mb 44.99 Mb
initHeader 0 ms 1338 ms - Mb 44.99 Mb
initContent 930 ms 2269 ms 17.04 Mb 61.95 Mb
initFooter 0 ms 2269 ms - Mb 61.95 Mb
display 475 ms 2744 ms 4.66 Mb 67.24 Mb
Hook Time Memory Usage
0 hooks - ms - Mb
Module Time Memory Usage
0 modules - ms - Mb

Stopwatch SQL - 125 queries

Query Time (ms) Rows Filesort Group By Location
UPDATE `ps_st_blog_shop`
SET `counter` = `counter` + 1
WHERE `id_st_blog` = 20
AND `id_shop` = 1
134.6 1 /modules/stblog/classes/StBlogClass.php:1104
INSERT INTO `ps_guest` (`id_operating_system`, `id_web_browser`, `id_customer`, `javascript`, `screen_resolution_x`, `screen_resolution_y`, `screen_color`, `sun_java`, `adobe_flash`, `adobe_director`, `apple_quicktime`, `real_player`, `windows_media`, `accept_language`, `mobile_theme`) VALUES ('0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', 'en', '0')
50.7 1 /classes/ObjectModel.php:559
INSERT INTO `ps_connections` (`id_guest`, `id_page`, `ip_address`, `http_referer`, `id_shop`, `id_shop_group`, `date_add`) VALUES ('824573', '29', '586086503', '', '1', '1', '2020-08-09 18:16:58')
34.6 1 /classes/ObjectModel.php:559
SELECT SQL_NO_CACHE c.`name`, cl.`id_lang`, IF(cl.`id_lang` IS NULL, c.`value`, cl.`value`) AS value, c.id_shop_group, c.id_shop
FROM `ps_configuration` c
LEFT JOIN `ps_configuration_lang` cl ON (c.`id_configuration` = cl.`id_configuration`)
32.2 2542 /classes/Configuration.php:160
SELECT SQL_NO_CACHE `id_module` FROM `ps_module` WHERE `name` = "sthoverimage" LIMIT 1
21.5 1 /classes/module/Module.php:2786
SELECT SQL_NO_CACHE *
FROM `ps_lang` a
LEFT JOIN `ps_lang_shop` `c` ON a.`id_lang` = c.`id_lang` AND c.`id_shop` = 1
WHERE (a.`id_lang` = 1) LIMIT 1
17.6 1 /src/Adapter/EntityMapper.php:75
SELECT SQL_NO_CACHE data
FROM `ps_ganalytics_data`
WHERE id_cart = 0
AND id_shop = 1 LIMIT 1
17.5 0 /modules/ps_googleanalytics/classes/Repository/GanalyticsDataRepository.php:43
SELECT SQL_NO_CACHE m.`id_module`, m.`name`, ms.`id_module`as `mshop`
FROM `ps_module` m
LEFT JOIN `ps_module_shop` ms
ON m.`id_module` = ms.`id_module`
AND ms.`id_shop` = 1
12.1 120 /classes/module/Module.php:307
SELECT SQL_NO_CACHE domain, domain_ssl
FROM ps_shop_url
WHERE main = 1
AND id_shop = 1 LIMIT 1
11.8 1 /classes/shop/ShopUrl.php:182
SELECT SQL_NO_CACHE `id_module` FROM `ps_module_shop` WHERE `id_module` = 96 AND `id_shop` = 1 LIMIT 1
11.7 1 /classes/module/Module.php:2311
SELECT SQL_NO_CACHE snl.*, snll.*
FROM `ps_st_sidebar` snl
INNER JOIN ps_st_sidebar_shop st_sidebar_shop
ON (st_sidebar_shop.id_st_sidebar = snl.id_st_sidebar AND st_sidebar_shop.id_shop = 1)
LEFT JOIN `ps_st_sidebar_lang` snll ON (snl.`id_st_sidebar` = snll.`id_st_sidebar`)
WHERE snll.`id_lang` = 1 AND snl.`active`=1 
ORDER BY snl.`location`, snl.`position`
11.6 18 Yes /modules/stsidebar/classes/StSidebarClass.php:116
SELECT SQL_NO_CACHE accept_comment FROM `ps_st_blog`
WHERE id_st_blog = 20 LIMIT 1
11.3 1 /modules/stblogcomments/classes/StBlogCommentClass.php:570
SELECT SQL_NO_CACHE sms.*, smsl.*
,IF(image_multi_lang<>"" && !ISNULL(image_multi_lang), image_multi_lang, image_lang_default) AS image_multi_lang
FROM `ps_st_page_banner` sms
LEFT JOIN `ps_st_page_banner_lang` smsl ON (sms.`id_st_page_banner` = smsl.`id_st_page_banner`)
INNER JOIN ps_st_page_banner_shop st_page_banner_shop
ON (st_page_banner_shop.id_st_page_banner = sms.id_st_page_banner AND st_page_banner_shop.id_shop = 1)
WHERE smsl.`id_lang` = 1 AND sms.`active`=1 AND sms.`item_k`=11 AND sms.`item_v`="1" ORDER BY sms.`position`
LIMIT 1
11.2 1 Yes /modules/stpagebanner/classes/StPageBannerClass.php:197
SELECT SQL_NO_CACHE l.*, ls.`id_shop`
FROM `ps_lang` l
LEFT JOIN `ps_lang_shop` ls ON (l.id_lang = ls.id_lang)
10.9 1 /classes/Language.php:911
SELECT SQL_NO_CACHE snl.*, snll.*
FROM `ps_st_sidebar` snl
INNER JOIN ps_st_sidebar_shop st_sidebar_shop
ON (st_sidebar_shop.id_st_sidebar = snl.id_st_sidebar AND st_sidebar_shop.id_shop = 1)
LEFT JOIN `ps_st_sidebar_lang` snll ON (snl.`id_st_sidebar` = snll.`id_st_sidebar`)
WHERE snll.`id_lang` = 1 AND snl.`active`=1 
ORDER BY snl.`location`, snl.`position`
10.8 18 Yes /modules/stsidebar/classes/StSidebarClass.php:116
SELECT SQL_NO_CACHE `width`, `height`
FROM ps_image_type
WHERE `name` = 'brand_default' LIMIT 1
10.6 1 /classes/Image.php:504
SELECT SQL_NO_CACHE gs.*, s.*, gs.name AS group_name, s.name AS shop_name, s.active, su.domain, su.domain_ssl, su.physical_uri, su.virtual_uri
FROM ps_shop_group gs
LEFT JOIN ps_shop s
ON s.id_shop_group = gs.id_shop_group
LEFT JOIN ps_shop_url su
ON s.id_shop = su.id_shop AND su.main = 1
WHERE s.deleted = 0
AND gs.deleted = 0
ORDER BY gs.name, s.name
10.3 1 Yes /classes/shop/Shop.php:705
SELECT SQL_NO_CACHE * FROM `ps_image_type`
9.7 9 /classes/ImageType.php:147
SELECT SQL_NO_CACHE s.id_shop, CONCAT(su.physical_uri, su.virtual_uri) AS uri, su.domain, su.main
FROM ps_shop_url su
LEFT JOIN ps_shop s ON (s.id_shop = su.id_shop)
WHERE (su.domain = 'www.macrotel.ir' OR su.domain_ssl = 'www.macrotel.ir')
AND s.active = 1
AND s.deleted = 0
ORDER BY LENGTH(CONCAT(su.physical_uri, su.virtual_uri)) DESC
9.3 1 Yes /classes/shop/Shop.php:345
SELECT SQL_NO_CACHE h.`name` as hook, m.`id_module`, h.`id_hook`, m.`name` as module
FROM `ps_module` m
INNER JOIN ps_module_shop module_shop
ON (module_shop.id_module = m.id_module AND module_shop.id_shop = 1 AND module_shop.enable_device & 1)
INNER JOIN `ps_module_shop` `ms` ON ms.`id_module` = m.`id_module`
INNER JOIN `ps_hook_module` `hm` ON hm.`id_module` = m.`id_module`
INNER JOIN `ps_hook` `h` ON hm.`id_hook` = h.`id_hook`
LEFT JOIN `ps_module_group` `mg` ON mg.`id_module` = m.`id_module`
WHERE (h.`name` != "paymentOptions") AND (hm.`id_shop` = 1) AND (mg.id_shop = 1 AND mg.`id_group` IN (1))
GROUP BY hm.id_hook, hm.id_module
ORDER BY hm.`position`
5.6 136 Yes Yes /classes/Hook.php:670
SELECT SQL_NO_CACHE * FROM ps_seor WHERE (
old="/blog/20_چطور-تاچ-آیدی-touch-id-اپل-کار-می-کند-معرفی-سنسور-اسکنر-تشخیص-اثر-انگشت-اپل.html" OR 
old="/blog/20_چطور-تاچ-آیدی-touch-id-اپل-کار-می-کند-معرفی-سنسور-اسکنر-تشخیص-اثر-انگشت-اپل.html" OR 
old="https://www.macrotel.ir/blog/20_چطور-تاچ-آیدی-touch-id-اپل-کار-می-کند-معرفی-سنسور-اسکنر-تشخیص-اثر-انگشت-اپل.html" OR 
old="https://www.macrotel.ir/blog/20_چطور-تاچ-آیدی-touch-id-اپل-کار-می-کند-معرفی-سنسور-اسکنر-تشخیص-اثر-انگشت-اپل.html" OR 
old="https://www.macrotel.ir/blog/20_چطور-تاچ-آیدی-touch-id-اپل-کار-می-کند-معرفی-سنسور-اسکنر-تشخیص-اثر-انگشت-اپل.html" OR
old="https://www.macrotel.ir/blog/20_چطور-تاچ-آیدی-touch-id-اپل-کار-می-کند-معرفی-سنسور-اسکنر-تشخیص-اثر-انگشت-اپل.html" OR
old="https://www.macrotel.ir/blog/20_%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%DA%86-%D8%A2%DB%8C%D8%AF%DB%8C-touch-id-%D8%A7%D9%BE%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AF-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B3%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%86%D8%B1-%D8%AA%D8%B4%D8%AE%DB%8C%D8%B5-%D8%A7%D8%AB%D8%B1-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%D8%A7%D9%BE%D9%84.html" OR 
old="https://www.macrotel.ir/blog/20_%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%DA%86-%D8%A2%DB%8C%D8%AF%DB%8C-touch-id-%D8%A7%D9%BE%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AF-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B3%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%86%D8%B1-%D8%AA%D8%B4%D8%AE%DB%8C%D8%B5-%D8%A7%D8%AB%D8%B1-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%D8%A7%D9%BE%D9%84.html" OR 
old="/blog/20_%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%DA%86-%D8%A2%DB%8C%D8%AF%DB%8C-touch-id-%D8%A7%D9%BE%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AF-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B3%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%86%D8%B1-%D8%AA%D8%B4%D8%AE%DB%8C%D8%B5-%D8%A7%D8%AB%D8%B1-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%D8%A7%D9%BE%D9%84.html" OR 
old="/blog/20_%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%DA%86-%D8%A2%DB%8C%D8%AF%DB%8C-touch-id-%D8%A7%D9%BE%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AF-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B3%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%86%D8%B1-%D8%AA%D8%B4%D8%AE%DB%8C%D8%B5-%D8%A7%D8%AB%D8%B1-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%D8%A7%D9%BE%D9%84.html" OR
old="https://www.macrotel.ir/blog/20_%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%DA%86-%D8%A2%DB%8C%D8%AF%DB%8C-touch-id-%D8%A7%D9%BE%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AF-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B3%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%86%D8%B1-%D8%AA%D8%B4%D8%AE%DB%8C%D8%B5-%D8%A7%D8%AB%D8%B1-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%D8%A7%D9%BE%D9%84.html" OR
old="https://www.macrotel.ir/blog/20_%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%DA%86-%D8%A2%DB%8C%D8%AF%DB%8C-touch-id-%D8%A7%D9%BE%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AF-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B3%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%86%D8%B1-%D8%AA%D8%B4%D8%AE%DB%8C%D8%B5-%D8%A7%D8%AB%D8%B1-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%D8%A7%D9%BE%D9%84.html") AND active=1 AND id_shop="1"
2.6 402 /modules/seoredirect/seoredirect.php:399
SELECT SQL_NO_CACHE `id_hook`, `name`
FROM `ps_hook`
UNION
SELECT `id_hook`, ha.`alias` as name
FROM `ps_hook_alias` ha
INNER JOIN `ps_hook` h ON ha.name = h.name
2.4 0 /classes/Hook.php:194
SELECT SQL_NO_CACHE m.`id_module`, m.`name`, ms.`id_module`as `mshop`
FROM `ps_module` m
LEFT JOIN `ps_module_shop` ms
ON m.`id_module` = ms.`id_module`
AND ms.`id_shop` = 1
1.6 120 /classes/module/Module.php:307
SELECT SQL_NO_CACHE m.`id_module`, m.`name`, ms.`id_module`as `mshop`
FROM `ps_module` m
LEFT JOIN `ps_module_shop` ms
ON m.`id_module` = ms.`id_module`
AND ms.`id_shop` = 1
1.6 120 /classes/module/Module.php:307
SELECT SQL_NO_CACHE * FROM ps_seor WHERE (
old="/blog/20_چطور-تاچ-آیدی-touch-id-اپل-کار-می-کند-معرفی-سنسور-اسکنر-تشخیص-اثر-انگشت-اپل.html" OR 
old="/blog/20_چطور-تاچ-آیدی-touch-id-اپل-کار-می-کند-معرفی-سنسور-اسکنر-تشخیص-اثر-انگشت-اپل.html" OR 
old="https://www.macrotel.ir/blog/20_چطور-تاچ-آیدی-touch-id-اپل-کار-می-کند-معرفی-سنسور-اسکنر-تشخیص-اثر-انگشت-اپل.html" OR 
old="https://www.macrotel.ir/blog/20_چطور-تاچ-آیدی-touch-id-اپل-کار-می-کند-معرفی-سنسور-اسکنر-تشخیص-اثر-انگشت-اپل.html" OR 
old="https://www.macrotel.ir/blog/20_چطور-تاچ-آیدی-touch-id-اپل-کار-می-کند-معرفی-سنسور-اسکنر-تشخیص-اثر-انگشت-اپل.html" OR
old="https://www.macrotel.ir/blog/20_چطور-تاچ-آیدی-touch-id-اپل-کار-می-کند-معرفی-سنسور-اسکنر-تشخیص-اثر-انگشت-اپل.html" OR
old="https://www.macrotel.ir/blog/20_%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%DA%86-%D8%A2%DB%8C%D8%AF%DB%8C-touch-id-%D8%A7%D9%BE%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AF-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B3%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%86%D8%B1-%D8%AA%D8%B4%D8%AE%DB%8C%D8%B5-%D8%A7%D8%AB%D8%B1-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%D8%A7%D9%BE%D9%84.html" OR 
old="https://www.macrotel.ir/blog/20_%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%DA%86-%D8%A2%DB%8C%D8%AF%DB%8C-touch-id-%D8%A7%D9%BE%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AF-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B3%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%86%D8%B1-%D8%AA%D8%B4%D8%AE%DB%8C%D8%B5-%D8%A7%D8%AB%D8%B1-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%D8%A7%D9%BE%D9%84.html" OR 
old="/blog/20_%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%DA%86-%D8%A2%DB%8C%D8%AF%DB%8C-touch-id-%D8%A7%D9%BE%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AF-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B3%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%86%D8%B1-%D8%AA%D8%B4%D8%AE%DB%8C%D8%B5-%D8%A7%D8%AB%D8%B1-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%D8%A7%D9%BE%D9%84.html" OR 
old="/blog/20_%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%DA%86-%D8%A2%DB%8C%D8%AF%DB%8C-touch-id-%D8%A7%D9%BE%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AF-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B3%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%86%D8%B1-%D8%AA%D8%B4%D8%AE%DB%8C%D8%B5-%D8%A7%D8%AB%D8%B1-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%D8%A7%D9%BE%D9%84.html" OR
old="https://www.macrotel.ir/blog/20_%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%DA%86-%D8%A2%DB%8C%D8%AF%DB%8C-touch-id-%D8%A7%D9%BE%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AF-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B3%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%86%D8%B1-%D8%AA%D8%B4%D8%AE%DB%8C%D8%B5-%D8%A7%D8%AB%D8%B1-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%D8%A7%D9%BE%D9%84.html" OR
old="https://www.macrotel.ir/blog/20_%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%DA%86-%D8%A2%DB%8C%D8%AF%DB%8C-touch-id-%D8%A7%D9%BE%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AF-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B3%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%86%D8%B1-%D8%AA%D8%B4%D8%AE%DB%8C%D8%B5-%D8%A7%D8%AB%D8%B1-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%D8%A7%D9%BE%D9%84.html") AND active=1 AND id_shop="1"
1.5 402 /modules/seoredirect/seoredirect.php:399
SELECT SQL_NO_CACHE m.page, ml.url_rewrite, ml.id_lang
FROM `ps_meta` m
LEFT JOIN `ps_meta_lang` ml ON (m.id_meta = ml.id_meta AND ml.id_shop = 1 )
ORDER BY LENGTH(ml.url_rewrite) DESC
1.3 60 Yes /classes/Dispatcher.php:640
SELECT SQL_NO_CACHE `id_module` FROM `ps_module` WHERE `name` = "stblog" LIMIT 1
1.1 1 /classes/module/Module.php:2786
SELECT SQL_NO_CACHE m.`id_module`, m.`name`, ms.`id_module`as `mshop`
FROM `ps_module` m
LEFT JOIN `ps_module_shop` ms
ON m.`id_module` = ms.`id_module`
AND ms.`id_shop` = 1
1.1 120 /classes/module/Module.php:307
SELECT SQL_NO_CACHE m.`id_module`, m.`name`, ms.`id_module`as `mshop`
FROM `ps_module` m
LEFT JOIN `ps_module_shop` ms
ON m.`id_module` = ms.`id_module`
AND ms.`id_shop` = 1
1 120 /classes/module/Module.php:307
SELECT SQL_NO_CACHE s.*, sl.*
,IF(image_multi_lang<>"" && !ISNULL(image_multi_lang), image_multi_lang, image_lang_default) AS image_multi_lang
FROM `ps_st_sticker` s
LEFT JOIN `ps_st_sticker_lang` sl ON (s.`id_st_sticker` = sl.`id_st_sticker` AND sl.`id_lang` = 1)
LEFT JOIN `ps_st_sticker_shop` ss ON (s.`id_st_sticker` = ss.`id_st_sticker`)
WHERE ss.`id_shop` = 1 AND s.`active`=1 AND s.`type` IN (1,2,3,4,5,6,7)
ORDER BY s.`position` ASC, s.`id_st_sticker`
1 7 Yes /modules/ststickers/classes/StStickersClass.php:165
SELECT SQL_NO_CACHE m.`id_module`, m.`name`, ms.`id_module`as `mshop`
FROM `ps_module` m
LEFT JOIN `ps_module_shop` ms
ON m.`id_module` = ms.`id_module`
AND ms.`id_shop` = 1
1 120 /classes/module/Module.php:307
SELECT SQL_NO_CACHE sec.*, secl.*, st_easy_content_shop.`id_shop`
FROM `ps_st_easy_content` sec
INNER JOIN ps_st_easy_content_shop st_easy_content_shop
ON (st_easy_content_shop.id_st_easy_content = sec.id_st_easy_content AND st_easy_content_shop.id_shop = 1)
LEFT JOIN `ps_st_easy_content_lang` secl ON (sec.`id_st_easy_content` = secl.`id_st_easy_content`)
WHERE secl.`id_lang` = 1 AND sec.`active`=1 AND sec.`type`=1 AND sec.`location` IN (12,48,49,50,51,91,92,93,94,52,57)
ORDER BY sec.`position` LIMIT 0, 50
1 12 Yes /modules/steasycontent/classes/StEasyContentClass.php:352
SELECT SQL_NO_CACHE m.`id_module`, m.`name`, ms.`id_module`as `mshop`
FROM `ps_module` m
LEFT JOIN `ps_module_shop` ms
ON m.`id_module` = ms.`id_module`
AND ms.`id_shop` = 1
0.9 120 /classes/module/Module.php:307
SELECT SQL_NO_CACHE COUNT(DISTINCT c.id_currency) FROM `ps_currency` c
LEFT JOIN ps_currency_shop cs ON (cs.id_currency = c.id_currency AND cs.id_shop = 1)
WHERE c.`active` = 1 LIMIT 1
0.9 1 /classes/Currency.php:858
SELECT SQL_NO_CACHE snl.*, snll.`content`
FROM `ps_st_news_letter` snl
INNER JOIN ps_st_news_letter_shop st_news_letter_shop
ON (st_news_letter_shop.id_st_news_letter = snl.id_st_news_letter AND st_news_letter_shop.id_shop = 1)
LEFT JOIN `ps_st_news_letter_lang` snll ON (snl.`id_st_news_letter` = snll.`id_st_news_letter`)
WHERE snl.`active`=1 AND snll.`id_lang` = 1 AND snl.`location` IN (4) 
ORDER BY snl.`position`
0.9 12 Yes /modules/stnewsletter/classes/StNewsLetterClass.php:240
SELECT SQL_NO_CACHE *
FROM `ps_st_blog` a
LEFT JOIN `ps_st_blog_lang` `b` ON a.`id_st_blog` = b.`id_st_blog` AND b.`id_lang` = 1
LEFT JOIN `ps_st_blog_shop` `c` ON a.`id_st_blog` = c.`id_st_blog` AND c.`id_shop` = 1
WHERE (a.`id_st_blog` = 20) LIMIT 1
0.9 1 /src/Adapter/EntityMapper.php:75
SELECT SQL_NO_CACHE m.`id_module`, m.`name`, ms.`id_module`as `mshop`
FROM `ps_module` m
LEFT JOIN `ps_module_shop` ms
ON m.`id_module` = ms.`id_module`
AND ms.`id_shop` = 1
0.8 120 /classes/module/Module.php:307
SELECT SQL_NO_CACHE m.`id_module`, m.`name`, ms.`id_module`as `mshop`
FROM `ps_module` m
LEFT JOIN `ps_module_shop` ms
ON m.`id_module` = ms.`id_module`
AND ms.`id_shop` = 1
0.8 120 /classes/module/Module.php:307
SELECT SQL_NO_CACHE SUM(loved_count) AS total
FROM `ps_st_loved_product`
WHERE `type`=2
AND `id_source` = 20
AND `id_shop` = 1 LIMIT 1
0.8 600 /modules/stlovedproduct/classes/StLovedProductClass.php:160
SELECT SQL_NO_CACHE * FROM `ps_hook_alias`
0.7 83 /classes/Hook.php:238
SELECT SQL_NO_CACHE COUNT(DISTINCT l.id_lang) FROM `ps_lang` l
JOIN ps_lang_shop lang_shop ON (lang_shop.id_lang = l.id_lang AND lang_shop.id_shop = 1)
WHERE l.`active` = 1 LIMIT 1
0.7 1 /classes/Language.php:1058
(SELECT 1 FROM `ps_cart_rule` WHERE date_to >= "2020-08-09 00:00:00" AND date_to <= "2020-08-09 23:59:59" AND `id_customer` IN (0,0) LIMIT 1)UNION ALL (SELECT 1 FROM `ps_cart_rule` WHERE date_from >= "2020-08-09 00:00:00" AND date_from <= "2020-08-09 23:59:59" AND `id_customer` IN (0,0) LIMIT 1)UNION ALL (SELECT 1 FROM `ps_cart_rule` WHERE date_from < "2020-08-09 00:00:00" AND date_to > "2020-08-09 23:59:59" AND `id_customer` IN (0,0) LIMIT 1) LIMIT 1
0.7 1 /classes/CartRule.php:342
SELECT SQL_NO_CACHE *
FROM `ps_country` a
LEFT JOIN `ps_country_lang` `b` ON a.`id_country` = b.`id_country` AND b.`id_lang` = 1
LEFT JOIN `ps_country_shop` `c` ON a.`id_country` = c.`id_country` AND c.`id_shop` = 1
WHERE (a.`id_country` = 112) LIMIT 1
0.7 1 /src/Adapter/EntityMapper.php:75
(SELECT 1 FROM `ps_cart_rule` WHERE date_to >= "2020-08-09 00:00:00" AND date_to <= "2020-08-09 23:59:59" AND `id_customer` IN (0,0) LIMIT 1)UNION ALL (SELECT 1 FROM `ps_cart_rule` WHERE date_from >= "2020-08-09 00:00:00" AND date_from <= "2020-08-09 23:59:59" AND `id_customer` IN (0,0) LIMIT 1)UNION ALL (SELECT 1 FROM `ps_cart_rule` WHERE date_from < "2020-08-09 00:00:00" AND date_to > "2020-08-09 23:59:59" AND `id_customer` IN (0,0) LIMIT 1) LIMIT 1
0.7 1 /classes/CartRule.php:342
SELECT SQL_NO_CACHE *
FROM `ps_st_blog_comment` bc
WHERE bc.`id_st_blog` = 20
AND bc.`id_customer` = 0
ORDER BY bc.`date_add` DESC LIMIT 1
0.6 1 Yes /modules/stblogcomments/classes/StBlogCommentClass.php:237
SELECT SQL_NO_CACHE `width`, `height`
FROM ps_image_type
WHERE `name` = 'home_default' LIMIT 1
0.6 1 /classes/Image.php:504
SELECT SQL_NO_CACHE `id_module` FROM `ps_module` WHERE `name` = "seoredirect" LIMIT 1
0.6 1 /classes/module/Module.php:2786
SELECT SQL_NO_CACHE id_required_field, object_name, field_name
FROM ps_required_field
0.6 1 /classes/ObjectModel.php:1473
SELECT SQL_NO_CACHE *
FROM `ps_shop` a
WHERE (a.`id_shop` = 1) LIMIT 1
0.6 1 /src/Adapter/EntityMapper.php:75
SELECT SQL_NO_CACHE *
FROM `ps_st_social` s
LEFT JOIN `ps_st_social_lang` sl
ON (s.`id_st_social`=sl.`id_st_social` AND sl.`id_lang`=1)
INNER JOIN ps_st_social_shop st_social_shop
ON (st_social_shop.id_st_social = s.id_st_social AND st_social_shop.id_shop = 1) WHERE s.`active`=1 ORDER BY s.`position`, s.`id_st_social`
0.6 4 Yes /modules/stsocial/classes/StSocialClass.php:114
SELECT SQL_NO_CACHE `iso_code`
FROM `ps_country`
WHERE `id_country` = 112 LIMIT 1
0.5 1 /classes/Country.php:274
SELECT SQL_NO_CACHE `id_country`
FROM `ps_country`
WHERE `iso_code` = 'US' AND active = 1 LIMIT 1
0.5 1 /classes/Country.php:193
SELECT SQL_NO_CACHE * FROM `ps_hook_alias`
0.5 83 /classes/Hook.php:264
SELECT SQL_NO_CACHE `id_guest`
FROM `ps_connections`
WHERE `id_guest` = 824573
AND `date_add` > '2020-08-09 17:46:00'
AND id_shop IN (1) 
ORDER BY `date_add` DESC LIMIT 1
0.5 1 Yes /classes/Connection.php:163
SELECT SQL_NO_CACHE `id_module` FROM `ps_module` WHERE `name` = "stshoppingcart" LIMIT 1
0.5 1 /classes/module/Module.php:2786
SELECT SQL_NO_CACHE *
FROM ps_meta m
LEFT JOIN ps_meta_lang ml ON m.id_meta = ml.id_meta
WHERE (
m.page = "module-stblog-article"
OR m.page = "modulestblogarticle"
)
AND ml.id_lang = 1
AND ml.id_shop = 1 LIMIT 1
0.5 2 /classes/Meta.php:189
SELECT SQL_NO_CACHE su.physical_uri, su.virtual_uri, su.domain, su.domain_ssl
FROM ps_shop s
LEFT JOIN ps_shop_url su ON (s.id_shop = su.id_shop)
WHERE s.id_shop = 1
AND s.active = 1 AND s.deleted = 0 AND su.main = 1 LIMIT 1
0.5 1 /classes/shop/Shop.php:201
SELECT SQL_NO_CACHE `id_module` FROM `ps_module` WHERE `name` = "psgdpr" LIMIT 1
0.5 1 /classes/module/Module.php:2786
SELECT SQL_NO_CACHE `id_module` FROM `ps_module` WHERE `name` = "jscomposer" LIMIT 1
0.5 0 /classes/module/Module.php:2786
SELECT SQL_NO_CACHE c.*, cl.*
FROM `ps_st_blog_category` c
LEFT JOIN `ps_st_blog_category_lang` cl ON (c.`id_st_blog_category` = cl.`id_st_blog_category` AND cl.`id_lang` = 1)
INNER JOIN ps_st_blog_category_shop st_blog_category_shop
ON (st_blog_category_shop.id_st_blog_category = c.id_st_blog_category AND st_blog_category_shop.id_shop = 1)
WHERE c.`id_st_blog_category` = 4
0.5 1 /modules/stblog/classes/StBlogCategory.php:539
SELECT SQL_NO_CACHE * FROM `ps_st_easy_content_setting`
WHERE id_st_easy_content_setting = 35
AND setting_type = 2
0.5 45 /modules/steasycontent/classes/StEasyContentSettingClass.php:76
SELECT SQL_NO_CACHE * FROM `ps_currency` c ORDER BY `iso_code` ASC
0.5 1 Yes /classes/Currency.php:507
SELECT SQL_NO_CACHE bc.`id_st_blog_comment`,bc.`id_st_blog`,bc.`id_customer`,bc.`id_guest`,IF(c.`id_customer`, CONCAT(c.`firstname`, ' ', c.`lastname`), bc.customer_name) customer_name,IF(c.`id_customer`, c.`email`, bc.customer_email) customer_email, bc.`content`, bc.`date_add`
FROM `ps_st_blog_comment` bc
LEFT JOIN `ps_customer` c ON c.`id_customer` = bc.`id_customer`
WHERE bc.`id_st_blog` = 20 AND bc.`id_parent` = 0 AND bc.`id_shop` = 1 AND bc.`active` = 1
ORDER BY bc.`date_add` DESC
0.4 1 Yes /modules/stblogcomments/classes/StBlogCommentClass.php:294
SELECT SQL_NO_CACHE t.`name` FROM ps_st_blog_tag t
LEFT JOIN ps_st_blog_tag_map tm
ON t.`id_st_blog_tag` = tm.`id_st_blog_tag`
WHERE t.`id_lang` = 1
AND tm.`id_st_blog` = 20
0.4 1 /modules/stblog/classes/StBlogClass.php:544
SELECT SQL_NO_CACHE `id_module` FROM `ps_module` WHERE `name` = "stwishlist" LIMIT 1
0.4 1 /classes/module/Module.php:2786
SELECT SQL_NO_CACHE * FROM `ps_st_easy_content_setting`
WHERE id_st_easy_content_setting = 36
AND setting_type = 2
0.4 50 /modules/steasycontent/classes/StEasyContentSettingClass.php:76
SELECT SQL_NO_CACHE * FROM `ps_hook_module_exceptions`
WHERE `id_shop` IN (1)
0.4 1 /classes/module/Module.php:2221
SELECT SQL_NO_CACHE *
FROM `ps_currency` a
LEFT JOIN `ps_currency_lang` `b` ON a.`id_currency` = b.`id_currency` AND b.`id_lang` = 1
LEFT JOIN `ps_currency_shop` `c` ON a.`id_currency` = c.`id_currency` AND c.`id_shop` = 1
WHERE (a.`id_currency` = 1) LIMIT 1
0.4 1 /src/Adapter/EntityMapper.php:75
SELECT SQL_NO_CACHE bi.`id_st_blog_image`,bi.`id_st_blog`,bi.`type`
FROM `ps_st_blog_image` bi
LEFT JOIN `ps_st_blog_image_lang` bil 
ON (bi.`id_st_blog_image` = bil.`id_st_blog_image`)
WHERE bi.`id_st_blog` = 20 AND bil.`id_lang` = 1
AND bi.type = 1
ORDER BY bi.`position` ASC LIMIT 1
0.4 1 Yes /modules/stblog/classes/StBlogImageClass.php:237
SELECT SQL_NO_CACHE `id_lang`, IF(language_code = 'en-us', 0, LENGTH(language_code)) as found
FROM `ps_lang`
WHERE LEFT(`language_code`,2) = 'en'
ORDER BY found ASC LIMIT 1
0.4 1 Yes /classes/Language.php:849
SELECT SQL_NO_CACHE * FROM `ps_st_easy_content_setting`
WHERE id_st_easy_content_setting = 32
AND setting_type = 2
0.4 45 /modules/steasycontent/classes/StEasyContentSettingClass.php:76
SELECT SQL_NO_CACHE * FROM `ps_st_easy_content_setting`
WHERE id_st_easy_content_setting = 37
AND setting_type = 2
0.4 50 /modules/steasycontent/classes/StEasyContentSettingClass.php:76
SELECT SQL_NO_CACHE secc.*
FROM `ps_st_easy_content_column` secc
WHERE secc.`id_parent`=22 AND secc.`active`=1 AND secc.`id_st_easy_content`=9 ORDER BY secc.`position`
0.4 5 Yes /modules/steasycontent/classes/StEasyContentColumnClass.php:138
SELECT SQL_NO_CACHE 1 FROM ps_cart_product cp INNER JOIN ps_product p
ON (p.id_product = cp.id_product) INNER JOIN ps_product_shop ps
ON (ps.id_shop = cp.id_shop AND ps.id_product = p.id_product) WHERE cp.id_cart=0 LIMIT 1
0.4 1 /classes/Cart.php:4055
SELECT SQL_NO_CACHE secc.*
FROM `ps_st_easy_content_column` secc
WHERE secc.`id_parent`=11 AND secc.`active`=1 AND secc.`id_st_easy_content`=9 ORDER BY secc.`position`
0.4 5 Yes /modules/steasycontent/classes/StEasyContentColumnClass.php:138
SELECT SQL_NO_CACHE bi.`id_st_blog_image`,bi.`id_st_blog`,bi.`type`
FROM `ps_st_blog_image` bi
LEFT JOIN `ps_st_blog_image_lang` bil 
ON (bi.`id_st_blog_image` = bil.`id_st_blog_image`)
WHERE bi.`id_st_blog` = 20 AND bil.`id_lang` = 1
AND bi.type = 1
ORDER BY bi.`position` ASC LIMIT 1
0.4 1 Yes /modules/stblog/classes/StBlogImageClass.php:237
SELECT SQL_NO_CACHE *
FROM `ps_st_easy_content_element`
WHERE `id_st_easy_content_column`=22 AND `active`=1 
ORDER BY `position` ASC
0.4 4 Yes /modules/steasycontent/classes/StEasyContentElementClass.php:64
SELECT SQL_NO_CACHE id_shop
FROM `ps_lang_shop`
WHERE `id_lang` = 1
AND id_shop = 1 LIMIT 1
0.4 1 /classes/ObjectModel.php:1610
SELECT SQL_NO_CACHE secc.*
FROM `ps_st_easy_content_column` secc
WHERE secc.`id_parent`=23 AND secc.`active`=1 AND secc.`id_st_easy_content`=9 ORDER BY secc.`position`
0.4 5 Yes /modules/steasycontent/classes/StEasyContentColumnClass.php:138
SELECT SQL_NO_CACHE secc.*
FROM `ps_st_easy_content_column` secc
WHERE secc.`id_parent`=0 AND secc.`active`=1 AND secc.`id_st_easy_content`=9 ORDER BY secc.`position`
0.4 5 Yes /modules/steasycontent/classes/StEasyContentColumnClass.php:138
SELECT SQL_NO_CACHE * FROM `ps_st_easy_content_setting`
WHERE id_st_easy_content_setting = 19
AND setting_type = 2
0.4 30 /modules/steasycontent/classes/StEasyContentSettingClass.php:76
SELECT SQL_NO_CACHE `id_module` FROM `ps_module_shop` WHERE `id_module` = 78 AND `id_shop` = 1 LIMIT 1
0.4 1 /classes/module/Module.php:2311
SELECT SQL_NO_CACHE * FROM `ps_image_type` WHERE 1 AND `products` = 1 ORDER BY `width` DESC, `height` DESC, `name`ASC
0.4 9 Yes /classes/ImageType.php:109
SELECT SQL_NO_CACHE COUNT(0) FROM ps_st_blog_comment
WHERE `id_st_blog` = 20 AND `id_shop` = 1 AND `active` = 1 LIMIT 1
0.4 1 /modules/stblogcomments/classes/StBlogCommentClass.php:150
SELECT SQL_NO_CACHE secc.*
FROM `ps_st_easy_content_column` secc
WHERE secc.`id_parent`=13 AND secc.`active`=1 AND secc.`id_st_easy_content`=9 ORDER BY secc.`position`
0.4 5 Yes /modules/steasycontent/classes/StEasyContentColumnClass.php:138
SELECT SQL_NO_CACHE *
FROM `ps_country` a
LEFT JOIN `ps_country_shop` `c` ON a.`id_country` = c.`id_country` AND c.`id_shop` = 1
WHERE (a.`id_country` = 112) LIMIT 1
0.4 1 /src/Adapter/EntityMapper.php:75
SELECT SQL_NO_CACHE *
FROM `ps_currency` a
LEFT JOIN `ps_currency_shop` `c` ON a.`id_currency` = c.`id_currency` AND c.`id_shop` = 1
WHERE (a.`id_currency` = 2) LIMIT 1
0.4 1 /src/Adapter/EntityMapper.php:75
SELECT SQL_NO_CACHE * FROM `ps_st_easy_content_setting`
WHERE id_st_easy_content_setting = 22
AND setting_type = 1
0.3 1 /modules/steasycontent/classes/StEasyContentSettingClass.php:76
SELECT SQL_NO_CACHE COUNT(0) FROM ps_st_blog_comment
WHERE `id_st_blog` = 20 AND `id_shop` = 1 AND `active` = 1 LIMIT 1
0.3 1 /modules/stblogcomments/classes/StBlogCommentClass.php:150
SELECT SQL_NO_CACHE * FROM `ps_st_easy_content_setting`
WHERE id_st_easy_content_setting = 23
AND setting_type = 1
0.3 1 /modules/steasycontent/classes/StEasyContentSettingClass.php:76
SELECT SQL_NO_CACHE `id_page`
FROM `ps_page`
WHERE `id_page_type` = 11 LIMIT 1
0.3 1 /classes/Page.php:83
SELECT SQL_NO_CACHE *
FROM `ps_st_easy_content_element`
WHERE `id_st_easy_content_column`=23 AND `active`=1 
ORDER BY `position` ASC
0.3 1 Yes /modules/steasycontent/classes/StEasyContentElementClass.php:64
SELECT SQL_NO_CACHE c.id_currency
FROM `ps_currency` c
WHERE (deleted = 0) AND (iso_code = 'IRT') LIMIT 1
0.3 1 /classes/Currency.php:677
SELECT SQL_NO_CACHE c.id_currency
FROM `ps_currency` c
WHERE (deleted = 0) AND (iso_code = 'IRR') LIMIT 1
0.3 1 /classes/Currency.php:677
SELECT SQL_NO_CACHE c.*, cl.*
FROM `ps_st_blog_category` c
LEFT JOIN `ps_st_blog_category_lang` cl ON (c.`id_st_blog_category` = cl.`id_st_blog_category` AND cl.`id_lang` = 1)
INNER JOIN ps_st_blog_category_shop st_blog_category_shop
ON (st_blog_category_shop.id_st_blog_category = c.id_st_blog_category AND st_blog_category_shop.id_shop = 1)
WHERE c.`id_st_blog_category` = 1
0.3 1 /modules/stblog/classes/StBlogCategory.php:539
SELECT SQL_NO_CACHE * FROM `ps_st_easy_content_setting`
WHERE id_st_easy_content_setting = 38
AND setting_type = 2
0.3 12 /modules/steasycontent/classes/StEasyContentSettingClass.php:76
SELECT SQL_NO_CACHE `id_module` FROM `ps_module_shop` WHERE `id_module` = 112 AND `id_shop` = 1 LIMIT 1
0.3 1 /classes/module/Module.php:2311
SELECT SQL_NO_CACHE *
FROM `ps_currency` a
LEFT JOIN `ps_currency_lang` `b` ON a.`id_currency` = b.`id_currency` AND b.`id_lang` = 1
LEFT JOIN `ps_currency_shop` `c` ON a.`id_currency` = c.`id_currency` AND c.`id_shop` = 1
WHERE (a.`id_currency` = 2) LIMIT 1
0.3 1 /src/Adapter/EntityMapper.php:75
SELECT SQL_NO_CACHE *
FROM `ps_st_easy_content_element`
WHERE `id_st_easy_content_column`=13 AND `active`=1 
ORDER BY `position` ASC
0.3 1 Yes /modules/steasycontent/classes/StEasyContentElementClass.php:64
SELECT SQL_NO_CACHE * FROM `ps_st_easy_content_setting`
WHERE id_st_easy_content_setting = 13
AND setting_type = 1
0.3 1 /modules/steasycontent/classes/StEasyContentSettingClass.php:76
SELECT SQL_NO_CACHE value FROM `ps_configuration` WHERE `name` = "PS_MULTISHOP_FEATURE_ACTIVE" LIMIT 1
0.3 1 /classes/shop/Shop.php:1164
SELECT SQL_NO_CACHE *
FROM `ps_shop_group` a
WHERE (a.`id_shop_group` = 1) LIMIT 1
0.3 1 /src/Adapter/EntityMapper.php:75
SELECT SQL_NO_CACHE *
FROM `ps_group` a
LEFT JOIN `ps_group_shop` `c` ON a.`id_group` = c.`id_group` AND c.`id_shop` = 1
WHERE (a.`id_group` = 1) LIMIT 1
0.3 1 /src/Adapter/EntityMapper.php:75
SELECT SQL_NO_CACHE *
FROM `ps_group_lang`
WHERE `id_group` = 1
0.3 1 /src/Adapter/EntityMapper.php:82
SELECT SQL_NO_CACHE *
FROM `ps_state` a
WHERE (a.`id_state` = 1) LIMIT 1
0.3 1 /src/Adapter/EntityMapper.php:75
SELECT SQL_NO_CACHE `id_module` FROM `ps_module` WHERE `name` = "stlovedproduct" LIMIT 1
0.3 1 /classes/module/Module.php:2786
SELECT SQL_NO_CACHE id_page_type
FROM ps_page_type
WHERE name = 'article' LIMIT 1
0.3 1 /classes/Page.php:104
SELECT SQL_NO_CACHE `id_module` FROM `ps_module_shop` WHERE `id_module` = 89 AND `id_shop` = 1 LIMIT 1
0.3 1 /classes/module/Module.php:2311
SELECT SQL_NO_CACHE `name`,`meta_title`, `meta_description`, `meta_keywords`
FROM `ps_st_blog_lang`
WHERE `id_lang` = 1
AND `id_st_blog` = 20 LIMIT 1
0.3 1 /modules/stblog/classes/controller/FrontController.php:66
SELECT SQL_NO_CACHE `id_module` FROM `ps_module_shop` WHERE `id_module` = 98 AND `id_shop` = 1 LIMIT 1
0.3 1 /classes/module/Module.php:2311
SELECT SQL_NO_CACHE *
FROM `ps_country_lang`
WHERE `id_country` = 112
0.3 1 /src/Adapter/EntityMapper.php:82
SELECT SQL_NO_CACHE *
FROM `ps_currency_lang`
WHERE `id_currency` = 2
0.3 1 /src/Adapter/EntityMapper.php:82
SELECT SQL_NO_CACHE `id_module` FROM `ps_module` WHERE `name` = "stblogcomments" LIMIT 1
0.3 1 /classes/module/Module.php:2786
SELECT SQL_NO_CACHE id_shop
FROM `ps_st_blog_shop`
WHERE `id_st_blog` = 20
AND id_shop = 1 LIMIT 1
0.3 1 /classes/ObjectModel.php:1610
SELECT SQL_NO_CACHE format
FROM `ps_address_format`
WHERE `id_country` = 112 LIMIT 1
0.3 1 /classes/AddressFormat.php:629
SELECT SQL_NO_CACHE `id_module` FROM `ps_module_shop` WHERE `id_module` = 69 AND `id_shop` = 1 LIMIT 1
0.3 1 /classes/module/Module.php:2311
SELECT SQL_NO_CACHE `id_module` FROM `ps_module_shop` WHERE `id_module` = 68 AND `id_shop` = 1 LIMIT 1
0.3 1 /classes/module/Module.php:2311
SELECT SQL_NO_CACHE id_shop
FROM `ps_group_shop`
WHERE `id_group` = 1
AND id_shop = 1 LIMIT 1
0.3 1 /classes/ObjectModel.php:1610
SELECT SQL_NO_CACHE `id_lang` FROM `ps_lang` WHERE `locale` = 'fa-ir' LIMIT 1
0.3 1 /classes/Language.php:744
SELECT SQL_NO_CACHE `id_module` FROM `ps_module_shop` WHERE `id_module` = 57 AND `id_shop` = 1 LIMIT 1
0.3 0 /classes/module/Module.php:2311
SELECT SQL_NO_CACHE id_shop
FROM `ps_currency_shop`
WHERE `id_currency` = 2
AND id_shop = 1 LIMIT 1
0.2 1 /classes/ObjectModel.php:1610
SELECT SQL_NO_CACHE `id_module` FROM `ps_module` WHERE `name` = "ps_legalcompliance" LIMIT 1
0.2 0 /classes/module/Module.php:2786
SELECT SQL_NO_CACHE `id_module` FROM `ps_module` WHERE `name` = "stsearchbar" LIMIT 1
0.2 1 /classes/module/Module.php:2786
SELECT SQL_NO_CACHE `need_identification_number`
FROM `ps_country`
WHERE `id_country` = 112 LIMIT 1
0.2 1 /classes/Country.php:401
SELECT SQL_NO_CACHE `id_module` FROM `ps_module_shop` WHERE `id_module` = 0 AND `id_shop` = 1 LIMIT 1
0.2 0 /classes/module/Module.php:2311

Doubles

9
        SELECT m.`id_module`, m.`name`, ms.`id_module`as `mshop`
        FROM `ps_module` m
        LEFT JOIN `ps_module_shop` ms
        ON m.`id_module` = ms.`id_module`
        AND ms.`id_shop` = XX
9
SELECT `id_module` FROM `ps_module_shop` WHERE `id_module` = XX AND `id_shop` = XX LIMIT XX
9
SELECT * FROM `ps_st_easy_content_setting`
    WHERE id_st_easy_content_setting = XX
    AND setting_type = XX
    
5
      SELECT secc.*
      FROM `ps_st_easy_content_column` secc
       WHERE secc.`id_parent`=XX AND secc.`active`=XX AND secc.`id_st_easy_content`=XX ORDER BY secc.`position`
3
      SELECT *
      FROM `ps_st_easy_content_element`
      WHERE `id_st_easy_content_column`=XX AND `active`=XX 
      ORDER BY `position` ASC
2
				SELECT c.*, cl.*
				FROM `ps_st_blog_category` c
				LEFT JOIN `ps_st_blog_category_lang` cl ON (c.`id_st_blog_category` = cl.`id_st_blog_category` AND cl.`id_lang` = XX)
         INNER JOIN ps_st_blog_category_shop st_blog_category_shop
    ON (st_blog_category_shop.id_st_blog_category = c.id_st_blog_category AND st_blog_category_shop.id_shop = XX)
				WHERE c.`id_st_blog_category` = XX
			
2
			SELECT snl.*, snll.*
			FROM `ps_st_sidebar` snl
			 INNER JOIN ps_st_sidebar_shop st_sidebar_shop
    ON (st_sidebar_shop.id_st_sidebar = snl.id_st_sidebar AND st_sidebar_shop.id_shop = XX)
      LEFT JOIN `ps_st_sidebar_lang` snll ON (snl.`id_st_sidebar` = snll.`id_st_sidebar`)
      WHERE snll.`id_lang` = XX AND snl.`active`=XX 
      ORDER BY snl.`location`, snl.`position`
2
    SELECT COUNT(XX) FROM ps_st_blog_comment
    WHERE `id_st_blog` = XX AND `id_shop` = XX AND `active` = XX LIMIT XX
2
(SELECT XX FROM `ps_cart_rule` WHERE date_to >= "XX-XX-XX XX:XX:XX" AND date_to <= "XX-XX-XX XX:XX:XX" AND `id_customer` IN (XX,XX) LIMIT XX)UNION ALL (SELECT XX FROM `ps_cart_rule` WHERE date_from >= "XX-XX-XX XX:XX:XX" AND date_from <= "XX-XX-XX XX:XX:XX" AND `id_customer` IN (XX,XX) LIMIT XX)UNION ALL (SELECT XX FROM `ps_cart_rule` WHERE date_from < "XX-XX-XX XX:XX:XX" AND date_to > "XX-XX-XX XX:XX:XX" AND `id_customer` IN (XX,XX) LIMIT XX) LIMIT XX
2
SELECT * FROM ps_seor WHERE (
      old="/blog/XX_چطور-تاچ-آیدی-touch-id-اپل-کار-می-کند-معرفی-سنسور-اسکنر-تشخیص-اثر-انگشت-اپل.html" OR 
      old="/blog/XX_چطور-تاچ-آیدی-touch-id-اپل-کار-می-کند-معرفی-سنسور-اسکنر-تشخیص-اثر-انگشت-اپل.html" OR 
      
      old="https://www.macrotel.ir/blog/XX_چطور-تاچ-آیدی-touch-id-اپل-کار-می-کند-معرفی-سنسور-اسکنر-تشخیص-اثر-انگشت-اپل.html" OR 
      old="https://www.macrotel.ir/blog/XX_چطور-تاچ-آیدی-touch-id-اپل-کار-می-کند-معرفی-سنسور-اسکنر-تشخیص-اثر-انگشت-اپل.html" OR 
      
      old="https://www.macrotel.ir/blog/XX_چطور-تاچ-آیدی-touch-id-اپل-کار-می-کند-معرفی-سنسور-اسکنر-تشخیص-اثر-انگشت-اپل.html" OR
      old="https://www.macrotel.ir/blog/XX_چطور-تاچ-آیدی-touch-id-اپل-کار-می-کند-معرفی-سنسور-اسکنر-تشخیص-اثر-انگشت-اپل.html" OR
       
      old="https://www.macrotel.ir/blog/XX_%DA%XX%DXX%BXX%DXX%XX%DXX%BXX-%DXX%AA%DXX%AXX%DA%XX-%DXX%AXX%DB%XXC%DXX%AF%DB%XXC-touch-id-%DXX%AXX%DXX%BE%DXX%XX-%DA%AXX%DXX%AXX%DXX%BXX-%DXX%XX%DB%XXC-%DA%AXX%DXX%XX%DXX%AF-%DXX%XX%DXX%BXX%DXX%BXX%DXX%XX%DB%XXC-%DXX%BXX%DXX%XX%DXX%BXX%DXX%XX%DXX%BXX-%DXX%AXX%DXX%BXX%DA%AXX%DXX%XX%DXX%BXX-%DXX%AA%DXX%BXX%DXX%AE%DB%XXC%DXX%BXX-%DXX%AXX%DXX%AB%DXX%BXX-%DXX%AXX%DXX%XX%DA%AF%DXX%BXX%DXX%AA-%DXX%AXX%DXX%BE%DXX%XX.html" OR 
      old="https://www.macrotel.ir/blog/XX_%DA%XX%DXX%BXX%DXX%XX%DXX%BXX-%DXX%AA%DXX%AXX%DA%XX-%DXX%AXX%DB%XXC%DXX%AF%DB%XXC-touch-id-%DXX%AXX%DXX%BE%DXX%XX-%DA%AXX%DXX%AXX%DXX%BXX-%DXX%XX%DB%XXC-%DA%AXX%DXX%XX%DXX%AF-%DXX%XX%DXX%BXX%DXX%BXX%DXX%XX%DB%XXC-%DXX%BXX%DXX%XX%DXX%BXX%DXX%XX%DXX%BXX-%DXX%AXX%DXX%BXX%DA%AXX%DXX%XX%DXX%BXX-%DXX%AA%DXX%BXX%DXX%AE%DB%XXC%DXX%BXX-%DXX%AXX%DXX%AB%DXX%BXX-%DXX%AXX%DXX%XX%DA%AF%DXX%BXX%DXX%AA-%DXX%AXX%DXX%BE%DXX%XX.html" OR 
      
      old="/blog/XX_%DA%XX%DXX%BXX%DXX%XX%DXX%BXX-%DXX%AA%DXX%AXX%DA%XX-%DXX%AXX%DB%XXC%DXX%AF%DB%XXC-touch-id-%DXX%AXX%DXX%BE%DXX%XX-%DA%AXX%DXX%AXX%DXX%BXX-%DXX%XX%DB%XXC-%DA%AXX%DXX%XX%DXX%AF-%DXX%XX%DXX%BXX%DXX%BXX%DXX%XX%DB%XXC-%DXX%BXX%DXX%XX%DXX%BXX%DXX%XX%DXX%BXX-%DXX%AXX%DXX%BXX%DA%AXX%DXX%XX%DXX%BXX-%DXX%AA%DXX%BXX%DXX%AE%DB%XXC%DXX%BXX-%DXX%AXX%DXX%AB%DXX%BXX-%DXX%AXX%DXX%XX%DA%AF%DXX%BXX%DXX%AA-%DXX%AXX%DXX%BE%DXX%XX.html" OR 
      old="/blog/XX_%DA%XX%DXX%BXX%DXX%XX%DXX%BXX-%DXX%AA%DXX%AXX%DA%XX-%DXX%AXX%DB%XXC%DXX%AF%DB%XXC-touch-id-%DXX%AXX%DXX%BE%DXX%XX-%DA%AXX%DXX%AXX%DXX%BXX-%DXX%XX%DB%XXC-%DA%AXX%DXX%XX%DXX%AF-%DXX%XX%DXX%BXX%DXX%BXX%DXX%XX%DB%XXC-%DXX%BXX%DXX%XX%DXX%BXX%DXX%XX%DXX%BXX-%DXX%AXX%DXX%BXX%DA%AXX%DXX%XX%DXX%BXX-%DXX%AA%DXX%BXX%DXX%AE%DB%XXC%DXX%BXX-%DXX%AXX%DXX%AB%DXX%BXX-%DXX%AXX%DXX%XX%DA%AF%DXX%BXX%DXX%AA-%DXX%AXX%DXX%BE%DXX%XX.html" OR
       
      old="https://www.macrotel.ir/blog/XX_%DA%XX%DXX%BXX%DXX%XX%DXX%BXX-%DXX%AA%DXX%AXX%DA%XX-%DXX%AXX%DB%XXC%DXX%AF%DB%XXC-touch-id-%DXX%AXX%DXX%BE%DXX%XX-%DA%AXX%DXX%AXX%DXX%BXX-%DXX%XX%DB%XXC-%DA%AXX%DXX%XX%DXX%AF-%DXX%XX%DXX%BXX%DXX%BXX%DXX%XX%DB%XXC-%DXX%BXX%DXX%XX%DXX%BXX%DXX%XX%DXX%BXX-%DXX%AXX%DXX%BXX%DA%AXX%DXX%XX%DXX%BXX-%DXX%AA%DXX%BXX%DXX%AE%DB%XXC%DXX%BXX-%DXX%AXX%DXX%AB%DXX%BXX-%DXX%AXX%DXX%XX%DA%AF%DXX%BXX%DXX%AA-%DXX%AXX%DXX%BE%DXX%XX.html" OR
      old="https://www.macrotel.ir/blog/XX_%DA%XX%DXX%BXX%DXX%XX%DXX%BXX-%DXX%AA%DXX%AXX%DA%XX-%DXX%AXX%DB%XXC%DXX%AF%DB%XXC-touch-id-%DXX%AXX%DXX%BE%DXX%XX-%DA%AXX%DXX%AXX%DXX%BXX-%DXX%XX%DB%XXC-%DA%AXX%DXX%XX%DXX%AF-%DXX%XX%DXX%BXX%DXX%BXX%DXX%XX%DB%XXC-%DXX%BXX%DXX%XX%DXX%BXX%DXX%XX%DXX%BXX-%DXX%AXX%DXX%BXX%DA%AXX%DXX%XX%DXX%BXX-%DXX%AA%DXX%BXX%DXX%AE%DB%XXC%DXX%BXX-%DXX%AXX%DXX%AB%DXX%BXX-%DXX%AXX%DXX%XX%DA%AF%DXX%BXX%DXX%AA-%DXX%AXX%DXX%BE%DXX%XX.html") AND active=XX AND id_shop="XX"
2
SELECT * FROM `ps_hook_alias`
2
		SELECT bi.`id_st_blog_image`,bi.`id_st_blog`,bi.`type`
		FROM `ps_st_blog_image` bi
		LEFT JOIN `ps_st_blog_image_lang` bil 
    ON (bi.`id_st_blog_image` = bil.`id_st_blog_image`)
		WHERE bi.`id_st_blog` = XX AND bil.`id_lang` = XX
    AND bi.type = XX
		ORDER BY bi.`position` ASC LIMIT XX
2
SELECT *
FROM `ps_currency` a
LEFT JOIN `ps_currency_lang` `b` ON a.`id_currency` = b.`id_currency` AND b.`id_lang` = XX
LEFT JOIN `ps_currency_shop` `c` ON a.`id_currency` = c.`id_currency` AND c.`id_shop` = XX
WHERE (a.`id_currency` = XX) LIMIT XX

Tables stress

21 module
20 module_shop
9 st_easy_content_setting
7 currency
6 cart_rule
5 currency_shop
5 lang
5 st_easy_content_column
5 country
4 shop
4 image_type
4 shop_url
4 lang_shop
4 st_blog_comment
3 hook_alias
3 hook
3 currency_lang
3 st_easy_content_element
2 group_shop
2 st_blog_category_shop
2 st_blog_category_lang
2 st_blog_category
2 shop_group
2 configuration
2 st_blog_image_lang
2 country_lang
2 st_blog_image
2 st_sidebar
2 country_shop
2 st_blog_shop
2 st_blog_lang
2 st_blog
2 seor
2 st_sidebar_lang
2 meta_lang
2 meta
2 st_sidebar_shop
1 st_loved_product
1 st_page_banner_lang
1 st_page_banner_shop
1 st_page_banner
1 connections
1 customer
1 ganalytics_data
1 st_easy_content
1 st_easy_content_shop
1 page_type
1 st_news_letter
1 st_news_letter_shop
1 st_news_letter_lang
1 st_easy_content_lang
1 required_field
1 st_blog_tag_map
1 product
1 configuration_lang
1 hook_module
1 module_group
1 hook_module_exceptions
1 group
1 group_lang
1 cart_product
1 product_shop
1 st_blog_tag
1 address_format
1 state
1 st_social
1 st_social_lang
1 st_social_shop
1 st_sticker
1 st_sticker_lang
1 st_sticker_shop
1 page

ObjectModel instances

NameInstancesSource
Language 11 /config/config.inc.php [194]
/classes/Tools.php [579]
/modules/steasycontent/classes/StEasyContentSettingClass.php [78]
/modules/steasycontent/classes/StEasyContentSettingClass.php [78]
/modules/steasycontent/classes/StEasyContentSettingClass.php [78]
/modules/steasycontent/classes/StEasyContentSettingClass.php [78]
/modules/steasycontent/classes/StEasyContentSettingClass.php [78]
/modules/steasycontent/classes/StEasyContentSettingClass.php [78]
/modules/steasycontent/classes/StEasyContentSettingClass.php [78]
/modules/steasycontent/classes/StEasyContentSettingClass.php [78]
/modules/steasycontent/classes/StEasyContentSettingClass.php [78]
Country 4 /config/config.inc.php [141]
/classes/controller/FrontController.php [341]
/classes/AddressFormat.php [357]
/classes/controller/FrontController.php [1623]
Currency 3 /src/Adapter/Currency/CurrencyDataProvider.php [101]
/src/Adapter/Currency/CurrencyDataProvider.php [101]
/classes/Tools.php [703]
StBlogClass 2 /modules/stblog/controllers/front/article.php [44]
/modules/stsocial/stsocial.php [1308]
Shop 1 /config/config.inc.php [119]
ShopGroup 1 /classes/shop/Shop.php [551]
Customer 1 /config/config.inc.php [220]
Cart 1 /classes/controller/FrontController.php [410]
Group 1 /classes/Cart.php [245]
Gender 1 /classes/controller/FrontController.php [1584]
Risk 1 /classes/controller/FrontController.php [1587]
Address 1 /classes/shop/Shop.php [467]
AddressFormat 1 /classes/controller/FrontController.php [1617]
State 1 /classes/controller/FrontController.php [1622]
Guest 1 /modules/statsdata/statsdata.php [77]
Connection 1 /modules/statsdata/statsdata.php [111]

Included Files

#Filename
1/index.php
2/config/config.inc.php
3/config/defines.inc.php
4/config/autoload.php
5/vendor/autoload.php
6/vendor/composer/autoload_real.php
7/vendor/composer/ClassLoader.php
8/vendor/composer/include_paths.php
9/vendor/composer/autoload_static.php
10/vendor/symfony/polyfill-ctype/bootstrap.php
11/vendor/react/promise/src/functions_include.php
12/vendor/react/promise/src/functions.php
13/vendor/swiftmailer/swiftmailer/lib/swift_required.php
14/vendor/swiftmailer/swiftmailer/lib/classes/Swift.php
15/vendor/paragonie/random_compat/lib/random.php
16/vendor/symfony/polyfill-php70/bootstrap.php
17/vendor/symfony/polyfill-php56/bootstrap.php
18/vendor/symfony/polyfill-mbstring/bootstrap.php
19/vendor/symfony/polyfill-intl-icu/bootstrap.php
20/vendor/symfony/polyfill-apcu/bootstrap.php
21/vendor/markbaker/matrix/classes/src/functions/adjoint.php
22/vendor/markbaker/matrix/classes/src/functions/antidiagonal.php
23/vendor/markbaker/matrix/classes/src/functions/cofactors.php
24/vendor/markbaker/matrix/classes/src/functions/determinant.php
25/vendor/markbaker/matrix/classes/src/functions/diagonal.php
26/vendor/markbaker/matrix/classes/src/functions/identity.php
27/vendor/markbaker/matrix/classes/src/functions/inverse.php
28/vendor/markbaker/matrix/classes/src/functions/minors.php
29/vendor/markbaker/matrix/classes/src/functions/trace.php
30/vendor/markbaker/matrix/classes/src/functions/transpose.php
31/vendor/markbaker/matrix/classes/src/operations/add.php
32/vendor/markbaker/matrix/classes/src/operations/directsum.php
33/vendor/markbaker/matrix/classes/src/operations/subtract.php
34/vendor/markbaker/matrix/classes/src/operations/multiply.php
35/vendor/markbaker/matrix/classes/src/operations/divideby.php
36/vendor/markbaker/matrix/classes/src/operations/divideinto.php
37/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/abs.php
38/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/acos.php
39/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/acosh.php
40/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/acot.php
41/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/acoth.php
42/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/acsc.php
43/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/acsch.php
44/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/argument.php
45/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/asec.php
46/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/asech.php
47/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/asin.php
48/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/asinh.php
49/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/atan.php
50/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/atanh.php
51/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/conjugate.php
52/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/cos.php
53/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/cosh.php
54/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/cot.php
55/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/coth.php
56/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/csc.php
57/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/csch.php
58/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/exp.php
59/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/inverse.php
60/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/ln.php
61/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/log2.php
62/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/log10.php
63/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/negative.php
64/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/pow.php
65/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/rho.php
66/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/sec.php
67/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/sech.php
68/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/sin.php
69/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/sinh.php
70/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/sqrt.php
71/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/tan.php
72/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/tanh.php
73/vendor/markbaker/complex/classes/src/functions/theta.php
74/vendor/markbaker/complex/classes/src/operations/add.php
75/vendor/markbaker/complex/classes/src/operations/subtract.php
76/vendor/markbaker/complex/classes/src/operations/multiply.php
77/vendor/markbaker/complex/classes/src/operations/divideby.php
78/vendor/markbaker/complex/classes/src/operations/divideinto.php
79/vendor/smarty/smarty/libs/bootstrap.php
80/vendor/smarty/smarty/libs/Autoloader.php
81/vendor/ezyang/htmlpurifier/library/HTMLPurifier.composer.php
82/vendor/ircmaxell/password-compat/lib/password.php
83/vendor/jakeasmith/http_build_url/src/http_build_url.php
84/vendor/symfony/polyfill-php73/bootstrap.php
85/vendor/symfony/polyfill-php73/Php73.php
86/app/AppKernel.php
87/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/HttpKernel/Kernel.php
88/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/HttpKernel/KernelInterface.php
89/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/HttpKernel/HttpKernelInterface.php
90/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/HttpKernel/RebootableInterface.php
91/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/HttpKernel/TerminableInterface.php
92/config/alias.php
93/classes/PrestaShopAutoload.php
94/var/cache/dev/class_index.php
95/config/bootstrap.php
96/src/Core/ContainerBuilder.php
97/src/Core/Foundation/IoC/Container.php
98/src/Adapter/ServiceLocator.php
99/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Filesystem/Filesystem.php
100/var/cache/dev/appParameters.php
101/classes/controller/Controller.php
102/classes/ObjectModel.php
103/src/Core/Foundation/Database/EntityInterface.php
104/classes/db/Db.php
105/classes/Tools.php
106/classes/Context.php
107/classes/shop/Shop.php
108/classes/db/DbPDO.php
109/classes/AddressFormat.php
110/classes/Configuration.php
111/classes/Validate.php
112/classes/cache/Cache.php
113/src/Adapter/EntityMapper.php
114/classes/db/DbQuery.php
115/src/Core/Addon/Theme/ThemeManagerBuilder.php
116/src/Adapter/Configuration.php
117/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/HttpFoundation/ParameterBag.php
118/src/Core/ConfigurationInterface.php
119/src/Core/Addon/Theme/ThemeRepository.php
120/src/Core/Addon/AddonRepositoryInterface.php
121/src/Core/Addon/Theme/Theme.php
122/src/Core/Addon/AddonInterface.php
123/vendor/shudrum/array-finder/ArrayFinder.php
124/config/defines_uri.inc.php
125/classes/Language.php
126/classes/Country.php
127/classes/PrestaShopCollection.php
128/classes/shop/ShopGroup.php
129/classes/Cookie.php
130/classes/PhpEncryption.php
131/vendor/defuse/php-encryption/src/Core.php
132/classes/PhpEncryptionEngine.php
133/vendor/defuse/php-encryption/src/Key.php
134/vendor/defuse/php-encryption/src/Encoding.php
135/config/smarty.config.inc.php
136/classes/Smarty/SmartyDev.php
137/vendor/smarty/smarty/libs/Smarty.class.php
138/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_data.php
139/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_extension_handler.php
140/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php
141/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_template.php
142/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_resource.php
143/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_variable.php
144/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_template_source.php
145/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_template_resource_base.php
146/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_resource_file.php
147/config/smartyfront.config.inc.php
148/classes/Smarty/SmartyResourceModule.php
149/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_resource_custom.php
150/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_method_registerresource.php
151/classes/Smarty/SmartyResourceParent.php
152/classes/Smarty/SmartyLazyRegister.php
153/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_method_registerplugin.php
154/vendor/smarty/smarty/libs/plugins/modifier.truncate.php
155/classes/Customer.php
156/classes/Group.php
157/classes/Link.php
158/classes/shop/ShopUrl.php
159/classes/Dispatcher.php
160/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/HttpFoundation/Request.php
161/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/HttpFoundation/FileBag.php
162/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/HttpFoundation/ServerBag.php
163/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/HttpFoundation/HeaderBag.php
164/classes/Hook.php
165/src/Adapter/SymfonyContainer.php
166/vendor/mobiledetect/mobiledetectlib/Mobile_Detect.php
167/config/db_slave_server.inc.php
168/classes/module/Module.php
169/src/Core/Module/ModuleInterface.php
170/modules/psf_prestaplus/psf_prestaplus.php
171/modules/psf_prestaplus/classes/PrestaplusModule.php
172/modules/psf_prestaplus/psdk/autoload.php
173/modules/psf_prestaplus/classes/PrestaplusPlugin.php
174/modules/psf_prestaplus/psdk/PsdkPlugin.php
175/modules/psf_prestaplus/classes/PrestaplusForm.php
176/modules/psf_prestaplus/psdk/PsdkHelperForm.php
177/classes/helper/HelperForm.php
178/classes/helper/Helper.php
179/modules/psf_prestaplus/psdk/PsdkModulePluginable.php
180/modules/psf_prestaplus/psdk/PsdkModule.php
181/classes/Translate.php
182/modules/psf_prestaplus/translations/fa.php
183/src/PrestaShopBundle/Translation/TranslatorComponent.php
184/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Translation/Translator.php
185/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Translation/TranslatorInterface.php
186/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Translation/TranslatorBagInterface.php
187/src/PrestaShopBundle/Translation/PrestaShopTranslatorTrait.php
188/src/PrestaShopBundle/Translation/TranslatorLanguageTrait.php
189/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Translation/Formatter/MessageFormatter.php
190/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Translation/Formatter/MessageFormatterInterface.php
191/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Translation/Formatter/ChoiceMessageFormatterInterface.php
192/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Translation/MessageSelector.php
193/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Config/ConfigCacheFactory.php
194/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Config/ConfigCacheFactoryInterface.php
195/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Config/ConfigCache.php
196/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Config/ResourceCheckerConfigCache.php
197/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Config/ConfigCacheInterface.php
198/var/cache/dev/translations/catalogue.fa-IR.NXhscRe.php
199/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Translation/MessageCatalogue.php
200/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Translation/MessageCatalogueInterface.php
201/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Translation/MetadataAwareInterface.php
202/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_method_createdata.php
203/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_data.php
204/modules/psf_prestaplus/plugins/boomisaz/boomisaz.php
205/modules/psf_prestaplus/plugins/editor/editor.php
206/modules/psf_prestaplus/plugins/psf_toman7/psf_toman7.php
207/modules/stblog/stblog.php
208/modules/stblog/classes/StBlogClass.php
209/modules/stblog/classes/StBlogImageClass.php
210/modules/stblog/classes/phpthumb/ThumbLib.inc.php
211/modules/stblog/classes/phpthumb/PhpThumb.inc.php
212/modules/stblog/classes/phpthumb/ThumbBase.inc.php
213/modules/stblog/classes/phpthumb/GdThumb.inc.php
214/modules/stblog/classes/StBlogCategory.php
215/src/PrestaShopBundle/Translation/DomainNormalizer.php
216/modules/stblogarchives/stblogarchives.php
217/modules/stblogsearch/stblogsearch.php
218/modules/revws/revws.php
219/modules/revws/app-translation.php
220/modules/revws/classes/csrf.php
221/modules/revws/classes/csv-reader.php
222/modules/revws/classes/color.php
223/modules/revws/classes/utils.php
224/modules/revws/classes/gdpr/interface.php
225/modules/revws/classes/gdpr/psgdpr.php
226/modules/revws/classes/gdpr/basic.php
227/modules/revws/classes/gdpr/gdpr.php
228/modules/revws/classes/settings.php
229/modules/revws/classes/permissions.php
230/modules/revws/classes/visitor-permissions.php
231/modules/revws/classes/employee-permissions.php
232/modules/revws/classes/no-permissions.php
233/modules/revws/classes/shapes.php
234/modules/revws/classes/visitor.php
235/modules/revws/classes/review-query.php
236/modules/revws/classes/notifications.php
237/modules/revws/classes/actor.php
238/modules/revws/classes/review-list.php
239/modules/revws/classes/front-app.php
240/modules/revws/classes/backup.php
241/modules/revws/classes/integration/datakick.php
242/modules/revws/classes/integration/krona.php
243/modules/revws/classes/migration-utils.php
244/modules/revws/model/criterion.php
245/modules/revws/model/review.php
246/modules/revws/translations/fa.php
247/modules/psf_prestacart/psf_prestacart.php
248/modules/psf_prestacart/classes/PrestacartModule.php
249/modules/psf_prestacart/psdk/autoload.php
250/modules/psf_prestacart/classes/PrestacartPlugin.php
251/modules/psf_prestacart/psdk/PsdkPlugin.php
252/modules/psf_prestacart/classes/PrestacartForm.php
253/modules/psf_prestacart/psdk/PsdkHelperForm.php
254/modules/psf_prestacart/models/PrestaCartBasketModel.php
255/modules/psf_prestacart/classes/PrestaCartModel.php
256/modules/psf_prestacart/psdk/PsdkModel.php
257/modules/psf_prestacart/models/PrestaCartHelpModel.php
258/modules/psf_prestacart/models/PrestaCartFieldModel.php
259/modules/psf_prestacart/models/PrestaCartFieldOptionModel.php
260/modules/psf_prestacart/models/PrestaCartFieldValueModel.php
261/modules/psf_prestacart/models/PrestaCartCityModel.php
262/modules/psf_prestacart/models/PrestaCartSectorModel.php
263/modules/psf_prestacart/psdk/PsdkModulePluginable.php
264/modules/psf_prestacart/psdk/PsdkModule.php
265/modules/psf_prestacart/psdk/PsdkThemeHelper.php
266/modules/psf_prestacart/translations/fa.php
267/var/cache/dev/namespaced_class_stub.php
268/classes/Alias.php
269/classes/Uploader.php
270/classes/ManufacturerAddress.php
271/classes/Address.php
272/classes/CustomizationField.php
273/classes/ImageManager.php
274/classes/Combination.php
275/classes/ConnectionsSource.php
276/classes/QqUploadedFileForm.php
277/classes/Cart.php
278/classes/ProductSupplier.php
279/classes/checkout/PaymentOptionsFinder.php
280/src/PrestaShopBundle/Service/Hook/HookFinder.php
281/classes/checkout/CheckoutPaymentStep.php
282/classes/checkout/AbstractCheckoutStep.php
283/classes/checkout/CheckoutStepInterface.php
284/src/Core/Foundation/Templating/RenderableInterface.php
285/override/classes/checkout/AbstractCheckoutStep.php
286/classes/checkout/CheckoutDeliveryStep.php
287/classes/checkout/AddressValidator.php
288/classes/checkout/CheckoutSession.php
289/classes/checkout/CheckoutPersonalInformationStep.php
290/classes/checkout/ConditionsToApproveFinder.php
291/classes/checkout/CartChecksum.php
292/classes/ChecksumInterface.php
293/classes/checkout/CheckoutProcess.php
294/classes/checkout/CheckoutAddressesStep.php
295/classes/checkout/DeliveryOptionsFinder.php
296/classes/Gender.php
297/classes/form/CustomerAddressFormatter.php
298/classes/form/FormFormatterInterface.php
299/classes/form/CustomerFormatter.php
300/classes/form/CustomerPersister.php
301/classes/form/CustomerLoginForm.php
302/classes/form/AbstractForm.php
303/classes/form/FormInterface.php
304/classes/form/FormField.php
305/classes/form/CustomerAddressPersister.php
306/classes/form/CustomerLoginFormatter.php
307/classes/form/CustomerForm.php
308/classes/form/CustomerAddressForm.php
309/classes/PrestaShopBackup.php
310/classes/ValidateConstraintTranslator.php
311/classes/Currency.php
312/classes/CustomerAddress.php
313/classes/ProductAssembler.php
314/override/classes/ProductAssembler.php
315/classes/Curve.php
316/classes/Employee.php
317/classes/Mail.php
318/classes/Message.php
319/classes/Product.php
320/override/classes/Product.php
321/classes/Image.php
322/classes/db/DbMySQLi.php
323/classes/tree/TreeToolbar.php
324/classes/tree/ITreeToolbar.php
325/classes/tree/TreeToolbarButton.php
326/classes/tree/TreeToolbarSearchCategories.php
327/classes/tree/ITreeToolbarButton.php
328/classes/tree/Tree.php
329/classes/tree/TreeToolbarSearch.php
330/classes/tree/TreeToolbarLink.php
331/classes/CMSRole.php
332/classes/TranslatedConfiguration.php
333/classes/Contact.php
334/classes/pdf/PDFGenerator.php
335/vendor/tecnickcom/tcpdf/tcpdf.php
336/vendor/tecnickcom/tcpdf/tcpdf_autoconfig.php
337/vendor/tecnickcom/tcpdf/config/tcpdf_config.php
338/vendor/tecnickcom/tcpdf/include/tcpdf_font_data.php
339/vendor/tecnickcom/tcpdf/include/tcpdf_fonts.php
340/vendor/tecnickcom/tcpdf/include/tcpdf_colors.php
341/vendor/tecnickcom/tcpdf/include/tcpdf_images.php
342/vendor/tecnickcom/tcpdf/include/tcpdf_static.php
343/classes/pdf/PDF.php
344/override/classes/pdf/PDF.php
345/modules/dbsinvoice/classes/DBSPDF.php
346/classes/pdf/HTMLTemplate.php
347/classes/pdf/HTMLTemplateInvoice.php
348/classes/pdf/HTMLTemplateOrderSlip.php
349/classes/pdf/HTMLTemplateOrderReturn.php
350/classes/pdf/HTMLTemplateSupplyOrderForm.php
351/classes/pdf/HTMLTemplateDeliverySlip.php
352/classes/ConfigurationTest.php
353/classes/Profile.php
354/classes/ProductPresenterFactory.php
355/classes/module/CarrierModule.php
356/classes/module/ModuleGraphEngine.php
357/classes/module/ModuleGrid.php
358/classes/module/ModuleGraph.php
359/classes/module/ModuleGridEngine.php
360/classes/Feature.php
361/classes/SupplierAddress.php
362/classes/log/AbstractLogger.php
363/classes/log/FileLogger.php
364/classes/PrestaShopLogger.php
365/classes/Attachment.php
366/classes/Chart.php
367/classes/RequestSql.php
368/classes/webservice/WebserviceSpecificManagementImages.php
369/classes/webservice/WebserviceSpecificManagementInterface.php
370/classes/webservice/WebserviceKey.php
371/classes/webservice/WebserviceRequest.php
372/classes/webservice/WebserviceException.php
373/classes/webservice/WebserviceSpecificManagementSearch.php
374/classes/webservice/WebserviceOutputBuilder.php
375/classes/webservice/WebserviceOutputJSON.php
376/classes/webservice/WebserviceOutputInterface.php
377/classes/webservice/WebserviceOutputXML.php
378/classes/Connection.php
379/classes/Upgrader.php
380/classes/AddressChecksumCore.php
381/classes/ConfigurationKPI.php
382/classes/lang/AttributeGroupLang.php
383/classes/lang/DataLang.php
384/classes/lang/StockMvtReasonLang.php
385/classes/lang/CategoryLang.php
386/classes/lang/QuickAccessLang.php
387/classes/lang/TabLang.php
388/classes/lang/OrderMessageLang.php
389/classes/lang/AttributeLang.php
390/classes/lang/OrderStateLang.php
391/classes/lang/SupplyOrderStateLang.php
392/classes/lang/OrderReturnStateLang.php
393/classes/lang/FeatureLang.php
394/classes/lang/FeatureValueLang.php
395/classes/lang/ConfigurationLang.php
396/classes/lang/CmsCategoryLang.php
397/classes/lang/MetaLang.php
398/classes/lang/RiskLang.php
399/classes/lang/ThemeLang.php
400/classes/lang/CarrierLang.php
401/classes/lang/GenderLang.php
402/classes/lang/ProfileLang.php
403/classes/lang/ContactLang.php
404/classes/lang/GroupLang.php
405/classes/Pack.php
406/classes/ProductDownload.php
407/classes/Category.php
408/override/classes/Category.php
409/classes/ImageType.php
410/classes/Manufacturer.php
411/classes/CMSCategory.php
412/classes/CustomerThread.php
413/classes/tax/Tax.php
414/classes/tax/TaxManagerFactory.php
415/classes/tax/TaxCalculator.php
416/classes/tax/TaxRulesTaxManager.php
417/classes/tax/TaxManagerInterface.php
418/classes/tax/TaxConfiguration.php
419/classes/tax/TaxRule.php
420/classes/tax/TaxManagerModule.php
421/classes/tax/TaxRulesGroup.php
422/classes/CustomerMessage.php
423/classes/ProductSale.php
424/classes/FeatureValue.php
425/classes/stock/SupplyOrderState.php
426/classes/stock/SupplyOrderDetail.php
427/classes/stock/StockMvt.php
428/classes/stock/StockMvtWS.php
429/classes/stock/Warehouse.php
430/classes/stock/SupplyOrderHistory.php
431/classes/stock/StockManagerModule.php
432/classes/stock/StockMvtReason.php
433/classes/stock/SupplyOrderReceiptHistory.php
434/classes/stock/Stock.php
435/classes/stock/StockAvailable.php
436/classes/stock/StockManager.php
437/classes/stock/StockManagerInterface.php
438/classes/stock/StockManagerFactory.php
439/classes/stock/SupplyOrder.php
440/classes/stock/WarehouseProductLocation.php
441/classes/Carrier.php
442/classes/LocalizationPack.php
443/classes/CSV.php
444/classes/CMS.php
445/classes/QqUploadedFileXhr.php
446/classes/Customization.php
447/classes/QuickAccess.php
448/classes/cache/CacheMemcache.php
449/classes/cache/CacheXcache.php
450/classes/cache/CacheMemcached.php
451/classes/cache/CacheApc.php
452/classes/Attribute.php
453/classes/Meta.php
454/classes/Risk.php
455/classes/State.php
456/classes/Page.php
457/classes/AttributeGroup.php
458/classes/exception/PrestaShopObjectNotFoundException.php
459/classes/exception/PrestaShopException.php
460/classes/exception/PrestaShopPaymentException.php
461/classes/exception/PrestaShopDatabaseException.php
462/classes/exception/PrestaShopModuleException.php
463/classes/Search.php
464/classes/WarehouseAddress.php
465/classes/order/Order.php
466/classes/order/OrderInvoice.php
467/classes/order/OrderState.php
468/classes/order/OrderDiscount.php
469/classes/order/OrderCartRule.php
470/classes/order/OrderSlip.php
471/classes/order/OrderReturn.php
472/classes/order/OrderHistory.php
473/classes/order/OrderMessage.php
474/classes/order/OrderReturnState.php
475/classes/order/OrderPayment.php
476/classes/order/OrderCarrier.php
477/classes/order/OrderDetail.php
478/classes/Delivery.php
479/classes/SpecificPriceRule.php
480/classes/Tag.php
481/classes/Notification.php
482/classes/Supplier.php
483/classes/PaymentModule.php
484/classes/Guest.php
485/classes/Media.php
486/classes/proxy/LinkProxy.php
487/classes/Tab.php
488/classes/Access.php
489/classes/DateRange.php
490/classes/GroupReduction.php
491/classes/Zone.php
492/classes/CartRule.php
493/classes/Store.php
494/classes/Windows.php
495/classes/helper/HelperCalendar.php
496/classes/helper/HelperList.php
497/classes/helper/HelperTreeShops.php
498/classes/helper/HelperView.php
499/classes/helper/HelperShop.php
500/classes/helper/HelperKpiRow.php
501/classes/helper/HelperImageUploader.php
502/classes/helper/HelperUploader.php
503/classes/helper/HelperTreeCategories.php
504/classes/helper/HelperKpi.php
505/classes/helper/HelperOptions.php
506/classes/SearchEngine.php
507/classes/Referrer.php
508/classes/FileUploader.php
509/classes/Smarty/SmartyCustom.php
510/classes/Smarty/SmartyDevTemplate.php
511/classes/Smarty/SmartyCustomTemplate.php
512/classes/Smarty/TemplateFinder.php
513/classes/SpecificPrice.php
514/classes/assets/CccReducer.php
515/src/Adapter/Assets/AssetUrlGeneratorTrait.php
516/classes/assets/AbstractAssetManager.php
517/classes/assets/JavascriptManager.php
518/classes/assets/StylesheetManager.php
519/classes/assets/JsMinifier.php
520/classes/assets/CssMinifier.php
521/classes/controller/FrontController.php
522/override/classes/controller/FrontController.php
523/classes/controller/ProductPresentingFrontController.php
524/classes/controller/ModuleAdminController.php
525/classes/controller/AdminController.php
526/classes/controller/ModuleFrontController.php
527/classes/controller/ProductListingFrontController.php
528/classes/PhpEncryptionLegacyEngine.php
529/classes/range/RangeWeight.php
530/classes/range/RangePrice.php
531/modules/psy_smartlogin/psy_smartlogin.php
532/modules/psy_smartlogin/classes/SmartLoginModule.php
533/modules/psy_smartlogin/psdk/autoload.php
534/modules/psy_smartlogin/models/PsyCustomersMobileModel.php
535/modules/psy_smartlogin/classes/SmartLoginModel.php
536/modules/psy_smartlogin/models/PsyVerificationModel.php
537/modules/psy_smartlogin/classes/SmartLoginTools.php
538/modules/psy_smartlogin/psdk/PsdkModulePluginable.php
539/modules/psy_smartlogin/psdk/PsdkModule.php
540/modules/psy_smartlogin/psdk/PsdkThemeHelper.php
541/modules/seoredirect/seoredirect.php
542/modules/seoredirect/models/seoRedirectList.php
543/modules/seoredirect/translations/fa.php
544/modules/seoredirect/key.php
545/modules/stblog/controllers/front/article.php
546/modules/stblog/classes/controller/FrontController.php
547/src/Adapter/Presenter/Object/ObjectPresenter.php
548/src/Adapter/Presenter/PresenterInterface.php
549/src/Adapter/Presenter/Cart/CartPresenter.php
550/src/Adapter/Product/PriceFormatter.php
551/src/Adapter/Image/ImageRetriever.php
552/modules/psf_prestaplus/plugins/boomisaz/_import/Pdate.php
553/src/Adapter/ContainerBuilder.php
554/src/Adapter/Environment.php
555/src/Core/EnvironmentInterface.php
556/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Config/Resource/SelfCheckingResourceChecker.php
557/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Config/ResourceCheckerInterface.php
558/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Tools/Setup.php
559/vendor/doctrine/cache/lib/Doctrine/Common/Cache/ArrayCache.php
560/vendor/doctrine/cache/lib/Doctrine/Common/Cache/CacheProvider.php
561/vendor/doctrine/cache/lib/Doctrine/Common/Cache/Cache.php
562/vendor/doctrine/cache/lib/Doctrine/Common/Cache/FlushableCache.php
563/vendor/doctrine/cache/lib/Doctrine/Common/Cache/ClearableCache.php
564/vendor/doctrine/cache/lib/Doctrine/Common/Cache/MultiGetCache.php
565/vendor/doctrine/cache/lib/Doctrine/Common/Cache/MultiPutCache.php
566/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Configuration.php
567/vendor/doctrine/dbal/lib/Doctrine/DBAL/Configuration.php
568/vendor/doctrine/annotations/lib/Doctrine/Common/Annotations/AnnotationRegistry.php
569/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/Driver/DoctrineAnnotations.php
570/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/Annotation.php
571/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/Entity.php
572/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/Embeddable.php
573/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/Embedded.php
574/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/MappedSuperclass.php
575/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/InheritanceType.php
576/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/DiscriminatorColumn.php
577/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/DiscriminatorMap.php
578/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/Id.php
579/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/GeneratedValue.php
580/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/Version.php
581/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/JoinColumn.php
582/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/JoinColumns.php
583/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/Column.php
584/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/OneToOne.php
585/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/OneToMany.php
586/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/ManyToOne.php
587/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/ManyToMany.php
588/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/Table.php
589/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/UniqueConstraint.php
590/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/Index.php
591/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/JoinTable.php
592/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/SequenceGenerator.php
593/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/CustomIdGenerator.php
594/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/ChangeTrackingPolicy.php
595/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/OrderBy.php
596/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/NamedQueries.php
597/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/NamedQuery.php
598/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/HasLifecycleCallbacks.php
599/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/PrePersist.php
600/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/PostPersist.php
601/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/PreUpdate.php
602/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/PostUpdate.php
603/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/PreRemove.php
604/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/PostRemove.php
605/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/PostLoad.php
606/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/PreFlush.php
607/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/FieldResult.php
608/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/ColumnResult.php
609/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/EntityResult.php
610/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/NamedNativeQuery.php
611/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/NamedNativeQueries.php
612/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/SqlResultSetMapping.php
613/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/SqlResultSetMappings.php
614/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/AssociationOverride.php
615/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/AssociationOverrides.php
616/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/AttributeOverride.php
617/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/AttributeOverrides.php
618/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/EntityListeners.php
619/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/Cache.php
620/vendor/doctrine/annotations/lib/Doctrine/Common/Annotations/SimpleAnnotationReader.php
621/vendor/doctrine/annotations/lib/Doctrine/Common/Annotations/Reader.php
622/vendor/doctrine/annotations/lib/Doctrine/Common/Annotations/DocParser.php
623/vendor/doctrine/annotations/lib/Doctrine/Common/Annotations/DocLexer.php
624/vendor/doctrine/lexer/lib/Doctrine/Common/Lexer/AbstractLexer.php
625/vendor/doctrine/annotations/lib/Doctrine/Common/Annotations/Annotation/Target.php
626/vendor/doctrine/annotations/lib/Doctrine/Common/Annotations/CachedReader.php
627/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/Driver/AnnotationDriver.php
628/vendor/doctrine/common/lib/Doctrine/Common/Persistence/Mapping/Driver/AnnotationDriver.php
629/vendor/doctrine/common/lib/Doctrine/Common/Persistence/Mapping/Driver/MappingDriver.php
630/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Config/Resource/FileResource.php
631/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Config/Resource/SelfCheckingResourceInterface.php
632/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Config/Resource/ResourceInterface.php
633/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Config/Resource/ComposerResource.php
634/var/cache/dev/FrontContainer.php
635/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/DependencyInjection/Container.php
636/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/DependencyInjection/ResettableContainerInterface.php
637/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/DependencyInjection/ContainerInterface.php
638/vendor/psr/container/src/ContainerInterface.php
639/modules/contactform/vendor/autoload.php
640/modules/contactform/vendor/composer/autoload_real.php
641/modules/contactform/vendor/composer/autoload_static.php
642/modules/dashproducts/vendor/autoload.php
643/modules/dashproducts/vendor/composer/autoload_real.php
644/modules/dashproducts/vendor/composer/autoload_static.php
645/modules/gsitemap/vendor/autoload.php
646/modules/gsitemap/vendor/composer/autoload_real.php
647/modules/gsitemap/vendor/composer/autoload_static.php
648/modules/ps_contactinfo/vendor/autoload.php
649/modules/ps_contactinfo/vendor/composer/autoload_real.php
650/modules/ps_contactinfo/vendor/composer/autoload_static.php
651/modules/ps_currencyselector/vendor/autoload.php
652/modules/ps_currencyselector/vendor/composer/autoload_real.php
653/modules/ps_currencyselector/vendor/composer/autoload_static.php
654/modules/ps_emailsubscription/vendor/autoload.php
655/modules/ps_emailsubscription/vendor/composer/autoload_real.php
656/modules/ps_emailsubscription/vendor/composer/autoload_static.php
657/modules/ps_faviconnotificationbo/vendor/autoload.php
658/modules/ps_faviconnotificationbo/vendor/composer/autoload_real.php
659/modules/ps_faviconnotificationbo/vendor/composer/autoload_static.php
660/modules/ps_imageslider/vendor/autoload.php
661/modules/ps_imageslider/vendor/composer/autoload_real.php
662/modules/ps_imageslider/vendor/composer/autoload_static.php
663/modules/ps_languageselector/vendor/autoload.php
664/modules/ps_languageselector/vendor/composer/autoload_real.php
665/modules/ps_languageselector/vendor/composer/autoload_static.php
666/modules/ps_linklist/vendor/autoload.php
667/modules/ps_linklist/vendor/composer/autoload_real.php
668/modules/ps_linklist/vendor/composer/autoload_static.php
669/modules/ps_mainmenu/vendor/autoload.php
670/modules/ps_mainmenu/vendor/composer/autoload_real.php
671/modules/ps_mainmenu/vendor/composer/autoload_static.php
672/modules/ps_sharebuttons/vendor/autoload.php
673/modules/ps_sharebuttons/vendor/composer/autoload_real.php
674/modules/ps_sharebuttons/vendor/composer/autoload_static.php
675/modules/ps_shoppingcart/vendor/autoload.php
676/modules/ps_shoppingcart/vendor/composer/autoload_real.php
677/modules/ps_shoppingcart/vendor/composer/autoload_static.php
678/modules/ps_themecusto/vendor/autoload.php
679/modules/ps_themecusto/vendor/composer/autoload_real.php
680/modules/ps_themecusto/vendor/composer/autoload_static.php
681/modules/ps_wirepayment/vendor/autoload.php
682/modules/ps_wirepayment/vendor/composer/autoload_real.php
683/modules/ps_wirepayment/vendor/composer/autoload_static.php
684/modules/statsdata/vendor/autoload.php
685/modules/statsdata/vendor/composer/autoload_real.php
686/modules/statsdata/vendor/composer/autoload_static.php
687/modules/statslive/vendor/autoload.php
688/modules/statslive/vendor/composer/autoload_real.php
689/modules/statslive/vendor/composer/autoload_static.php
690/modules/statspersonalinfos/vendor/autoload.php
691/modules/statspersonalinfos/vendor/composer/autoload_real.php
692/modules/statspersonalinfos/vendor/composer/autoload_static.php
693/modules/welcome/vendor/autoload.php
694/modules/welcome/vendor/composer/autoload_real.php
695/modules/welcome/vendor/composer/autoload_namespaces.php
696/modules/welcome/vendor/composer/autoload_psr4.php
697/modules/welcome/vendor/composer/autoload_classmap.php
698/modules/gamification/vendor/autoload.php
699/modules/gamification/vendor/composer/autoload_real.php
700/modules/gamification/vendor/composer/autoload_static.php
701/modules/psaddonsconnect/vendor/autoload.php
702/modules/psaddonsconnect/vendor/composer/autoload_real.php
703/modules/psaddonsconnect/vendor/composer/autoload_static.php
704/modules/psgdpr/vendor/autoload.php
705/modules/psgdpr/vendor/composer/autoload_real.php
706/modules/psgdpr/vendor/composer/autoload_static.php
707/modules/ps_mbo/vendor/autoload.php
708/modules/ps_mbo/vendor/composer/autoload_real.php
709/modules/ps_mbo/vendor/composer/autoload_static.php
710/modules/ps_buybuttonlite/vendor/autoload.php
711/modules/ps_buybuttonlite/vendor/composer/autoload_real.php
712/modules/ps_buybuttonlite/vendor/composer/autoload_static.php
713/modules/blockreassurance/vendor/autoload.php
714/modules/blockreassurance/vendor/composer/autoload_real.php
715/modules/blockreassurance/vendor/composer/autoload_static.php
716/modules/ps_googleanalytics/vendor/autoload.php
717/modules/ps_googleanalytics/vendor/composer/autoload_real.php
718/modules/ps_googleanalytics/vendor/composer/autoload_static.php
719/modules/autoupgrade/vendor/autoload.php
720/modules/autoupgrade/vendor/composer/autoload_real.php
721/modules/autoupgrade/vendor/composer/autoload_static.php
722/src/Core/Localization/Locale/Repository.php
723/src/Core/Localization/Locale/RepositoryInterface.php
724/src/Core/Localization/CLDR/LocaleRepository.php
725/src/Core/Localization/CLDR/LocaleDataSource.php
726/src/Core/Localization/CLDR/DataLayer/LocaleCache.php
727/src/Core/Data/Layer/AbstractDataLayer.php
728/src/Core/Localization/CLDR/LocaleDataLayerInterface.php
729/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Cache/Adapter/FilesystemAdapter.php
730/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Cache/Adapter/AbstractAdapter.php
731/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Cache/Traits/AbstractTrait.php
732/vendor/psr/log/Psr/Log/LoggerAwareTrait.php
733/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Cache/Adapter/AdapterInterface.php
734/vendor/psr/cache/src/CacheItemPoolInterface.php
735/vendor/psr/log/Psr/Log/LoggerAwareInterface.php
736/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Cache/ResettableInterface.php
737/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Cache/Traits/FilesystemTrait.php
738/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Cache/Traits/FilesystemCommonTrait.php
739/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Cache/PruneableInterface.php
740/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Cache/CacheItem.php
741/vendor/psr/cache/src/CacheItemInterface.php
742/src/Core/Localization/CLDR/DataLayer/LocaleReference.php
743/src/Core/Localization/CLDR/Reader.php
744/src/Core/Localization/CLDR/ReaderInterface.php
745/src/Core/Localization/Currency/Repository.php
746/src/Core/Localization/Currency/RepositoryInterface.php
747/src/Core/Localization/Currency/CurrencyDataSource.php
748/src/Core/Localization/Currency/DataSourceInterface.php
749/src/Core/Localization/Currency/DataLayer/CurrencyCache.php
750/src/Core/Localization/Currency/CurrencyDataLayerInterface.php
751/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Cache/Adapter/ArrayAdapter.php
752/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Cache/Traits/ArrayTrait.php
753/src/Core/Localization/Currency/DataLayer/CurrencyDatabase.php
754/src/Adapter/Currency/CurrencyDataProvider.php
755/src/Core/Currency/CurrencyDataProviderInterface.php
756/src/Adapter/LegacyContext.php
757/src/Adapter/Tools.php
758/src/Core/Localization/Currency/DataLayer/CurrencyReference.php
759/src/Core/Localization/Currency/DataLayer/CurrencyInstalled.php
760/vendor/prestashop/decimal/src/Operation/Rounding.php
761/src/Core/Localization/Locale.php
762/src/Core/Localization/LocaleInterface.php
763/src/Core/Localization/Specification/Price.php
764/src/Core/Localization/Specification/Number.php
765/src/Core/Localization/Specification/NumberInterface.php
766/src/Core/Localization/Specification/Factory.php
767/src/Core/Localization/CLDR/LocaleData.php
768/src/Core/Localization/CLDR/NumberSymbolsData.php
769/src/Core/Localization/CLDR/CurrencyData.php
770/src/Core/Localization/CLDR/Locale.php
771/src/Core/Localization/CLDR/LocaleInterface.php
772/src/Core/Localization/Specification/NumberSymbolList.php
773/src/Core/Localization/Currency/LocalizedCurrencyId.php
774/src/Core/Localization/Currency/CurrencyData.php
775/src/Core/Localization/Currency/CurrencyCollection.php
776/src/Core/Localization/Currency.php
777/src/Core/Localization/CurrencyInterface.php
778/src/Core/Localization/Specification/NumberCollection.php
779/src/Core/Localization/Number/Formatter.php
780/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Debug/Debug.php
781/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Debug/ExceptionHandler.php
782/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Debug/ErrorHandler.php
783/vendor/psr/log/Psr/Log/LogLevel.php
784/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Debug/BufferingLogger.php
785/vendor/psr/log/Psr/Log/AbstractLogger.php
786/vendor/psr/log/Psr/Log/LoggerInterface.php
787/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Debug/DebugClassLoader.php
788/src/Adapter/AddressFactory.php
789/src/Core/Cart/Calculator.php
790/src/Core/Cart/CartRowCollection.php
791/src/Core/Cart/Fees.php
792/src/Core/Cart/CartRuleCollection.php
793/src/Core/Cart/CartRuleCalculator.php
794/src/Adapter/Product/PriceCalculator.php
795/src/Core/Cart/CartRow.php
796/src/Core/Cart/AmountImmutable.php
797/vendor/prestashop/decimal/src/Number.php
798/vendor/prestashop/decimal/src/Builder.php
799/src/Core/Addon/Module/ModuleManagerBuilder.php
800/src/Core/Util/File/YamlParser.php
801/var/cache/dev/yaml/9280c6a56a60a4889ec3391b1c07c593.php
802/var/cache/dev/yaml/08cc88db8a3ecda3da439975435ca134.php
803/src/PrestaShopBundle/Service/DataProvider/Marketplace/ApiClient.php
804/vendor/guzzlehttp/guzzle/src/Client.php
805/vendor/guzzlehttp/guzzle/src/Event/HasEmitterTrait.php
806/vendor/guzzlehttp/guzzle/src/ClientInterface.php
807/vendor/guzzlehttp/guzzle/src/Event/HasEmitterInterface.php
808/vendor/guzzlehttp/guzzle/src/Url.php
809/vendor/guzzlehttp/guzzle/src/Utils.php
810/vendor/guzzlehttp/guzzle/src/Message/MessageFactory.php
811/vendor/guzzlehttp/guzzle/src/Event/ListenerAttacherTrait.php
812/vendor/guzzlehttp/guzzle/src/Message/MessageFactoryInterface.php
813/vendor/guzzlehttp/guzzle/src/Subscriber/HttpError.php
814/vendor/guzzlehttp/guzzle/src/Event/SubscriberInterface.php
815/vendor/guzzlehttp/guzzle/src/Subscriber/Redirect.php
816/vendor/guzzlehttp/ringphp/src/Client/CurlHandler.php
817/vendor/guzzlehttp/ringphp/src/Client/CurlFactory.php
818/vendor/guzzlehttp/ringphp/src/Client/CurlMultiHandler.php
819/vendor/guzzlehttp/ringphp/src/Client/Middleware.php
820/vendor/guzzlehttp/ringphp/src/Client/StreamHandler.php
821/vendor/guzzlehttp/guzzle/src/RequestFsm.php
822/app/config/parameters.php
823/src/Adapter/Module/ModuleZipManager.php
824/src/PrestaShopBundle/Event/Dispatcher/NullDispatcher.php
825/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/EventDispatcher/EventDispatcherInterface.php
826/src/Core/Hook/HookDispatcherInterface.php
827/src/Adapter/Addons/AddonsDataProvider.php
828/src/PrestaShopBundle/Service/DataProvider/Admin/AddonsInterface.php
829/vendor/doctrine/cache/lib/Doctrine/Common/Cache/FilesystemCache.php
830/vendor/doctrine/cache/lib/Doctrine/Common/Cache/FileCache.php
831/src/Adapter/LegacyLogger.php
832/src/PrestaShopBundle/Service/DataProvider/Admin/CategoriesProvider.php
833/src/Adapter/Module/ModuleDataProvider.php
834/src/Adapter/Module/AdminModuleDataProvider.php
835/src/PrestaShopBundle/Service/DataProvider/Admin/ModuleInterface.php
836/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Config/FileLocator.php
837/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Config/FileLocatorInterface.php
838/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Routing/Loader/YamlFileLoader.php
839/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Config/Loader/FileLoader.php
840/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Config/Loader/Loader.php
841/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Config/Loader/LoaderInterface.php
842/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Routing/Router.php
843/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Routing/RouterInterface.php
844/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Routing/Matcher/UrlMatcherInterface.php
845/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Routing/RequestContextAwareInterface.php
846/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Routing/Generator/UrlGeneratorInterface.php
847/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Routing/Matcher/RequestMatcherInterface.php
848/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Routing/RequestContext.php
849/src/Adapter/Module/ModuleDataUpdater.php
850/src/Core/Addon/Module/ModuleManager.php
851/src/Core/Addon/AddonManagerInterface.php
852/src/Core/Addon/Module/ModuleRepository.php
853/src/Core/Addon/Module/ModuleRepositoryInterface.php
854/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/Finder/Finder.php
855/src/Adapter/Cache/Clearer/SymfonyCacheClearer.php
856/src/Core/Cache/Clearer/CacheClearerInterface.php
857/src/Core/Filter/FrontEndObject/MainFilter.php
858/src/Core/Filter/FilterInterface.php
859/src/Core/Filter/FrontEndObject/CartFilter.php
860/src/Core/Filter/HashMapWhitelistFilter.php
861/src/Core/Filter/CollectionFilter.php
862/src/Core/Filter/FrontEndObject/ProductFilter.php
863/src/Core/Filter/FrontEndObject/EmbeddedAttributesFilter.php
864/src/Core/Filter/FrontEndObject/CustomerFilter.php
865/src/Core/Filter/FrontEndObject/ShopFilter.php
866/src/Core/Filter/FrontEndObject/ConfigurationFilter.php
867/modules/stthemeeditor/stthemeeditor.php
868/src/Core/Module/WidgetInterface.php
869/modules/stthemeeditor/googlefonts.php
870/src/Adapter/Localization/LegacyTranslator.php
871/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_template_compiled.php
872/var/cache/dev/smarty/compile/69/b5/b3/69b5b3a3e9714d82d0e38dd35afb031afb9707bf_2.file.stthemeeditor-header.tpl.php
873/modules/stmultilink/stmultilink.php
874/modules/stmultilink/classes/StMultiLinkGroup.php
875/modules/stmultilink/classes/StMultiLinkClass.php
876/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_template_cached.php
877/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_cacheresource.php
878/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_cacheresource_file.php
879/var/cache/dev/smarty/cache/stmultilink/1/1/1/112/51/bb/a4/51bba4ee0af9564c3e70882ecf11da2177d3be3c.stmultilinkviewstemplates.php
880/modules/stsearchbar/stsearchbar.php
881/var/cache/dev/smarty/cache/stsearchbar/1/1/1/112/02/54/36/025436b8c38765824aa35fa2d9969a8f148fd945.stsearchbarviewstemplates.php
882/modules/stshoppingcart/stshoppingcart.php
883/var/cache/dev/smarty/cache/stshoppingcart/1/1/1/112/19/85/7c/19857cb94b713cf8e3fc855c3ba7233e5d77724d.stshoppingcartviewstempla.php
884/modules/stmegamenu/stmegamenu.php
885/modules/stmegamenu/classes/StMegaMenuClass.php
886/modules/stmegamenu/classes/StMegaColumnClass.php
887/modules/stmegamenu/classes/StMegaProductClass.php
888/modules/stmegamenu/classes/StMegaBrandClass.php
889/var/cache/dev/smarty/cache/stmegamenu/1/1/1/112/ac/2f/f3/ac2ff3deeff073f9d54b0d03efc046d47948e0a3.stmegamenuviewstemplatesh.php
890/modules/stswiper/stswiper.php
891/modules/stswiper/classes/StSwiperClass.php
892/modules/stswiper/classes/StSwiperGroup.php
893/modules/stswiper/classes/StSwiperFontClass.php
894/var/cache/dev/smarty/cache/stswiper/1/1/1/112/d9/82/e3/d982e3f1720c73dce9d3e3fa1c2db6e8c075c998.stswiperviewstemplateshoo.php
895/modules/steasycontent/steasycontent.php
896/modules/steasycontent/classes/StEasyContentClass.php
897/modules/steasycontent/classes/StEasyContentColumnClass.php
898/modules/steasycontent/classes/StEasyContentElementClass.php
899/modules/steasycontent/classes/StEasyContentSettingClass.php
900/modules/steasycontent/classes/StEasyContentFontClass.php
901/var/cache/dev/smarty/cache/steasycontent/1/1/1/112/d0/28/67/d0286705fac00ae7d7a80c5351ce89e217f6c268.steasycontentviewstemplat.php
902/modules/stfeaturedslider/stfeaturedslider.php
903/modules/stthemeeditor/classes/BaseProductsSlider.php
904/modules/stthemeeditor/classes/BaseSlider.php
905/var/cache/dev/smarty/cache/stfeaturedslider/1/1/1/112_header/af/b4/07/afb4079fa9a1067583825d89673aadcb48c00dc6.stthemeeditorviewstemplat.php
906/modules/stblogfeaturedarticles/stblogfeaturedarticles.php
907/modules/stblog/classes/StBlogSliderClass.php
908/var/cache/dev/smarty/cache/stblogfeaturedarticles/1/1/1/112/af/b4/07/afb4079fa9a1067583825d89673aadcb48c00dc6.stthemeeditorviewstemplat.php
909/modules/stbanner/stbanner.php
910/modules/stbanner/classes/StBannerClass.php
911/modules/stbanner/classes/StBannerGroup.php
912/modules/stbanner/classes/StBannerFontClass.php
913/var/cache/dev/smarty/cache/stbanner/1/1/1/112/45/41/ed/4541ed985730aee41921b08089e73231d5949952.stbannerviewstemplateshoo.php
914/modules/stblogrecentarticles/stblogrecentarticles.php
915/var/cache/dev/smarty/cache/stblogrecentarticles/1/1/1/112/af/b4/07/afb4079fa9a1067583825d89673aadcb48c00dc6.stthemeeditorviewstemplat.php
916/modules/stnewsletter/stnewsletter.php
917/modules/stnewsletter/classes/StNewsLetterClass.php
918/var/cache/dev/smarty/cache/stnewsletter/1/1/1/112/88/46/90/884690266de6a8734ae769af2ad4645db844c107.stnewsletterviewstemplate.php
919/modules/stblogcomments/stblogcomments.php
920/modules/stblogcomments/classes/StBlogCommentClass.php
921/modules/stcountdown/stcountdown.php
922/modules/stcountdown/classes/StCountDownClass.php
923/var/cache/dev/smarty/cache/stcountdown/1/1/1/112_article/ca/be/2e/cabe2e9e7ba3d6a26df2a7649353eec408fdf433.stcountdownviewstemplates.php
924/modules/sthoverimage/sthoverimage.php
925/modules/stinstagram/stinstagram.php
926/modules/stinstagram/classes/StInstagramClass.php
927/var/cache/dev/smarty/cache/stinstagram/1/1/1/112/eb/3d/ec/eb3dec01acd91c34de9d4087073040417a23647f.stinstagramviewstemplates.php
928/modules/stlovedproduct/stlovedproduct.php
929/modules/stlovedproduct/classes/StLovedProductClass.php
930/var/cache/dev/smarty/cache/stlovedproduct/1/1/1/112/93/66/2d/93662d4be805622d17d328b07b417bae9e4adf8d.stlovedproductviewstempla.php
931/modules/stcompare/stcompare.php
932/var/cache/dev/smarty/cache/stcompare/1/1/1/112/e8/5b/83/e85b832cb49da9e2b4ad4c2422ca8d50c7f897a2.stcompareviewstemplatesho.php
933/modules/stpagebanner/stpagebanner.php
934/modules/stpagebanner/classes/StPageBannerClass.php
935/modules/stpagebanner/classes/StPageBannerFontClass.php
936/var/cache/dev/smarty/cache/stpagebanner/1/1/1/112/7a/d3/dd/7ad3ddf0422ac4a734c12e8175354b64ffa69f9e.stpagebannerviewstemplate.php
937/modules/stproductcategoriesslider/stproductcategoriesslider.php
938/modules/stproductcategoriesslider/classes/StProductCategoriesSliderClass.php
939/var/cache/dev/smarty/cache/stproductcategoriesslider/1/1/1/112/9e/b8/a6/9eb8a69d28fe7c88593e432023a7bac61d25532e.stproductcategoriesslider.php
940/modules/strelatedproducts/strelatedproducts.php
941/var/cache/dev/smarty/cache/strelatedproducts/1/1/1/112_header/af/b4/07/afb4079fa9a1067583825d89673aadcb48c00dc6.stthemeeditorviewstemplat.php
942/modules/stsidebar/stsidebar.php
943/modules/stsidebar/classes/StSidebarClass.php
944/var/cache/dev/smarty/cache/stsidebar/1/1/1/112/af/b4/07/afb4079fa9a1067583825d89673aadcb48c00dc6.stthemeeditorviewstemplat.php
945/modules/stsocial/stsocial.php
946/modules/stsocial/classes/StSocialClass.php
947/var/cache/dev/smarty/compile/c9/a5/fd/c9a5fdbfa3f9a36798995fc76ecdf04cb1f6c743_2.file.header.tpl.php
948/modules/ststickers/ststickers.php
949/modules/ststickers/classes/StStickersClass.php
950/modules/ststickers/classes/StStickersMapClass.php
951/var/cache/dev/smarty/cache/ststickers/1/1/1/112/11/ee/c4/11eec4eecf329d01c8565b7e006fd33dce077465.ststickersviewstemplatesh.php
952/modules/stwishlist/stwishlist.php
953/modules/stwishlist/classes/StWishListClass.php
954/var/cache/dev/smarty/cache/stwishlist/1/1/1/112/0b/1e/b3/0b1eb3c6a5dcfa789713e8be821270ef2b7774ee.stwishlistviewstemplatesh.php
955/var/cache/dev/smarty/compile/e1/73/23/e173238b925dd1ba042fa4648f7038a60ca3bf61_2.file.custom_css.tpl.php
956/modules/ps_googleanalytics/ps_googleanalytics.php
957/modules/ps_googleanalytics/classes/Hook/HookDisplayHeader.php
958/modules/ps_googleanalytics/classes/Hook/HookInterface.php
959/var/cache/dev/smarty/compile/d3/02/1e/d3021ed3cb8e50fe133543bb18232e43141a90b1_2.file.ps_googleanalytics.tpl.php
960/vendor/smarty/smarty/libs/plugins/modifier.escape.php
961/modules/stblogeditor/stblogeditor.php
962/var/cache/dev/smarty/cache/stblogeditor/1/1/1/112_header/af/b4/07/afb4079fa9a1067583825d89673aadcb48c00dc6.stthemeeditorviewstemplat.php
963/modules/iseoassist/iseoassist.php
964/modules/iseoassist/classes/IFLPATTERN.php
965/modules/iseoassist/classes/Readability.php
966/modules/iseoassist/translations/fa.php
967/var/cache/dev/smarty/compile/f4/e3/1c/f4e31c59d4329c50e6aa7648d6fe32436ca946d1_2.module.iseoassistviewstemplatesh.php
968/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_runtime_foreach.php
969/modules/iprestapayment/iprestapayment.php
970/modules/iprestapayment/translations/fa.php
971/modules/iprestapayment/plugins/plugin.php
972/modules/iprestapayment/classes/iPrestaPaymentLog.php
973/modules/iprestapayment/classes/iPrestaPaymentExternal.php
974/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_method_gettemplatevars.php
975/var/cache/dev/smarty/compile/8d/fd/a2/8dfda2c1b5c9001167b3483c1caaa2af59ff05d8_2.module.stsearchbarviewstemplates.php
976/var/cache/dev/smarty/compile/9f/8d/70/9f8d70bbb3afa862dd31f13e84e74207e71ac6f6_2.module.stsearchbarviewstemplates.php
977/var/cache/dev/smarty/cache/stnewsletter/1/1/1/112_55_location/75/70/30/75703006effe7032dc0c0a74576cec1bcd4223e6.stnewsletterviewstemplate.php
978/vendor/defuse/php-encryption/src/Crypto.php
979/vendor/defuse/php-encryption/src/KeyOrPassword.php
980/vendor/defuse/php-encryption/src/RuntimeTests.php
981/vendor/defuse/php-encryption/src/DerivedKeys.php
982/vendor/defuse/php-encryption/src/Exception/WrongKeyOrModifiedCiphertextException.php
983/vendor/defuse/php-encryption/src/Exception/CryptoException.php
984/var/cache/dev/smarty/compile/layouts_layout_full_width_tpl/ef/44/7f/ef447fee1147f2c8d55e9a542188f0000eaf6538_2.module.stblogviewstemplatesfront.php
985/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_block.php
986/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_runtime_inheritance.php
987/var/cache/dev/smarty/compile/layouts_layout_full_width_tpl/40/49/f7/4049f78b358717d2d98eee8362c1d6ea05a93f41_2.file.page.tpl.php
988/var/cache/dev/smarty/compile/layouts_layout_full_width_tpl/f5/b1/a5/f5b1a5df883299f08770d43f9a7070c9b467f6ce_2.file.layout-full-width.tpl.php
989/var/cache/dev/smarty/compile/layouts_layout_full_width_tpl/f2/08/13/f20813673aead38c93ffb5b69f0b7fcb0bdeea44_2.file.layout-both-columns.tpl.php
990/vendor/smarty/smarty/libs/plugins/modifier.replace.php
991/var/cache/dev/smarty/compile/layouts_layout_full_width_tpl/54/18/f0/5418f016b7a6864a539718ffc91ef3251926e367_2.file.head.tpl.php
992/var/cache/dev/smarty/compile/layouts_layout_full_width_tpl/c1/63/ef/c163efca42d7637b551695798888fff5a98df679_2.file.stylesheets.tpl.php
993/var/cache/dev/smarty/compile/layouts_layout_full_width_tpl/16/5b/bf/165bbf25266fac15c820c53e3096fdac21e16a78_2.file.javascript.tpl.php
994/var/cache/dev/smarty/compile/layouts_layout_full_width_tpl/d6/2c/68/d62c6879a26d1a411edde3e7fbeada6eb4250123_2.file.product-activation.tpl.php
995/var/cache/dev/smarty/compile/layouts_layout_full_width_tpl/7c/58/1c/7c581ca8af0c38cc50e4892e6fa9e1771ce43bf6_2.file.header.tpl.php
996/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_runtime_capture.php
997/var/cache/dev/smarty/cache/stmultilink/1/1/1/112_9_location/69/93/06/69930680609a548ea23b290b3e9ffcd0d505c552.stmultilinkviewstemplates.php
998/var/cache/dev/smarty/cache/stmultilink/1/1/1/112_1_location/69/93/06/69930680609a548ea23b290b3e9ffcd0d505c552.stmultilinkviewstemplates.php
999/var/cache/dev/smarty/cache/steasycontent/1/1/1/112_127_location/cf/95/8f/cf958f9d7f65b3183ebec4e911826d83608e41ad.steasycontentviewstemplat.php
1000/var/cache/dev/smarty/compile/30/00/4b/30004bc76c6226796809107e4062c35ac5a1e91f_2.module.stsidebarviewstemplatesho.php
1001/src/Adapter/Cart/CartPresenter.php
1002/modules/stcustomersignin/stcustomersignin.php
1003/var/cache/dev/smarty/compile/43/b8/c0/43b8c09337d64b800baa98253de92269f5c603b2_2.module.stcustomersigninviewstemp.php
1004/var/cache/dev/smarty/compile/52/33/2e/52332e14d92f82d3c12217bc32b7318ae730bb0c_2.module.stshoppingcartviewstempla.php
1005/var/cache/dev/smarty/compile/ef/8f/3e/ef8f3e058b820f96f60ee75ec0844032d89fc4c5_2.module.stshoppingcartviewstempla.php
1006/var/cache/dev/smarty/cache/stmegamenu/1/1/1/112_stmegamenu/27/e2/a9/27e2a960aa0f5b906bd7b4ba5e2c2712eccf8596.stmegamenuviewstemplatesh.php
1007/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_runtime_updatecache.php
1008/var/cache/dev/smarty/compile/29/2f/c1/292fc1c236bc07e3724601e80894886bb4dcae5d_2.module.stpagebannerviewstemplate.cache.php
1009/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_runtime_codeframe.php
1010/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_runtime_writefile.php
1011/var/cache/dev/smarty/cache/stpagebanner/1/1/1/112_module_stblog_article_20/54/0b/ae/540bae0d439b99c4bd9b757b2d1a88268ad32a33.stpagebannerviewstemplate.php
1012/var/cache/dev/smarty/compile/layouts_layout_full_width_tpl/0a/24/3b/0a243b91c5e79f1946b01da7bd8ee62d9d0f29f8_2.file.notifications.tpl.php
1013/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_runtime_updatescope.php
1014/var/cache/dev/smarty/compile/b4/17/dd/b417ddcda6fbb33009e62237cb0569abc4971026_2.module.stlovedproductviewstempla.php
1015/var/cache/dev/smarty/compile/layouts_layout_full_width_tpl/2c/d9/86/2cd986cbc088107ffda5e3831ebc49c92630ce14_2.module.stblogviewstemplatesslide.php
1016/vendor/smarty/smarty/libs/plugins/modifier.regex_replace.php
1017/var/cache/dev/smarty/compile/49/b3/e5/49b3e552f0fd49f7002cd3e47ed965ab16600059_2.file.stblogcomments.tpl.php
1018/var/cache/dev/smarty/compile/layouts_layout_full_width_tpl/3f/7a/79/3f7a79f2cd585072ebe0c49b25267f40aa1ac59a_2.file.footer.tpl.php
1019/vendor/smarty/smarty/libs/plugins/shared.mb_str_replace.php
1020/var/cache/dev/smarty/cache/stmultilink/1/1/1/112_31415161727_location/97/66/4c/97664c3189e68913ab15de3846136c1f4ca7553e.stmultilinkviewstemplates.php
1021/var/cache/dev/smarty/cache/stnewsletter/1/1/1/112_343444546818283844756_location/75/70/30/75703006effe7032dc0c0a74576cec1bcd4223e6.stnewsletterviewstemplate.php
1022/var/cache/dev/smarty/cache/steasycontent/1/1/1/112_3_location/94/9c/38/949c38ab30d0b7a579e208688537d357f39d8663.steasycontentviewstemplat.php
1023/modules/ps_googleanalytics/classes/Hook/HookDisplayFooter.php
1024/modules/ps_googleanalytics/classes/GoogleAnalyticsTools.php
1025/modules/ps_googleanalytics/classes/Handler/GanalyticsJsHandler.php
1026/modules/ps_googleanalytics/classes/Handler/GanalyticsDataHandler.php
1027/modules/ps_googleanalytics/classes/Repository/GanalyticsDataRepository.php
1028/vendor/smarty/smarty/libs/sysplugins/smarty_undefined_variable.php
1029/modules/ps_googleanalytics/classes/Wrapper/ProductWrapper.php
1030/modules/ps_googleanalytics/classes/Wrapper/WrapperInterface.php
1031/var/cache/dev/smarty/compile/eb/fe/34/ebfe34f8604c51fb57793b2785cbbedec472be2b_2.file.ga_tag.tpl.php
1032/var/cache/dev/smarty/cache/steasycontent/1/1/1/112_12_location/94/9c/38/949c38ab30d0b7a579e208688537d357f39d8663.steasycontentviewstemplat.php
1033/var/cache/dev/smarty/compile/fc/8d/bf/fc8dbf7ccd8a60c251466f7dbe9bc59a6a7c8ba5_2.module.steasycontentviewstemplat.cache.php
1034/var/cache/dev/smarty/compile/26/9a/b7/269ab7d40e59c9b96f2d22c51f7f25ca48e5a1b0_2.module.steasycontentviewstemplat.cache.php
1035/vendor/smarty/smarty/libs/plugins/function.math.php
1036/var/cache/dev/smarty/compile/89/6a/f6/896af6a64713a5bd4ec2b642e53cc415f1f0f976_2.module.steasycontentviewstemplat.cache.php
1037/var/cache/dev/smarty/compile/27/8a/c9/278ac93b03a893a3e62cb2ad69fcf0a4bcd37d68_2.module.steasycontentviewstemplat.cache.php
1038/var/cache/dev/smarty/compile/b4/5f/16/b45f16987e2cafc16fcb1aa38849091764a61ce1_2.module.steasycontentviewstemplat.cache.php
1039/var/cache/dev/smarty/compile/f0/83/6e/f0836e3f975eac9840ff74b8028dc98060a5072e_2.module.steasycontentviewstemplat.cache.php
1040/var/cache/dev/smarty/cache/stmultilink/1/1/1/112_51819202128_location/97/66/4c/97664c3189e68913ab15de3846136c1f4ca7553e.stmultilinkviewstemplates.php
1041/var/cache/dev/smarty/compile/layouts_layout_full_width_tpl/c1/ec/18/c1ec18cc467221511ee417958c451878c822b7f0_2.file.footer-bottom.tpl.php
1042/var/cache/dev/smarty/cache/steasycontent/1/1/1/112_123_location/cf/95/8f/cf958f9d7f65b3183ebec4e911826d83608e41ad.steasycontentviewstemplat.php
1043/var/cache/dev/smarty/cache/steasycontent/1/1/1/112_122_location/cf/95/8f/cf958f9d7f65b3183ebec4e911826d83608e41ad.steasycontentviewstemplat.php
1044/var/cache/dev/smarty/compile/67/69/2e/67692e2686771b0dd51bc168e24e0f9037db67e4_2.file.stshoppingcart-side.tpl.php
1045/var/cache/dev/smarty/cache/stmegamenu/1/1/1/112/22/c7/f9/22c7f90f3d5d396d77b8fa7b267b8474234d73fb.stmegamenuviewstemplatesh.php
1046/var/cache/dev/smarty/compile/db/3b/ff/db3bff7b16936ee1590a750fbe2aaf42ddf0ccd6_2.module.stnewsletterviewstemplate.php
1047/var/cache/dev/smarty/compile/f5/b0/57/f5b0572dbf09cbea15f05c9a207c164e666d1a4f_2.module.stsidebarviewstemplatesho.php
1048/var/cache/dev/smarty/compile/31/7c/d0/317cd013f99f8cecab053198da777d56413f6f57_2.module.stlovedproductviewstempla.php
1049/var/cache/dev/smarty/compile/e0/98/69/e0986953ad9743338fea866fe1b4be3d9dd5faa5_2.file.stsearchbar-side.tpl.php
1050/var/cache/dev/smarty/compile/34/52/b3/3452b3e5a5b3245aa8d86170be572a719ed52382_2.module.stsidebarviewstemplatesho.php
1051/var/cache/dev/smarty/compile/9c/5d/36/9c5d3614f01ee531b413b9ce188b3c8d8690f744_2.module.stsidebarviewstemplatesho.php
1052/modules/statsdata/statsdata.php
1053/var/cache/dev/smarty/compile/4a/71/84/4a7184a9f596993b0508b6aab25af499d52a44f7_2.module.stlovedproductviewstempla.php
1054/var/cache/dev/smarty/compile/0f/f4/8a/0ff48a5b1c26633e01c0a7d1b263223ce25a5f53_2.module.stwishlistviewstemplatesh.php
1055/var/cache/dev/smarty/compile/bf/66/15/bf661585bf521ce9122ba4b0ce4ceda523792531_2.file.modal.tpl.php