برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

تعویض تاچ ال سی دی و نکاتی که باید قبل از تعویض قطعات آن بدانید

نوشته شده در تاریخ1396-07-03 151081
دوست داشتن0

تاچ‌ و ا‌ل‌ سی‌دی گوشی و چیزهایی که باید درباره آن بدانید: بیشترین تعمیراتی که ما با آن‌ها مواجه می شویم تعمیرصفحه نمایش شکسته و ترک خورده است. زمانی که صفحه گوشی شما می‌شکند یا ترک می‌خورد ممکن است ندانید که واقعا کدام قطعه از تاچ و ال سی دی یا نمایشگر گوشی‌تان شکسته است و نیاز به تعویض کدام قطعه از ال سی‌دی یا تاچ موبایل خود دارید.

علاوه بر این، افراد زیادی هستند که تفاوت بین ال سی‌دی، گلس یا صفحه شیشه‌ای، تاچ اسکرین یا دیجیتایزر را نمی‌دانند. بنابراین اولین چیزی که نیاز است بدانید ساختار ال سی‌دی نمایشگر گوشی است. در تصویر زیر ساختار تاچ و ال سی‌دی یک گوشی را مشاهده می‌کنید.

تاچ و ال سی دی شامل چه قطعاتی است؟؟

از لحاظ تئوری، مونتاژ یا اسمبلی ال سی‌دی نمایشگر گوشی از چهار قطعه تشکیل شده است؛ شیشه یا گلس جلویی، دیجیتایزر یا تاچ اسکرین گوشی (شامل کابل فلت نیز می‌باشد)، ال سی‌دی (دارای کابل فلت است)، صفحه نور پس زمینه و قاب تاچ اسکرین

از کجا بفهمیم کدام قطعه از تاچ ال سی دی شکسته است؟

صفحه شیشه‌ای جلویی مسئولیت محافظت، مشاهده و عملکرد صفحه نمایش گوشی شما را برعهده دارد. تاچ اسکرین یا صفحه تاچ، لایه شفاف بسیار نازکی است که بین ال سی دی و شیشه یا گلس جلوی گوشی قرار می‌گیرد. این قطعه‌ای است که لمس شما را احساس می‌کند و به عملیات کلیک کردن، زوم کردن و انتخاب کردن روی گوشی پاسخ می‌دهد.

قطعه یا ورق ال سی‌دی نیز برای کیفیت صفحه نمایش و واکنش به لمس مهم است و این همان چیزی است که موقع نگاه کردن به گوشی مشاهده می‌کنید.

از کجا بفهمیم تاچ شکسته یا ال سی دی؟

1) گلس تاچ ال سی‌دی:

اگر فقط شیشه یا گلس تاچ و ال سی‌دی گوشی شما آسیب دیده باشد، آنگاه روی تاچ و عملکرد صفحه نمایش شما تاثیری نمی‌گذارد مگر در برخی مواقع روی چند نقطه‌ای که گوشی ترک خورده است. هنگامی که گوشی از دست‌تان می‌افتد و ترک بر می‌دارد شکستن گلس آن نسبت به حالت‌های بعدی خوشبینانه‌ترین حالت است که می‌توان گفت تعویض کم هزینه‌تر می‌شود.

آیا تعویض گلس کار درستی است؟

معمولا کاربران گوشی‌های موبایل برای اینکه هزینه کم‌تری پرداخت کنند، تعویض گلس را به جای تعویض تاچ ال‌سی‌دی انتخاب می‌کنند. در واقع تنها مزیت این نوع تعمیرات فقط در همین مورد خلاصه می‌شود. متاسفانه تعویض گلس با توجه به ریسک بالایی که دارد یک کار اصولی محسوب نمی‌شود. گزارشات بسیاری از جانب کاربرانی که دست به تعویض گلس زده‌اند به ما رسیده مبنی بر اینکه تاچ ال‌سی‌دی پس از تعویض گلس از کیفیت خوبی برخوردار نیست. یا این نوع تاچ ال‌سی‌دی‌ها با کوچک‌ترین ضربه دوبار مشکل شکستگی گلس پیدا کرده‌اند. همچنین گزارشاتی از کنده شدن گلس از لبه‌ها به دست ما رسیده است که همه‌ی این‌ها نشان از عدم کارایی این نوع تعمیرات در دراز مدت دارد. بهترین شیوه جهت برطرف کردن مشکل شکست گلس گوشی‌‌های موبایل تعویض تاچ ال‌سی‌دی تلفن هوشمند شماست. با این وجود تعویض گلس به دلیل به صرفه بودن از نظر اقتصادی هنوز یک انتخاب خوب برای بسیاری از کاربران محسوب می‌شود. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله تعویض گلس و تعمیر ال‌سی‌دی شکسته گوشی‌های سامسونگ و آیفون را مطالعه کنید.

از کجا تشخیص بدهیم که تاچ، ال سی دی یا گلس شکسته است؟

2) شکستن تاچ گوشی موبایل:

تاچ اسکرین، لایه شفافی از پلاستیک است که سیگنال لمس‌ها را می‌خواند و آن را به واحد پردازشگر منتقل می‌کند.

اگر تاچ گوشی شما شکسته باشد، عملکرد لمسی گوشی از کار می‌افتد، اما هنوز هم می‌توانید ببینید چه چیزی روی صفحه نمایش در حال اتفاق افتادن است و نمایشگر گوشی معمولا همچنان بایستی نرمال کار کند.

از کجا تشخیص بدهیم که تاچ گوشی شکسته است؟

3)شکستن ال سی دی گوشی

زمانی که ال سی‌دی LCD می‌شکند، پانل صفحه نمایش دارای لکه‌های تیره یا ترک‌های تار عنکوبتی یا هر دو است و ممکن است دیگر چیزی روی صفحه نمایش خود نتوانید مشاهده کنید. اگر صفحه نمایش گوشی موبایل دارای خطوطی در داخل خود باشد و یا ظاهری شبیه ریختن جوهر دارد پس به احتمال زیاد ال سی دی آن شکسته است. بسیاری از مشتریان دارای گوشی‌های ال سی‌دی شکسته، وجود جوهر را درون صفحه نمایش‌های گوشی خود گزارش کرده‌اند.

چیزهایی که در مورد تعویض تاچ ال سی دی گوشی باید بدانید

وضعیت دیگری نیز وجود دارد که شما هنوز می‌توانید تصاویر را با یک ال سی‌دی خراب مشاهده کنید اما صفحه آن بسیار تاریک است.

از آن‌جایی که ال سی‌دی زیر گلس و تاچ قرار گرفته اگر افتادن گوشی‌تان منجر به شکستن و خراب شدن ال سی‌دی و یا شاید خراب شدن هم گلس و هم تاچ شود در هر حالت از آن جایی که ال سی دی شکسته است باید کل قطعات تاچ و ال سی دی تعوض شود.

4) تغییر رنگ تاچ ال‌سی‌دی:

در برخی از گوشی‌های موبایل ممکن است به دلیل ضربه خوردن یا تحت فشار بودن گوشی، با تغییر رنگ روبرو شوید. مثلا بارها دیده شده است که بعد از شکستگی گلس گوشی موبایل، برخی از قسمت‌های ال‌سی‌دی سیاه شود یا در مواردی به رنگ بنفش در بیاید. معولا به دلیل ضربه وارد شده گاز موجود در تاچ ال‌سی‌دی به بیرون نشت پیدا می‌کند و این موضوع باعث می‌شود کم‌کم این گاز کل صفحه را فرا بگیرد و در نهایت طی چندساعت تا حداکثر چند روز کل تاچ ال‌سی‌دی شما بنفش و سپس سیاه شود. اگر با چنین موردی روبرو شدید متاسفانه باید تاچ ال‌سی‌دی خود را به طور کامل تعویض کنید. البته تغییر رنگ فقط به این موارد خلاصه نمی‌شود. در برخی از گوشی‌های موبایل به دلیل استفاده زیاد کاربر یا قرار گرفتن در گرمای بالا ممکن است تاچ ال‌سی‌دی شما به رنگ زرد در بیاید و این موضوع کیفیت تاچ ال‌سی‌دی را پایین میاورد.

تاچ و ال سی دی را جدا ازهم میتوانیم تعویض کنیم؟

گوشی‌های آیفون و سامسونگ را در نظر بگیرید، این‌ها دارای تکنولوژی درون سلولی و برون سلولی برای تولید صفحه نمایش خود هستند که در آن‌ها پانل تاچ و پانل ال سی دی با یک دیگر ادغام می‌شوند.

ما می‌توانیم قاعده کلی این موضوع را از طریق عکس زیر به طور خلاصه شرح دهیم.

نکاتی در مورد تعویض تاچ ال سی دی گوشی

بنابراین وقتی این نوع از تاچ یا ال سی‌دی ها بشکنند راه معقولی نیست که صرفا تاچ اسکرین یا ال سی دی را تعویض کنید چرا که ال سی دی و تاچ در این گونه تاچ و ال سی دی ها به همدیگر چسبیده‌اند و برای جدا کردن آن‌ها از یکدیگر به ماشین آلات حرفه‌ای نیاز است. به علاوه این احتمال وجود دارد که با این کار شکستگی بیشتر شود و به ال سی دی آسیب برسد.

تفاوت بین ال سی دی، تاچ و گلس گوشی چیست؟

ممکن است موقع اسمبل کردن یا باز کردن به ال سی دی زیاد فشار وارد شود و ترک بخورد. در این وضعیت ما توصیه می‌کنیم کل اسمبلی تاچ ال سی دی خود را تعویض کنید.

با این حال، اگر صرفا گلس گوشی‌تان شکسته است این احتمال وجود دارد که بتوانید صرفا شیشه جلوی آن را تعویض کنید.

در هر صورت، بهتر است برای گوشی خود گلس محافظ شیشه‌ای با کیفیت یا کاور و کیف چرمی تهیه کنید تا آن را در برابر خطر افتادن، ترک خوردن و ضربه‌های سنگین در استفاده روزانه محافظت کنید و موقع تعویض گلس، تاچ اسکرین یا ال سی‌دی شکسته مطمئن شوید که قطعات اصلی و اورجینال را خریداری می‌کنید.

پس از خواندن این بلاگ اگر گوشی موبایل‌تان شکسته یا مشکل دارد برای تعویض قطعات اصل موبایل یا تعمیرات موبایل خود می‌توانید به دفتر فروشگاه اینترنتی ماکروتل در تهران مراجعه کنید.لازم به ذکر است که در این مرکز خدمات تعمیرات آیفون به صورت فوق تخصصی و در کمترین زمان ممکن و با بالاترین میزان کیفیت انجام می‌شود.

398 نظر
 • حک******

  حک****** 1398-11-22

  سلام گوشی پرستیژیو ۵۴۵۳ دارم از دستم افتاد روی صفحه ترک زد اما لمسش کار میکنه وصفحه نمایش نشون میده و شیشه دوربین هم ترک خورده وقاب پشتش هم شکسته چقد هزینه اش میشه ممنون

  • 1398-11-22

   سلام
   قطعات این مدل رو موجود نداریم متاسفانه

 • مر******

  مر****** 1398-10-28

  سلام گوشی من j7prime ی ضربه خورده بود ک ال سی دیش شکست دادم درستش کردن ولی چون ضربه شدید بوده باتریش ی مقدار تاب برداشته الی سی دی ک برام گذاشتن از بقلا یکم باز مونده و نور میاد بیرون بهم گفتن مشکلی پیش نمیاد ولی چون باتریم سالم بود گفتن ک بهتره باتری و عوض نکنید چون باتری فابریک خیلی بهتره حالا میترسم ال سی دی بابت فشاری ک بهش وارد میشه بشکنه ب نظر شما مشکلی پیش نمیاد ؟ موبایل اباد برام درست کرد

  • عب******

   عب****** 1398-11-19

   سلام گوشی من سام سونگ گرند پریم هست ال سی دی و تاچش باهم هست

   • 1398-11-19

    سلام
    بله تاچ و ال سی دی با هم عوض میشه

  • 1398-10-28

   سلام
   باتری تاب برداشته رو میشه صاف کرد چون لیتیوم یونی هست ولی اگه باتری ورم کرده باید تعویض بشه
   باتری اورجینال رو هم ما داریم

 • عل****

  عل**** 1398-10-28

  آیا وقتی که تاج ال سی دی اصلی تعویض میکنید گوشی دچار همگی میشه

  • 1398-10-28

   سلام


   اگه ال سی دی اصلی باشه مشکلی پیش نمیاد


   موفق باشید

 • پر****

  پر**** 1398-10-14

  سلام گوشی نوکیا 1 تاچ و ال سی دی اش جداگانه آن یا با ادغام ان؟

  • 1398-10-14

   سلام


   با همدیگه هستن

 • فر******** **************ده

  فر******** **************ده 1398-10-12

  سلام
  گوشی من آیفون 5 هستش , تو وسط گوشی وقتی از بغل نگاه میکنی یه هاله بیضی قرمز رنگ دیده میشه ولی از دید روبرو خیلی کم دیده میشه , از چی میتونه باشه , با تشکر

  • 1398-10-12

   سلام


   این یه ایراد رایج تو آیفون ها هست که بعد از استفاده طولانی مدت لایت صفحه نمایش ضعیف میشه


   برای درست کردنش میتونید لایت رو عوض کنید ولی بهتره که تاچ و ال سی دی رو کامل تعویض کنید


   موفق باشید

 • به********

  به******** 1398-10-10

  سلام خسته نباشید. من چند شب پیش گوشیم ال سی دیش سوخت یعنی ب شدت ضربه سیاه شد . دادم تعمیر گاه ال سی دی رو عوض کرد.
  الان زود ب زود شارژ تموم میکنه .
  حتی از گوشی ک استفاده نمیکنم شارژ تموم میکنه مشکلش چیه؟؟

  • 1398-10-10

   سلام


   میتونه از این باشه که ال سی دی تقلبی یا خراب باشه و به دلیل اتصالی در مسیر شارژ زیادی کم میکنه


   اینم میتونه باشه که بعد از ضربه آی سی شارژ گوشیتون یا مسیر شارژ ضربه دیده و معیوب شده

 • فا********

  فا******** 1398-09-29

  سلام بالای گوشیم ی ی شکل بیضی باریک صورتی هست .ایا ممکنا از تاچ یا ال سیدیش باشه.اگه باشه با گارانتی قابل تعمیره؟؟؟

  • 1398-09-29

   سلام


   بله احتمالا بر اثر حرارت این مشکل برای ال سی دی گوشیتون پیش اومده 


   درمورد گارانتیش باید با مرکزی که گوشی رو ازش خرید کردین صحبت کنید


   موفق باشید

 • می******

  می****** 1398-09-11

  سلام گوشی من j72017 هست چندوقتی گوشیم صفحه اش به لرزش درمیاد ویک خطی ایجا میشه روی دوربین جلوهم این مشکل وجودداره میخواستم ببینم چه مشکلی هست

  • 1398-09-11

   سلام


   لرزش خود صفحه و ایجاد خط روی صفحه میتونه مشکل از فلت ال سی دی یا خود ال سی دی باشه


   اگه مشکل فلت باشه به سختی درست میشه و معمولا کسی انجام نمیده، باید تاچ و ال سی دی کامل عوض بشه


   موفق باشید

 • مر******

  مر****** 1398-09-11

  سلام گوشی من چندوقتی روی لمسش به لرزش درمیاد میخواستم حتی روی عکسام ودوربین جلوهم هست میخواستم بدونم مشکلش کجاست

  • 1398-09-11

   سلام


   باید مشخص توضیح بدید منظور از لرزش چیه


   اگه منظور جابه جا تایپ کردن یا قطع و وصل شدن باشه،


   هنگامی این مشکل پیش اومد یه بار صفحه رو قفل کنید و دوباره روشن کنید. اگه مشکل برای مدت کوتاهی حل شد، باید تاچ و ال سی دی گوشیتون تعویض بشه


   درصورتی که مشکل بعد از قفل و باز کردن حل نشد ممکنه از آیسی تاچ گوشیتون باشه


   موفق باشید

 • حب******

  حب****** 1398-09-05

  باسلام
  اگر تاچ ال سی دی گوشی در بازار نباشد ممکن تاچ گوشی دیگر به آن بخورد

  • 1398-09-05

   سلام


   اکثر گوشی های فقط با ال سی دی مخصوص خودشون کار میکنن 


   در بعضی موارد نادر میتونید از ال سی دی گوشی دیگه استفاده کنید

 • اح******

  اح****** 1398-08-07

  سلام گوشی من جی ۵ پریم هست از دستم افتاد شیشه اش یه ترک برداشت سوالم اینه که ایا میشه شیشه شو تعویض کرد یا باید ال سی دی شم تعویض بشه

  • 1398-08-07

   بله

 • نر******

  نر****** 1398-08-04

  سلام گوشی من ایفون ۸ پلاس هست ال سی دی گوشی رو عوض کردم الان مشکلش اینه که خودش صفحه عوض میکنه بالا پایین میشه و گیر میکنه این یعنی اینکه تاچ مشکل داره و لازمه عوضش کنم ؟؟ لطفا بم بگید چون دوستای خودم عوض کردن و این مشکلات رو نداشت

  • 1398-08-04

   درود وقت بخیر
   باید بررسی بشه ممکنه بد بسته باشن و یا ال سی دی تعویض شده کپی باشه
   ارسال کنید آدرس پایین سایت بررسی میکنیم
   موفق باشید

 • مه******

  مه****** 1398-07-29

  سلام
  گوشی من ایفون x هستش، از دستم افتاد، اول گوشه سمت چپ یه نقطه ریز یعنی جایی که ضربه خورده، ابی رنگ شد و بعد کامل همون نقطه سیاه شد
  نقطه سیاه خیلی کوچیکه و خللی توو کار ایجاد نمی کنه اگه بزرگ نشه، آیا ممکنه بزرگ بشه؟
  امروز اولین روزش بود اندازه ش تغییر نکرده

  ممنون از راهنمایتون

  • 1398-07-29

   درود وقت بخیر
   بله پیکسل سوختگی هستش و ممکنه بیشتر بشه. باید تاچ و ال سی دی تعویض کنید
   موفق باشید

 • اح**************

  اح************** 1398-07-26

  با سلام
  تبلت هواوی مدیا پد ایکس ۲ دارم که گلسش چند تا ترک برداشته، ولی تاچ و ال سی دی سالم هست و کار میکنن. کار شما هست تعویض گلس یا باید کامل تعویض بشن؟
  ممنونم

  • 1398-07-26

   سلام. ماک ار گلس انجام نمیدیم

 • فر**********

  فر********** 1398-07-12

  سلام من گوشیj7 2015دارم و تعویض کردم تاچ وال سی پیشو اما نور صفحه خیلی کمه دوربینشم خیلی خرابه یه نقطه سیاه دورش گرفته ایا تاچ وال سی دی اینا باهمه و چقد خرج داره

  • 1398-07-12

   سلام. ما موجود نداریم. موفق باشید

 • سو******

  سو****** 1398-07-12

  سلام وقت بخیر.من همین الان بدون اینکه گوشیم از دستم بیافته و ضربه ای بخوره دیدم کنارش لکه بنفش شکل گرفته . من 6 ماه پیش گوشیم از دستم افتاد و اون موقع هم همین شکلی شد و فوری ال سی دیش رو تعویض کردیم.1میلیون و 800 تومن من اون موقع پرداخت کردم.ولی الان اصلا نیافتاده و تحت هیچ فشاری هم نبوده . لطفا پاسخ بدین که چیکار کنم؟اگه بخوام هربار نزدیک دو میلیون هزینه کنم میرم یه گوشی جدید میگیرم خب.

  • 1398-07-12

   سلام. ال سی دی سوخته و دلیلشم میتونه ضربه باشه چیز دیگه ای جز ضربه نیست. موفق باشید

 • حا******

  حا****** 1398-07-02

  سلام گوشی من j7 2016هست و تاچ گوشی و ال سی دی گوشی سوخته
  ال سی دی سیاه شده و همچنین خط هایی داره
  حالا به نظر شما اگر که تاچ و ال سی دی رو عوض کنم ارزشش رو داره؟
  و آیا مثل اول کارایی لازم رو داره اگر نه چه مشکلاتی به وجود میاره ممنون میشم اگه پاسخ کامل بدین.

  • 1398-07-02

   سلام
   بله باید تاچ و ال سی دی تعویض بشه و هیچ مشکلی بعد از تعویض براتون بوجود نمیاد
   موفق باشید

 • کا********

  کا******** 1398-06-26

  سلام اگه فقط ال سی دی باشه
  نوت ۵ سامسونگ هزینه تعمیرش چقدره؟

  • 1398-06-26

   سلام
   باید تاچ و ال سی دی باهم تعویض بشن. کلیک کنید روی لینک زیر قیمتش به همراه هزینه تعویض اونجا خورده
   تاچ و ال سی دی نوت 5 سامسونگ


 • ET

  ET 1398-06-18

  سلام، وقت بخیر ، گوشی آیفون 7 پلاس بنده ضربه دید و شدت ضربه طوری بود که صفحه خاموش شد، از کجا مطمئن شم فقط خود ال سی دی آسیب دیده ، و سوال دیگر اینکه گوشی یک کمی تاب برداشته میشه درستش کرد؟

  • 1398-06-18

   سلام
   باید ببینیم گوشی رو در چه وضعیتی هستش
   به آدرس پایین سایت مراجعه کنید
   موفق باشید

 • حم******

  حم****** 1398-05-29

  سلام ببخشید من گوشیم G7 ۲۰۱۶ هستش گوشه سمت راستم تا وسط به رنگ زرد در اومده حدود یک هفته هم هست ال سی دیشو عوض کردم ایا این زرد رنگی بیشتر میشه یا همونجور باقی میمونه لطفا کمک کنید ممنون میشم

  • 1398-05-29

   سلام
   پیگلس سوختی هستش و احتمال زیاد بیشتر میشه
   موفق باشید

 • اص******

  اص****** 1398-05-21

  سلام وقت بخیر گوشی منpocophone f1 شیائومی که تاچ و ال سی دی شکسته گلس اش از نوع گوریلا گلس 3 میخوام بدونم اگه ال سی دی رو تعویض کنم ال سی دی تعویضی گوریلا گلس داره ممنون میشم جواب بدید

  • 1398-05-21

   سلام
   ما ال سی دی موجود نداریم برای این مدل
   موفق باشید

 • ال******

  ال****** 1398-05-16

  سلام گوشی من شکست تاچ و ال سی دیشو عوض کردم اومدم خونه دیدم فلش و دوربینای گوشیم نمیگیره تا قبلش با وجود شکستی چندماهش میگرفت ممکنه ب تعویض بده همونجایی ک عوض کرد باشه ربط داشته باشه بهش میگیم میگه مشکل از ما نیست فلش و بازگشت ب کارخانه هم کردیم ولی خوب نشد خیلی ب دوربین احتیاج دارم کسی بلد نیست میخوام بدونم اگه ب تاچ و ال سی دی ربط داره دوباره باز کنن ی راهی جلوم بزارید گوشی ال جی هست

  • 1398-05-16

   سلام
   ممکنه موقع باز کردن فلت دوربین آسیب دیده باشه
   مدل دستگاه چیه؟

 • سی********

  سی******** 1398-05-14

  سلام از کجا بفهمم محافظ گلس گوشیم ترک خورده یا خود گلس گوشی؟؟

  • 1398-05-14

   سلام
   گلس رو بکنید مشخصه

 • ام******

  ام****** 1398-05-08

  سلام. ببخشید از کجا میشه فهمید تاچ و ال سی دی یه گوشی تعویض شده. لطفا جواب دهید.

  • 1398-05-08

   سلام
   باید تخصص داشته باشید در تعمیرات چون یچیز تخصصی هست

 • ام******

  ام****** 1398-05-07

  سلام وقت بخیر یه سوال فنی دارم،، ایا میشه به برد تبلت چینی scolor p7100 که فلت ال سی دی 50 پین هست یک ال سی دی بزرگ تر نسبت به قبل وصل کرد یا یک ال سی دی اورجینال hd و هر ال سی دی که 50 پین باشد آیا تصویر میدهد؟ چون نمیخوام روی شاسی خود تبلت سوار کنم و اندازش مهم نیست ایا این کار امکان پذیر است با تشکر از سایت خوبتون

  • 1398-05-07

   سلام
   خیر اصولی نیست به مابقی قطعات برد آسیب وارد میشه

 • پر********

  پر******** 1398-04-31

  سلام. خسته نباشین.
  من گوشیمو دو سال پیش گرفتم مدلش Honor 6x هس . اکثرا تو نور کم استفاده میکردم امروز وقتی نور صفحه گوشی زیاد بود دو سه تا نقطه ریز آبی رنگ روی صفحه دیدم. صفحه گوشیم نه ضربه خورده نه از دستم افتاده. ال سی دی باید عوض شه یا چیز مهمی نیس ؟!

  • 1398-04-31

   سلام
   پیکسل سوختگی هست یعنی ال سی دی مشکل داره
   ولی نیاز نیست الان تعویض کنید. هرموقع آزار دهنده شد تعویض کنید

 • Zz

  Zz 1398-04-26

  سلام بنظرتون گوشی دست دوم ایفون ۶اس ال سی دی شکسته ولی تاچش سالمه را بخرم؟

  • 1398-04-26

   سلام
   نظری نمیتونم بدم متاسفانه

 • Zz

  Zz 1398-04-26

  سلام بنظرتون گوشی دست دوم ایفون ۶اس ال سی دی شکسته ولی تاچش سالمه را بخرم؟

 • سا****** ********دی

  سا****** ********دی 1398-04-15

  سلام گوشی من سامسونگ s9 است سایه در تصویر صفحه نمایش دارد یک بار در فروردین ماه دادم برای درست کردن کمی بهتر شد ولی نمایندگی سامسونگ در خیابان جمهوری گفتن برای اینکه کامل از بین بره باید ال سی دی گوشی کامل تعویض بشه حال سوال من اینه تعویض ال سی دی گوشی چقدر زمان میبره معمولا و اینکه ایا قطعات مدل این گوشی الان در بازار موجود هست

  • 1398-04-15

   درود وقت بخیر
   بله برای سامسونگ قطعه اصلیش موجود هست و توسط شرکت سامسونگ تولید میشه. تعویض تاچ و ال سی دی سامسونگ بین 1 تا 2 ساعت زمان میبره

 • Mo******

  Mo****** 1398-04-06

  سلام حدود یکماه پیش یه هونور 8x خریدم مشکلی که داره اینه که یه هاله سیاه رنگ پایین صفحه نمایش یعنی از لبه قاب پایین تا دو سه سانت بالاتر دیده میشه بعدش از نصف ال سی دی به بالا انگار روشنتر دیده میشه خصوصا تو رنگ سفید مشخصه ولی تاچ و ال سی دی سالمه و رنگها رو هم درست نشون میده خواستم بدونم اشکالش چیه در ضمن گوشی گارانتی نداره

  • 1398-04-06

   ال سی دی مشکل داره باید تعویض بشه

 • عل****

  عل**** 1398-03-31

  سلام. وقت بخیر
  گوشیم نوت ۴هست و بدون اینکه هیچ ضربه ای بخوره تاچ قاطی کرد ولی با قلمش کار میکرد و با انگشت مشکل داشت. بعد از حدود چند ساعت تاچ مشکلش حل شد ولی رنگ صفحه به صورت مقطعی اولش بنفش و صورتی شد و بعد سیاه شد و الان کل صفحه مشکیه. ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

  • 1398-03-31

   تاچ و ال سی دی مشکل داره و باید تعویضش کنید

 • فر**********

  فر********** 1398-03-28

  سلام من گوشیمو (جی سون پریم) گذاشتم روی میز ی پیچ رو میز بود ندیدم و دقیقا دوربین پشت خورد ب پیج شیشه اش شکست دوربین کار میکنه ولی ترکای شیشه تارش کرده ایا میشه بدون باز کردن گوشی شیشه دوربین و تعویض کرد

  • 1398-03-28

   درود وقت بخیر
   اگر لنز آسیب دیده باشه باید تعویض بشه و گوشی باز بشه

 • وی******** ****ان

  وی******** ****ان 1398-03-16

  سلام گوشی A7 دارم که بر اثر ضربه گلس آن شکسته آیا گلس به تنهایی قابل تعویض.با تشکر.

  • 1398-03-16

   بله اما ما انجام نمیدیم

 • Ar***

  Ar*** 1398-03-16

  سلام
  یکی از دوستام روی گوشی نشست تاچ گوشی سالم ولی ال سی دی تار شده میشه فقط ال سی دی رو عوض کرد مدل گوشی الجی ایکس پاور است

  • 1398-03-16

   خیر تاچ و ال سی دی باهم هست

 • حج****

  حج**** 1398-03-15

  سلام
  گوشی ام از دستم افتاد بعدش که برداشتم دیدم صفحه اش کلا سیاه شده وچیزی نشون نمیده اما لمسش کار می کنه و اگه کسی بهم زنگ بزنه صداش میاد و میتونم بهش جواب بدم درضمن ترک خوردگی یا جوهر و.... ای نمی بینم.حال میخوام بدونم مشکلش چیه؟
  با تشکر

  • 1398-03-15

   تاچ و ال سی دی باید تعویض بشه

 • سم****** ********تی

  سم****** ********تی 1398-03-06

  سلام. گوشی من تاچ ال سی دی شکسته بود تعیض کردم. دوباره آوردم از دستم افتاد صفحه ش تاریک شده ولی صدای زنگ وویبره میاد. صفحه ش هم وقتی بالا میاد خیلی تاریک و کم نوره. نمیدونم چش شده؟؟ دوباره باید تاچ ال سی دی عوض کنم؟

  • 1398-03-06

   بله ال سی دی در اثر ضربه سوخته

 • نی******

  نی****** 1398-02-30

  سلام تبلت من ندیدم پامو روش کذاشتم شیشه خورد شده الان روشن نمیشه ایا ال سی دیش شکسته

  • 1398-02-30

   بله

 • ab***

  ab*** 1398-02-26

  با سلام، گوش هواوی p7 افتاد یه ترک در قسمت پایین صفحه نمایش افتاده ولی کارکرد گوشی هیچ تغییری نکرده،ممنون

  • 1398-02-26

   گلس ال سی دی شکسته مشکلی براش پیش نمیاد

 • ام******

  ام****** 1398-02-25

  سلام خسته نباشید. من یه گوشی دست دوم honor 8 lite خریدم. دور تا دور صفحه نمایش یه هاله زرد کمرنگ خیلی نازک به اندازه 2 میلی متر که به سختی و فقط در صفحات روشن دیده میشه هستش. تا گوشی رو نزدیک چشمت نیاری و تو صفحه روشن نباشه اصلا نمیشه دیدش و چون حالت حاشیه ای داره فروشنده میگفت احتمالا جای گلس قبلی بوده. حالا میخواستم ببینم نظر شما چیه ؟ مشکلی برای گوشی پیش نمیاره ؟

  • ام******

   ام****** 1398-02-27

   درسته. فقط میخواستم ببینم مشکلی برای گوشی پیش نمیاره ؟ میتونم با خیال راحت استفاده کنم ؟

   • 1398-02-27

    خیر مشکلی پیش نمیاد تو همین حالت استفاده کنید

  • 1398-02-25

   درود
   بک لایت ال سی دی باید تعویض بشه
   درکل مشکلی نداره برای دستگاه همه گوشیها بعد از چند سال استفاده همین اتفاق براشون میافته

 • س

  س 1398-02-21

  سلام گوشی من اس ۸ پلاس هست و از دستم افتاد به فاصله ۲۰ سانت از زمین و گوشه بالا سمت چپ تو کادر مشکی رنگ صفحه گوشی شکسته و به اندازه سرسوزن شیشه روش پریده کنار قاب خود گوشی و دو سه تا ترک کوچیک خورده بطوریکه ته ترک ها به قسمت سفید رنگ صفحه رسیده ولی نه تاچ مشکل داره و رنگ صفحه بدون تغییر هست در کل هیچ مشکلی نداره آیا کدوم قسمت آسیب دیده و قابل تعویض هست؟
  ممنون

  • 1398-02-21

   درود
   گلس شکسته باید به مراکز تعویض گلس مراجعه کنید ما دستگاه تعویض گلس نداریم

 • می******

  می****** 1398-02-21

  سلام وقت بخیر
  من گوشی مدل a5 2017 دارم از دستم افتاد و در سمت چپ گوشی ترک ایجاد شد اما لمس به خوبی کار میکنه و صفحه گوشی هم هیچ تغییری رنگی نیست میخواستم ببینم فقط میشه گلسش را عوض کنم؟
  با تشکر

  • 1398-02-21

   بله فقط گلس تعویض کنید

 • ال********

  ال******** 1398-02-16

  سلام من یه گوشی میخوام بخرم iphon7+ دو تا خش سطحی روش افتاده تاچش رو مغازه دار خودش عوض کرد برام حالا میخوام ببینم تاثیری رویه گوشی داره یا نه ؟

  • 1398-02-16

   درود
   باید بیارید بررسی کنیم و از نزدیک ببینیم دستگاه رو
   با گارانتی بخرید و بعد بیارید اینجا بررسی میکنیم هر مشکلی داشته باشه بهتون اعلام میکنیم

 • مر******

  مر****** 1398-02-13

  سلام گوشیم افتاد رو زمین و بعد چند روز خود بخود میرفت تو برنامه ها و کلا هنگ کرده بود ولی هیچ لکه ای روی صفحه ظاهر نشد. بعد گفتن که مشکل از تاچه و ال سی دی رو عوض کردن. گوشی من ابیه بعد ال سی دی مشکی گذاشتن چون رنگ ابیش گیر نیومد. بعد از تعویض ال سی دی اون مشکل رفع شد ولی گوشیم زود شارژ خالی میکنه و زودم پر میشه خواستم بدونم مشکل از کجاست؟

  • 1398-02-13

   درود
   بیارید بررسی کنیم ممکنه مشکل از باتری دستگاه باشه
   موفق باشید

 • عل****

  عل**** 1398-02-02

  سلام گدشیم j7 ۲۰۱۶ هست شیشش شکسته
  تاچ و ال سیدیش سالمه ولی بهم گفتن شیشه و ال سی دی بهم وصله و باید ال سیدی عوض بشه ۷۰۰ تومن میشه هزینش
  این درسته یا فقط شیشه عوض میشه؟

  • 1398-02-02

   سلام
   اگر تاچ کار میکنه و ال سی دی پیکسل سوختگی نداره گلسش رو میتونید با نصف همین قیمت تعویض کنید
   البته ما تعویض نمیکنیم باید ببرید مراکز تعویض گلس موبایل
   موفق باشید

 • نر******

  نر****** 1398-01-30

  سلام
  من یه بار گوشیم (a7 2017) محکم افتاد زمین . دیگه نرفتم سراغش تا 4 ماه بعدش . پشت گوشیم داغون شده بود اما جلوش با اینکه محافظ صفحه نداشت یه ترک هم نخورده بود . هرکاری کردم روشن نشد اولش چند باری چراغش روشن شد اما دیگه روشن نشد به نظرتون ال سی دی ش خراب شده؟؟؟ اخه اصلا جلوش ترک نداره

  • 1398-01-30

   سلام
   احتمالا در اثر ضربه ال سی دی سوخته باید بیارید باز کنیم دستگاه رو بررسی کنیم
   موفق باشید

 • ah***

  ah*** 1398-01-24

  سلام من اس 7 اج دارم ، کاملا سالم و بدون مشکل کار می کرد دو روز پیش بدون اینکه ضربه ای خورده باشه و یا از جایی بیفته ، صفحه اش خاموش شد و علیرغم اینکه موقع زنگ زدن کاملا کار میکنه اما صفحه کاملا سیاه شده هیچ خط صورتی عمودی یا چیز دیگه ای هم روی صفحه نبود اما وقتی بردم تعمیر بهم گفتن باید ال سی دی عوض بشه خواستم بدونم بدون امکانش هست بدون هیچ ضربه ای و هیچ علامتی ال سی دی از کار بیفته ؟ متشکرم

  • 1398-01-24

   سلام احمد عزیز
   باید ال سی دی جدید بذارید روی گوشی ممکنه ال سی دی سوخته باشه اگر جواب نداد آی سی تصویر مشکل داره باید تعویض بشه
   پیروز و سربلند باشید

 • ho*****

  ho***** 1398-01-24

  سلام. گوشی من سونی z3 plus هست. لمسش از کار افتاده ولی ال سی دی کاملا سالمه و مشکلی نداره.الان گوشی خودبخود کار میکنه،یعنی با وجود اینکه لمسش اصلا کار نمیکنه ولی خودبخود انگار داری باهاش کار میکنی.اولا میخواستم ببینم مشکل از کجاشه؟لمسشه یا بردش؟
  دوما اگه لمسش باشه میشه فقط لمسش رو عوض کرد بدون تعویض ال سی دی؟
  با تشکر

  • 1398-01-24

   سلام وقت بخیر
   باید بیارید اول تاچ و ال سی دی جدید روی دستگاه تست کنیم اگر مشکلش حل نشد اقدم به تعویض آی سی تاچ کنیم
   خیر تاچ و ال سی دی باهم هستن جدا نمیشه تعویض کرد
   موفق باشید

 • کس******

  کس****** 1398-01-22

  با سلام من گوشیم لبه راستش شکست ول تاچ ال سی دی اش کار می کنه هزینه گلسش چقدره

  • 1398-01-22

   سلام
   ما انجام نمیدیم باید به مراکز تعویض گلس مراجعه کنید دستگاه مخصوص نیاز داره. ما فقط قطعه تعویض میکنیم. البته تعویض گلس فقط باری گوشیهای سامسونگ و iphone امکان پذیر هست
   موفق باشید

 • sh******

  sh****** 1398-01-21

  سلام گوشی samsung s7 edge از دستم افتاد و یه قسمتی از نور صفحه من قطع و وصل میشه و زرد شده اما تاچ کار میکنه میخواستم ببینم قابل تعمیر است؟

  • 1398-01-21

   سلام وقت بخیر
   خیر ال سی دی آسیب دیده و قابل تعمیر نیست باید تاچ و ال سی دی تعویض کنید
   موفق باشید

 • جو******

  جو****** 1398-01-19

  با عرض سلام و خسته نباشیدو من یه گوشی سامسونگA8-2016 دارم که دیروز یه گوشه اش یه لکه بنفش افتاده بود و به مرور داره زیاد میشه انگاه تمام صفحه رو بگیره. نه شکستگی داره و نه لمس مشکل داره.خاموش و روشن میشه و لکه های بنفش هم دارن سیاه میشن و گسترش پیدا می کنن. مشکل چیه و من باید چه اقدامی بکنم؟ خیلی ممنونم

  • 1398-01-19

   سلام
   ال سی دی ضربه خورده باید تاچ و ال سی دی تعویض کنید
   موفق باشید

 • سا********

  سا******** 1398-01-18

  سلام من گوشیم ایفون 7 هست از دستم افتاد 2تا ترک خیلی رسز حالت مویه افتاد روش اما تاچ کار میکنه و اصلا لمس نمیشه ترکها فقط وقتی گوشی خاموش هست ترکها دیده میشه میخواستم ببینم مشکل چی هست و چقدر حدودا هزینه داره امکان اینکه تعویض نکنم هست و همینطوری با گوشی کار کنم؟

  • 1398-01-18

   سلام
   متیونید همینجوری باهاش کار کنید مشکلی براش پیش نمیاد از لحاظ کارایی اما اگر قصد تعویض داشتید ببرید گوریلا گلس دستگاه رو تعویض کنید. ما انجام نمیدیم فقط تاچ و ال سی دی کامل تعویض میکنیم
   موفق باشید

 • عل****

  عل**** 1398-01-15

  سلام گوشی من a7 2018 هست یه شکستگی رو گوشی هست ولی هیچ مشکلی رو گوشی ایجاد نشده یعنی ال سی دی شه

  • 1398-01-15

   سلام
   گوریلاگلس ال سی دی شکسته مشکلی پیش نمیاد میتونید همینجوری استنفاده کنید فقط ممکنه ترکش بیشتر بشه و از نظر ظاهری مشکل داره در کارایی تغییر نمیکنه
   موفق باشید

 • مح****** ****ضا

  مح****** ****ضا 1398-01-14

  سلام خسته نیا شی گوشی من از دستم افتاد و ترک هایی روی آن ایجاد شد و یکی از آن ترک ها یه کوچولو سیاه شده در حد همون خط الان مشکل گوشی من چیه و چه قیمت میشه درستش کنی
  گوشیم j7 prime

  • 1398-01-14

   سلام
   تاچ ال سی دی باید تعویض بشه

 • نر******

  نر****** 1398-01-08

  من گوشيم ازدستم افتاد الان يك سانته پاين صفحه كار نميكنه و روى صفحه لكه هاى بنفش افتاده ك داره هى بزرگترميشع الان بايد چيش عوض بشه؟!

  • 1398-01-08

   سلام
   باید تاچ ال سی دی تعویض بشه

 • Mo****

  Mo**** 1397-12-17

  سلام
  گوشی من nokia n8است
  می خواستم بین تاچ و ال سی دی رو تمیز کنم گوشی رو باز کردم و تمیز کردم و بستم اما دیگه تصویر نیومد قبلا هم گوشی رو باز کرده بودم مشکلی پیش نیومده بود
  حالا هم ال سی دی و هم تاچ سالم و بدون ترک اند و کابل فلات هم ظاهرا سالمه
  دوباره باز کردم و فلات رو کامل بستم اما هنوز تصویر نمیاد
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • 1397-12-17

   سلام


   باید دقیق تر بررسی بشه به دفتر مراجعه کنید


 • قا******

  قا****** 1397-12-16

  سلام خسته نباشید خواهش میکنم ی پاسخ جامع و کامل نسبت ب تعمیر و قیمتش بهم بدید بخدا گیج شدم هر که ی چی میگه گوشیم سامسونگ اس ۷ایج هس صفحه نمایشش افتاده از دستم وشکسته ولی تاچش بغیر اونجاهایی ک شکسته سالمه یعنی حدود سه چهار درصد صفحه کار نمیکنه هیچ سوختگی نداره صفحه قیمتش و تعمیرش ب چ صورته با تشکر

  • 1397-12-16

   سلام


   تاچ و ال سی دی باید کامل عوض بشه ما فعلا موجود نداریم اینو احتمالا تا یک ماه دیگه موجود بشه


   موفق باشید

 • sa***

  sa*** 1397-12-11

  سلام گوشی من اکسپریا ایکس هس
  امروز از دستم افتاد بعد صفحش ترک برداشته خیلی زیاد..ولی تاچ گوشیم کاملا سالمه
  هیچ لکه ی تیره ایم روش نیس ولی اونجاهایی که ترک خورده لکه های زره ایجاد شده الان نیاز به تعویض ال سی دی داره یا نه?

  • 1397-12-11

   سلام


   بله اگه بخوایید شکسگی و لکه ها رو برطرف کنید باید تاچ و ال سی دی کامل عوض بشه


   موفق باشید

 • مت******

  مت****** 1397-12-05

  گوشیم از دستم افتاد نمیدونم ترک برداشته یا خشه گلس نداره باید چیکار کنم

  • 1397-12-05

   سلام


   باید گوشیتون بررسی بشه 


 • مه******

  مه****** 1397-12-03

  سلام گوشیم از دستم افتاد
  صفحه گوشی چندتا ترک برداشت ولی
  تو کارکردش هیچ تغییری ایجاد نشده
  باید تاچ و ال سی ودیشو عوض کنم‌ یا راه کار دیگه ایم هست
  مدل گوشیم a5 2016
  ممنون بابت سایتتون

  • 1397-12-03

   سلام


   گوریلا گلس صفحه نمایش شما شکسته که توی گوشی های آیفون و سامسونگ امکان تعویض گلس وجود داره ولی ریسک شکستن تاچ  و ال سی دی هم هست.


   موفق باشید

 • Za***

  Za*** 1397-11-29

  سلام
  گوشی من همین الان از دستم افتاد لمسی از کار افتاده و رو صفحه گوشی وقتی روشن میشه دوتا خط سفید هست
  یعنی ال سی دی سوخته ؟؟؟
  تاچش ولی سالمه
  نور صفحه گوشی ام خوبه
  گوشی ام مدل j7 2016

  • 1397-11-29

   سلام


   تاچ و ال سی دی گوشی شما نیاز به تعویض داره 


   موفق باشید

 • حس******

  حس****** 1397-11-19

  سلام من گوشیم جی ۵ سامسونگ هستش چند وقت یه بار صفحش خود به خود سیاه میشه و با قفل کردن صفحه و باز کردنشدرست میشه خواستم ببینم مشکلش چیه ممنون

  • 1397-11-19

   بیارید بررسی کنیم یا IC دستگاه مشکل داره یا تاچ ال سی دی

 • اح********

  اح******** 1397-11-10

  سلام الان گوشی من تاچش ی لکه سیاه داره میخواستم بدونم چقد هزینه اش میشه

  • 1397-11-10

   باید تاچ ال سی دی تعویض بشه با دفتر تماس بگیرید مدل دستگاه رو بگید قیمت اعلام کنن بهتون
   موفق باشید

 • Ah***

  Ah*** 1397-10-30

  باسلام من یه گوشی هواوی y530دارم که ال سی دی ان ضعیف شده یعنی نمایش روتارنشون میده خطوط سفید توصفحه نمایش پیداشدن ولی لمس کاملاسالمه وضربه نخورده برای اینکه توخونه تعمیرش کنم لازمه تاچ وال سی دی روباهم بگیرم یافقط ال سی دی؟

  • 1397-10-30

   سلام وقت بخیر
   بله تاچ ال سی دی باید باهم تعویض بشه
   موفق باشید

 • اب****

  اب**** 1397-10-30

  سلام و خسته نباشید . گوشیم گلکسی کور هست . هیچ ضربه ای نخورده اما صفحه رو که لمس میکنم بعضی قسمتهاش کار نمیکنه و جاهایی هم که کار میکنه خیلی کند شده .. تاچ و ال سی دی رو با هم باید تعویض کنم ؟

  • 1397-10-30

   سلام وقت بخیر
   نرم افزاری هست مشکلش باید فلش بشه
   موفق باشید

 • حا****** **************لی

  حا****** **************لی 1397-10-30

  سلام ببخشید گوریلا گلس شیاومی ردمی نوت4ایکس عوض میشه

  • 1397-10-30

   خیر

 • سم******

  سم****** 1397-10-26

  سلام.گوشی سامسونگ S3 من زمین خورد و وقتی باتریش رو گذاشتم و دیگه صفحش بالا نیومد ولی زنگ میخوره و وقتی لمس میکنم میتونم جواب بدم.کدوم قطعاتش نیاز به تعویض داره؟

  • 1397-10-26

   تاچ ال سی دی باید تعویض بشه

 • مح******

  مح****** 1397-10-09

  با سلام حضور مدیر محترم سایت
  ال سی دی گوشی من به علت ضربه شدید خراب شده و نیاز به تعویض داره مدل گوشی A7 2015 هست. یکی از دوستان که تعمیرکار موبایل هست میگه برای این مدل گوشی تعویض تاچ و ال سی دی جواب نمیده و بعد از دو سه ماه ممکنه دوباره خراب بشه و هزینه بیهوده کرده باشی . خواستم ببینم چنین چیزی صحت داره یا میتونم اقدام به تعویضش بکنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • 1397-10-09

   سلام وقت بخیر
   اگر ال سی دی اورجینال بذارید مشکلی براش پیش نمیاد. دوست تعمیر کارتون منظورشون از این صحبت این بوده که اگر تاچ ال سی دی گلس تعویض یا همون کپی بذارید ممکنه بعد از یک مدت ال سی دی خراب بشه


   موفق باشید

 • حا**************

  حا************** 1397-10-07

  سلام تاچ والسیدیه الجیk4روهم است یا جدامیشه تاجوعوض کرد ؟

  • 1397-10-07

   سلام وقت بخیر
   باهمه جدا نیست
   موفق باشید

 • ال******

  ال****** 1397-10-06

  سلام و خسته نباشید سلام من گوشیم glaxy j2 هستش و مشکل تاچ داره ینی گاهی اوقات صفحه لمسی گوشی کاملا از کار میوفته و بعد ازینکه باطری رو چن دیقه درمیارم و باز میکنم درست میشه کلا بعضی وقتا یهویی لمس گوشی از کار میوفته و هیچ عملکردی درمقابل لمس نشون نمیده و بعد از بازو بسته کردن باطری درست میشه لطف میکنین کمکم کنین

  • 1397-10-06

   سلام وقت بخیر


   باید بیارید بررسی بشه گوشی مشکلش رو بهتون بگیم
   موفق باشید

 • مح********

  مح******** 1397-10-06

  سلام گوشی j7پریم خریدم ،تو قسمت وسط بالای صفحه به اندازه جای لمس انگشت ،صفحه پرنور تر از قسمت های دیگر صفحه هست که فقط در زمینه سفید رنگ قابل رویت هست و ان قسمت لمسش کار میکنه و یخورده که فشار بدم با انگشتم به رنگ بنفش حالت کمرنگ در میاد و دوباره حالت اول بر میگرده (مثل ژله مانند) مشکل از کجاس؟ممنون جواب بدین.گوشی دست دومه

  • 1397-10-06

   سلام وقت بخیر
   مشکل از ال سی دی هست باید تعویض بشه
   موفق باشید

 • حم******** ********لو

  حم******** ********لو 1397-10-03

  گوشی آ۷ ۲۰۱۶ بنده چند روزی است که از پایین صفحه نمایش در هنگام زدن دکمه پاور برای خاموش و روشن کردن صفحه نمایش نوری شبیه فلاش چشمک میزند. و فشار دکمه هوم هم در هنگام صفحه خاموش این مشکل را ایجاد میکند اما وقتی صفحه روشن و در حال کار است دکمه هوم هیچ مشکلی ایجاد نمیکند. دو بار هم در حال مکالمه دیدم صفحه گوشی با نزدیک شدن به گوشم شروع به پرش و چشمک زدن میکنه. مشکل از کجاست؟

  • 1397-10-03

   سلام وقت بخیر
   این مشکل در اثر ضربه پیش میاد معمولا و باید ال سی دی تعویض بشه اما باید ببینیم گوشی رو تا نظر قطعی بدیم


   موفق باشید

 • Re*****

  Re***** 1397-09-26

  گوشیم جی ۷ پرو از دستم افتاد یه لکه یه مقدار تیره روش ایجاد شده چیکارش باید بکنم تو رو خدا راهنمایی کنین

  • 1397-09-26

   سلام وقت بخیر
   باید تاچ ال سی دی تعویض بشه فعلا موجود نداریم


   موفق باشید

 • مر******

  مر****** 1397-09-26

  سلام ببخشید من گوشیم دو روزه وقتی میزنمش شارژ وقتی به شصت درصد میرسه یه نقطه سبز رو صفحه نمایش داده میشه ولی وقتی مشخصه که گوشی با گوشی کار نکنم وقتی صفحه گوشی روشنه اصلا مشخص نیست و پنج ساعت بعد از رو گوشیم کامل محو میشه و پاک میشه فقط موقع شارژ کردن ظاهر میشه میشه مشکلشو بگید صفحه نمایشم کامل مثل قبله مدل گوشیمم گلگسی گرند پریم تورو خدا جواب بدین

  • 1397-09-26

   سلام وقت بخیر
   موقع ای که به شارژ هست گوشی یکی از آی سی ها داغ میکنه و باعثن میشه روی ال سی دی تاثیر بذاره باید گوشی باز بشه و بررسی بشه که کدوم آی سی داره داغ میکنه


   موفق باشید

 • عط******

  عط****** 1397-09-26

  من گوشیم همون حالت جوهر دیدگی داره...میشه بگید هزینه ی تعویض تاچ و ال سی دی چقدع الان؟گوشیمو ۸ ماهه خریدم

  • 1397-09-26

   سلام وقت بخیر
   با دفتر تماس بگیرید مدل دستگاه رو بگید راهنماییتون کنن


   موفق باشید

 • مح******

  مح****** 1397-09-22

  با سلام

  آیا بک لایت باعث خرابی تاچ و ال سی دی میشه یا نه ممنون میشم پاسخ بدید.

  • 1397-09-22

   سلام وقت بخیر
   بله موقع ای که تعمیرکار بک لایت رو میخواد تعویض کنه ممکنه تاچ و ال سی دی بشکنه و دیگه روشن نشه


   موفق باشید

 • Be****

  Be**** 1397-09-18

  سلام من گوشی j7 دارم افتاد و ال سی دی شکست ، بردم تعمیرگاه عوضش کرد ولی در عوض دوربین جلو خیلی تار شده ! دوباره بردم گلس رو برداشت زیرشو پاک کرد، گوشی رو باز کرد و گفت که جلو دوربین رو تمیز کردم ولی اصلا فرقی نکرد! خداوکیلی راهنمایی بفرمائید

  • 1397-09-18

   باید بیارید بررسیش کنیم احتمالا کثیفه


   موفق باشید

 • ام******

  ام****** 1397-09-15

  سلام من يه گوشی سامسونگe5 دارم از دستم افتاد اول نصف صفحش سیاه شد بعد کلا تصویرش سیاه شد ولی چراغ دکمه های روشن میشه..میشه بگید مشکلش از ال سی دی هس یا تاچ و.... ممنونم میشم

  • 1397-09-15

   سلام وقت بخیر


   تاچ ال سی دی باید تعویض بشه قطعه رو وجود نداریم


   موفق باشید

 • نگ******

  نگ****** 1397-09-13

  سلام آیفون ۷ من افتاد از دستم، ظاهر سالمه شکستگی و... نداره گوشی زنگ هم میخوره اما ال سی دی کاملا سیاه هست و یک خط سفید عمودی کنار صفحه نشون داده میشه فقط. از کجا بفهمم فقط اسکرین مشکل داره یا تاچ هم ایراد داره؟ چون صفحه هیچی معلوم نیست. قیمت رو هم لطف کنین

  • 1397-09-13

   سلام وقت بخیر


   ال سی دی ضربه خوده و توی این مدل تاچ ال سی دی روی هم هست و باید تعویض بشه. برای اطلاع از قیمت با دفتر تماس بگیرید


   موفق باشید

 • تی** **تی

  تی** **تی 1397-09-07

  سلام خسته نباشین.چندروز پیش گوشیم با فاصله کمی به زمین خورد.البته افتاد روی سنگ.از اون موقع تاحالا گوشی روشن خاموش میشه ولی اصلا صفحه نمایش چیزی رو نشون نمیده و کاملا سیاهه.یه چندتا ترک هم برداشته...میشه بگین چ مشکلی براش پیش اومده؟؟؟؟

  • 1397-09-07

   سلام وقت بخیر
   ال سی دی سوخته باید قطعه تعویض کنید


   موفق باشید

 • Mo**

  Mo** 1397-09-06

  سلام میشه لطفا منوراهنمایی کنین گوشی من j7 2016.چندماه پیش ازدستم افتاد وروی گلس چندتا ترک سطحی افتا وهیچ مشکلی نبود ولی الان چندروزی هست ک وقتی اون قسمت ک ترک داره که نزدیک دوربین وسنسوره روکمی فشارمیدم اون قسمت وسنسور واون نواحی رو کمی ک فشارمیدم صفحه سیاه وسفید ومیشه ومیره ومیاد وهیچ مشکل دیگه ای نداره وتاچ ولمسشم خوب کارمیکنه وخیلی عادی . به چندتاتعمیرکارنشون دادم وگفتن که از فلت وباید فلت تعویض بشه وال سی دی نسوخته وازفلت گوشیه ولی بایه تعمیرکارغیرحضوری صحبت کردم وگفتن ال سی دی باید عوض بشه میشه لطفابگین کدومشه وباید چیکارکنم

  • 1397-09-06

   سلام وقت بخیر


   احتمال زیاد ال سی دی مشکل داره باید تعویض بشه
   موفق باشید.

 • سع******

  سع****** 1397-09-05

  سلام گوشی من از دستم‌افتاد تاچ السیدی نشکست حتی یه ترکم‌برنداشته ولی از زیر صفحه یه جوهر مانند کل صفحرو گرفت مشکل از کجاس؟گوشیم نوت ۵ بود با قلم ولی کار میکرد

  • 1397-09-05

   سلام وقت بخیر


   ال سی دی ضربه خورده و باید تعویض بشه
   موفق باشید.

 • مه********

  مه******** 1397-09-05

  گوشیم افتاد وترک برداشت الان صفحه نمایشش خوب کارمیکنه ولمسش هم همینطور مشکلش چیه

 • مح******

  مح****** 1397-09-05

  سلام.گوشی من LG G5 هستش و گلسش شکسته ولی تاچش کار میکنه.خواست بدونم میشه فقط گلسشو عوض کرد یا کلا باید تاچ و گلسش با هم عوض شه؟
  ممنونم

  • 1397-09-05

   سلام وقت بخیر
   خیر توی ال جی عویض نمیشه گلش فقط سامسونگ و ایفون گلسش تعویض میشه باید تاچ ال سی دی تعویض کنید برای طالاع از قیمت و تعویض تاچ ال سی دی با دفتر تماس بگیرید
   موفق باشید

 • مح************ **********

  مح************ ********** 1397-09-02

  باسلام گوشیم افتاد تو اب بعداز ۲۴ ساعت زدمش تو شارژ .تاچش از کار افتاده .ولی همه چیزش سالمه .تو برنجم گذاشتمش

  • 1397-09-02

   بیارید بررسیش کنیم شاید با سرویس کردن درست بشه اگر نشد باید تاچ ال سی دی تعویض کنید
   موفق باشید

 • شی******

  شی****** 1397-09-02

  سلام خسته نباشید من کنار گوشیم حالت کبودی داره و فکر میکنم دراثر فشار اینطوری شده.مشکلش چیه؟! و هزینش چقدر میشه؟ واینکه اگه تعمیر نشه براگوشی بدتره ؟

  • 1397-09-02

   اچ ال سی دی ضربه خورده باید تعویض بشه
   موفق باشید

 • مر********

  مر******** 1397-09-01

  سلام .گوشی من نوت ۸ هست .گوشه ال سی دی سیاه شده و تو مسیر همونولکه سیاه رنگ پخش میکنه.البته یه خط کوچیک داره که احتمالا بهش فشار آمده تو جیبم. قیمت تعویض چنده ؟

  • 1397-09-01

   برای اطلاع از قیمت با دفتر تماس بگیرید

 • پر**********

  پر********** 1397-08-25

  سلام گوشی من s 7 ایج هست . از دستم افتاد شکست . تاچ و ال سی دی و تعویض کردم چند روزیه .الان متوجه شدم دوربین جلو خیلی بی کیفیت عکس می ندازه . علت چیه ؟؟، ممکنه جنس اصل برام ننداخته باشن !!

  • 1397-08-25

   سلام وقت بخیر
   باید گوشی رو باز کنید دوربینش رو تمیز کنید دوربین کثیف شده به تاچ ال سی دی مربوط نمیشه
   موفق باشید

 • می********

  می******** 1397-08-22

  مدل تلیفون Samsung g7 pro . از دستم افتاد و یک سمت اش حس کار نمیکند و یک رنگ بنفش به روی صفحه آمده باید چه کار کنم.

  • 1397-08-22

   باید تاچ ال سی دی تعویض کنید


   موفق باشید

 • ya***

  ya*** 1397-08-20

  گوشی اس3 دارم .پام رفت روش الان صفحه نمایش سیاه هستش ولی زنگ میخوره و لمسش کار میکنه میشه جواب داد و صحبت کرد خواستم بدونم چه قطعه ای از گوشی آسیب دیده
  ممنون میشم جواب بدین

  • 1397-08-20

   تاچ ال سی دی باید تعویض بشه
   موفق باشید

 • مح****** ******** ******** ********قی

  مح****** ******** ******** ********قی 1397-08-19

  با سلام گوشی من iphone 5s هست خورد زمین زدم تو شارژ صحفش بالا نمیومد بعد از ۳۰ دقیقه بالا اومد عکس اپل میاد و میره میشه بگید مشگکلش چیه:::؟

  • 1397-08-19

   سلام وقت بخیر
   میتونه مشکل از خیلی چیزاش باشه باید گوشی رو بیارید بررسی کنیم
   موفق باشید

 • شه************

  شه************ 1397-08-18

  سلام
  گوشی دست دو گرفتم یکی دوسالیه..ولی مشکلش اینه جای سرد و خنک که بره صفحش سیاه میشه باید گرم بشه تا صفحه نمایش دیده بشه ینی چشه..

  • 1397-08-18

   سلام وقت بخیر
   مشکل خیلی گنگ هست نمیتونم اینجوری راهنماییتون کنم بیارید گوشی رو بررسیش کنیم
   موفق باشید

 • Ar****

  Ar**** 1397-08-17

  سلام و خسته نباشید
  راستش من گوشیم سامسونگ j5 proاز دستم افاد و بالای گوشی سمت راست خط افتاد که با دست هم حس نمیشه میخواستم بپرسم گوشی باید تعمیر بشه یا همینطوری هم میشه استفاده کرد؟
  من قبلا گوشی سامسونگ s6 داشتم افتاد و بالای گوشی فقط ترک بر نداشت و حالت جوهر داشت که بعد یه مدت گوشی روشن نشود تعمیر خیلی گرون بود و من تازه این گوشیمو گرفتم و میخوام بدونم ایا مشکلی واسه این هم پیش میاد؟؟ ولی فقط یه ترک خوردگی سادست مثل گوشی قبلیم نیست

  • 1397-08-17

   به همین حالت استفاده کنید مشکلی پیش نمیاد
   موفق باشید

 • حس******

  حس****** 1397-08-14

  سلام
  گوشی s5 دارم که صفحه اش روشن نمیشه و با باطری درآوردن ممکنه روشن بشه یا نشه. ولی چراغهاش و پیام و زنگ کارمیکنه. وقتی روشن میشه صفحه و نور کاملا شفاف و عادیه و هیچ مشکلی نداره و به خوبی کارمیکنه ولی موقعی که تصویرش خاموش میکنم حالتی شبیه جرقه نور رو صفحه میزنه. ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • 1397-08-14

   احتمال داره مشکل از فلت ال سی دی باشه باید بیارید بررسیش کنیم
   موفق باشید

 • Fa*****

  Fa***** 1397-08-13

  Mn goshim samsung j7 pro hst 2 mah pish toch lcdish shkst bordm namayndgi tamir krdm koliam hazinash shod. vli az vaqti tamir krdm kyfiat dorbin selfiiim khyliiiii bd shode momkene dorbinesho moqe tamir avaz karde bashn ya chi ? Mn byd chi kr kunm ?

  • 1397-08-13

   باید بیارید گوشی رو بررسی کنیم ببینیم قطعه ای روش تعویض شده یا خاک گرفته
   موفق باشید

 • مح******

  مح****** 1397-08-13

  سلام z3 دارم تاچم مشکل داره ایا باید تاچ و ال سی دی با هم عوض بشه؟

  • 1397-08-13

   بله باید باهم تعویض بشه


 • عر********

  عر******** 1397-08-13

  با سلام،ضمن تشکر از پاسخگویی کارشناسان محترم.گوشی هو آوی610 دارم،مقداری اب باران روش ریخته و تاچ گوشی در بعضی قسمتها درست عمل نمیکند.بفرمایید چگونه مشکل را حل کنم.ممنونم.

  • 1397-08-13

   باید قطعه تاچ ال سی دی تعویض بشه
   موفق باشید

 • را******** ************ده

  را******** ************ده 1397-08-12

  باعرض سلام موبایلم a7 2016 هستش ترک ریزی برداشته بود که مدتها باهاش مشکلی نداشتم و موبایلم راحت کار میکرد ولی الان وقتی صفحه گوشیم سرد میشه گوشیم چیزی نشون نمیده قسمت ترکشو که گرم میکنم تصویر میاد اگه گلسش روعوض کنم درست میشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

  • 1397-08-12

   خیر مشکل از ال سی دی گوشی هست و باید تعویض بشه
   موفق باشید

 • مح****** ********

  مح****** ******** 1397-08-11

  سلام من تبلت هواوی ۱۹۷ ۷اینچ دارم که برد صفه سوخته چقدر خرج میشه ایا شما درست می کنید ویا درست میشه

  • 1397-08-11

   سلام وقت بخیر
   خیر ما انجام نمیدیم
   موفق باشید

 • به********

  به******** 1397-08-11

  با عرض سلام و صبح بخیر بنده یه گوشی گلکسی اس فایو دارم که زیر ال سی دی هوا رفته گلکسی که مجزا از تاچ و ال سی دی هست رو هم عوض کردم ارتباطی نداشت اما فکر میکنم از گوریلا گلس خود ال سی دی باشه
  نظر شما چیه مدیر جان باید تاچ و ال سی دی عوض بشه یا گوریلا گلس؟

  • 1397-08-11

   سلام وقت بخیر
   خیر نمیشه تعمیرش کرد باید تاچ ال سی دی رو تعویض کنید
   موفق باشید

 • عل****

  عل**** 1397-08-10

  سلام .
  گوشیم J7 2016 هست
  امروز از پله که بالا میومدم دستم پر وسایل بود گوشیم افتاد .با این که گلس داشت و ضربه خیلی محکمی نخورد ولی صفحه چند تا ترک برداشته و حالت خط خط و جوهر پخش کردن ایجاد کرده. نمیدونم چکارش کنم تو این اوضاع اقتصادی .
  لطفا راهنمایی کنید .

  • 1397-08-10

   باید قطعه تاچ ال سی دی تعویض بشه راه دیگه ای نداره
   موفق باشید

 • مس****** ********می

  مس****** ********می 1397-08-10

  سلام .ایپد ایر 2 دارم تصویرش بعد از چند دقیقه سیاه میشه .ولی خود تبلت روشنه .با ضربه به پشتش بعضی وقتها تصویرش میاد.ولی باز تصویر میره .عیب از کجاشه

  • 1397-08-10

   سلام وقت بخیر
   ممکنه فلت ال سی دی از جاش خارج شده باشه تشریف بیارید فلتش رو بررسی میکنیم
   موفق باشید

 • ما**********

  ما********** 1397-08-09

  سلام گوشی من a7 2016 هستش ضربه نخورده ولی چندروزه برای نمایش صفحه گوشی باید چندین بار دکمه پاور یا هوم رو فشار بدم تا صفحه روشن بشه کلید ها روشن میشن ولی صفحه روشن نمیشه مگر اینکه چندبار امتحان کنم ضمنا تاچ کاملا سالم هست و شفافیت ال سی دی هیچ تفاوتی نکرده میشه بگید مشکلش چیه

  • 1397-08-09

   باید گوشی رو بیارید دفتر بررسیش کنیم
   موفق باشید

 • ار********

  ار******** 1397-08-09

  سلام تبلت لنو دارم ازدستم افتاد ازلحاض لمسی مشکلی نداره سه تا درز برده اونم زبریش حس نمیشه تصویرش همون کیفیتو داره لمسش هم مشکلی نداره و ازجای درزها گوشی صاف میکنم ازیرنگاه میکنم محل درزا یه جوهرمانندی به چشم کمتردیده میشه .بایدتاج ال سی دی باهم عوض کنم .ممنون خسته نباشی

  • 1397-08-09

   بله باید تاچ ال سی دی باهم تعویض بشه
   موفق باشید

 • ام****** ******یا

  ام****** ******یا 1397-08-08

  سلام خسته نباشید . گوشیم j7 prime هست یه مدت پیش سوکت شارژش شکست و مجبور شدم سوکتش رو عوض کنم ولی چند ساعت بعد از درست کردن سوکت توسط تعمیرکار لکه های سفید رنگی روی ال سی دیم افتاده بود ( حالت تار مانند اما سفید ) تعمیرکار گفت بعد چند وقت درست میشه اما نشد و گفت درستش میکنم الان دو هفته س و فعلا هیچی . به من گفته که صفحه آینه ای پشت ال سی دی خراب شده باید عوض شه ایا همچین چیزی هست و درست میشه ؟ اگه نیست مشکلش چیه و هزینه ش چقدر هست .... مممنون میشم جواب بدید

  • 1397-08-08

   سلام ال سی دی گوشی به مشکل خورده و باید تعویض بشه
   موفق باشید

 • مج******

  مج****** 1397-08-08

  باسلام گوشی سامسونگ a7دارم یه ترک افتاده روی صفحه اما هیچ گونه مشکلی پیدا نکرده ایا تاچ وال سی دی از هم جدا هستن امکان داره فقط تاچ اسیب دیده باشه

  • 1397-08-08

   خیر تاچ ال سی دی اینا باهم هست


    باید گلس گوشی رو تعویض کنید یک قطعه هست که چسبیده به تاچ و ال سی دی گوشی اون قطعه شکسته که ما تعویض گلس انجام نمیدیم
   موفق باشید

 • شه******

  شه****** 1397-08-04

  سلام . خسته نباشید . گوشی من note 4 هست . مدل n910c . بر اثر ضربه روی صفحه اش ترک خورده و کلا صفحه روشن نمیشه . هزینه تعویض تاچ و ال سی دیش چه قدره ؟ اورجینالش رو دارید ؟ ممنون .

  • 1397-08-04

   موجود نداریم قطعه ش رو
   موفق باشید

 • غن**********

  غن********** 1397-08-04

  سلام ،خسته نباشید،ممنون از مطالب ،لطفا به سوال منم خواهش میکنم جواب بدید چون واقعا بعضی از همکاراتون منو گیج کردن ،من یه گوشی G750 u10 دارم چند روز قبل از دستم افتاد سمت راست بالا بیرون از کادر خوردشده وچندتا ترک بزرگ تا این سمت گوشی آمده ولی تو کارایی گوشی هیچ تغییری ایجاد نشده لمس و کیفیت عالیه و رنگ هم نداده ،بردم واسه تعمیر هرکسی یه چیزی گفته لطفا وخواهشا منو راهنمایی کنید که باید چیکارش کنم ،خیلی خیلی ممنون ازتون ،

  • 1397-08-04

   میتونید گوشی رو ببرید گلس روی ال سی دی رو براتون تعویض کنن ما انجام نمیدیم
   موفق باشید

 • اح********

  اح******** 1397-07-30

  درود بر شما
  گوشی j7 2016 بنده چند روز پیش افتاد و ماشین از روش رد شد
  تاچ و ال سی دی رو تعویض کردم اما متاسفانه بعد از چهار روز که در حال تایپ بودم ناگهان صفحش خاموش شد.اما تاچش کار میکنه چون وقتی بهش زنگ زدم و کشیدم روی صفحه دیدم که تاچش کار میکنه.

  خواهشا بفرمایید که به نظرتون چی میتونه باشه چون نه زمین خورد دیگه و همچنین چهار روزه بتازگی تاچ و ال سی دی عوض کردم.

  ضمنا پیش تعمیرکاری بردیم و وقتی بازش کرد گفت چرا گوشی اول موجش گرفته نشده چون همانطور که گفتم ماشین از روش رد شده بوده

  • 1397-07-30

   ممکنه ای سی تصویر مشکل داشته باشه
   ببرید پیش یه تعمیر کار که تخصصی روی برد های سامسونگ کار میکنه ما تخصصی برد های اپل رو کار میکنیم
   موفق باشید

 • عب******

  عب****** 1397-07-28

  سلام من گوشیمj7 2015 هستش از دستم افتاد یک نقطه سفید روش هست میخواستم بدونم سیمی قطع شده یا ال سی دی سوخته

  • 1397-07-28

   ال سی دی از داخل شکسته و پیکسل سوختگی بوجود اومده

 • سع******

  سع****** 1397-07-27

  سلام گوشی بنده a7 هستش که بعد از برخورد با زمین ظاهراً کاملا سالمه و خوب کار می‌کنه اما بعضی اوقات صفحه نمایشش پرش داره.ممنون میشم راهنماییم کنید

  • 1397-07-27

   ممکنه فلت ال سی دی خارج شده باشه گوشی رو بیارید بررسیش کنیم
   موفق باشید

 • Ro*********

  Ro********* 1397-07-27

  سلام خسته نباشید.
  ببخشید گوشی من الجی x screen ، الان فک کنم یه هفته ای هست هروقت با گوشی کار میکنم یه چشمکی میزنه باید حتما ال سی دی رو عوض کنم؟
  ممنون از شما

  • 1397-07-27

   میتونه مشکل نرم افزاری داشته باشه اول ببرید نشون نرم افزار کار بدید گوشیتون رو
   موفق باشید

 • بن************ ******فی

  بن************ ******فی 1397-07-25

  سلام
  من یک گوشی گلکسی جی ۵ پرو ۲۰۱۷ دارم که چند وقته پیش گوشیم از دستم افتاد ال سی دیش شکست رفتم تعویض کردم الان هم یکساله دارم استفاده می کنمش کاملا سالم بوده و کار کرده انا یک هفته پیش یک دفعه شاهد لکله ی زرد رنگی روی بقل گوشیم شدم
  این بار هیچ ضربه ای نخورده و هیچ چیزی روش نریخته بود اما فرداش دیدم به دلیل وسعطش بیشتر شده الانم کل صفحه ی گوشی زرد رنگ شده اما تاچش به خوبی داره کار می کنه یعنی بی دلیل بی دلیل این طوری شده
  راه حلش چیه؟چی کار می شه کرد
  شما هم گفتید ال سی دیش شکسته من اطمینان کامل را دارم که ضربه نخورده و هیچ ترکی نداره تازه جای صفحه ی باز شده هم روی گوشی می ماند و ۳ دقیقه طول می کشه که رنگ صفحه ی قبلی بره در کل راه حل چیه؟

  • 1397-07-25

   مشکل از ال سی دی گوشی هست و ممکنه لکه کل ال سی دی رو بگیره و ال سی دی بسوزه
   موفق باشید

 • Ba***

  Ba*** 1397-07-17

  سلام گوشی من سامسونگ J5 pro هست و افتاده زمین یه قسمتش سبز شده ولی تاچش کار میکنه و هیچ جای صفحه ترک نخورده،مشکلش چیه؟

  • 1397-07-17

   ال سی دی گوشی از داخل ضربه دیده و ترک خورده
   موفق باشید

 • Za***

  Za*** 1397-07-16

  سلام خسته نباشید.گوشی من هانر شش هست ضربه خورده ولی تاچ و ال سی دیش کار میکنه.باید چ کنم.مشکل از کجاس:

  • 1397-07-16

   سلام وقت بخیر
   میتونین ببرید گلسش رو تعویض کنید هزینه ش کمتره
   موفق باشید

 • آس******

  آس****** 1397-07-16

  سلام ممنون از مطالب من گوشی نوکیا 625 لومیا صفحش ترکهای زیادی داشت چون از دستم افتاده بود ولی تاچ سالم بود و میتونستم از همه امکانات گوشی استفاده کنم ولی اخیرا بردم برای تعمیر گفت ال سی دیش شکسته که باید تعویض بشه ولی بعد تعمیر کیفت دوربینش خیلی اومده پایین البته دوربینش تعریفی نداره ولی فیلمبرادریش عالی بود که اونم انگار حالت برفک داره لطفا راهنمایی کنید ب تعمیر شدن ارتباطی داره با تشکر

  • 1397-07-16

   سلام وقت بخیر
   احتمالا موقع تعویض روی لنز دوربینش کثیف بوده ببرید دوباره تمیزش کنن براتون
   موفق باشید

 • Sa****

  Sa**** 1397-07-15

  سلام.گوشی من مدل سامسونگ گرندپریم پلاسه.مدتیه خودبخودازهربرنامه ای بیرون میاد دوباره میرم توبرنامه بازبیرون میاد.ایامشکل ازتاجشه؟یانه مشکل دیگه داره

  • 1397-07-15

   سلام وقت بخیر
   اگر ضربه خورده یا آب خورده مشکل از تاچ ال سی دی هستش اما اگر این مشکلات رو نداره گوشی رو فلش کنید 
   موفق باشید

 • Me***

  Me*** 1397-07-13

  سلام ببخشید من گوشیم افتاد زمین و صفحش خاموش شد اما لمسش کامل کار مکنه فقط تصویر سیاهه چیکار کنم . مدل a7,
  2015

  • 1397-07-13

   سلام وقتت بخیر
   باید تاچ ال سی دی باهم تعویض کنید چون قطعه ش جدا نیست و ما موجود نداریم
   موفق باشید

 • Sa****

  Sa**** 1397-07-12

  سلام خسته نباشید
  یه گوشی لومیا 1520 دارم قسمت راست پایین صفحش بعضے وقتا سبز ر میشه و نقطه سفید روی ال سی دی هست، تاچ زدگی هم داره بعنی بعد از مدتی کار، خود به خود تاچش کار میکنه
  تا جایی که میدونم باید تاچ و ال سی دی عوض بشه، میخواستم بدونم شما تاچ و ال سی دی لومیا 1520 رو نمیارید؟؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  • 1397-07-12

   سلام وقت بخیر
   بله باید تعویض بشه اما ما موجود نداریم
   موفق باشید

 • نا********

  نا******** 1397-07-11

  سلام.گوشیم افتاد تو اب بعد چن ساعت روشنش کردم صفحه روشنه زنگ میخوره تو صفحه هیچ مشکلی نداره ولی تاچش کار نمیکنه بردم تعمیر گفتن بردش معیوب شده میخواستم ببینم اگه فقط برد رو عوض کنم درست میشه یه تاچ و ال سی دی مشکل داره.

  • 1397-07-11

   سلام وقت بخیر
   اگر تشخیص دادن از برد هستش باید باید برد تعویض بشه 
   موفق باشید

 • Am**

  Am** 1397-07-09

  سلام عذر میخوام ایا تعویض تاچ و ال سی دی میتونه باعث کند شدن گوشی شود ? تویه گالری که میرم فقط عکسو سلکت می کنه ولی بازشون نمیکنه

  • 1397-07-09

   سلام وقت بخیر
   اگر قطعه اورجینال باشه میشه نباید هنگ کنه
   موفق باشید

 • مح********

  مح******** 1397-07-08

  سلام من گوشيمsony z1 كه زدم زمين و تاچ وال سي ديش شكست دادم تعميرگاه درست كنه و قرار شد اورجينال برام نندازه و كپي بندازه حالا بعد از گذشت 5 روز سه چهار بار ناگهاني خاموش شد كه يبارش ي روز كامل خاموش بود با هر شارژي هم زدم صفحه بالا نيومد الانم باز خاموش شده هركاريم ميكنم روشن نميشه به شارژرم ميزنم صفحه بالا نمياد مشكلش چي ميتونه باشه لطفا جواب منو بديد 320 هزارتومانم دادم اما باز خرابه

  • 1397-07-08

   سلام وقت بخیر
   باید بیارید گوشی رو تست کنیم
   موفق باشید

 • yo***

  yo*** 1397-07-08

  سلام گوشی من نوت 2 هست شیشه روش شکسته حتی چند تیکه از روش افتاده ولی تاچ کاملا سالمه الان دارم با همون پیام میدم میشه فقط شیشه روش رو تعویض کرد یا نه ؟در هر صورت چقد هزینه داره؟ ممنون از مطالب بسیار عالیتون

  • 1397-07-08

   سلام وقت بخیر
   باید گلس تعویض بشه ما انجام نمیدیم
   موفق باشید

 • ام************

  ام************ 1397-07-08

  سلام وخسته نباشید.گوشی من مدل A3-2016 هست وقتی از دستم افتاداصلا نه ترک برداشت ونه شکست ولی طی یک روز کلا صفحه اش رفت ووقتی تماس دریافتی داشتم میتونستم جواب بدم بردم تعمیرگاه گفتند تاچ وال سی دی باید تعویض بشه آیادرست میگن؟ ضمنا قبلا صفحه کمی شل میزد..ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • 1397-07-08

   سلام وقت بخیر
   بله باید تعویض بشه تاچ ال سی دی ال سی دی گوشیتون سوخته و این مدل تاچ ال سی دی باهم هستش
   موفق باشید

 • مح****** ******سن

  مح****** ******سن 1397-07-05

  سلام من چند وقته که زیر صفحه نمایش سونی اس پی یه مایع میبینم که زمانی که باهاش کار میکنم یا تو گرما هستم اون قسمت به طول 1 سانت در عرض گوشی دیگه کار نمیکنه و تا زمانی که گوشی خنک بشه و درست و بدون مشکل کار میکنه تاچ رو تعمیرکار 3 بار عوض کرده ولی با گرم شدن گوشی همون مشکل و اون مایع مشاهده میشه لطفا راهنمایی کنین که باید چیکار کنم
  ممنون

  • 1397-07-05

   سلام وقت بخیر
   باتری که داغ میشه تاچ ال سی دی میچسبه به هم
   موفق باشید

 • سج******

  سج****** 1397-07-02

  سلام میخواستم بدونم فریم یا همون پلاستیک دور صفحه برا گوشی ایفون se با خود تاچ ال سی دی هست یا باید جدا خرید ؟؟ ممنون

  • 1397-07-02

   سلام وقت بخیر
   معمولا با ال سی دی هست اما توی اوراقی ها میتونن از روی یک ال سی دی خراب باز کنن و بهتون بدن قیمت زیادی نداره
   موفق باشید

 • چی********

  چی******** 1397-07-01

  با سلام. من گوشی j2 دارم که در اثر اصابت صفحش ترک های ریز زیادی برداشته گویا تلفن روشن میشه چون وقتی تماس می گیریم زنگ میخوره اما صفحه همچنان خاموشه. چه کنم؟

  • 1397-07-01

   سلام وقت بخیر
   ال سی دی سوخته باید تاچ ال سی دی تعویض کنید

 • Al*****

  Al***** 1397-07-01

  سلام.یه گوشی قدیمی نوکیا دارم اندرویدنیس که چن ساله خراب شده میخواستم بدونم بعد تعمیرپیامای گوشی باقی میمونه یا پاک میشه

  • 1397-07-01

   پیام ها پاک نمیشن
   موفق باشید

 • اب**************

  اب************** 1397-06-30

  سلام گوشیم سامسونگ j5 هست. سفیدی دور صفحه نمایش قسمت بالاش شکسته. میشه فقط اونو عوض کرد.؟لطفا جواب بدین؟

  • 1397-06-30

   سلام وقت بخیر
   باید بررسی کنیم ال سی دی رو اگر مشکل دیگه ای نداشته باشه گلس میشه تعویض کرد اما ما انجام نمیدیم تعویض گلس
   موفق باشید

 • مر******

  مر****** 1397-06-28

  با سلام گوشی من S9 دارای گارانتی طلایی مایکروتل از تاریخ ۱۵ فروردین ۹۷ لغایت ۱۵ مهر ۹۸ می باشد حدود دو هفته پیش از کاور گوشیش که شل شده بود افتاد و گلس صفحه شیشه ای اصلی گوشی شکست نمایندگی تعمیرات سامسونگ بازار موبایل ایران بردم گفتند تاچ و ال سی دی با هم باید عوض شود حدود دو میلیون و اینکه فعلا قطعات نیست و یک ماه زمان میبره سوال من اینکه من چند جا بردم همه به اتفاق گفتند فقط گلس گوشی مشکل دارد چرا نمایندگی فقط گلس رو عوض نمیکنه در کارکرد گوشی من مشکلی اصلا ایجاد نشده و فقط صفحه شیشه ای ترک خورده و اینکه چرا قطعاتش نیست در صورتی که در بازار گفتندبین یک تا سه روز برایت فقط گلس عوض میکنیم با ۷۰۰ هزارتومن و من بین دو راهی موندم لطفا کمکم کنید ممنون

  • 1397-06-28

   سلام وقت بخیر
   گلس تعویض کنید به صرفه تر هست تا تاچ ال سی دی کامل
   موفق باشید

 • Ar****

  Ar**** 1397-06-28

  سلام خسته نباشید من ایفون ۷ دارم گوشی از دستم افتاد و چن جا هم نشون دادم گفتن ک فقط گلس یا صفحه شیشه ای رو هست ولی خودم چنتا نقطه زرد خیلی کمرنگ و کوچک متوجه شدم تاچ و ال سی دی هم مشکل نداره
  میخواستم بدونم ایراد از تاچ ال سی دی هست یعنی کلن باید عوض کنم یا فقط گلس صفحه اصلی رو عوض کنم مشکلم حل میشه با تشکر از مدیر

  • 1397-06-28

   سلام وقت بخیر
   اگر پیکسل سوختگی داره یا رنگ پریدگی داره گلس تعویض نکنید بهتره چون ممکنه بعد از مدتی کلا از کار بیفته و اینطوری الکی هزینه تعویض گلس دادین

 • ***an

  ***an 1397-06-27

  سلام
  یه گوشی سامسونگ مدل A5 2015 دارم که تاچ گوشیم بدون ضرب دیدگی است ولی کار نمیکنه
  ال سی گوشیم و ظاهر تاچ کاملا سالم هستن.لطفا منو در هزینه کم برای تعمیرش راهنمایی کنید.
  ممنونم از لطف شما.

  • 1397-06-27

   سلام وقت بخیر
   گوشی رو بیارید بررسی کنیم و براورد هزینه
   موفق باشید

 • ال********

  ال******** 1397-06-27

  سلام ممنون میشم جواب بدید من گوشیم هانور پی 8 لایته با پام رفتم روش رو صفحه اش انگاری خورد شده ولی تاچش سالمه دست میکشم روش انگاری گلسش سالمه ولی اونجایی که گلس نیست ترک خورده میشه بگید مشکلش چیه و چقدر هزینه داره ممنون

  • 1397-06-27

   سلام وقت بخیر
   اگر صفحه کاملا روشنه و پیکسل وسوختگی نداره و تاچ هم کاملا کار میکنه میتونید گلس تعویض کنید هزینه ش نصف هزینه تعویض تاچ ال سی دی هستش
   موفق باشید

 • به********

  به******** 1397-06-26

  سلام میخواستم بپرسم میشه ال سی دی گوشی htc 616 را به گوشی 816 htc زدش یا کلا این کارو با مدل های دیگه انجام دادن یعنی هم برند باشن با سایز یکسان و سری یکی ولی مدلشون با هم فرق بکنه؟

  • 1397-06-26

   سلام خیر امکانش نیست هر تاچ ال سی دی برای مدل خودش هستش
   موفق باشید

 • فر********

  فر******** 1397-06-24

  با سلام من تبلتم Galexy tab a هست دیروز از دستم افتاد البته گلس داشت یه دو تا ترک کنار هم برداشت من میخواستم بپرسم آیا به صفحه ضرر میرسونه؟ یا امکانش هست صفحه ترک برداشته باشه؟؟
  لطفا به سوالم پاسخ دهید.
  باتشکر

  • 1397-06-24

   سلام وقت بخیر
   اگر تاچ کامل کار کنه و پیکسل سوختگی روی ال سی دی نباشه میتونید گلس رو تعویض کنید و ال سی دی دوباره به حالت اولش برگرده
   موفق باشید

 • به********

  به******** 1397-06-22

  بسیار توضیحات کامل بود
  گوشی من ASUS ZenFone maxplus است و فقط گلس شیشه ای روش شکسته، آیا میشه فقط گلس را عوض کرد و هزینه اش چقدره؟
  ممنون

  • 1397-06-22

   سلام وقت بخیر
   ما تعویض گلس انجام نمیدیم و اطلاعی از هزینه ها و موجودی گلس تبلت شما ندارم
   موفق باشید

 • م ** م

  م ** م 1397-06-20

  عرض سلام و خسته نباشید.گوشیم سونیz3 هست خورد زمین یه ترک کوچیک پایین صفحه خورد همه چیش درسته و کار میکنه فقط دقیقا نصف پایین صفحه تاچش کار نمیکنه. مشکلش از تاچش هست یا هم تاچ هم ال سی دی؟؟؟ ممنونم از لطفتون جواب بدید

  • 1397-06-20

   سلام وقت بخیر
   باید تاچ ال سی دی تعویض بشه
   موفق باشید

 • گر**** ******ها

  گر**** ******ها 1397-06-16

  سلام خسته نباشید‌.من گوشیم galaxy A7 2016 و صفحه بعضی وقتا سیاه میشه یعنی وقتی دکمه پاور رو میزنی چراغ بازگشت و اونیکی چراغ روشن میشه ولی صفحه سیاهه.بعد از ۳ ۴ ساعت مشکل حل میشه.زمانی که روشنایی گوشی کم باشه پایین صفحه یک نور سبزی چشمک میزنه.مشکل چیه؟
  پ.ن=باتری هم باد کرده

  • 1397-06-16

   سلام وقت بخیر
   باتری رو تعویض کنید مشکلش حل میشه
   موفق باشید

 • ام******

  ام****** 1397-06-16

  سلام خسته نباشیدگوشی منs7ایچ ازدستم افتاده همه صفحه سالم وشفاف بجزدوقسمت که ضربه خورده سیاه شده امابازم زیرسیاهی لمسش کارمیکنه فقط لمس پایینش ازکارافتاده میشه لطف کنیدوبگیدمشکلش چیه وچقدرهزینه داره

  • 1397-06-16

   سلام وقت بخیر
   ال سی دی مشکل داره و باید تعویض بشه موجود نداریم قطعه ش رو
   موفق باشید

 • ..*

  ..* 1397-06-09

  سلام و درود خسته نباشید،مدل گوشیم ساموسنگj7prime.... من گوشیم از دستم افتاد و خوشبحتانه‌ تاچ و ال سی دی سالمه فقط گلسش شکسته... آیا قابل تعویضه و هزینه‌ش چقدر میشه حدودا؟ ممنون‌...

  • 1397-06-09

   سلام وقت بخیر
   گلس تعویض نمیکنیم ما باید تشریف ببرید جاهایی که کار تعویض گلس انجام میدن
   موفق باشید

 • Ha***

  Ha*** 1397-06-09

  سلام
  من گوشیم s7 edge هستش از دستم افتاد و فقط گلسش تو قسمت بالا ترک خورد که فقط یه قسمتش تو صفحه اصلی گوشیه و اصلا معلوم نیس
  تاچ و ال سی دی کاملا سالمه بدون هیچ ایرادی کار میکنه
  حالا میخواستم بپرسم که ممکنه این ترک به تاچ و ال سی دی با مرور زمان آسیب بزنه؟
  چون اگه ضرری نرسونه به تاچ و ال سی دی با یه گلس محافظ فول کاور کاملا قابل پوشش هستش قسمتای ترک خورده
  ممنون از سایت خوبتون

  • 1397-06-09

   سلام وقت بخیر
   خیر بیشتر نمیشه ترک صفحه میتونید همینجوری استفاده کنید مشکلی براش پیش نمیاد 
   موفق باشید

 • sh****

  sh**** 1397-05-31

  سلام من یه j7pro دارم شب از دستم افتاد همه چیش سالم است فقط صبح بلد شدم دیدم حالت جوهر همه جا گوشی پخش شده الان زنگ میزنی صداش میاد ولی صفحه سیاهه چه مشکلی داره و چقد خرجش میره

  • 1397-05-31

   سلام وقت بخیر
   تاچ ال سی دی سوخته و موجود نداریم متاسفانه در این تاریخ


   موفق باشید

 • حس****** ************ده

  حس****** ************ده 1397-05-31

  با سلام.من دوتا سوال دارم،لطفا میشه راهنمایی بفرمایید؟؟اولیش اینکه چند وقت پیش گوشی سامسونگ S3 ام از دستم افتاد زمین،خوشبختانه نه تاچ نه LCD نشکسته ولی صحفه روشن نمیشه،کلید پاور/صدا/ چراغ شارژ/ و دوتا کلید بک و پیج(دوتا کلید پایین کنار هوم) روشن میشه وقتی کلید پاور رو بمدت چند ثانیه نگه میدارم خاموش و روشن میشه و اینو از لرزشش متوجه میشم ولی صحفه اصلن روشن نمیشه،نه نوری نه هیچی،(اینو هم بگم مجبور شدم یک LCD S3 نو بخرم و خودم تعویض کردم گوشیم راه افتاد،یکماه کار کردم دوباره LCD بر اثر ضربه ترک خورده میخام همون LCDقدیمیش رو بزارم )،ایراد از چیه؟؟ آیا ممکنه بر اثر ضربه قطعه ای سوخته باشه،یا از شل شدن فلتِ؟؟ اگه از قطعه باشه که بر اثر ضربه سوخته، چجوری خودم قطعه سوخته رو پیدا و تعویض کنم؟؟لطفا اگه راهنمایی ای میتونید بکنید یا سایت یا pdf ای هست که نگاه کنم بگید؟؟
  و سوال دومم آیا میشه روی گوشی S3 i9301 که ال سی دیش داغون شده ال سی دی گوشی S3 i9300 گذاشت؟؟(چون من گذاشتم همه ی قطعاتش بهم میخوره،ولی روشن نکردم ببینم روشن میشه یا نه)

  • 1397-05-31

   سلام وقت بخیر
   ال سی دی موقع ای که افتاده سوخته و ال سی دی که تعویض کردید هم احتمالا بعد از مدت یکماه سوخته باشه اما برای اطمینان بیشتر گوشیتون رو به یک تعمیر کار متخصص بدید که چک کنه شاید مشکل از جای دیگه گوشی باشه. لطفا حتما گوشی تون رو به تعمیر کار متخصص بدید چون موقع تعمیر ممکنه اتفاق هایی برای گوشی بیفته وقتیکه باز هستش که قابل جبران نباشه
   موفق باشید

 • si**

  si** 1397-05-28

  بسیار توضیحات کامل بود
  گوشی من آیفون ۵ s است و فقط گلس شیشه ای روش شکسته، آیا میشه فقط گلس را عوض کرد و هزینه اش چقدره؟
  ممنون

  • 1397-05-28

   سلام وقت بخیر
   بله میشه تعویض کرد هزینه ش نصف هزینه تاچ ال سی دی یعنی حدود 200 هزار تومان در این تاریخ میشه و 4 روز هم زمان نیاز داره برای تعویضش
   موفق و پیروز باشید

 • مه****** ************

  مه****** ************ 1397-05-26

  سلام من گوش سامسونگs6 edeg دارم صفحه جلویش چندتا ترک خورده ولی نه لمسش نه ال سی دیش هیچ مشکلی ندارن وکارایشون خیلی خوبه حالا میشه فقط شیشه جلوشو عوض کنم

  • 1397-05-26

   سلام وقت بخیر
   بله امکانش هست اما در دفتر ما انجام نمیشه
   موفق باشید

 • ها******

  ها****** 1397-05-26

  سلام .وقت شما بخیر.ببخشید گوشی من E7 سامسونگ هست. بعداز یکبار که تاچش آسیب دید عوضش کردم ،ولی الان چسب قسمت بالایی ال سی دیش کمی باز شده و بعد ازهر بار کار کردن یکدفعه خاموش میشه و بعد گذشت چندین ساعت، دوباره روشن میشه .چه کار باید بکنم. ممنون از پاسخگویی‌تون

  • 1397-05-26

   سلام وقت بخیر
   مراجعه کنید اونجایی که براتون تاچ ال سی دی تعویض کردن
   چسب برای زیر تاچ ال سی دی کم زدن طی گذشت مدت زمانی باز شده و داره توی فلت قطعی ایجاد میکنه باید سریعتر مراجعه کنید و گوشی رو باز کنن دوباره چسب بزنن وگرنه ممکنه فلت ال سی دی کنده بشه
   موفق باشید

 • نا********

  نا******** 1397-05-25

  سلام. ببخشید صفحه گوشیم دو قسمتی شده بالاش تاریک تر پایین روشن تر و قسمت پایین میلرزه نورش مثل نبض، سوالم اینه مشکل از بُرد گوشی هست یا از ال سی دیش و اینکه هزینش به قیمت امروز چقدره؟ ممنون از توجهتون

  • 1397-05-25

   سلام وقت بخیر
   لطفا با دفتر تماس بگیرید و اظلاعات بیشتری راجب گوشی خودتون به همکار های ما اراعه بدید تا راهنماییتون کنن
   موفق باشید

 • عل**********

  عل********** 1397-05-23

  سلام وقت بخیر
  گوشیم چند خط افقی رو صفحش میفته خاموش میشه و خود به خود روشن میشه بعضی موقع ها روشن نمیشه آرم گلگسی میاد دوباره خاموش میشه و این اتفاق اگه باطری و در نیارم تا صد بار هم اتفاق میفته

  • 1397-05-23

   سلام
   احتمالا مشکل از هارد گوشی هست مشکل و باید هارد تعویض کنید که در دفتر ما انجام نمیشه تعویض هارد
   موفق باشید

 • عا******** ********می

  عا******** ********می 1397-05-23

  سلام خسته نباشید
  گوشی من ال جی ایکس پاور یه ضربه محکمی بهش خورده و صفحش ترک خورده و سیاه شده چیزی دیده نمیشه با تعویض تاچ و ال سی دی درست میشه یا نه؟
  فقط اینکه قسمت پایین صفحه نمایش داغ میشه و دست رو میسوزونه دلیلش چیه؟

  • 1397-05-23

   سلام وقت بخیر
   بله با تعویض تاچ ال سی دی درست میشه
   داغ کردگی هم احتمالا بخاطر ضربه ای هست که به گوشی وارد شده که مشکلش حل میشه
   موفق باشید

 • پو******

  پو****** 1397-05-22

  تاچ گلکسی اس ۶ رو میتونن بدون اینکه با ال سی دی تعویض کنن یا نه
  رنگ گوشیمم ابیه

  • 1397-05-22

   خیر

 • ma**

  ma** 1397-05-20

  سلام وقت بخیر،چند روز پیش گوشیم از دستم میوفته زمین صفحه گوشیم سالمه ولی چند تا خط های رنگی توش دیده میشه آلان این خط ها بیشتر شده میخواستم بدونم اامکانش هست که گوشیم بسوزه ؟

  • 1397-05-20

   سلام وقتتون بخیر
   بله تا چند روز اینده گوشی کامل صفحه ش از کار میفته
   موفق باشید

 • ma**** ***** **an

  ma**** ***** **an 1397-05-20

  سلام خسته نباشید گوشی من a7ن ضربه خورده ن چیزی گوشه سمت چپش لکه های بنفش افتاده تورو خدا کمک کنین از این بیشتر نمیشه؟لمس ایناشم کار میکنه.هزینه ی عوض کردنش چقدره؟توروخدا چواب بدید

  • 1397-05-20

   سلام
   ممکنه لکه های سیاه بیشتر بشه و ال سی دی کامل سیاه بشه
   قطعه رو موجود نداریم برای تعویض

 • عل**********

  عل********** 1397-05-13

  سلام ببخشید من گوشیم زمین افتاد بعد تاچش شکست سونی z3هست بعد از بیرون که پرسیدم میگن باید تاچ وال سی دی رو باهم عوض کنی چون رو هم پرس هستند هالا من موندم آیا راهی هست فقط تاچ رو عوض کنم یا حتما ال سی دی هم باید عوض شه؟

  • 1397-05-13

   سلام وقتتون بخیر
   خیر تاچ و ال سی دی رو هم پرس هست و جدا نمیشه تعویض کرد برای این مدل گوشی
   موفق و پیروز باشید

 • ma****

  ma**** 1397-05-11

  سلام و خسته نباشید تو این وضع گرونی تصمیم گرفتم تاچ ال سیدی گوشیمو ک سامسونگه و خیلی داغون بود عوض کنم اولش دکمه وسط پایینش زیاد نرم نبود یکمی هوا هم لا ب لای پایین صفحه بود انگار بخار زیرش جم شده حالا یک هفته نشده ب طور خودکار پایین صفحه ترک برداشته دو روز بعدش از خواب پاشدم جای دیگش ترک برداشته داستان این چیه فیکه تاچ ال سیدیش اگ میشه جواب بدین

  • 1397-05-11

   سلام وقتتون بخیر
   با دفتر تماس بگیرید و اطلاعات دقیق تر مانند مدل گوشی و... بدید تا همکاران ما راهنماییتون کنن
   موفق و پیروز باشید

 • مح******

  مح****** 1397-05-08

  سلام اگر تاچ و ال سی دی اصل بندازی رو گوشی آیاکیفیتش میاد پایین یامث همون اصلی خودش هست.تاثیری رو سرعت باز کردن برنامه ها یاتایپ داره یانه

  • 1397-05-08

   سلام وقتتون بخیر
   خیر اگر تاچ ال سی دی اصل باشه نه تاثیر بر کیفیت داره نه تاثیر بر کارایی تمام کیفیت ها باید مثل روز اول بشه در غیر این صورت ال سی دی اصل نیست
   موفق و پیروز باشید

 • مه********

  مه******** 1397-05-06

  ببخشی وقتی ال سی دی گوشی بسوزه ممکنه روشن بشه؟؟؟

  • 1397-05-06

   سلام وقتتون بخیر
   خیر روشن نمیشه ال سی دی
   موفق باشید

 • Ai***

  Ai*** 1397-05-03

  سلام من امروز گوشیم افتاد زمین سمت چپش پایینش رفته تو ولی رو صفحه فقط یه ترک یک لایه هست نشونه چیه؟

  • 1397-05-03

   سلام وقتتون بخیر
   اگر ال سی دی فقط ترک خورده و لکه ای روی تصویر نیست و تاچ هم به خوبی کار میکنه میتونید گلس گوشی رو تعویض کنید اما اگر لکه روی ال سی دی ایجاد شده باشه باید تاچ ال سی دی به صورت کامل تعویض بشه
   موفق و پیروز باشید

 • Ma******

  Ma****** 1397-05-02

  با سلام می خواستم بگم گوشه ای از سمت چپ و پایین گوشیم تاچ یه زره اومده بیرون و جا میزنم باز میاد بیرون میتونید کمکم کنید؟

  • 1397-05-02

   سلام وقتتون بخیر
   لطفا با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.
   موفق و پیروز باشید

 • پر********

  پر******** 1397-05-02

  سلام تبلت لینک۱۰دارم خورده زمین ال سی دی ترک خورده می خوام بدونم ایا تاچ باید عوض شود هزینش چقدر می شه

  • 1397-05-02

   سلام وقتتون بخیر
   لطفا با تلفن های داخل سایت تماس بگیرید و اطلاعات دقیق تری به همکاران ما بدید
   موفق باشید

 • مح************ ********می

  مح************ ********می 1397-05-01

  سلام خسته نباشید من ایفون ۵سی دارم و ال سی دیشو عوض کردم و باتریش عوض کردم اما تاچ ال سی دی از کار افتاده یک بار قب لا همین مشکل برام پیش اومد چند بار کانکتور ال سی دی وصل کردم درست شد اما الان درست نمیشه بارها هم وصل و جدا کردم لطفا راهنماییم کنید

  • 1397-05-01

   سلام وقتتون بخیر
   لطفا گوشی موبایلتون رو به دفتر ما ارسال کنید یا تشریف بیارید دفتر(آدرس پایین سایت) گوشی شما به صورت رایگان عیب یابی میشه.
   موفق و پیروز باشید

 • عر********

  عر******** 1397-04-31

  است وقتی خاموش میشه تازمانی که‌زنگ‌نخوره صفحش بالانمیاد یا باتریشو باید دربیارم بعد کار کنه مشکل گوشی من ازچی میتونه باشهS5باسلام گوشی من سامسونگ

  • 1397-04-31

   سلام وقتتون بخیر
   تشخیص تعمیرکار مجموعه ماکروتل مشکل نرم افزاری گوشی هست

 • به********

  به******** 1397-04-31

  سلام من یک قسمت از نمایشگر گوشیم با فشار شکسته خیلی کوچیکه ،اما قسمت بالایی نمایشگر هیچ عکس العملی به لمس نمیده،چرا؟

  • 1397-04-31

   سلام وقتتون بخیر
   لطفا با شماره های داخل سایت تماس بگیرید و اطلاعات دقیق تر بدید همکاران ما راهنماییتون میکنن

 • كت**********

  كت********** 1397-04-29

  سلام چند وقت پيش گوشيم از دستم افتاد و فرداش لكه اي مانند جوهر روش به وجود امد ميشه اين لكه رو با انه ربا از بين برد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • 1397-04-29

   سلام وقتتون بخیر
   خرید لکه از بین نمیره و باید تاچ ال سی دی تعویض بشه تا لکه از بین بره

 • شی********

  شی******** 1397-04-25

  سلام لطفا حتما کمک کنید
  گوشی من آیفون ۶اس پلاس ، که بدون دلیل دوربینش از کار افتاده بود و یک نقطه نوری سفید روی ال سی دیش افتاده بود و کنار سمت چپش هاله ای زرد از بالا تا پایین افتاده بود،چون خیلی حساس هستم تاچ و ال سی دیش رو تعویض کردم پیش یک تعمیرکار اما موقع چک نهایی دستگاه عجله داشتم و گوشی هم باطریش ضعیف و صفحش کم نور بود، الان بعد دو ساعت در نور زیاد ، میبینم که
  ۱- ال سی دیش به نارنجی (گرمی) میزنه بدون اینکه بخاطر تنظیماتش باشه
  ۲ - در صفحه های نورانی چندین خط مثل سایه و نور مشخص میشه ( مثل رده های روی نوارچسب!!!)
  ۳- متوجه شدم که اسپیکر های گوشی قطع شدن و فقط یک طرف اون و فقط در حالتی که هدفون وصله کار میکنه و حتی گوشی زنگ هم نمیخوره!!
  میخوام بدونم کاری از دستم برمیاد با این نوع از کلاهبرداری؟؟ چون تعمیرکار گفت تمام وسایل درجه ۱ رو استفاده کرده و عینأ پول درجه یک و فابریک رو از من گرفتن !! ( برای تعویض دوربین ۳۰۰ هزار تومان و برای تعویض ال سی دی ۷۰۰ هزار تومان )
  خواهشا کمک کنید ببینم چکار باید بکنم

  • 1397-04-25

   سلام وقتتون بخیر
   قطعه ای که برای شما تعویض کردن اصل نبوده متاسفانه به همین دلیل با مشکل مواجه شدید

 • سل****************

  سل**************** 1397-04-23

  ببخشید گوشی من مدلش نوکیا۶فقط گلسش شکسته میشه فقط اونو تعمیربشه هزینش چقدره اگر کلش عوض بشه چطور؟

 • سم******

  سم****** 1397-04-23

  سلام من امروز گوشیم از دستم افتاد صفحه کاملا سالمه ولی
  پلاسمای داخل تاچش پخش شده تو صفحه بردم تعمیرگاه میگن باید هم تاچ هم ال سی دی عوض بشه مدل گوشیمم j5pro هست میشه راهنماییم کنید

  • 1397-04-23

   سلام


   بله تاچ ال سی دی باید تعویض شود

 • ری**********

  ری********** 1397-04-22

  با سلام.گوشی من گلکسی s2 پلاسه و از دستم افتاد و صفحش شکسته و کامل سیاه شده چیزی بالا نمیاره .ال سی دیش شکسته.ایا قابل تعمیر هست؟اگه قابل تعمیره چقدر هزینشه؟

  • 1397-04-22

   سلام وقتتون بخیر
   بله قابل تعمیر هست گوشی شما اما متاسفانه در این تاریخ تاچ ال سی دی گوشی شما رو موجود نداریم

 • عل**********

  عل********** 1397-04-21

  سلام.من گوشی سونی اکسپریا ایکس دارم که توی خونه از دستم افتاد و ظاهر کاملا سالمی داره اما تاچ از کار افتاده و صفحه کمی تار شده و حالت خود تاچی پیدا کرده ...باید کل تاچ ال سی دی عوض بشه ؟؟؟

  • 1397-04-21

   سلام وقتتون بخیر
   مشکل از تاچ ال سی دی هستش و باید تعویض بشه

 • مح******

  مح****** 1397-04-20

  سلام گوشی سامسونگ گلگسی گرند۲ جی۷۱۰۲مدلش . صفحه نمایشگر از رو کاملا سالمه و هیچ خط و خشی نداره ولی گوشی که روشن میکنن صفحه سیاه نشون میده و ترک داره ولی ازرو سالمه . مشکلش چیه؟؟وهزینش چقدر؟

  • 1397-04-20

   سلام وقتتون بخیر
   ال سی دی گوشی مشکل داره و باید تعویض بشه
   برای اطلاع از قیمت با شماره تلفن های داخل سایت تماس بگیرید

 • سا******

  سا****** 1397-04-19

  سلام گوشی من سامسونگ j7 پرو۲۰۱۷ است
  یه لکه صورتی افتاده بغل گوشیم.که به بنفش تغییررنگ داده بنفشه هم داره میشه مشکی وهی بزرگترمیشه چیوبایدعوض کنم درست بشه

  • 1397-04-19

   سلام تاچ ال سی دی باید کامل تعویض بشه.

 • ها********

  ها******** 1397-04-15

  سلام من تاچ ال سی دی g5proسامسونگ رو عوض کردم ولی رنگهاش اصلا واقعی نیستن مثلا رنگ نارنجی رو به صورت نارنجی شبرنگ نشون میده یا جاهای تیره رو خیلی تیره نشون میده قبلا اینطوری نبود و فقط روی گوشی اینطوریه وقتی وصل میکنم به لبتاب عکسهارو با همون کیفیت قبل نشون میده ـ ایا ممکنه تاچ ال سی دی فیک زد باشن ؟؟؟تروخدا راهنمایی کنید ۵۰۰ هزارتومن پولشو دادم مرسی

  • 1397-04-15

   سلام


   بله به احتمال زیاد تاچ ال سی دی شما فیک است. اگر تاچ ال سی دی  اصلی روی گوشی بزارید کیفیت رنگ ها هیچ تفاوتی با روز اول نداره

 • پر********

  پر******** 1397-04-14

  سلام گوشی من از دستم به صفحه افتاد زمین ولی چیزیش نشده ظاهرا. گلس ضدضربه خود نمایندگی هم روش بود که سالما ولی چندتا نقطه بنفش رو صفحه نمایشم بوجود اومده کا از دیروز یکم بیشتر شده بنظرتون مشکلش چیه خواه‌ش میکنم جواب بدین.

  • 1397-04-14

   سلام ال سی دیش خراب شده و نمیشه کاریش کرد احتمال زیاد به مرور زمان خراب میشه.

 • Am**

  Am** 1397-04-13

  چطوری میشه توی تلگرام باهاتون صحبت کرد؟

  • 1397-04-13

   سلام ادرس و تلفن پایین سایت درج شده.

 • Ko****

  Ko**** 1397-04-13

  من گوشیم s7 هستش بعد افتاد زمین گوشه پایین یه ذره ترک برداشته ولی صفحه گوشی با رنگ سفید در میاد هی مثل یک چراغ روشن خاموش میشه
  اولش که افتاد خوب بود به مدت یک ساعت با هاش کار کردم ولی شب اومدم با هاش کار کنم دیدم اینجوری شده
  باید چی کار کنم

  • 1397-04-13

   سلام تاچ ال سی دی کامل باید تعویض بشه.ادرس و تلفن پایین سایت درج شده.

 • حم************ ع

  حم************ ع 1397-04-11

  اقا واقعا ممنون

 • Ni**

  Ni** 1397-04-09

  با سلام
  يه سوال داشتم گوشي من iphone 7 plus هستش از دستم افتاد و گوشه راست پايين گوشه ترين قسمت ، قسمت مات گوشي چنتا ترك برداشت ميخواستم بدونم اگه همينجوري استفاده كنم مشكلي پيش مياد يا نه اگر هم لازم باشه عوض شه فقط بايد گلس ال سي دي رو عوض كرد يا بايد همراه با ال سي دي عوضش كرد هزينش هم تقريبا چقدر ميشه؟

  • 1397-04-09

   سلام


   خیر برای گوشی شما مشکلی پیش نمی‌آید و بهترین کار برای شما تعویض گلس است

 • al*****

  al***** 1397-04-03

  سلام من یک گوشی نوت 5 دارم توی اینستا بودم و ی دفعه گوشی هنگ کرد و من صفحه را قفل کردم ولی دیگه صفه بالا نیومد گلا سالمه ویبره میزه زنگ میخوره اهنگ پخش میکنه فقط تصویر مدارم حتی اون چزاغ های کوچک بالای گوشی هم کار میکنه میخواستم ببینم مشکلش چیه

  • 1397-04-03

   سلام. با توجه به توضیحاتی که دادید احتمال اینکه مشکل از تاچ ال سی دی گوشی شما باشد پنجاه-پنجاه است. 


   اما مشکلات دیگری مثل مسیر تصویر و... نیز می‌تواند چنین پیامدهایی را ایجاد کند. با توجه به حساس بودن گوشی‌های همراه بهترین کار این است که تلقن هوشمند خودتان را به دست تعمیرکاران ما بسپارید تا با دقت آن را بررسی کرده و ایراد گوشی را در زمان تقریبی 10 دقیقه به شما بگویند. از طریق پست پیشتاز یا پیک و یا مراجعه حضوری می‌توانید از خدمات ماکروتل استفاده کنید

 • na****

  na**** 1397-04-03

  سلام میخواستم بدونم با تعویض ال سی دی یا تاچ اسکرین گوشی ایا گوشی فلش میشه یا امکان پاک شدن اطلاعات گوشی هست؟
  لطف میکنین توضیح بدین چجوری میشه بازیابی کرد یا کاری کرد اطلاعات گوشی پاک نشه؟
  not4

  • 1397-04-03

   سلام. خیر با تعویض تاچ ال سی دی اطلاعات شما پاک نمی‌شود و دست نخورده باقی می‌ماند

 • یو******

  یو****** 1397-03-27

  سلام یه گوشی چینی دارم که مشکلی نداشت ولی پشت گوشی جرم و اشغال گرفته بود به همین دلیل پشت گوشی رو باز کردم و تمیز کردم و مجددا بستم ولی الان گوشی رو که روشن میکنم ال سی دی روشن میشه ولی چیزی نشون نمیده حتی صدای لوگوی سامسونگ هم میاد ولی چیزی نشون نمیده ایراد از چیه چون مطمئنم به چیزی دست نزدم؟؟!!!

  • 1397-03-27

   سلام. دو احتمال برای این مشکل وجود دارد. یکی اینکه هنگام باز و بسته کردن گوشی، فلت تاچ ال سی دی پاره شده باشد که در این صورت باید تاچ ال سی دی را تعویض کنید. دومین احتمال می‌تواند مربوط به جا زدن فلت تاچ ال سی دی باشد که ممکن است شما آن را کامل جا نزده باشید و در این صورت با یک باز و بسته کردن می‌توان آن را درست کرد

 • رض****

  رض**** 1397-03-27

  سلام من گوشیمو زدم زمین صفحه اش کلا خاموش شد بادو سه تا ترک روشن خاموش میشه ویبره میده ولی صفحه شو نشون نمیده چیکار باید بکنم
  گوشیمj7 2016 هستش در ضمن هزینه اش چقدر میشه
  با تشکر

  • 1397-03-27

   سلام. تاچ ال سی دی شما شکسته است پس در نتیجه باید آن را تعویض کنید. به دلیل نوسانات بازا برای مطلع شدن از آخرین قیمت‌ها با شماره‌هایی که در سایت قرار گرفته شده است تماس بگیرید

 • سا******

  سا****** 1397-03-26

  سلام.در صورت تعویض صفحه ال سی دی و روشن شدن مجدد گوشی گوشی تنظیمات کارخانه میشود و رمز ورود برداشته میشود یا گوشی به حالت قبل باقی میماند

 • سا********

  سا******** 1397-03-24

  مدل گوشیS8

 • سا********

  سا******** 1397-03-24

  سلام, گوشی من از ارتفاع کم افتاد,سمت چپ , بالا صفحه نمایش سه نقطه کوچیک ضربه خورد وترک های ظریفی پخش شده بود اما تاچش کار می کرد هیچ مشکلی نبود تا اینکه بعد 24 ساعت نور صفحه کاملا سفید شدطوری که منوصفحه نمایش به سختی دیده میشدیا بهتر بگم دیده نمی شد.به نظر شما مشکلش دقیقا ازچی هست؟نیاز به تعویض کامل داره؟

 • sa***

  sa*** 1397-03-21

  سلام گوشی من note 2هستش, یه ترک فقط بالاش داره لمسشم کار میکنه. هزینش چند میشه عوض کرد؟

 • فا********

  فا******** 1397-03-21

  سلام گوشی من ال جی مگنا هستش چند روزپیش افتاد زمین گلس گوشه اش شکست و بعد یه روز وقتی دارم با برنامه ای کار میکنم خودش خودبخود از برنامه خارج میشه و هنگ می کنه و صفحه قفل میشه و موازی با کناره گوشیم یک خط قرمزم هست که داره روز به روز بیشتر میشه لطفا کمکم کنید چکار باید بکنم؟؟؟

 • ام****** ******ام

  ام****** ******ام 1397-03-20

  ببخشید من گوشیم گلکسی نوت ۵ من گوشی از دستم افتاد و تاچ و صفحه نمایش آسیبی ندید و فقط پوسته رویی صفحه یا گلسش از جاش باز شد بنظرتون قابل تویض است و چقدر هزینه داره

 • فر********

  فر******** 1397-03-15

  جالبه بگم که گوشی من بدون هیچ ضربه ای که منجر به خطو خش بشه رنگ قاطی کرده و داره تاریک میشه در مدت زمان یک روزه
  سامسونگ j7pero

 • مظ********

  مظ******** 1397-03-14

  سلام من گوشیم mate 9 هستش و از گوریلا گلس 3 پشتیبانی میکنه گوشی همه چیزش اوکیه فقط صفحه اش ترک برداشته که فکر کنم گویلا کلسش باشه ایا گوریلا گلس گوشیم عوض میشه

 • حا******

  حا****** 1397-03-09

  گوشی من هواوی p10میباشد ال سی دی شفاف میباشد لمسش هم خوب کار میکند ولی شیشه جلوییش شکسته لطفا راهنمایی بفرمایید

  • 1397-03-09

   سلام شیشه هواوی فعلا تعویض نداریم فقط تاچ ال سی دی با هم هست.

 • حک******

  حک****** 1397-03-07

  سلام. آیا تاچ و ال‌سی‌دی گوشی‌های شیائومی با هم ادغام هستن یا جدا؟
  این گلَس که فرمودین غیر از برچسبی است که روی صفحه نصب میشه و عموما گوشی‌ها خودشون ندارن؟

  • سع****** **********نی

   سع****** **********نی 1398-02-16

   گوشی من هانر هست لمس گوشی کار نمی کرد بردم تعمیر کار که درست کنه تعمییر کار گفت از تاچ هست ال سی سالم هست بهش تحویل دادم که درست کنه بعد از دو هفته گوشی رو به من داده که ال سی دی گوشی انگار جوهر زیرش هست گفتم ال سی مشکلی نداشت اینجور نبود خود شما هم گفتیت سالم هست وبهد از این یک مشکل دیگه صدای زنگ گوشی نمیاد زمانی با کسی حرف میزنی میزنم روی بلند گو صدا نمیره انگار بلندگو نداره به نظر شما من چکار با تعمییر کار کنم

  • 1397-03-07

   سلام بستگی به مدل گوشی داره.

 • ام**************

  ام************** 1397-03-06

  با عرص سلام لطفا حتما جواب بدید لازم دارم.

  گوشی من j7 prime مدل سامسونگ .

  چند روز پیش زمین خورد چندتا ترک ریز رو صفحش افتاد ولی همه جای گوشی کاملا سالم و درست کار میکنه.

  میخواستم بدونم اگه بخوام عوضش کنم چقدر هزینه داره و باید چیکار کنم ؟

  خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.

 • هد**********

  هد********** 1397-02-28

  مرسی واقعا به درد بخور بود.

 • Na****

  Na**** 1397-02-26

  سلام ببخشید من یه بار گوشیم بهش ضربه‌خورد و گوشه گوشیم یه خط سیاه افتاد الان هم این خط سیاه کلفت تر شده من‌میتونم ال سی دی رو عوض کنم ؟؟؟؟؟

  • فر******** ****** ********وی

   فر******** ****** ********وی 1398-03-07

   سلام.گوشی من سامسونگ گلکسی s7.از دستم افتاد ،گوشی روشن میشه اماصفحه سیاهه فقط قسمت بالای گوشی خطوط رنگی ظاهر میشه.آیا قابل تعمیره و ال سی دی گوشی سوخته؟

   • 1398-03-07

    سلام وقت بخیر
    باید تاچ و ال سی دی تعویض بشه ارسال کنید به آدرس دفتر

 • اح******

  اح****** 1397-02-18

  سلام وقت بخیر ، آیا گلس روی تاچ ال جی G6 تعویض میشه ؟ و تعمیرکاران شما این کار رو انجام میدن؟ تاچ سالم هست

 • رز**

  رز** 1397-02-17

  روی تبلتم یک خط بزرگ ایجاد شده که داره بیشتر میشه باید چیکار کنم؟

 • v.*

  v.* 1397-02-17

  سلام

  • 1397-02-17

   سلام در خدمتیم.

 • عل****

  عل**** 1397-02-15

  سلام بهم خیلی کمک کرد ولی مال من گلسش شکسته سونس اکسپریا xa است آیا میشه عوضش کرد تاچ اسکرین و تاچ ال‌سی‌دی سالم است می شه گلسش عوض کرد با تشکر

 • Ma***

  Ma*** 1397-02-09

  سلام من تاچ و ال سی دی گوشیم ک سونی z3 هست رو عوض کردم ولی اصلا شفافیت نداره صفحه ی گوشی کم نور هستش، دوربین گوشیم رو روشن ک میکنم یه نقطه ی سیاه وسط صفحه ظاهر میشه مشکل چیه؟

  • Na*****

   Na***** 1397-02-28

   سلام تبلت منم ک lenovo هست دقیقا همین طوره، ال سی دیشو عوض کردم اصلا شفافیت ندارع مث قبلا نیس دیگ نمیدونم مشکلش چیه

 • ره****

  ره**** 1397-02-02

  سلام من گوشیم از دستم افتاد و صفحه ی ان پر از ترک شده است ولی هیچ تاثیری بر لمس و نور وعملکرد گوشی نگذاشته ایا فقط شیشه ان شکسته است یا باید کلا ال سی دی عوض گردد

 • اح******

  اح****** 1397-01-25

  سلام. از کجا مشخصات تاچ تعویض شده را بفهمیم.گوشی من بعد از تعویض تاچ مصرف باتری آن بیشتر شده است.

 • Fe***

  Fe*** 1397-01-22

  یع سوال اگه یه تیکه از گوشی سبز شع و حتی کار هم کنه فقط سبز باشع چی میشه ؟؟
  یعنی مشکل کجاستو باید چیکار کنم و هزینش چقدره؟

  • ند****

   ند**** 1397-01-27

   سلام دقیقا برای گوشی من هم همین اتفاق افتاده چیکار میشه کرد

 • سی****

  سی**** 1397-01-07

  با عرض سلام گوشی من LG مدل g flex میخواستم بدونم گلس و تاچ این مدل به هم چسبیدس؟
  چون گوشیم از دستم افتاد صفحه روش ترک خورده ولی تاچ کاملا سالمه
  هزینه تعمیرش چقدر میشه

  • 1397-01-07

   با سلام از طریق تلگرام با پشتیبان سایت در تماس باشید راهنماییتون میکنن

 • Pe*********

  Pe********* 1397-01-05

  سلام، خیلی مطلب مفیدی بود ازتون ممنونم

 • حم******

  حم****** 1397-01-02

  مرسی

 • ام******

  ام****** 1396-12-09

  ممنون عالی بود

 • زی******

  زی****** 1396-10-02

  ممنون.بسیار جامع و کامل بود.گوشی من در اثر ضربه آسیب دید.اما فقط تاچ آن کار نمیکرد و تصویر کاملا شفاف و سالم بود..تاچ آنرا تعویض کردم .اما بعد از دو هفته صفحه سیاه شد و مجبور شدم ال سی دی آنرا هم تعویض کنم.اگر قبل از آن مطلب شما را دیده بودم فقط یکبار هزینه میکردم.

  • عل****

   عل**** 1397-06-18

   سلام . متاسفانه نمایندگی سامسونگ در شهرستان محلات حرفه ای نیستند و اصلا کار بلدنیستند . شیشه گوشیم شکست ولی تاچ وال سی دی کاملا سالم بودند و شفاف تحویل دادم .بعد از تحویل به ال سی دی ضربه زده بودند و صفحه کاملا لکه های سیاه داره چکار کنم .

 • De*

  De* 1396-08-04

  مرسی خیلی بدردم خورد :)

ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم