هندزفری سامسونگ Handsfree samsung
175/3.5 رای   - 

هندزفری سامسونگ Samsung - GH59-11843D

 • سفيد - White
 • 7 روز مهلت تست
نا موجود
55,000 تومان

شما در هنگام خرید گوشی سامسونگ، در کارتن آن هندزفری اصلی شرکت که مخصوص خود گوشی ساخته شده است را دریافت می کنید. اما به دلیل ظرافت این هندزفری ها ممکن است هندزفری شما به دلایلی مانند پاره شدن سیم هندزفری، شکستن سری هندفزری یا افتادن در آب، خراب شود. در این صورت شما به یک هندزفری جدید نیاز پیدا کرده و اقدام به خرید آن می کنید. اما متاسفانه به دلیل زیاد بودن محصولات غیر اصلی و تقلبی ممکن است محصولی که به دست شما می رسد اصلی و اورجینال نباشد. از این رو امروز قصد داریم راه هایی را به شما نشان دهیم تا از اصل بودن یا تقلبی بودن هندزفری که خریده اید مطلع شوید. یا به عبارتی قرار است تفاوت های هندزفری های اصلی و غیر اصلی را برای شما روشن کنیم و مطمئن شویم که شما از با کیفیت ترین محصول موجود استفاده کنید.

اولین راه برای فهمیدن اینکه آیا شما محصول با کیفیت و اورجینال خریداری کرده اید اندازه گرفتن طول هندفزری است. طول هندزفری های تقلبی کوتاه تر از هندزفری های اصلی و اورجینال می باشد.

راه دوم این است که پلاستیک های قسمت سری هندزفری را بیرون آورده و مانند عکس زیر رنگ نوار قسمتی که این پلاستیک ها روی آن ها قرار می گیرند را بررسی کنید. اگر رنگ نوار سفید باشد به این معنی است که هندزفری شما اورجینال بوده ولی اگر نوار به رنگ نقره ای بود شما هندزفری تقلبی خریداری کرده اید.

و اما راه دیگر برای تشخیص اورجینال را یا تقلبی بودن هندزفری های سامسونگ این است که لوگوی شرکت سامسونگ روی بدنه ی سری هندزفری را بررسی کنید. شرکت هایی که هندزفری اصلی و اورجینال را تولید میکنند این لوگو را به رنگ خاکستری (مایل به مشکی) روی بدنه ی هندزفری هک میکنند اما این لوگو در هندزفری های تقلبی به رنگ قهوه ای میباشد.

همچنین در هندزفری های اصلی و اورجینال شرکت سامسونگ، سوراخی کوچکی که در زیر سری هندزفری وجود دارد نسبت به سوراخی که در هندزفری های تقلبی وجود دارد، بزرگ تر است و این تفاوت را می توان به راحتی تشخیص داد.

 و حتی در قسمت کنترل صدا اگر دقت کنید هندزفری های اصلی و تقلبی رنگ متفاوتی دارند. قسمت کنترل صدا در هندزفری های تقلبی روشن تر و سفید تر از هندزفری های اصلی می باشد و همچنین از پلاستیک ارزان تری برای تولید آن استفاده شده و در نهایت درهنگام استفاده دکمه های سفت تر از دکمه های موجود در هندزفری های اصلی می باشد.

تفاوت دیگری که در آن وجود دارد این است که در هندزفری های تقلبی روی قسمت جعبه تقسیم (همان قسمت که سیم هندزفری را به گوشی راست و چپ متصل می کند) هیچ چیزی ننوشته و کاملا خالی می باشد اما درهندزفری های اورجینال لوگوی FM و همچنین لوگوی Made In China نوشته است.

در قسمت جک هندزفری ( قسمتی که هندزفری را به گوشی موبایلتان متصل می کنید) در هندزفری های تقلبی کاملا صاف و یکدست نیست و ممکن است خطوطی روی آن وجود داشته باشد. همچنین بدنه هندزفری های تقلبی بیشتر از پلاستیک ساخته شده و حالت خشکی دارد اما هندزفری های اورجینال حالت نرم تر و قابل انعطاف تری دارند.

و اما آخرین تفاوتی که ممکن است در برخی هندزفری ها باشد، در هندزفری های تقلبی از یکی از گوشی ها (چپ یا راست) نسبت به گوشی صدای بیشتری خارج می شود. پس بنابراین، این تفاوت ها به شما می کند که بتوانید به راحتی از اصل بودن هندزفری خریداری شده خود مطمئن شوید.

هندزفری های موجود در وبسایت ما کاملا اصلی می باشد و شما می توایند بدون هیچ نگرانی اقدام به خرید هندزفری مورد نیاز خود کرده و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

 • Mamali
  1398-09-10

  سلام. کیفیت صداش چطوره؟ بیس چطوره؟ خش خش داره یا خیر؟ اگر خشخش داره هندزفری دیگری پیشنهاد میکنید که وضوح بالاتر و بیس بهتر و خش خش کمتر داشته باشد؟

  پاسخ مدیر

  خیر کیفیتش خوبه مشکلی نداره

 • ارش
  1398-10-17

  سلام این هندزفری اوریجینال گلکسی s5 هست؟

  پاسخ مدیر

  سلام


  اورجینال سامسونگ هست روی کارتن بعضی از گوشی هاش استفاده میکرده


  اطلاعی ندارم رو S5 هم همین بوده یا خیر


  موفق باشید